Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Väike jalutuskäik. - Page 10 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Väike jalutuskäik.

2 posters

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 7:35 pm

Ta noogutas endamisi, kuid otsustas igaks juhuks ka valjuhäälselt oma nõusolekut avaldada. Ta ju ei näinud, kas Analynil olid silmad lahti või mitte. "Jah," venitas ta. Uskumatu tõesti. Terve päev veeta kusagil rannas ning ainult rääkida ja rääkida. Oleks keegi varem ta sellise asja jaoks välja kutsunud, oleks ta seda nõmedaks ajaraiskamiseks nimetanud. Enam ei olnud ta aga samal arvamusel.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 7:38 pm

"Ja mis sa arvad, oli tänane päev kasulik?" küsis Ana muigega. Nad ju tegelikult rääkisid mõlemad iseenda lemmikuist. Täiesti veider, et nii kaua aega võis minna lihtsalt raamatuist, filmidest ja õppimisest rääkida.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 7:47 pm

"Oli küll," vastas Ed pikemalt mõtlemata. No alustuseks sai ta Analyniga tuttavaks, mis oli selle päeva kõige suurem pluss ilmselt. Siis nad tõesti rääkisid üksteise hobidest ja huvidest ning ausaltöeldes pole mees kunagi nii avatud olnud ning veel vähem on ta nii palju rääkinud. "Mida sa ise arvad? Oli päev kasulik või huvitav?"
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 7:51 pm

"Mõlemat. Nii kasulik, kui ka huvitav. Ma ei teadnudki, et sa nii mitmekülgne inimene oled," lausus Ana ja mõtles, kuhu ta enda pusa jättis. Jahedaks läks.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 7:54 pm

Mitmekülgne? Selle peale avas ta oma silmad ning vaatas Analyni poole, endal kulmud taas kõrgele kerkinud. "Mismõttes?" imestas ta. Endaarust oli ta täiesti tavaline, lausa igav isiksus, kelles ei olnud mitte midagi erilist peale tema nohikliku poole. Kui ta seda üldse oligi. Ta ei teadnud paljusid asju ning ta pidi tõesti tuupima kui soovis saada häid tulemusi.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 8:06 pm

"Sa mängid viiulit, kitarri, truppe. Õpid meditsiini, loed, vaatad filme...Ei joo, ei suitseta. Okei, need viimased asjad märkisin ma ära, kuna need mulle lihtsalt meeldivad," lausus Analyn naeratusega. Edgar oli ju nii mitmekülgne, kuidas ta sai vastupidist väita?
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 8:12 pm

Ja mida see loeb? Neid asju võis ju igaüks õppida. Kuid mõni loomulik anne tal puudus. Näiteks joonistamine või laulmine. Analyn oskas hästi laulda ja juba see oli märkimisväärne. Ja musitseerida ka. "Ei joo ja ei suitseta on tõesti väga suured edusammud," sõnas ta. Nojah, siin laagris suitsetas ja jõi vist igaüks.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 8:18 pm

"Peab piisavalt tahtejõudu olema. Samas, mind need asjad ei peibuta. Sind ka ilmselt mitte," pakkus Ana. Sest Ed ju ei joonud, ega tõmmanud suitsu. Tervislikult elav inimene.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 8:22 pm

Tal oli järjekordselt õigus. Edgarit tõepoolest ei tõmmanud sigaretid ega alkohol, kuid ta ei suhtunud teistmoodi inimestesse, kes suitsetasid või jõid. "Kusjuures ma kunagi mõtlesin suitsetamise peale," tunnistas ta ausalt üles. Enne ülikooli sisseastumist oli ta päris kaua kaalutlenud seda ideed. Üleüldse oli ta palju aastaid niimoodi veetnud. Kaalutledes kahe või isegi kolme valikuvariandi üle ning proovides mõelda tagajärgedele.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 8:29 pm

"Sama siin. Selleni viis üks pidu. Aga räägi enda kogemusest täpsemalt," viis Ana jutu enda pealt ära. Ta ei tahtnud mingisugust egoisti mängida.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 8:35 pm

Nagu varem öeldud, ei käinud Edgar pidudel. Välja arvatud muidugi sünnipäevad, kuid seal ei tarvitanud ta midagi. "Ma ei alustanudki suitsetamist. See oli ainult mõte, mis ei saanudki teoks," vastas ta ning pidas lühikest pausi enne kui ta taas jätkas:"Väga paljud suitsetajad saavad astma või nende kopsud lihtsalt haigestuvad ja nad ei saa piisavalt palju hapnikku. Pealegi kulub sigarettide peale palju raha... Ja mulle ei meeldi sõltuda millegist, mis võib mu lõppkokkuvõttes ära tappa. Ning kuna üks mu koolikaaslane sattus haiglasse suitsetamise pärast, ei tahtnud ma pärast seda suitsetamise peale mõeldagi." Selles loos puudus igasugune isiklik kogemus. Pigem sai ta õpetuse kätte täiesti juhuslikult inimeselt, keda ta isegi ei tundnud.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 8:38 pm

"Mind pani suitsetamisele mõtlema üks pidu, kus tõmmati vesipiipu. Aga siiani pole ma kordadi ühtegi tubakatoodet proovinud," ütles Ana lollaka naeratusega. See oli asi, mille üle oli naine uhke.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 8:46 pm

See pani ta ainult naeratama. "Meil on veel üks ühine omadus," sõnas ta palju rõõmsamalt.
Siis sulges ta taas silmad ning pööras oma näo päikese poole. Kuigi tema jalad olid kuivanud, ei olnud tal erilist viitsimist panna jalatsid jalga ning tagasi kämpingusse minna. Parem oli siin istuda ja niisama juttu ajada kui seal mõttelagedalt oma toas olla või lihtsalt magama heita, sest raamatut ta seekord lugeda ei viitsiks.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 8:51 pm

"Nii mõnus on siin, liiva peal. Peaks kunagi magamiskotiga tähtede all ööbima. Miljoni vaade. Ja kui und ei tule, saaks tähti lugeda," pakkus Ana. Hetkel oli küll veel päike loojumas, kuid naine kujutas juba seda ilusat vaatepilti ette.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 9:00 pm

See oleks tõesti väga huvitav. "Miks ka mitte," arvas ta. Kuna peamaja katusel sai väga vabalt selliseid asju korraldada, võiksid nad väga vabalt võtta magamiskotid ning nendega katusele kobida. Ainus probleem võis olla temperatuuris ja liiga kõvas pinnas, kuid alati võis ju mingisugused madratsid muretseda.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 9:02 pm

Äkki sündis Anale hull idee. "Kuidas oleks tänasega?" küsis Analyn end istukile ajades. Hull otsus, sündis hetkeajendil. Naine jäi huvitatult Edgari vastust ootama.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 9:05 pm

Ed avas taas oma silmad ning vaatas Ana poole. Nad rääkisid nagu lapsed. Kuid idee oli tal suhteliselt hea. Loodetavasti tuleb tähine taevas...
"Sobib. Kuid ma pean hoiatama sind. Ma olen varajane ärkaja." Nüüd võiks ta isegi oma ajakava muuta. Kuna töötajaid tuli aina juurde, siis võiks ta väga vabalt näiteks kell seitse ärgata.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 9:07 pm

"Kas lähme toome asjad randa või katusele? Katusel oleks vist mõttekam," arvas Ana. Mine sa tea, äkki ulatub tõus nendeni ja siis Ed ärkab vees. Halb idee. Naine juba mõtles, et peaks sööklast mingisuguse piknikukorvi kaasa haarama.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 9:11 pm

Analyn lausa luges ta mõtteid. Edgar pühkis jalad liivast puhtaks ning pani sokid ja jalatsid jalga ning võttis kitarri kätte. Vaba käega pühkis ta oma pükstelt liiva maha. "Lähme katusele," lausus ta viimaks. Katuselt oli tore vaade laagrialadele ning seal ei olnud mingisugust võimalust märjaks saada. Kuid seevastu oli seal kõige suurem võimalus ka alla kukkuda ning näiteks mõni luu omal murda. Viimase peale otsustas ta aga mitte mõelda. Ta sirutas käe välja, soovides naist püsti aidata. "Kas võtame veel midagi kaasa? Söögid-joogid?" Küsis ta.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 9:15 pm

Ana võttis Edi abi vastu ning tõusis püsti. Juukseid liivast enam-vähem puhtaks raputanud ja riided puhtaks pühkinud, vastas Lyn :"Ma arvan, et sööklast üks piknikukorv ja sinna sisse puuvilju, võileibu, mahla ja mingeid snäkke." Analyn nuputas, kust madratseid saaks.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Laup Mai 14, 2011 9:22 pm

"On sul enda magamiskott olemas?" küsis ta, pühkides ka kitarrilt liiva maha. "Ma toon madratsi ise. Ja kas me saame siis sööklas kokku ning võtame sealt vajaliku ning lähme koos katusele või on sul teine plaan?" uuris ta. Kiiret ei olnud neil ju kusagile, neil oli ju piisavalt aega.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 14, 2011 9:24 pm

"Magamiskott on olemas. Ma võtsin selle igaks juhuks kaasa. Aga sul on magamiskott?" küsis Ana üle. "Ja saame vast jah sööklas kokku."
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 15, 2011 8:51 am

Ta noogutas aeglaselt. Oli küll. Ta oli selle ka igaks juhuks kaasa võtnud sest kes teab, äkki nad kavatsevad kunagi laagriga telkides ööbima hakata. "Olgu," lausus ta ning eemaldus Analynist. "Ma olen paari minuti pärast seal." Seejärel suundus ta kämpingu poole.

OT: Teema lõpetatud? Kui nii, siis kes teeb uue? Very Happy
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 10 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele