Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
4. juuli 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

4. juuli

+13
Xander Ruff
Damien Riva
Zane Wyman
Trevor Farro
Alice Josefina Arakawa
Chris White
Stella Fortier
Melinda Anne Gordon
Matthew Stifler
Melanie Armstrong
Raymond Dice
Alice Carter
Shakira
17 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

4. juuli Empty 4. juuli

Postitamine by Shakira Kolm Mai 04, 2011 4:35 pm

Täna kavatseti laagris tähistada neljandat juulit, Ameerika Ühendriikide iseseisvumispäeva. Järve kaldal, lava ees, oli suur-suur plats, kuhu olid kõikvõimalikud laagri 'kasvatajad' üles pannud erinevad mängud, mis lihtsamad, mis raskemad. Samuti oli ka vaba plats, kus võis hiljem tantsida, kui soovi, või niisama olla, kui mängudest osa võtta ei soovitud.
Lava kõrval olevatest kõlaritest tuli vaikset muusikat, mis üldist meeleolu ei häirinud, kuid kes soovis, võis kuulata. Kell oli kaheksa õhtul, ja rahvas hakkas kogunema ning erinevaid mänge läbima.
Selleks ajaks, kui pimedaks läheb, oli planeeritud ilutulestikku. Kaugemal asuvale lõkkeplatsile oli kujatud hunnik oksi, et need peale ilutulestikku põlema süüdata.

OT: Mängud mõelge ise, mida teha tahate. : ) Ootan kõiki siia.
Shakira
Shakira
Admin
Admin

Postituste arv : 25
Join date : 17/04/2011

https://summercamping.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 04, 2011 4:41 pm

Alice istus üsna platsi juures, seal oleval kiigel. Ta vaatas ringi - mingiks suurürituseks tal tuju polnud, kuigi ilutulestiku vaatamine poleks ju paha. Kedagi tuttavat, kellega hängida, ta ei märganud.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Raymond Dice Kolm Mai 04, 2011 4:57 pm

Ray sammus platsile, otsides pilguga kedagi tuttavat, kellega koos teeselda, et ta polnud üksildane nolifer. Ja siis märkas ta Alice'it. Ray suundus neiu poole ja pomises talle vaikse tervituse, istudes siis neiu kõrvale kiigele.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Melanie Armstrong Nelj Mai 05, 2011 2:51 pm

Melanie ilmus platsile ning jäi ülejäänud rahvamassi taga seisma. Kõik olid vaatamas mingeid võistlusmänge või lõid seal kaasa. Tüdrukut see aga hetkel väga ei huvitanud, mis tõttu ta lihtsalt enda kohale jäi ja ümbrust uudistas.
Melanie Armstrong
Melanie Armstrong
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 205
Join date : 02/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 3:03 pm

Zane oli küll haiglast vabaks saanud, aga Stifler polnud terve päeva kämpingus käinud. Ta oli lihtsalt ringi tatsanud, ning nüüd jõudis sinna, kus neljanda juuli tähistamine käis. Ta oleks tahtnud suitsu võtta, aga siis meenus talle, et pidi selle vist maha jätma, ning kirus omaette seda, et ei olnud pakki siiski kaasa võtnud. Noormees seisatas mingi noolemängu juures ja jälgis mängimist, käed ristatud, pilk tõsine. Keegi ei julgenud teda kõnetada, küsida, kas ta soovib ka ühineda.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Melinda Anne Gordon Nelj Mai 05, 2011 3:05 pm

Melinda oli kuulnud mingist üritusest, mis toimub seoses 4nda juuliga. Nagu ta teaks, mis see on kuid polnud paha minna ja uurida välja. Ta saabus platsile pikkade valgete teksastega, valge särk (nagu pildil on) ja jalas olid kontsad. Kuna ta ei tahnud maha istuda siis ta läks kiige peale, kus juba istuti kuid võib ju jagada, onju? Mel istus tüdruku kõrvale ilma, et teaks kes see on. "Huvita kas neil valget veini on?" näitsik küsis lambist Aliceilt.
Melinda Anne Gordon
Melinda Anne Gordon
19-aastane
19-aastane

PT : I´m a big problem for you
Postituste arv : 86
Join date : 04/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 3:23 pm

Pärast tüli Christopher'ga oli Stella laagrist üldse paariks päevaks ära kadunud. Ta asjad olid küll siin, aga ise tõmbas ta kodukanti. Piisavalt vaikselt, et keegi sellest ei teaks. Võib-olla Chris uuris, kas keegi Rache' näinud on, aga muidu tõenäoliselt keegi temast ei rääkinud. Ta polnud oma 'musikesele' ka oma numbrit andnud, mistõttu nad helistada ei saanud. Ja Stella'l oli selle üle ainult hea meel.
Kuid nüüd oli ta tagasi. Täies hiilguses. Ta tuli tagasi sama vaikselt, kui oli vahepeal ära kadunud. Nagu ta polekski ära käinud. Mida Rachel selle paari päeva sees tegi? Noh, kõigepealt kirjutas ta valmis uue laulu ja nad arutasid seda bändiga. Ja siis hängisid veel bändiga natuke ringi. Oleg'st hoidis Stella eemale, kuigi tegi talle ühe mõnusa tünga.
Neidis istus teistest üsna eemal, kuid piisavalt lähedal, et näga mida nad teevad. Ta otsustas veidike omaette olla ja kuna tundus, et siin mingine suurem rahvakogunemine on, ei välistanud Stella et ka Chris siia tuleb ja tema leiab. Well.. we'll see. Aga senikaua kuni tal on antud vabadust üksi olla, võttis Rache kotist oma punase veini pudeli ja avas selle, seda vaikselt jooma hakatest. Sealt oli juba veerand kuskile salapäraselt kadunud.

ot:Outfit
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 4:27 pm

Stella äraolemise ajal oli noormees tutvunud Alice'i ja paljude teiste laagerlastega. Ta viibis tihti teiste seltskonnas, aga see ei tähenda, et ta S'i igatsenud polnud. Jah, ta pidi tunnistama, et ka mõned teised tsikid olid Chrisile vahepeal silma jäänud, aga voodisse polnud ta kellegagi neist läinud, rääkimata siis enda ja S'i kämpingus asuvast voodist.
Kuna käes oli 4. juuli, oli Christopher valmis pidu panema. Täna olid enamus noored tegusad ja peomeeleolus, sest tegu oli ju siiski ühe aasta tähtsaima suvesündmusega. Et ka laagris oli mingi üritus korraldatud, ei kavatsenud Chris seda maha magada. Ta oli kaasa võtnud isegi ühe Jack Daniels'i, et seda siis seal lammutama hakata. Korraldajad polnud just kõige õnnelikumad, et täiskasvanud nii avalikult jõid, aga ega nad midagi teinud ka.
Kui Christopher viimaks peoplatsile jõudis, oli üritus juba täies hoos ja noored võtsid osa ka mängudest. Kuna C'l oli laagris juba üsna palju tuttavaid tekkinud, teretas ta peaaegu iga teist vastutulevat inimest, aga oma õigeid sõpru ei näinud ta veel kuskil. Chris suundus algatuseks mängudest veidi eemale, et üks joint teha ja veits ka Jack Daniel'si kummutada.

Christopheri riided.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 6:06 pm

Rachel jõi veel veerand pudelist ning pani sinna korgi peale, selle siis kotti tagasi. Ta tõusis aegamisi ning hakkas ringi jalutama. Oma armsas vaikses üksinduses. Ta ei jõudnudki eriti tegelikult kõndida. Ta märkas Christopher'. Noormees oli tema peale küll seljaga, aga ära tuntav oli ta siiski. Stella kahtles hetke, kes minna, aga paremat hetke selle jaoks vist ei olnud. Ta oli oma tavalise kohta väga vähe joonud, aga veidi julgust andis see siiski. Vaikselt kõndis Rachel Christopher' kõrvale ja jäi sinna seisma, pilk eikuskile suunatud. Tegelikult oleks võinud neidise silmadest välja lugeda, et joonud on, aga õnneks varjasid ta silmi päikeseprillid, mis seal rohkem nagu ilu pärast olid. "Tere, Christopher." lausus S vaikselt.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 6:20 pm

Christopher oli just oma viskit lahti keeramas, kui kuulis enda kõrval üht tuttavat häält. Ta ei teadnud, kas see oli viirastus või mitte. Ilmselt ikka reaalsus. Chris ei hakanud ennast Stella poole pöörama, vaid hoidis pilku ikka kaugusel. Ta oli just otsustanud, et elab oma igatsust ja perse läinud elu sel peol välja, aga nüüd.. Nüüd oli S siin. Kõik võis muutuda. ''Stella,'' sõnas Christopher peaaegu sosinal. Jah, ta tundis end siiani süüdlasena, aga see, et Stella oli täiesti lampi lahkunud, pööras Chrisi peas kõik pahupidi. Ta oli juba otsimas uusi naisi, et S'i unustada, aga ilmselgelt olid need üritused ebaõnnestunud. Nooruk oli liiga kiindunud ja see oli Chris White'i puhul midagi ebatavalist. Ta arvas, et jääbki selliseks naistemeheks, nagu ta olnud oli. Aga ei.. Viimaks JD'i lahti korkinud, kummutas C sealt oma esimesed suured sõõmud. Suur õhtu, suur õhtu..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 05, 2011 6:27 pm

Melinda Anne Gordon kirjutas:Melinda oli kuulnud mingist üritusest, mis toimub seoses 4nda juuliga. Nagu ta teaks, mis see on kuid polnud paha minna ja uurida välja. Ta saabus platsile pikkade valgete teksastega, valge särk (nagu pildil on) ja jalas olid kontsad. Kuna ta ei tahnud maha istuda siis ta läks kiige peale, kus juba istuti kuid võib ju jagada, onju? Mel istus tüdruku kõrvale ilma, et teaks kes see on. "Huvita kas neil valget veini on?" näitsik küsis lambist Aliceilt.

OT: Just in case mainin ära, et need on seal ilmselt need mänguplatsi-kiiged, kõik üksikud, mitte üks suur. ; )

Kui Ray tuli, siis Al tervitas teda.
Alice kehitas võõra tüdruku küsimuse peale õlgu, kust tema seda teadma peaks.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 6:34 pm

OT: Ma istusingi su kõrvale kiigele nagu.. Su kõrval olevale kiigele. Very Happy

Ray viis pilgu võõrale tüdrukule ja raputas siis pead. "Siin ei ole alkoholi. Sellest räägiti esimesel päeval või millalgi. Tahad juua ja oled täisealine, siis võtad ise kaasa," lausus kutt ja lükkas jalgadega veidi hoogu, õõtsudes seal niisama.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 6:36 pm

Rachel pani koti õrnalt maha, et pudel sees katki ei läheks ja lükkas siis prillid juustesse. Neidis astus Chris' ette ka võttis talt lihtsalt pudeli käest ära. "Palun vabandust." sõnas neidis, Christopher'le silma vaadates. "Ma olen nüüd tagasi." lisas Stella, manades näole naeratuse, lootes C näost mõnda taasnägemisrõõmu paljastavat emotsiooni näha. Temal, näiteks, oli väga hea meel Christopher' näha. Väga hea. Ta polnud arvanud, et ta kedagi nii palju igatsema hakkab. "Tüli on minevik, eks. Me oleme jälle 'meie', mitte lihtsalt 'sina' ja 'mina.." uuris neidis lootusrikkal toonil.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 6:54 pm

Christopher tahtis nii kangelt oma viskit edasi juua. Ta tahtis oma mured vangistada pudelipõhja, sest uskus, et Stella ei andesta talle ikka veel ja kavatseb ilmselt ka kämpingust välja kolida või midagi sellesarnast. Kui aga tütarlaps järsku tema ette seisis, pudeli võttis ja siis ise vabandust palus, ei osanud Chris midagi öelda. Ta lihtsalt uuris S'i silmi, mis nii kuradima armsad ja head näisid. See polnud Christopheri jaoks nii lihtne. Tol päeval, kui Stella ära läks, muutus kõik paugupealt. Muidugi oli Chris näitsikule võimeline andestama. Iga kell. Õigupoolest oli noormees see, kes vabandama pidi, kuigi jah.. S torkis poisi südant ikka päris kõvasti. ''Stella, sa tead ise ka, et.. see õhtu oli minu jaoks viga. Ma ei korda seda enam kunagi. Anna mulle palun andeks,'' anus Chris, tõmmates tütarlapse enda käte vahele. ''Ma hoolin sinust liiga palju, tüdruk,'' sosistas noormees, vajutades oma huuled S'i omade vastu ja suudledes teda siis kirglikult. Ta tahtis tüdrukut tagasi. Nii väga tahtis.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Alice Josefina Arakawa Nelj Mai 05, 2011 7:06 pm

Alice kõndis platsini, kus oli parasjagu rahvast ja seal tähistati neljandat juunit. Tal polnud küll mitte vähimatki tuju rahva seas olla, kuid miski pärast oli ta ikkagi nüüd seal. Kuid üksinda olemisest oli tüdrukul ka juba kopp ees. Ta otsustas veidi platsil ringi vaadata. Teda ümbritsesid võõrad inimesed. Kuid ühe ta tundis siiski nende seast ära, tüdruk, kes istus kiigel, Melinda. Alice oli temaga ennem sauna juures juttu rääkinud. Tüdruk tervitas Melindat ja istus siis sinna samma kuhugi pingi peale.
Alice Josefina Arakawa
Alice Josefina Arakawa
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 50
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 10:18 pm

OT: Mul on luba Christerit juhtuda ja ma kasutan seda julmalt ära. Very Happy

Trevor ja Chris astusid kahekesi järve poole. Käed ühendatud ja sõrmed omavahel põimitud. Näis, et need kaks nägid ainult teineteist. Trevoli olid jalas keskmisest pikemad shortsid ja seljas tume pusa. Jasoni vaba käsi oli pusa taskus. Alkoholi polnud kummalgi neil kaasas ja Trevor oli täiesti kaine, nagu ka Chris. Nad jäid seisma üsna kiikude juures ja Jason põimis oma käed ümber Chrisi kaela. Pärast paari armsa sõna vahetamist ja üht armsat suudlust märkas Dash kiikedel Alice'it ja Ray'd ja mingit kolmandat tüdrukut. Kuna Myles ja Christer mõlemad esialgu igasugustest mängudest viilida kavatsesid, liikusid nad nende juurde ja tervitasid kõiki kolme, olgugi, et Melinda mingi võõras oli.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 11:47 am

Rachel suudles mõnda aega Chris' ahnelt vastu. Ta poleks tahtnud kunagi seda suudlust lõpetada. Mitte kunagi.. C huuled.. ei.. C ise oli selle jaoks liiga hea, et teda minema lasta. Aga igaveseks nad ka sinna suudlema jääda ei saanud, mistõttu S selle lõpetas ja oma pea õrnalt vastu Christopher' toetas. "Ma tean seda, Chris. Ma tean. Sa ei pea vabandama." sõnas neidis vaikselt. "Sinust polnud õige teha, mida sa tegid.. aga sa olid purjus. Ja .. ma saan tegelikult täitsa aru. Ma ise olen sellises olekus hullemate asjadega hakkama saanud. Mina ise poleks tohtinud üle reageerida. Vähemalt mitte niipalju, nagu ma tegin." lisas Stella, viies nüüd pilgu Christopher' silmadele. "Aga kogu see vabandamise värk on nõme. Mulle pole see kunagi meeldinud. Oli mis oli, minevikku muuta ei saa. Lihtne. Sina tunnistasid, et käitusid valesti. Mina tunnistan seda ka. Ma tean, et ma reageerisin üle. Ja nüüd oleme õnnelikult koos." naeratas ta toonil, nagu poleks mingit tüli või lahkuminekut vahepeal olnudki. "Ma igatsesin sind. Kohutavalt igatsesin.." sosistas Rache, ennast üsnagi tugevalt Christopher' vastu surudes. Ta ei kavatsenudki vabatahtlikult Chris'st eemalduda. Chris on tema, ainult tema. Tema silmarõõm. Tema armsake. Esimesest kohtumisest saati on olnud. See paganama pudel S' käes hakkas neidisele juba pinda käima. Damn.. ta ei saanud C'd kallistada, kui see tal käes tilpnev ja seda lahti lasta Stella ka ei julgenud. See oleks kindlasti kildudeks kukkunud. Ja et veidike kükitada ja pudel ilusti maha lasta, neidis ka ei raatsinud. Kallima käte vahel oli liiga hea olla. Paradiis.. nende oma väike paradiis.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Reede Mai 06, 2011 12:39 pm

Ka Christopher ei oleks tahtnud näitsiku huultest veel loobuda, aga ilmselge oli see, et terveks päevaks nad sinna suudlema ei saanud jääda. Noormees manas näole rahuloleva muige, tõmmates S'i enda kaissu. Kui Chris neidise ära oli kuulanud, kostus tema suust vaid lühike 'mhm' ning ta asus siis tüdruku juukseid silitama. ''Unustame selle,'' ütles Christopher lihtsalt, emmates siis Stellat soojalt. Ta eemaldus tüdrukust pisut, võttes S'i käes oleva viski ning korkis selle kinni. Chris tõmbas Jack Danielsi oma kaenlasse ning haaras Stella mõlemad käed. ''Naudime lihtsalt õhtut,'' ütles Chris muige saatel ja surus S'i huultele veel ühe üksiku musi.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 1:03 pm

Enne, kui Chris Stella kätest kinni võttis, tõmbas neidis jakivarrukad poolde peopessa, justkui üritades midagi varjata. Ja noh, ta tegelikult üritaski, aga hetkel see miski, mida S varjab, pole oluline. Armsama viimase kolme sõna peale noogutas Rache. "Mulle see sobib," lausus neidis. "Tegelikult ma tahaksin kämpingusse koti ära viia.." mainis Stella.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Reede Mai 06, 2011 1:10 pm

Christopher noogutas. ''Lähme käime ära?'' küsis noormees nüüd, lootes, et tüdruk ikka tahab teda endaga kaasa. Noh, kui ei taha, siis pole ka hullu. Ega Chris ju ära ei sureks seepeale. Ta tahtis lihtsalt aidata ja võib-olla ka väikest alone time'i oma musiga.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 1:29 pm

"Mis sa siis lootsid, et ma su nüüd siia üksi jätan? Naljatilk.. kes siis mu kotti tassib? Tuumapomm kaalub ka vähem, kui minu kott," muigas Stella lõbusalt, astudes mõned sammu eemale koti juurde ja tõstis selle näiva kergusega üles. Aga tegelikult ka. See oli juberaske. Esiteks oli Stella sinna ära mahutada suutnud läpakakoti koos läpakaga (seda, kuidas S need sinna sai, ei saa ta ise ka aru), siis oli seal poolik veinipudel ja põhjas oli uus Minttu pudeli sees olev sodi. Nüüd Rache isegi teadis, mida see enam-vähem sisaldab. Siis seal olid mõned uued riided ja meiki ja vihik, kus tal laulud on. Jõhker.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Chris White Reede Mai 06, 2011 1:57 pm

Christopher turtsatas. Nojah, ega naised eriti tugevad ei ole. Noormees võttis tütarlapse koti enda kanda. Pidi tõdema, et ega see kerge polnud, aga mingi takistus see Chrisile ka polnud. Avestades poisi lihasmassi oli see üsnagi loogiline. ''Magad ikka minu kaisus täna?'' küsis Christopher muige saatel, asudes kämpingute poole sammuma.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 2:04 pm

Stella võttis Christopher' käest, põimides nende sõrmed omavahel ning kõndis siis ilusti Chris' kõrval kämpa poole. Tema küsimust kuuldes turtsatas Rache. "Kohe päris hästi arvad minust," muigas ta. "Kelle kaisus ma siis magama peaksin, kui mitte on kalli kaisus?" uuris neidis
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Melanie Armstrong Reede Mai 06, 2011 2:24 pm

Melaniel hakkas juba päris igav seal, kuni ta silmanurgast Trevorit ja Chrisi platsile saabumas märkas. Ja kuna ta neid pisut maad jälgis, märkas ta nüüd ka Alice't. Oh jumal, kui palju saaretüüpe siia kokku kogunenud oli? Teinud kiire otsuse, liikus Mel nende juurde, kuni ta kohale jõudis, seima jäi ja "tere" ütles. Õnneks oli seal samas Melinda, kellega suhelda, kui nad näiteks teda ära ei tunne või kummituseks peavad..
Melanie Armstrong
Melanie Armstrong
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 205
Join date : 02/05/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 3:43 pm

OT: Sa ei tunne Ray'd ka ju. Või noh.. Saarelt mitte. Me olime samas koolis vist?

Ray viis pilgu saabuvale paarikesele, tervitades neid vastu. Mingi kogunemine? Rayl endal polnud erilist jutu-ega peotuju ja nii ta lihtsalt istuski ja vaikiski. Kuni sinna tuli üks tsikk, kes kangesti Melaniet meenutas. Ray mäletas teda küll - neil olid mingid tunnid koos olnud.

Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

4. juuli Empty Re: 4. juuli

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele