Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Uinu mu väsinud lind.. 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Uinu mu väsinud lind..

3 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 5:52 pm

Alice Carter kirjutas:Alice noogutas. Ta tõusis Ray abiga püsti. Jalad tundusid nõrgad ja pea käis ringi. Kuspoole tema kämping jäi? Tüdrukul polnud õrna aimugi. Ta tundis end halvasti ka sellepärast, et kõigi tähelepanu oli temal.

OT: Teeks uue teema selle teema jaoks Very Happy

Ray viis pilgu üle neiu, kontrollides, kas ta ikka püsti ka püsib. Vist mitte.. "Ma võtan su nüüd sülle," hoiatas kutt. Alice'ile ei pruukinud see meeldida, aga noh.. tema probleem. Ray haaras neiu sulle ja suundus majakeste poole. Seda ta juba teadis, et nad Rivaga samas majakeses elasid, nii et ta oskas vähemalt õigesse kohta minna.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 5:58 pm

Alice'il polnud jaksu isegi vastu hakata..Ta pani käed ümber noormehe kaela ja toetas oma pea poisi rinnale. "Anna andeks," sosistas ta. Talle ei meeldinud absoluutselt, kui keegi pidi tema eest hoolitsema.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 6:04 pm

"Mille eest sa nüüd vabandad?" küsis Ray kulme kortsutades, viies pilgu neiu näole. Sonib või? Ray jõudis õige majakeseni ja astus trepist üles. Kuidagi sai ta ka ukse lahti ja astus koos Alice'iga majja. Riva voodit ta teadis, seega pidi see teine siis nähtavast Alice'i oma olema. Ray pani neiu sinna pikali ja kadus siis korraks vannituppa, naastes sealt klaasi veega.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 6:09 pm

Selle ajaga, kui Ray talle klaasi vett tõi, tõusis neiu voodile istuli. Ta oli ära võtnud oma pusa. Ray ulatas tüdrukule vee ja Al võttis selle vastu. Ta jõi sealt paar lonksu ja tõusis siis püsti ning astus kapi juurde ja võttis sealt rummipudeli. Ka sealt võttis tüdruk lonksu.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 6:11 pm

Ray kortsutas kulme, kui Alice püsti tõusis ja siis nägi ta rummipudelit. "Ootoot.." sõnas kutt kiirelt ja astus Alice'i juurde, krabades talt pudeli käest. "Seda sa nüüd küll tühja kõhu peale ei joo," manitses kutt ja pani pudeli eemale kummuti peale. "Voodisse nüüd. Sa pead puhkama. Süüa tahad midagi?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 6:13 pm

Kui Ray Alice'ilt pudeli krabas, lendas osa joogist põrandale ja kuidagi sattus seda ka noormehe pluusile ja teksadele. Ups. Alice raputas pead, "Ma ei taha midagi," ütles ta. Kuigi paar tabletti peaks ikkagi võtma..
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 6:21 pm

Ray viis pilgu oma riietele ja ohkas siis. Nüüd ta oli märg ja haises rummi järele. Tore. "Kindel? Sa peaksid sööma, kui sa juba kokku kukkusid. Tahad lihtsalt mahla või midagi äkki?" pakkus kutt hetkel oma riietele tähelepanu pööramata.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 6:25 pm

"Mkm," pomises Al ja sammus tagasi voodini. Ta istus sellele ja võttis siis seljast pusa ja teksad. Teda ei huvitanud vähemalgi määral see, et Ray seal oli. No eks ta vägistagu, kui tahab, Alice oli sellele kõigele mõtlemiseks liiga väsinud. Ta jäi voodile istuma ja vaatas noormeest.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 6:28 pm

Ray viis puhtalt viisakusest pilgu eemale, aga tundus, et neiu ei kavatsenud ise vist teki alla pugeda või nii. Ray viis pilgu lõpuks Alice'ile tagasi ja kortsutas kergelt kulme. "Teki alla!" kamandas kutt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 6:29 pm

"Ja-jaa, sa kõlad nagu mu ema," sõnas Alice pahuralt ja vajus voodile ning puges siis teki alla. Ta tõmbas end sinna kerra. "Külm on," vingus ta veel.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 11, 2011 6:33 pm

"Pigem eelistaksin isa olla," muigas Ray. Loodetavasti ei olnud tal naisehäält. Kutt sättis teki korralikult Alice'ile peale ja istus siis voodiservale, kortsutades murelikult kulmu. "Tahad teist tekki juurde äkki?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 12:02 pm

Alice raputas pead "See ei aita." sõnas ta. Tema peas käis väikene sumin. "See ei ole kunagi aidanud.." pomises tüdruk. Ta tõmbas end veel rohkemc kerra. "Ray, mul on külm," vingus ta nagu väike laps.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 12:04 pm

"No, mis ma tegema pean.." sõnas Ray abitult. Poleks Alice nii tõrkuv igasuguste puudutuste suhtes, saaks ta kaissu võtta. Samas Ray haises ja ta riided olid alkoholiga koos.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 12:18 pm

"Võta mind kaissu," palus neiu. Sethi kaisus oli ta ju olnud ja sellega probleeme polnud. Alice'i hääl oli väsinud ja paluv. Tal lihtsalt oli vaja kedagi endale lähedale ka lasta. Lihtsalt see üks kordki..
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 12:26 pm

"Ma haisen alkoholi järele ju," sõnas Ray kõhklevalt, viies pilgu üle oma riietele. Kenasti särk ja püksid mõlemad koos. Kui armas.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 12:30 pm

"Võta need ära siis," sõnas Alice kulmukortsutusega. Tulebki sooja rohkem ligi..Pealegi oli tüdruk kusagilt kuulnud, et tüüp on Riva'ga koos - ehk siis gei.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 1:00 pm

Ray ohkas ja võttiski teksad ja särgi ära, silmitsedes siis veidi kõhklevalt Alice'it. Viimaks otsustas ta siiski samuti teki alla pugeda, et tüdrukul soojem oleks. Ray sättis teki neile mõlemile korralikult pealt ja pani käed ümber Alice'i.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 12, 2011 1:35 pm

Riva oli kogu sellest draamast ilma jäänud, sest ta pildistas inimesi eemal mingit veidrat mängu mängimas. Paraku ei arvestanud ta sellega, et kaamera aku nii kiirelt tühjaks saab ja tagavara aku oli ta kämpasse jätnud. Riva sammus trepist üles, astus tuppa, lõi tule põlema ja.... Wtf!? Alice ja Ray kahekesi voodis teki all. "Khmm. Sorry," pomises ta ja lõi tule kustu uuesti. Ilmselt segas neid. "Ma kaon kohe," lubas ta, vahetades kaamera aku ülikiirelt, pannes tühja aku laadima ja asus siis minekule.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 1:42 pm

Ray reageerimisvõime oli nii aeglane, et ta alles kellegi tuttava hääle peale jagas ära, et keegi oli majakesse tulnud ja kui ta pilgu sinnapoole viis, kustutas Riva just tule ära. "Eii.." sõnas Ray Alice'ile vabandavat naeratust saates ja ronis voodist kibekiiresti välja, astudes Riva juurde. Khmm, see nüüd küll head muljet ei jätnud, et tal praktiliselt midagi seljas polnud. "See pole üldse nii nagu sa arvad," kinnitas kutt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 12, 2011 1:50 pm

"Mis vahet sel on, mida mina arvan?" muigas Riva ja silmitses Ray'd pea laest jala tallani. Nad ei asjatanud just Alice'i voodis? Khmm, kahekesi, teki all, poolalasti. Jeah. Mida iganes. Riva ei lasknud sel endani jõuda. Tal polnud mingit õigust Ray üle selles suhtes. Nad ju ei käinud, vist. Ilmselt siis mitte. "Ma lähen välja pildistama tagasi nüüd. Ma ei pea ööseks siia tulema," lausus Riva naeratades Alice'ile. Tüdruk ju ei tahtnud tema ees midagi teha või mis. Kutt asus uuesti minekule.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 2:03 pm

"On küll vahet!" sõnas Ray kuti ette astudes, et ta kusagile minna ei saaks. Samas äkki nad peaksid seda kusagil mujal arutama.. Aga enam polnud mõtet. "Ta kukkus kokku lõkkeplatsil ja ma tõin ta siia ja tal oli külm, aga ma ajasin endale rummi peale, kui ma pudelit ta käest ära kiskusin ja siis ma pidin riided ära võtma ja siis ma pugesin ta kõrvale ja me ei teinud midagi ju," vatras Ray ühe hingetõmbega.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 2:19 pm

Kui Riva tuppa tormas, ei saanud Alice alguses isegi aru, mis toimub. Ta juba pooleldi magas. Siis aga Riva naeratas tüdrukule ja Alice tõusis istuli "Riva," hakkas Alice ütlema, aga häält ei tulnud. Fakk. Pealegi seletas Ray juba olukorda. Alice'il ei jäänudki muud üle, kui seal niimoodi istudes jalad lõua alla tõmmata. Ta hakkas end vaikselt edas-tagasi kiigutama, et mitte paanikasse minna. Siiski jooksid tüdruku põskedelt pisarad.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 12, 2011 2:21 pm

Riva turtsatas, pluss punktid sellise loo eest igal juhul. Ta puudutas käega Ray põske. "Sa ei pea vabandama, ma pole su armukade kutt," lausus ta ja märkas siis Alice'i pisaradi. "Mis on?" küsis ta kulme kortsutades nind istus tüdruku kõrvale voodile, pannes oma käe ta seljale.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 12, 2011 2:28 pm

"Aga kui ma tahan.." alustas Ray ja viis siis pilgu Alice'ile, nähes, et ka Riva pilk sinna suundus. Ta sammus samuti voodile lähemale ja istus neist kahest veidi eemale voodiservale.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 4:34 pm

Kui Riva oma käe tüdruku seljale pani, võpatas tüdruk vaikselt."Ma oskan jälle kõik ära rikkuda," sosistas Alice. "Sa pead Raymondit uskuma, Riva," sõnas tüdruk. Viimane asi, mida ta tahtis, oli see, et ta nende kahe suhted ära rikkunuks. Alice tõstis nüüd pilgu ja vaatas Damien'i. "Ta räägib tõtt," ütles Alice vaevukuuldavalt. Ta tundis end selles kõikges nii kohutavalt süüdi. Ta oli Rivaga üsna lähedaseks saanud ja ta ei tahtnud seda sõprust mingil juhul kaotada. Samamoodi ka Ray'ga.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Uinu mu väsinud lind.. Empty Re: Uinu mu väsinud lind..

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele