Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Väike jalutuskäik. - Page 5 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Väike jalutuskäik.

2 posters

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 9:11 am

"Okei, jalutame siis kaldal," nõustus Ana noogutades. "Aga rääkides muusikast. Kes su lemmikbändid on?" küsis tüdruk. Ta üritas viia teema millelegi meeldivale, et Ed ei mõtleks veele.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 5:10 pm

Ed noogutas, tundes suurt tänutunnet. Vähemalt oskas Ana sellesse täiesti mõistlikult suhtuda.
"Kui aus olla, siis lemmikbände ei ole, on ainult lemmiklood, mida ma võin päevast päeva kuulama jääda," seletas ta kerge naeratusega. Uue teema arendamine viis tõesti mõtted mujale ning see tegi talle ainult heameelt.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 5:14 pm

"Mul ka. Kuulen mingit suvalist lugu suvaliselt esitajalt ja see lugu hakkab ming kummitama. Kusjuures, mul on mõned lood, millest ma saan justkui narkolaksu," seletas Ana heatujuliselt.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 5:19 pm

Jälle oli neil midagi ühist. Nagu mingisugused hingekaaslased. Mitte, et Edgaril midagi selle vastu oleks. Tal oli selle üle isegi Hea meel sest kogu oma elu on ta inimestest erinenud. Nüüd oli tekkinud väike erand. "Nimeta mõni oma lemmiklugu, millest sa "narkolaksu" saad?" küsis ta uudishimulikult.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 5:26 pm

"The all american rejects´i stab my back!" ütles Ana peaaegu, et mõtlemata. Aga see oli lugu, mis viis tüdruku pilvedesse. See võib tunduda veider, kuid millegipärast oli muusikal selline toime.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 5:40 pm

Ed teadis sellelt bändilt ainult üht lugu. "Gives you hell" või midagi taolist. See bänd oli vist tavaline rokkbänd, mitte metal, mida ta kõige rohkem eelistas. "On selliseid lugusid veel?" küsis ta mõtlikult. Pärast paarisekundilist vaikusehetke, otsustas ta teisegi küsimuse esitada:"Mis su lemmikfilmid on?"
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 5:46 pm

Kuulnud ära mõlemad küsimused, vastas neiu peale väikest mõttepausi. "Lugudest veel "Paranoid". Aga mitte Black Sabbathi oma," tõdes Ana. See lugu meeldis talle esimesest hetkest, kui tüdruk seda kuulis. "Ja film..."Liblilikaefekt". Esimene osa," täpsustas Analyn. "Aga sinu lemmikfilm?"
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 5:52 pm

Mõlemad nimed olid tema jaoks seekord täiesti võõrad. Kuna nüüd oli tema kord küsimusele vastata, vajus ta kergelt mõttesse. Ausaltöeldes ei olnudki eriti palju filme, mida ta vaatas. "Sõrmuste isanda filmid ma pakun." Noorena meeldis talle neid pidevalt vaadata. Mõnikord võttis ta isegi need DVD oma riiulist ning meenutas nõnda oma teismeiga.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 6:27 pm

Ana muheles kergelt. "Ma mäletan, kui me käisime enda sõbrannaga esimest osa vaatamas. Kojutulek oli väga omapärane. Iga väiksema hääle peale me võpatasime või karjusime," selgitas Analys enda lõbususe põhjust. "Kusjuures, ma pole kolmandat osa vaadanud."
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 7:08 pm

Edgar kergitas kulme. Kas tõesti oli Sõrmuste Isand nii hirmuäratav? Noh, see olenes jällegi sellest, kuidas keegi filmist tulevat teavet vastu võttis. Ed oskas alati eristada reaalsust fantaasiast. Sellepärast ei olnudki ta eriline unistaja. Samuti ei mõjunud talle eriti õudusfilmid, sest need, mis tänapäeval tehakse, on juba liiga ülepingutatud. Veri ei lenda viie meetri kaugusele kui kellelegi nuga selga lüüakse. "Seal ei olnud ju mitte midagi õudsat..." lausus ta, meenutades triloogia esimest osa.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 7:11 pm

"See silm oli väga hirmutav. Ma tuletan sulle meelde, et see oli mingi 10 aastat tagasi. Aga õudukaid ma üksi ei vaata. Ma kerin seal edasi alati ja vaatan ainult lõpu ära, et näha mis juhtub," seletas Analyn pikalt ja muigas. Iga samm, mis nad võtsid, astus Ana mõne millimeetri võrra kaldast eemale. Siiani polnud Edgar sellest aru saanud.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 7:14 pm

Ta ei hakanud ütlema, et see hale on. See oli ju igaühe oma asi, kuidas ta võtab vastu kogu seda "õudust", mida filmid näidata üritavad. Tema kartis ju üldse vett ja õudusfilmide pärast kisamine oli tegelikult täiesti normaalne. Tema tuttavad olid kord isegi Ringi vaatama läinud ning kui telefon helises pärast filmi, olid nood kisama pistnud. Tõeline komöödia. "Ma lugesin kunagi artiklit, kus öeldi, et õudusfilmide vaatamine aitab naistel oma hirmudest kergemini üle saada. On see tõsi?"
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 7:19 pm

Ana naeris ja vastas :"Ma tõesti ei tea. Tegelikult see tekitab ainult liigset hirmu. Üks mu tuttav ei julge voodi ees seista, kuna ta arvab, et mingid käed tõmbavad ta voodi alla. Sellest ma aru ei saa. Film on jube just vaatamise hetkel," rääkis Analyn jällegi pika jutu maha.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Püh Mai 01, 2011 7:22 pm

See oli juba tõelise foobia sarnast. "Kuidas su sõber voodisse saab? Ega ta ei hüppa või ei roni üle toolide ja laudade kui ta magama tahab jääda?" Muigas Ed. Muidugi väiksena kartis tema ka paljusid asju. Näiteks kolle, kes võiksid tema kapist välja tulla. Samuti ei olnud erandiks see voodiallatõmbamine mõne eluka poolt.
Kuid nendest hirmudest sai ta vanemaks saades üle.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 01, 2011 7:30 pm

"Ta on mu pool mitmeid kordi ööbinud. Kui ta pidžaama selga sai, läks ta hästi kiiresti voodisse. Istus voodi peale ja tõmbas kohe jalad üles. Aga õudukad tekitavadki mõttetuid hirme," tõdes Analyn. Muidugi, inimene peaks reaalsusel ja fantaasial vahet tegema, kuid õudukad segavad seda piiri kokku.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Esm Mai 02, 2011 6:15 pm

Ed mühatas vaikselt. Pigem meenutas see vaikset turtsatust isegi. "Seda tõesti..." nõustus ta. Vahepeal ta lihtsalt vaatas või luges internetist suure üllatusega muljeid neist, kes käisid õudusfilme kinodes vaatamas. Enamus kurtsid õudusunenägusid ning suurt hirmu suremise ees. Muidugi neid kardetakse, kui õudusfilmides on see kõik nii ülepakutud. Mis mõttega mindi siis selliseid asju vaatama?
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Esm Mai 02, 2011 6:20 pm

"Ma ei saa aru, miks inimesed vaatavad õudukaid, kui nad neid hiljem kardavad," arutles Ana. Mõttetu ju tegelikult. Pigem vaadaku mingid komöödiat, ei pea taluma närvipinget.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Esm Mai 02, 2011 6:26 pm

Ed vaatas kulme kergitades Analyni poole. Too oli just välja öelnud tema mõtted. Palun ärge öelge, et ta mõttelugeja on! Kuigi see kõlas ülilahedalt, oleks ta siiski eelistanud, kui tema mõtted saaksid privaatsust. "Võimalik, et nad tahavad iseennast ületada," pakkus Edgar. Ega tema ise ju neid eriti ei vaadanud. Ta luges tavaliselt raamatuid ja kui ta vaataski filme, olid need Tavaliselt mingisugused fantaasiafilmid. Näiteks tema lemmik, Sõrmuste Isand.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Esm Mai 02, 2011 6:33 pm

"Njah...Või siis kallist popkorni ja ülehinnatud kokat sisse lürpida," pakkus Analyn teise võimaluse. Muidugi oli see mõeldud naljana. "Me pole veel raamatutest rääkinud, eks?" meenus tüdrukule. Filmidest juba arutatud, ja Ed ütles, et talle meeldib lugeda. Analyn vaatas korraks selja taha ja märkas, et nendest millimeetritest olid juba üpris korralikud sentimeetrid tekkinud.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Esm Mai 02, 2011 6:36 pm

Kohutav, kuidas jutt võis eemale peletada isegi hirmu. Kuid kui Analyn üle õla vaatas, tegi seda ka Ed ning järgmisel hetkel kortsutas ta kulme. Niiet nad liikusid aina sügavamale? Oli Analyn seda teadlikult teinud või oli ta samuti rääkides unustanud, et nad asuvad vees. Paanitsema ta veel ei hakanud. Veel. Ta ei olnud isegi nii sügaval, et uppuma hakata. "Ei ole," vastas ta, rebides viimaks oma pilgu veelt ning seejärel vaatas ta oma vestluskaaslase poole.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Esm Mai 02, 2011 6:39 pm

"Mida sa viimati lugesid?" küsis Ana Edgrile otsa vaatates. Naine mõtles, kas Ed sai aru, et nad olid liikunud natuke sügavamale? Kindlasti oli, Analyn viis kogemata mehe mõtted kindlasti jälle veele. Loodetavasti ei pannud Ed seda pahaks. Ega Lyn´il ju halvad kavatsused olnud.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Esm Mai 02, 2011 6:50 pm

"Dracula." Tema lapsepõlvelemmik, millest Ed pole siiamaani üle ega ümber saanud. Selle läbilugemine oli muutunud tema iga-aastaseks harjumuseks. Vee teemal otsustas ta veel oma suu kinni hoida, kuid seekord püsis ta ühel ja kindlal trajektooril. "Ja mida sa viimati lugesid? On mõningaid lemmikuid?"
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Esm Mai 02, 2011 6:53 pm

Analyn ei saanud nüüd naeru pidada :" No way! Mu lemmikraamat on "Tuba number 13", mis räägib ka ühest vampiirist." Väga veider, et lemmikraamatu suhtes oli neil sarnane maitse. Ka Ana luges seda raamatut ikka ja jälle üle.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Edgar Blackthorn Esm Mai 02, 2011 6:55 pm

Edgar muigas nime üle. Ta oli seda isegi lugenud mõni aasta tagasi. Kahju ainult, et see liiga lühike oli. Kui tema mälu teda ei petnud, siis peategelaseks oli tüdruk, nimega Felicity või midagi taolist. Ja see nimi pidi tähendama Õnne. "Ma lugesin ka seda kunagi," tunnistas ta viimaks üles. Mida siin ikka salata. Raamat oli ju raamat. Pealegi oli ta kunagi ka suur vampiirifanaatik olnud ju.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Analyn Dalisay Esm Mai 02, 2011 7:02 pm

"Ma lugesin seda siis, kui teised olid Lindgreni juttude kallal. Ma olin mingi 6-7 aastane ja miski hoiab mind ikkagi veel selle raamatu küljes," lausus Ana. "Aga raamat, mis mind viimati peaaegu rabas jalust oli "Saladus". Ja ma pean tunnistama, et see toimib."
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Väike jalutuskäik. - Page 5 Empty Re: Väike jalutuskäik.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele