Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Õhtul - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Õhtul

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 3:27 pm

"Küll sinu lapsehoidjal on sinu magamapanekuga siis alles tegemist," muigas Ray neiu kõrval edasi astudes, hoides temaga sama tempot. Käed rändasid tal jälle teksade taskutesse tagasi. Harjumuse asi.
"Noo.. Mu kaks semu hakkasid miilustama ja siis ma tulin tulema nende juurest," selgitas Ray õrna muigega.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 3:32 pm

Blu naeris vaikselt ning noogutas nõustuvalt. "Sa ei kujuta ettegi. Täpselt selle pärast ta oma koha üles ütleski.. võinoh, lisaks paarile teisele asjale veel," rääkis tütarlaps, lõppu pisut kogeledes parandades. "Ma lihtsalt ei ole eriti hea nende asjade tegemises, mida mult nõutakse," tunnistas ta ausalt ning naeratas siis säravalt.

"Au, lihtsalt hakkas lõpuks üle viskama või tekkis masendus, et sind kampa ei võetud?" küsis Chandra viivuks kelmikalt kulme kergitades ning siis muige saatel enda silmi noormehelt ümbrusele viies.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 3:37 pm

"Nii et sa oled veel mässumeelne kõigele lisaks? Aiai.. Küll sinuga võib ikka raske olla," muigas Ray pilku Blu'le viies. Küsimuse peale turtsatas ta lõbusalt. "Need semud on mõlemad kutid. Mina olen viimaste uudiste kohaselt veel täitsa sirge," selgitas kutt. "Nii et jah.. Viskas üle pigem."
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 3:48 pm

"Täpselt. Seega, kui sa ei soovi enda närvidega riskida või pideva peavalu all kannatada, siis ma soovitaksin sul pigem kohe otsa ümbr keerata," sõnas Chandra, iseäranis heatahtlikul häälel ning heasooviliku ilmega.

"Oled sa täiesti kindel?" küsis tütarlaps vildaka muigega, silmad noormeest nüüd sootuks teise pilguga seiramas. "Isegi mitte mingilgi määral uudishimulik mitte?"
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 3:53 pm

"No olgu.." sõnas Ray kurvalt ja pööraski otsa ümber, sammudes minema. Ja hetke pärast pööras uuesti otsa ringi ja kõndis tagasi. "Mul tuli meelde, et mul on valuvaigistid kaasas," sõnas ta naeratades.
"Vägagi kindel. Ma pole kuigi uudishimulik inimene," lausus Ray täitsa veendunult. Noh, uudishimulik oli ta vahel küll, aga teistes valdkondades.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 3:59 pm

Chandra kergitas kulmi ning seisatas, kui noormees tõepoolest otsa ringi keeras ning astuma hakkas. Hämmastav. Ta oli siis tõepoolest nii tõepäraselt kõlanud? Ei, tegelikkuses, ega neidis ei olnudki otseselt nalja heitnud. Kui noormees siiski otsa uuesti ümber keeras ning tagasi tuli, muigas tütarlaps lõbusalt. "Ja sa usud, et neist on abi?" küsis Blu kulme kergitades, kui Ray valuvaigisteid mainis.

"Ah? Tõesti? See on midagi uut," täheldas neidis ning ka tema ilme väljendas uskumatust ning pehmet üllatust. "On inimese olemuses olla uudishimulik. See on täiesti loomulik," rääkis ta, enda silmi metsale keerates ning edasi kõndides.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 4:03 pm

"No seni pole mul neid vaja läinud, nii et ma olen positiivselt meelestatud," otsustas Ray rahuloleva naeratusega. Chandra oli tegelikult vägagi huvitav ja lõbus. Ja vähemalt oskas ta nalja teha. Pessimistis Ray'le ei meeldinud.
"Sa kõlad nagu nõustaja, kes üritab kapis passivale kutile selgeks teha, et geiks olemine on loomulik," muigas Ray.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 4:11 pm

Chandra muigas, kuid ei öelnud selle teema kohta enam midagi. Ta oleks võinud noormehe päris kindlasti soovima panna, et too oleks siiski minema kõndinud, kui tüdruk oleks seda tahtnud, kuid asi oli selles, et ta ei tahtnud seda. Ray tundus tõepoolest tore kutt olevat.

"Ei, sa ei pruugi olla gei. Võib-olla bi või siis lihtsalt natukene uudishimulik katsetaja. Me kõik oleme noored ja meil kõigil peab olema keegi," rääkis Blu kergelt õlgu kehitades ning naeratades.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 4:19 pm

Ray jäi seisma ja pani parema käe südame kohale. "Mina, Raymond Dice, vannun pühalikult, et ma olen hetero ja huvitun naistest," sõnas ta kindlalt ja lasi käe alla, sammudes edasi. "Praegu," lisas ta kerge muigega, lihtsalt õrritamiseks. "Aga sina? Oled ise äkki uudishimulik katsetaja?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 4:26 pm

Kui noormees seisatas, kergitas Chandra kulme, kuid jäi siis samuti seisma, keerates ennast nõnda, et ta jäi otse Ray ette seisma, olles näoga tema poole. Kuuldes kuti sõnu, ilmus neidise näole lõbus muie. Ja siis ta ohkas. "Ise tead. Ma tahtsin sind ainult aidata. Tead, meist, naistest, ei ole eriti tervislik huvitatud olla," selgitas ta täie tõsiduse juures ning muigas siis taaskord.

Saades enda pihta säärase süüdistuse, kerkis kergelt üks Blu kaarjatest kulmudest ning ta raputas pead. "Selles suhtes pean ma sind kahjuks kurvastama. Ma olen küll uudishimulik, kuid see uudishimu on juba ammu rahuldatud," vastas ta, naeratades siis viivuks kavalalt ning pöörates ennast ümber, jätkates edasi kõndimist.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 4:28 pm

"Olen täitsa teadlik. Aga noh.. Mul rohud kaasas," muigas Ray. Ja siis oli kord tema kulmudel kõrgustesse pürgida. "Ootoot.." sõnas ta kiirelt, rutates neiule järele. "Räägi nüüd siis lähemalt sellest," lausus kutt muiates. Et siis sellised jutud kohe varuks. Kõlas huvitavalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 4:36 pm

Chandra niisutas keelega kiirelt alahuult ning sulge silmad, avades need taas selleks hetkeks, kui Ray talle järgi jõudis. Algselt oli neidis arvanud, et ehk ei jõua vihje noormehele kohale, kuid kuna ta selle nii ilmselge toonitatud rõhuga välja ütles, siis oleks pidanud kutt ikka puruloll olema, et mitte tabada. Ja ta ei olnud seda.

"Ei tea," sõnas Blu ebalevalt, käega läbi juuste viies, neid taaskord sõrmedega justkui läbi kammides. "Kas ikka tasub riskida," lisas ta, pead veidikene viltu kallutades. "Mõtlesin, et ehk võiksid sa minust veidi huvitatud olla, kuid kui ma kohe selle teema juurde läheksin, mängiksin need võimalused maha," rääkis Chandra kavalalt.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 4:40 pm

"Tasub," sõnas Ray kindlalt, noogutades oma jutule isegi kaasa. "Ei mängi. Ausalt," moosis ta edasi, silmitsedes neidu ootaval ilmel. Nagu kutsikas. Ja Blu käes on ta lemmikmaius. Nüüd oli Ray küll rihma otsa pandud, jah. Aga no milline kutt ei tahaks teada iga detaili taolise uudishimu rahuldava seikluse kohta? Mõni üksik gei vast mitte.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 4:58 pm

Viis, kuidas Ray teda moosida üritas, pani Chandra paratamatult muigama. See oli armsalt luniv lausa. Aga samas sellest teemast endast rääkida oli natukene ebalev. Ei tulnud just iga päev ette üldse sellist jutu teemat, rääkimata veel sellest konkreetsest jutust. Kuid kui asi juba sinna liikunud oli, siis ei olnud neidisel tavaliselt mingeid komplekse edasi rääkimisega. Vahel lihtsalt tuli teha nägu, et on.

"Noo, nagu ma ütlesin, me kõik oleme noored, ning enamik meist on tegelikkuses oma kalduvuste suhtes ebakindlad, kuid nendest veel enamik ei julge seda tunnistada, kartuses olla ebanormaalne.. aah, ma ei tahtnud loengut pidama hakata," vabandas Chandra naerma hakates ning endamisi pead raputades. "Mida sa täpselt teada tahad?"
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 5:01 pm

Ray noogutas kerge muigega selle 'loengu' peale. Täitsa nagu nõustaja.. Neil oli isegi koolis mingi taoline loeng olnud. "Kuidas sa täpsemalt oma uudishimu selles vallas rahuldatud said," täpsustas kutt. "Ja kellega," lisas ta koheselt. Mitte, et mingi nimi talle midagi andnud oleks.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 5:13 pm

Teatud alateemades Chandra lihtsalt kippus lektorit mängima. Mitte, et ta kõiketeadja oleks. Ta oli lihtsalt harjunud kõnesid pidama.

Noormehe esitatud küsimused olid üldiselt lihtsad ning kenasti ühte auku. Vähemalt teadis nüüd Blu, mida ta rääkima pidi. Nagu ta enne seda ei oleks teadnud. "Nom, see ei ole tegelikkuses üldse midagi sellist," tunnistas tütarlaps siis õlgu kehitades, "üsna lihtne teema. Nimelt osutus üks minu hea sõbranna lesbiks. Ja nii aasta tagasi, ühel peol." Chandra kehitas kergelt õlgu.

"Siis sai mulle vähemalt üsna selgeks, et ma eelistan mehi," teatas näitsik peale väikest pausi lihtsalt, enda silmi ümbritsevalt maastikult veidikene kõrgemale, vaadeldes nüüd puude oksi. "Nendega on lihtsalt see teatud meeldiv kaitstud olemise tunne," selgitas neidis mõtlikult.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 5:21 pm

"Ja sa said sellest teada, sest ta suudles sind täis peaga?" pakkus Ray suhteliselt huupi, pannes jutu erinevad pusletükid omavahel kokku. Mnjaa, ega ta ei lootnudki, et Chandra alles linade vahel pihta saaks, mis soo poole ta kaldub.
"Oleneb mehest. Ma olen igasuguseid kohanud," sõnas Ray tögavalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 5:28 pm

"Täiesti tavaline, kas pole? Ootasid midagi rohkemat?" küsis Chandra muigega, enda tumedaid silmi noormehele tagasi suunates, näol kaval naeratus. Ega jah, pole ju raske arvata, kuhu meeste mõttet tihti peale triivima kipuvad. Ja ega tüdruk ei uskunud, et Ray mingiks erandiks oleks.

"Tõsi. Aga mina räägin enda kogemusest ja eelistusest. Tavalisest musternäidisest. Kuid jah, ette tuleb igasuguseid," nõustus neidis noogutades.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 5:31 pm

"Oo, ei.. Ma täpselt seda eeldasingi," valetas Ray osavalt. Noh.. Lootis kindlasti, et seal midagi rohkemat on. Meeste värk.
"Eelistustest? Nii et kui ma sulle nüüd ütleksin, et ma ei jõua üle viie kilo rinnalt suruda, siis jookseksid minema?" uuris Ray. Nojah, see oli suht ilmselge vale, sest tal oli maika seljas ja lihaselised käsivarred paistsid välja küll.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 5:46 pm

"Armas," märkis Chandra vildaka muigega. Tema jaoks oli see ilmselge vale, kuna nagu ennem juba mainitud, ka talle oli teada meeste klassikaline mõtteviis. See ei olnud ju midagi varjatut. Kuid see, et Ray siiski väitis, et ta midagi enamat ei mõelnud, oli armas.

Kuuldes noormehe järgmiseid sõnu, seisatas tütarlaps otse tema ees ning kergitas küsivalt üht oma kaarjatest kulmudest, toetades enda nimetissõrme vastu noormehe ilmselgelt tugevat rinda. "See on üks võimalus," noogutas tütarlaps, enda kätt langetades ning muiates. Mitte et noormees saaks usutavalt säärase teatega lagedale tulla.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 5:52 pm

"Eksole," muigas Ray. Nojah, nad mõlemad olid teadlikud, mis kuti peas tegelikult toimus. Mehed olid suhteliselt ettearvatavad oma mõttemaailma poolest.
Ray viis pilgu neiu käele ja naeratas siis laialt. Nii palju siis sellest. "Ja teine võimalus?" küsis ta pilku Blu silmadele viies. Huvitav, kas tüdruk on hea kokk? Mingi random mõte nähtavasti. Ray puhul tavaline.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 6:06 pm

Lõpetades noormehe üldise füüsilise olukorra hindamise, suundusid Chandra silmad Ray näole, kui kutt teist võimalust teada soovis. "Puudub," teatas tütarlaps muigega, " ja ka esimene võimalus on kehtetu, kuna sa ei valetaks millegi sellise kohta," selgitas Blu naeratades. "See on mehe uhkuse asi. Ükski meessoost isend ei julgeks nõrgemasoo esindajale tunnistada, et ta ei jõua üle viie kilo rinnalt suruda."
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 6:15 pm

"Siis julgeks, kui ta tüdrukust absoluutselt huvitatud poleks," muigas Ray. Kiusata talle meeldis. Las Blu arvab siis pealegi, et ta pole kuti maitse või miskit. Kuigi Ray polnud ise kindelgi, kas oli. Arvatavasti oli. Ja kui ta veel kokata ka oskaks.. Äkki oskab surfata isegi?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 6:20 pm

"Mnjaa," Chandra hääl oli seda pisikest asja kuuldavale tuues ning venitades üsnagi võimalusi kaaluv. Ta ei lasknud sellest otseselt enda olekust välja näidata, kuid hetkel üritas neidis pihta saada, kas Ray oli vihjanud sellele, et ta ei ole temast huvitatud või mitte? Selles suhtes, et noormees ei olnud ju otseselt välja öelnud, et ta ei jõua üle viie kilo rinnalt suruda.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 6:26 pm

"Kas sa oskad surfata?" uuris Ray suhteliselt lampi. Noh, Chandra jaoks tuli see küsimus suvalisest kohast, aga kuti enda mõtetega läks see kokku küll. Mingis mõttes üritas ta vist endale selgeks teha, kui huvitatud ta neiust on. Pealegi oleks nagunii hea Blu hobide kohta miskit teada saada.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Õhtul - Page 2 Empty Re: Õhtul

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele