Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
4. juuli - Page 6 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

4. juuli

+13
Xander Ruff
Damien Riva
Zane Wyman
Trevor Farro
Alice Josefina Arakawa
Chris White
Stella Fortier
Melinda Anne Gordon
Matthew Stifler
Melanie Armstrong
Raymond Dice
Alice Carter
Shakira
17 posters

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 10, 2011 6:43 pm

Stella'l läks tunduvalt vähem aega, kui ta arvanud oli. New makeup, new hair, new clothes.
Nii viieteist minuti pärast väljus ta kämpast, CD plaat näppus ja läks üsna märkamatult DJ juurde. Temaga paar sõna rääkinud, lõppes muusika mis hetkel mängis ja Stella astus lava ette. Keegi peab ju alustama. Pealegi.. esinemine oli tema kirg. Ja, noh, nüüd kui kõik Chris'ga ka korras oli, ei olnud ju mingit põhjust miks mitte esineda. Paarkend sekundit vaikust and there she goes..

ot: Välimus, laul ja liikumine jastuff.
Ja kujutame ette, et see around 1:10 see tüüp on Chris. (;
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Teis Mai 10, 2011 7:20 pm

Christopher ei uskunud oma silmi. Või nojah, uskus, aga.. Stella ja..? Laval? Chrisi näole ilmus üllatunud naeratus ning ta astus lavale lähemale. Käed pükste taskutesse surunud, jäi ta tütarlapse esinemist vaatama. Super hääl, super välimus.. That's C's girl!
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 2:08 pm

Fun, fun in my ass. Terrence vaatas üpriski skeptilise pilguga mänge, mille pärast kõik nii elevil olid. Kuuldes tüdruku viimast lauset, ilmus noormehe näole koheselt muie. "Ilmselgelt olen ma nende jaoks liiga hea," lausus ta muiates. Ta viis korra pilgu lavale, kui mingi tsikk seal laulma hakkas, kuid vaatas seejärel Lucyt. "Aga tead, kuna ma oma printsessile lubasin, siis tuleb siiski millegist osa võtta. Niisiis.. millest?"
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 11, 2011 3:51 pm

Ja siis lõppes laul ära. Mõned inimesed olid kaasa elama hakanud, osad olid samatuimad nagu enne. Aganoh, ta esineski põhiliselt Christopher' jaoks, niiet muu ei olnudki tähtis. Rachel jättis mikrofoni jaasja sinna, kus need olid ning läks DJ juurde, tänas teda ja võttis oma plaadi. Neidis naases kallima juurde ja naeratas talle. "Lähme.." sosistas neidis, mitte midagi enamat ütlemata, näol kaval naeratus ning hakkas kämpa poole sammuma.

ot: me kolime teise teemasse.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Mai 11, 2011 4:01 pm

"Seda ma usun," muigas Jamie Thomase 'ma olen liiga hea' lause peale ning kehitas siis õlgu. "Printsessike ei kavatsegi oma soove sulle ette öelda. Sa pead ise need ära arvama," lausus tütarlaps ning heitis siis pilgu tema ja Thomase ikka veel põimitud kätele. Seejärel tõstis ta pilgu hetkeks noormehele ja siis mängudele. Veidi eemal paistis kaisukarudest ja joogipudelitest moodustatud kolmnurk, kolmnurga tipus kõige parem auhind ning inimesed loopisid nende pudelite pihta rõngaid. Kui rõnga ümber mingi pudeli said, siis see oli sinu. "Aga see seal tundub päris huvitav olevat," sõnas neidis muiates. Ega ta ei tahtnud siis Thomast päris ära piinata ja ära ehmatada. Sellest võistlusest osa võtmine tundus sobiv olevat.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 4:50 pm

Ise ära arvama? Millegipärast oli Terrence kindel, etLucy ei teadnud ise ka, mida noormees teha võiks. Kuni ta siis midagi avastas ja talle ka näitas. Piece of cake. Ta liikus tüdrukuga sinnapoole kuni siis kohale jõudes seisma jäi. "Ütle mulle, mida sa siit tahad ja selle sa ka saad," sõnas ta, olles täielik enesekindlus ise. Raudselt hiljem ta feilib.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Mai 11, 2011 5:02 pm

Jamie vaatas seda moodustatud kolmnurka ning viipas siis tipus oleva liitrise rummipudeli peale. "Seda," sõnas neidis ning muigas. Täiesti vabalt võis juhtuda, et Thomas saab selle kätte... Samas oli see rummipudel nii kaugel ning rõngad, mida pidi viskama, kerged ja lendasid sinna, kuhu jumal juhatas, mitte sinna, kuhu viskaja neid suunas. "Ma loodan, et ma ei pea sinus pettuma..." lisas neidis veidi nukramalt.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 5:44 pm

Edgar Blackthorn kirjutas:
Alice Carter kirjutas:Alice noogutas "Jah, ma pole lihtsalt midagi söönud," sõnas ta, jättes täpsustamata, kui kaua juba. Millal tal üldse viimane korralik toidukord oli? Kes seda enam mäletab..Ka korralikult maganud polnud ta ammu, öised unenäod häirisid teda ikka kõvasti..

Edgar kortsutas pisut kulme, kuid ei ajanud end veel püsti. Tütarlapse põhjendus ei meeldinud talle sugugi. Kõik need dieedipidamised olid ju ainult terviserikkumine, miks naised üldse tegelesid selliste asjadega? Ta vaatas korraks tütarlapse sõprade poole, kes olid sama murelikud kui tema ja seejärel vedas ta oma tumedad silmad tagasi näitsikule. "Äkki peaksid sa mõneks ajaks kämpingusse minema ja seal pikali heitma?" pakkus ta viimaks. Seal hakkaks Alice arvatavasti ka sööma, sest näljast minestamine ei olnud mitte mingisugune naljaasi.

Ray hingas kergendunult, kui Alice viimaks silmad avas. Vaikides kuulas ta tolle tüübi ja Alice'i vahelist vestlust ja noogutas mehe viimase lause üle. "Ma viin su kämpingusse," pakkus Ray.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 5:47 pm

Alice noogutas. Ta tõusis Ray abiga püsti. Jalad tundusid nõrgad ja pea käis ringi. Kuspoole tema kämping jäi? Tüdrukul polnud õrna aimugi. Ta tundis end halvasti ka sellepärast, et kõigi tähelepanu oli temal.

OT: Teeks uue teema selle teema jaoks Very Happy
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 5:53 pm

Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Edgar Blackthorn Kolm Mai 11, 2011 6:03 pm

Edgar vaatas noormehe poole, kes oli otsustanud Alicele appi tulla ning astus sammu tagasi, kui neidis püsti aidati ja ta kämpingu poole viidi. Loodetavasti võtab tütarlaps aru pähe ning sööb nüüd normaalselt pärast seda vahejuhtumit.
Edgar Blackthorn
Edgar Blackthorn
Töötaja
Töötaja

Postituste arv : 587
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Nelj Mai 12, 2011 2:21 pm

James Michelle Smith kirjutas:Jamie vaatas seda moodustatud kolmnurka ning viipas siis tipus oleva liitrise rummipudeli peale. "Seda," sõnas neidis ning muigas. Täiesti vabalt võis juhtuda, et Thomas saab selle kätte... Samas oli see rummipudel nii kaugel ning rõngad, mida pidi viskama, kerged ja lendasid sinna, kuhu jumal juhatas, mitte sinna, kuhu viskaja neid suunas. "Ma loodan, et ma ei pea sinus pettuma..." lisas neidis veidi nukramalt.

Terry kergitas kulme, kui Lucy rummipudelile osutas. Ah, et jooma kiputakse või? Endiselt ta ei kahelnud endas ning läks siis selle tüübi juurde, kes seda hetkel korraldas. Mees andis talle kolm rõngast ning lasi nüüd ka visata. Koheselt läks ta rummipudeli kallale, sest see oli hetkel tema prioriteet ning proovis rõnga ümber selle visata. Esimesel korral see feilis ja lendas hoopis eemale maha. Teisel korral oskas ta aga tuule mõõtu ja rõnga lendamist paremini arvestada ning jõudnud otsusele, kuidas ja kui tugevalt visata, lennutas ta rõnga pudeli poole, mis õnneks, küll päris napilt, ümber pudeli läks. Nüüd oli tal veel üks rõngas ja selle viskas ta ühe roosa kaisumõmmi poole, mille kaela ümber see pidama jäi. Mees läks ja võttis rummepudeli ning mõmmi ja ulatas need noorukile. Fay pöördus Lucy poole. "Niisiis.. See on minu printsessile," lausus ta, samal ajal pudeli tüdrukule ulatades, "ja see on mulle." Viimane lause käis muidugi kaisumõmmi kohta.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Mai 12, 2011 2:33 pm

Jamie vaatas, kuidas Thomasel selles imelikus viska-rõngas-võida-auhind mängus läheb. Kui too esimest korda feilis, muigas Michelle, kui noormees aga teise kahe korraga midagi võitis, naeratas tüdruk õrnalt. "Aitäh," sõnas neiu ning võttis rummipudeli vastu. Seejärel vaatas ta kahtlevalt roosat mõmmit Thomase käes ning siis Thomast ennast ja kehitas õlgu. "What ever turns you on," sõnas ta ükskõiklikult, hääles õrn kaval noot. "Mis siis nüüd saab? Mina lähen oma rummi lahendama ja sina lähed oma karuga..kuhug... midagi tegema... vä?" uuris neidis.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Nelj Mai 12, 2011 2:41 pm

Terrence turtsatas lõbusalt Lucy lause peale. "Sa oled lihtsalt kade," lausus ta selle peale muiates. "Arvad sa tõesti, et ma lasen selle rummi sul üksinda alla kulistada või? Nii küll ei lähe," lausus ta, muie endiselt näol. Ta pani käe Lucy alaseljale ning juhtis ta suurest kisa-kärast välja. "Pealegi ei saa ma üksi roosa mõmmiga ringi käia. Ma võin sinuga koos olles teistele öelda, et kannan sinu eest," lisas ta, hääl selline, nagu oleks kõik täiesti normaalne.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Mai 12, 2011 3:00 pm

"Aa, no selge," muigas Jamie kõikide Thomase lausete peale ning lasi end kuhugi juhtida. "Viid mu metsa?" küsis ta võltshirmul ning muigas seejärel. Miskipärast tundis ta end Thomasega hästi, kuigi ta isegi ei teadnud noormehe päris nime. Mida iganes. Lahe oli.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Nelj Mai 12, 2011 3:14 pm

Lucy küsimuse peale jäi Terry korra seisma. Tal ei olnud tegelikult kuhugile mingit sihti. Samas mets kõlas täitsa hästi. "Kas sa tahad minna metsa?" küsis ta kavalalt.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Laup Mai 14, 2011 8:14 am

Jamie kehitas õlgu ning hakkas naerma. "Mul täitsa ükskõik, kui sa just ei karda minuga metsa minna," sõnas neidis. "Sest sul pole õrna aimu ka, milline inimene ma tegelikult olen..." lisas tütarlaps muigega.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Laup Mai 14, 2011 1:02 pm

Terrence muigas. "Kõlab huvitavalt, tahad sellest lähemalt rääkida?" küsis noormees, hakates aegamisi metsa poole kõndima. No kui metsa, siis metsa. Ta võttis oma käe Lucy alaseljalt ära.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Laup Mai 14, 2011 1:40 pm

Jamie raputas pead. "Eip, ei taha," sõnas ta ning muigas siis. "Ära põe, ma tegelikult ei ole paha, ausalt, sinuga ei juhtu midagi," lisas neidis nüüd ning jalutas siis puude vahel ringi. "Kaugele me läheme?" küsis ta ning heitis pilgu platsi poole. See oli veel nägemisulatuses.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Laup Mai 14, 2011 3:28 pm

"Oled siiski kindel?" küsis Terry, näol vägagi kahtlustav ilme. Ta kõndis samuti edasi, samal ajal jälgides, et ta kuhugi juure otsa ei koperdaks. "Ma ei tea, kui kaugele sa tahad?" küsis ta kergelt muiates. Tal oli õnneks hea orienteerumisvõime, nii et ära eksida nad nii väga ei pruukinud. "Ära muretse, ma ei lase mõnel kiskjal sind ära süüa," lisas ta.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Laup Mai 14, 2011 3:54 pm

Jamie kehitas õlgu. "Mu pärast võime siia ka jääda," sõnas ta ning vaatas veelkord selja taha. Jap - peoplats oli veel näha. "Ma natuke kardan metsa äraeksimist..." seletas neidis. "Nii et mulle sobiks, kui me natuke seda kohta, kuhu pärast minema peame, näeksime ka," muigas neidis. Milleks varjata, et tüdrukul on metsas ära eksimise ees hirm? Ega see siis sellepärast ära ei kao. Tuleb ikka aus olla.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Laup Mai 14, 2011 5:41 pm

Terrence muigas selle peale. Nojah, vähemalt oli üks neist siin see mõistlik, kes päris sügavasse metsa minna ei tahtnud ja hoidis üleval ohtu, et nad ära eksida võivad. "Olgu, jääme siis siia," lausus nooruk, toetades end seejärel seljaga vastu kõige lähemal seisvat puud. Ta viis pilgu Lucyle.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Esm Mai 16, 2011 1:03 pm

Jamie toetas end vastu puud ning libistas siis end mööda selle krobelist külge alla. Nüüd istus tütarlaps kuival ja maapinna kohta puhtal murul ning keeras siis oma rummipudeli korgi lahti. Tüdruk võttis ühe lonksu, tegi väikse grimassi ning ulatas pudeli Thomasele. "Terviseks," sõnas ta muiates.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Terrence Fay Esm Mai 16, 2011 3:04 pm

"Terviseks," muigas Terry, võttis pudeli enda kätte ja jõi sealt samuti lonksu. Ta istus Lucy kõrvale ning andis pudeli tema kätte. Ikka vennalik jagamine, mida muud. Roosa mõmmi oli endiselt tema käes ja nüüd pani ta selle neiu sülle.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by James Michelle Smith Esm Mai 16, 2011 3:16 pm

'Lucy' pani vasaku käe ümber Thomase antud roosa mõmmi ning võttis siis väikse lonksu rummi. Pudeli asetas tüdruk enda ja noormehe vahele, sellest lahti ta aga ei lasknud vaid hoidis õrnalt oma kätt seal ümber, et pudel pikali ei kukuks. "Naljakas oleks, kui su nimi tegelikult ka Thomas oleks..." muigas neidis nüüd, peale mõnesekundilist vaikust.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli - Page 6 Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele