Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Run, Forest, run! 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Run, Forest, run!

4 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Run, Forest, run! Empty Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 10:56 am

Trevor magas õndsat und Chrisi kaisus. Kell oli seitse hommikul. Helises ta äratus. Myles vajutas selle kinni ja magas edasi. Aga asja juures oli üks konks. Dash oli nimelt palunud Ray'd, et too kuti iga hinna eest hommikul kell seitse üles ajaks ja metsa jooksma veaks. Christerit ei tohtinud äratada, tema pidi oma häält puhkama. Jason tahtis, aga püsivalt trenni tegema hakata nüüd. Arst oli talle ju öelnud, et ta spordist ei loobuks ja no kui ta suitsetamisest loobub, on tal uut hobi vaja. Hetkel jäi aga küll mulje, et Trevorit ei ärata tuumasõda ka.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:01 am

Kuna Ray käis nagunii ise ka jooksmas, ei olnud tal selle kokkuleppega mingeid probleeme ja kutt ärkas Trevori äratuse peale kenasti üles. Tema oli suhteliselt väljapuhanud ja reibas ja ajas end kohe voodist välja, silmitsedes siis lõbusa muigega Trevorit. Selline unimüts lihtsalt.. Ray astus nende voodi juurde ja tonksas kutti ribide vahele.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 11:11 am

"Mkmm," mõmises Trevor tonksu peale ja puges Chrisile lähemale. Nii magus uni oli ju. Liiga magus. Jason vajus jälle sügavasse unne. Täielik unimüts noh.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:14 am

Ray naeris vaikselt ja võttis Trevori ümbert kinni, tirides ta voodist välja, põrandale. Seal tal küll mugav magada pole. "Ärka üles nüüd," sõnas kutt ähvardaval toonil. "Või ma vean su külma duši alla ja lasen sul kiljuda seal."
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 11:21 am

"Tropp," pomises Trevor ja nühkis oma uniseid silmi, haigutades. "Chrisi ei tohi üles ajada," mainis ta ja ajas end püsti, sirutades end nii pikaks kui suutis. Trevil olid jalas vaid bokserid. Kutt võttis rätiku ja läks ise dušši alla. Peagi kostus vannitoast roppu sõimu. Kuradi külm vesi. Õnneks polnud see sõim piisavalt vali, et Chrisi äratada. Kui Trev vannitoast väljus, oli ta juba palju rohkem ärkvel. Ta kuivatas juuksed ja ajas lühikesed püksid ja maika selga. "Kas õues on külm nii vara?" küsis ta sosinal Ray'lt. Tema polnud ju hommikuti jooksmas käinud.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:25 am

"Jaa, ma tean. Staar peab oma häält puhkama," sõnas Ray noogutades ja astus enda kummuti juurde, otsides sealt mingeid riideid. Ta piilus korraks aknast välja ka. Päike paistis küll, aga mine tea. Kutt astus ukselävele ja veendus selles, et soe on. Ja siis kuulis ta Trevori ropendamist ja naeris kergelt. Noh.. Trevor oli nüüd päris kindlalt üleval. "Ei ole. Suhteliselt palav on juba," vastas Ray kuti küsimusele, kui too vannitoast naases. Ray kadus ka ise duši alla ja keeras vee ikka natukene soojemaks ka.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 11:31 am

Trevor ronis voodisse, kui Ray pesema kadus ja vajutas Chrisi põsele musi. "Ma armastan sind, kallis," sosistas kutt ja tõmbus siis eemale. Ei, nii ikka ei saa. Ta vajutas veel ühe musi Chrisi põsele ja siis otsaette ja huultele. Tanägi magades nii kuradi armas välja ju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:36 am

"Sa ajad ta üles sedasi," muigas Ray vannitoast välja astudes. Ta oli valmis juba Trevorit uuesti voodist välja tirima, kui märkas, et kutt polnudki magama läinud sinna. ray oli endale maika ja lühikesed püksid jalga tõmmanud ja otsis nüüd tossud ja sokid ka üles. Metsas polnud paljajalu eriti hea joosta. Juuste pärast Ray eriti ei muretsenud, küll õues ära kuivavad.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 11:39 am

"Ta on nii armas," lausus Trevor ja ronis siis voodist välja. Ta tõmbas ka omale sokid ja tossud jalga. Trev silmitses hetke Ray'd ja siis Chrisi. "Äkki ma ikka jään siia," pomises ta. See voodi oli nii ahvatlev.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:49 am

"See on meil geenides jap," muigas Ray ja pani oma kella käe peale. See mõõtis pulssi ja samme ja teepikkust ja mida kõike veel. Aega näitas ka veel. Wow, eks? "Ei jää," sõnas Ray kindlalt ja vedas Trevori majakesest välja. "Pika ringi teeme?" uuris kutt ringi vaadates. Trevor oli küll sportlane ja värki, aga äkki ta südame pärast ei tahtnud liigselt pingutada.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 11:51 am

Trevoril oli ka selline käekell ei saa mainimata jätta. Ta siiski pidi oma pulssi jälgima nüüd ju suure hoolega. "Palju sa tavaliselt jooksed?" küsis Trevor. Kui nad rahulikult jooksevad, siis ehk ei juhtu midagi. See pastakas jäi kämpasse, seda Trev kaasa vedada ei viitsinud. Kutt seadistas oma kella.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 12:10 pm

"Noo.. Ikka 3 kilti vähemalt," sõnas Ray asja veidi ilustades. Ta ei tahtnud, et Trev liiga suurt ampsu korraga võtaks. Ray viis hindava pilgu üle kuti. "Kus su rohi on?" küsis ta siis. Taskutes ei paistnud seda väga olevat.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 12:15 pm

"Siis teeme viiese," sõnas Trevor ja langetas kellaga käe, kui oli selle seadistatud saanud. "Pastakas? Toas," lausus ta. "Mul pole seda kuskile panna. Ma ütlen, kui mul halb hakkab," lubas Trevor ja hakkas siis metsa poole sörkima. Et nad ka muretsesid ta pärast koguaeg.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 5:01 pm

"Kindel, et jõuad?" küsis Ray ja hammustas siis huulde. Just sellist kohtlemist Trevor ei tahtnud ju. "Noh, ma mõtlen, et.. Kaks sekundit tagasi ei saanud ma sind voodistki välja. Äkki jääd magama poole tee peal," muigas kutt ja kortsutas siis kulme, kuid ei hakanud vastu vaidlema. Äkki polnudki see rohule hea, kui see seal taskus kuuma käes loksus? Ray seadistas ka enda kella ja järgnes Trevorile.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 5:16 pm

"Sa vaata, et sa ise kokku ei kuku hr Kolm kilomeetrit," naeris Trevor ja võttis suuna metsa poole, kus olid jooksurajad. Ta ei pingutanud üle vaid jooksis normaalses tempos. Vähemalt esialgu.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 5:29 pm

"See oli ilustatud," pidi Ray siiski mainima ja jooksis Trevori kõrval, hoides ühtlast tempot. Õnneks olid seal korralikud rajad ja piisavalt laiad ka. Mõnel kohal jäi Ray ainult kutist tahapoole, et kusagilt läbi saada. Suhteliselt lambist tulid Ray'le meelde need relvadega tüübid, kes kusagil metsas passisid. Loodetavasti ei põrka nad nendega kokku.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 5:39 pm

Trevoril olid need tüübid meelest läinud ammu juba. Oleks tal need meeles, poleks ta metsa läinud ilmselt. Trev hoidis ühtlest tempot ja hingas rahulikult. "Räägime millestki?" küsis Trev. Vaikus oli ka naljakas ju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 5:59 pm

"Ahhaa! Juba hakkad uniseks muutuma jah?" tögas Ray. Kindlasti lootis Trevor, et vestlemine hoiab teda ärkvel. Kutt viis pilgu enda kellale. Pulss oli veel täitsa normaalne. "Kuidas su pulss on?" uuris kutt nii muuseas.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 6:27 pm

"Tappev uni on," muigas Trev ja heitis siis pilgu kellale. "54," vastas ta. Huvitav palju ta pulss siis on, kui ta pildi eest viskab. Hetkel oli küll normaalne olla. Trev tõstis tempot, aga ainult natukene, sest talle tundus, et ta jookseb juba liiga aeglaselt.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 6:34 pm

"Kõigest poole vähem kui mul. Siis on korras vist," muigas Ray, lootes samas, et see liialt hell teema pole. Kutt tõstis samuti tempot, mõeldes, millest siis rääkida. Äkki oleks nüüd õige aeg mainida miskit Riva kohta? Trevor ju saaks aru.. "Ma peaks sulle rääkima millestki tegelikult," lausus Ray ääriveeri.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 6:45 pm

Trevor ei öelnud selle kommentaari peale midagi. Ta ei osanud miskit välja mõelda. Ei, see ei haavanud teda ega midagi. Kuuldes, et Ray peab talle midagi rääkima, viis Trev hetkeks pilgu kutile, kuid siis kohe tagasi rajale. "No?" küsis Trevor. Millest ei tea.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 6:54 pm

"Ma olen gei," sõnas Ray suhteliselt kindlalt ja mõtles siis hetke. "Või bi," lisas ta sekund hiljem, pilk rajal. Nüüd arvas Trevor raudselt, et selle nende suudluse pärast. Samas see oli tõuke andnud küll.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 6:57 pm

Trevor aeglustas tempot, kuni viimaks seisma jäi. "Mida?" küsis ta. Mis mõttes Ray on gei. Ray on gei. Trevor turtsatas selle mõtte peale. "Nagu.. mehed meeldivad?" Trevor kõlas nagu homofoob. No see oli päris suur üllatus tegelikult.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 7:00 pm

"Noh.. Jah," sõnas Ray samuti seisma jäädes siis, vaadates endiselt igale poole mujale. "Ma lihtsalt mõtlesin, et.. Sa peaksid teadma äkki. Ma ei teagi, miks ma seda mõtlesin," lausus kutt ja hakkas edasi sammuma. Tegelikult tahtis ta Rivast ka rääkida, aga Trevori reaktsioon oli praegu juba nii.. veider.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 7:07 pm

"Hmm," sõnas Trevor mõtlikult ja sammus samuti edasi, hakates uuesti sörkima. "Kas selle? Ray... Ma olen Chrisiga, sa tead seda," lausus Trevor, kartes, et kutt on nüüd temasse armunud. "See suudlus, see oli... See ei tähendanud mulle mitte midagi. Ma olin segaduses," sõnas Trev. Jah, ta pidas Ray'd kedagi teiseks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Run, Forest, run! Empty Re: Run, Forest, run!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele