Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Piljard 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Piljard

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Piljard Empty Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 11:47 am

Väljas olev kuum päike muutis õhu umbseks ning tundus, et seda tuult ei saa tunda veel niipea. Nathanit lämmatas see kuumus. Ta võttis suuna vabaaja ruumi. Sinna jõudes istustas ta lähimasse tugitooli ning jäi tülpinud ülejäänud ruumi põrnitsema.
Siis märkas ta piljardilauda, mille peale ta püsti tõusis, laua juurde kõndis kii haaras.
"Sooviksite teha ühte mängu?" sõnas ta endamisi ning vastas endale, "Aga muidugi?".
Ta sättis pallid paika ning hakkas üksinda taguma palle. Ta tegi seda suhteliselt huupi ja lohakalt, mille tõttu ei jõudnud ükski pall oma auku.
"Tundub, et täna pole sinu päev," rääkis ta omaette ning jätkas pallide niisama koksimist.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 3:51 pm

Ot: Kas selle teemaga võib liituda?
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 3:51 pm

OT: ja, muidugi.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 3:54 pm

Ot: Mõtlesin, et äkki on kellelegi mõeldud see, sp. küsisin Razz

James astus hoogsal sammul vabaaja ruumi ning kuulis poisi viimast lauset. Jamie muigas ja potsatas siis energiliselt piljardilauale kõige lähemal olevale tugitoolile istuma. "Noormees, kas te olete skisofreenik?" küsis ta muiates, olles täiesti kindel, et too seda tegelikult ei ole. Ta ilmselt lihtsalt.. rääkis iseendaga, Juhtub ka parimates peredes.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 4:03 pm

Nathan tõstatas pead ning märkas tüdrukut istumas. Ta ajas ennast sirgu, toetas kiile ning sõnas: "Sinu jaoks võin olla ükskõik, kes," ning saatis teele õhumusi.
Seejärel naeratas ning keskendus edasi piljardile, samal ajal sõnades: "Soovid sa mänguga liituda?" ning kiikas kavalalt üle kulmu tüdruku poole.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 4:06 pm

James tõstis küsivalt ühte kulmu ning tõusis siis tugitoolilt. Ta püüdis käega õhumusi justkui kinni, pani selle endale suhu, näris läbi, sülitas maha ja astus siis jalaga peale nii nagu konile. Seepeale muigas ta ning noogutas. "Kui härrad lubavad," sõnas tütarlaps ning naeratas nüüd sõbralikult.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 4:15 pm

Nathan tegi valuliku grimassi, nähes, midagi tegi tüdruk tema "õhusuudlusega".
Seejärel korrastas Nathan pallid ning sõnas: "Ole valmis surema, sest nüüd hakkad sa mängima piljardikuningaga." Lauset lõpetades, hakkas Nathan tegema naljakaid võimlemisharjutusi, et ennast "soojaks saada".
Seejärel aga ulatas tüdrukule kii ning ütles: "Kuna sa oled juba ette määratud kaotama, siis luban sul teha avalöögi." ning jäi tüdrukut silmitsema, nagu oleks ta tahtnud veel midagi lisada, kuid selle asemel oli vait.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 4:46 pm

"Ma loodan, et piljardikuningas pärast hukkamist ikka ei harrasta," muigas Jamie ning võttis alandlikult kummardades noormehelt kii vastu. James võttis avalöögiks hea asendi sisse ning heitis siis pilgu piljardikunnile. "Mida?" küsis tüdruk muiates, kui märkas poisi pilku endal.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 4:57 pm

Nathan endiselt jälgis tüdrukut pinevalt. See tüdruk meenutas talle kedagi, kuid poiss ei suutnud seda välja mõelda.
Siis aga märkas Nathan tüdrukut vastu vaatamas ning ärkas oma unelusest, alustades uuesti oma eputamisega: "Mis mõttes mida," sõnas Nathan ning lisas, "Ma lihtsalt vaatan, missugust taktikat sa üritad minu peal kasutada, et mind rajalt maha võtta."
Seejärel kummardus tüdrukule lähemale ja sõnas mesimagusalt: "Ning ma ei räägi piljardis."


Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 5:04 pm

Jamie raputas õrn muie näol pead ja ohkas. "Mehed," sõnas ta ning tegi siis avalöögi. Kõik kuulid lendasid laiali, kuid ükski veel sisse ei läinud. James ei kavatsenudki tollele noormehele öelda, et ta tegelikult on väga palju piljardit mänginud. Mingi proff neidis polnud, aga ilmselgelt arvas too piljardikunn, et Jamie ei oska üldse mängida. James ajas end tagasi sirgeks ja hoidis kiid enda ees. "Sinu kord," sõnas ta muiates kuid ei liigutanud end sentimeetrikesegi võrra. Poiss pidi ise kiile järgi tulema.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Apr 27, 2011 5:26 pm

Nathan liikus tüdruku poole ning seisatas tema ees. Nende riided vaevu puutusid kokku. Poiss tundis tüdruku võrratut lõhna ning aeglaselt võttis Nate kii. Ta veel seisatas korraks ning siis tegi pöörde ja läks teisele poole lauda. Poiss toetus sellele pea et terve oma kehaga ning lausus: "Jälgi mängu, " ning tegi löögi. Pall, mida ta sihtis aga auku ei läinud.
Selle peale lausus: "Vaata, ma ei taha kohe oma võidumängu alustada, kuna noh, muidu äkki võtan sult tuju." ja tegi siis enda võluvat naeratust ning liikus tagasi tüdruku poole, kuni jõudis sama lähedale, kus ta alguses oli olnud.
"Mis su nimi on?" ta küsis poolsosinal kuid kuuldavalt.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Apr 28, 2011 4:20 pm

James vaatas võõrale poisile kavalalt muiates otsa, kui too kiile järgi tuli ning saatis teda siis pilguga, kui noormees oma lööki läks tegema. Poisi jutu peale, et ta ei taha kohe võidumängu alustada, James vaid naeris kõlavalt oma veidi kähisevat naeru. "Jutuks hea küll," sõnas ta nüüd ning asetas oma sõrmed kii ümber. Too võõras piljardikunn oli Jamie'le väga lähedal, kuradi kena ja nende vahel oli vaid piljardikii, millest noored mõlemad kinni hoidsid. "James," vastas tüdruk samuti vaikselt.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Laup Apr 30, 2011 7:14 am

Kui Nathan oli tüdruku nime kuulnud, nõjatus ta tüdruku kõrva juurde veel lähemale, pea et oleks juukseidki suudelnud. Ta ütles vaiksel sosinal:"Tere James. Sinu kord on lüüa." Peale seda liikus ta väheke tahapoole, vahe aga endiselt ei olnud suur. Ta naeratas tüdrukule ning vabastas kii.
Kuigi sealses ruumis oli palju külmem kui väljas, tundis Nahan, kuidas tal hakkas palavus sisse lööma. Kas tõesti suutis üks tüdruk ta nii ärevile lüüa? mõtles Nathan endamisi.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Laup Apr 30, 2011 11:56 am

Jamie keha läbisid õrnad külmavärinad ning ta naeratas taaskord kavalalt. Kui noormees kii oli Jamesile loovutanud, lõi tütarlaps ühe triibulise palli sisse. "Alright," muigas ta ning tegi veel ühe löögi. Sellega ei läinud ühtegi palli sisse. "Ja kuidas sinu nimi on?" küsis ta nüüd ka vastu tolle kena noormehe käest nime, õrnalt vastu piljardilauda toetudes ning kii enda ees käes.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Laup Apr 30, 2011 12:10 pm

"Nathan", vastas poiss ning nõjatus ka ise laua vastu. Ta ei olnud enam niivõrd huvitatud mängust vaid hoopis sellest imelisest tüdrukust ning tema storyst.
Nathan lõi pilgu maha ning vaikis. Esimest korda elus ei osanud ta tüdruku lähedal käituda. Ta tundis ennast kohmetult ning ei julgenud otseselt ka midagi isiklikku küsida.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Laup Apr 30, 2011 12:12 pm

Jamie muigas ning seisis nüüd Nathani ette. Ta pani käe poisi põsele ja silitas seda nagu ema, kelle laps oli mossis. "Ära muretse Nathan, see, et ma ühe palli sisse lõin, ei võta sinult veel piljardikuninga tiitlit ära," sõnas ta lohutaval toonil, endal näol väike muie. Jamie astus nüüd sammu kaugemale ja vaatas pea viltu Nathanit.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Laup Apr 30, 2011 1:44 pm

Nathani nägu kiskus peale sellist kõnet muigele. "Ega ma ei kardagi, et sa mulle tuule alla teed. Nagu ma ütlesin, ma ei taha kohe sinuga jõhker olla, või nii," lausus Nathan.
Nathan jäi tüdrukut vastu vahtima, kissitas oma silmi ning siis lausus: "Teeks selle mängu huvitavamaks. Hakkame küsima vastakuti küsimusi. Lüüa võib alles siis, kui küsimusele on vastatud Ning igale küsimusele tuleb vastata."
Ta jäi ootama tüdruku nõusolekut.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 12:02 pm

James kehitas õlgu. "Olgu, miks mitte," sõnas ta ning ulatas nüüd kii Nathanile. "Mina alustan," sõnas ta ja toetas end vastu piljardilauda. Ilmselgelt jäi ta ette, kui noormees oleks tahtnud lüüa, sest otse Jamesi selja taga oli puntras palju palle. "Aga ühel tingimusel - sa ei küsi sama küsimust teise käest kohe, vaid mõtled midagi uut välja," lisas tütarlaps nüüd. Ta ei jäänud ära ootama, kas Nathan sellega nõus oli - ta uskus, et on. Jamie mõtles nüüd hetke. "Kui vana sa oled?" küsis ta hääletoonil, mis justkui näitas, et vastus on riigisaladus ning selle küsimuse küsimine kriminaalselt karistatav.


Viimati muutis seda James Michelle Smith (Püh Mai 01, 2011 2:22 pm). Kokku muudetud 1 kord
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Püh Mai 01, 2011 2:14 pm

Nathan ei lasknud ennast segada tüdruku asukohast. Ta võttis uue positsiooni tüdruku kõrval, lõi suhteliselt ebamäärast lööki, mis ei tabanud ühtegi palli ning ajas selja sirgu ja vaatas tüdrukule sügavalt silma. Ta vastas sama tõsiselt nagu tüdruk oli küsinud: "19."
Ta ulatas kii tüdrukule ning jäi mõttesse.
Siis aga küsis: "Millest tuli nimi "James"?"
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 2:25 pm

James võttis kii ning kehitas siis õlgu. "Ma täpselt ei teagi, aga isa kunagi veidi õllesena mainis, et nad nii väga tahtsid endale teist poega veel, aga kuna nad ei saanud, panid nad mulle nimeks James," sõnas neiu ning võttis siis sisse soodsa asendi pallide löömiseks. See löök ei viinud kahjuks ühtegi palli auku. "Mul on tegelikult keskmine nimi ka, see on vähe naiselikum," muigas neidis nüüd ning ulatas siis kii Nathan'ile. Michelle mõtles nüüd hetke ja küsis siis - "Kas sul hobisid on?"
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Püh Mai 01, 2011 3:37 pm

Nathan võttis kii vastu ning ütles ükskõiksel toonil: "Midagi kindlat ma oma elus ei tee, mis tekitaks minus mingit ootamisrõõmu."
Ta võttis sisse järgmise asendi ning jätkas: "Mu ema üritas mind suunata igasugustesse erinevatesse spordivõistkondadesse aga ma ei olnud väga meeskonnatöö aldis."
Ta tegi löögi ning lõpuks läks ka tema poolt esimene ühevärviline pall sisse. Järgmise löögi tegi kiirelt, ilma eesmärgita, millega ei kaasnenud ka ühegi palli sisseminemist.
Ta sammus tüdruku poole aeglaselt, samal ajal küsides: "Millal oli sinu esimene kokkupuude alkoholi/suitsuga?"
Ta ulatas kii Jamesile ning lisas: "Ootaksin natuke sisulisemat vastust kui lihtsalt vanust."
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 3:47 pm

Jamie kuulas noormeest ning võttis siis kii enda kätte. "Hmmm," sõnas neidis ning mõtles siis hetke. Vahelduseks tegi neidis oma löögi ära, suutes ühe triibulise sisse lüüa ning teise löögiga lihtsalt ühte triibulist riivata. "Ma suitsetasin 15 aastaselt... Jätsin 18. sünnipäeval selle maha," sõnas neidis. "Ei pakkunud enam huvi. Olin päris kõva ahelsuitsetaja, seepärast mu naer selline veidi kähisev on," lisas tütarlaps ning naeratas vahelduseks. "Alkoholiga puutusin kokku... kusagil 14 aastaselt. Käisin vennaga koguaeg pidudel kaasas," vastas neiu ka küsimuse teisele poolele. "Praegugi võtan vahetevahel jooki," lisas neidis muiates. "Tegelikult pole ma väga alkoholilembeline kunagi olnud, käisin lihtsalt pidudel ja tegin mõne õlle või nii," pidas James tähtsaks lisada. Tõepoolest. Iga nädalavahetus täiesti mälus ta ei olnud. Tihtipeale oli ta üldse pidudel kaine või võttis vähe. Tuli ka ette olukordi, kus ta oli mälus ning tegi seetõttu ka lollusi.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Püh Mai 01, 2011 3:57 pm

Nathan võttis istet piljardilaual, kiigutas oma jalgu vastu selle äärt ning küsis: "Seega sa oled 18?"
Ta vaatas, silmad väheke pilukis, tüdrukut. Poiss imetles tema ilu ning kui vabalt teine rääkis.
Nathan polnud kunagi lasknud endale teisi inimesi ligi - kui, siis ainult omakasupüüdlikul eesmärgil. Kunagi ei olnud ta ka ilma mõtlemata ausaid vastuseid andnud, olgu need küsimused nii tühised kui tahes. Selle tüdrukuga aga ta ei suutnud oma keelt talitseda ning mõtted jõudsid enamasti alles hiljem järgi.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 4:03 pm

Jamie raputas pead. "Ei, ma olen 19," sõnas ta. "Aasta aega ilma suitsuta, fucking proud," naeris neidis oma kähisevat naeru ning ulatas kii Nathan'ile. "Millised naised sulle meeldivad?" ladus neiu välja esimese küsimuse, mis talle pähe tuli. Ta lihtsalt ei osanud midagi muud küsida. Samas - see küsimus oli tegelikult päris hea. Jamie naeratas rahulolevalt ning toatas end vastu piljardilauast poole meetri kaugusel olevat seina.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Nathan Bellamy Püh Mai 01, 2011 4:16 pm

Nathan istus endiselt laual.
"Noh," alustas Nathan venitavalt, "Pikad juuksed on alati ilusad. Arvatavasti ei jäta ühtegi poissi külmaks ka rinnakad tüdrukud. Ausalt öeldes mina hindan välimist ilu. Mis saab olla veel parem, kui tüdruk hoolitseb oma välimuse eest."
Siis aga küsis hetkelise pausi järel: "Mis on sinu veidrad harjumused?" ning ulatas kii tüdrukule ja kummardus tema poole: "Ma oleks niikuinii mööda löönud."
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Piljard Empty Re: Piljard

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele