Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Time to get things stabilised.  - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Time to get things stabilised.

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Nelj Mai 05, 2011 3:52 pm

"Tegeled ka muusikaga? Lahe," kiitis Analyn neidise otsust naeratusega. Muusika meeldis talle väga. "Ja millist muusikat su bänd teeb?"
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 4:00 pm

"Ma tänan," naeratas Stella kiituse peale. "Pop põhiliselt. Dance pop, teen pop, pop rock." vastas Rachel. "Ja millest sa 'ka' seal tingitud oli? Sa tegeled muusikaga? Hobina, võinii?"
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Nelj Mai 05, 2011 4:20 pm

"Jah, seda küll. Hobina," tunnistas naine ja toetas ennast mõnusamalt vastu heinakuhja. Üpris mõnus oli siin. Magada oleks siis hea, piisavalt jahe.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 4:48 pm

"Ja täpsemalt?" uuris Rachel. "Mängid niisama mõnda pilli?" jätkas neidis küsimustega, lastes pilgul aidas niisama uidata.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Nelj Mai 05, 2011 4:57 pm

"Kitarri mängin. Ma õppisin natuke klaverit ka, aga kitarr on mul põhiline," selgitas Analyn. Klaveril tundus olevat rohkem võimalusi, kuid kitarr paistis lihtsam.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 11:21 am

"Kena. Samad pillid + laulmine. Bändis põhiliselt laulan," muigas Stella.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 4:07 pm

"Kas teil originaallugusid ka on? Ja mis selle bändi nimi üldsegi on?" küsis Ana. Huvitav, et neil olid ühised huvid, Stella tundus selline tibilik.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 4:28 pm

"Me ei olegi kellegi teise lugusid teinud." mainis Stella. "Bändinimi? See on salajane info. Kui kunagi kontsert toimub ja ma sind sinna kutsun, siis saad teada," naeratas neidis. Jaa, oli tõesti huvitav, et neil ühiseid huvisid leidus. Samas olid nad parajalt erinevad ka.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 4:35 pm

"Okei," vastas Ana noogutades ja naerdes. Kui saladus, siis saladus. "Sa peale muusika millegagi muuga ka tegeled?" uuris Analyn. Tüdruk paistis päris sportlik.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 5:05 pm

"Ma vist ei ole veel maininud, et ma klassi eliiti kuulun. Sinna põhiliselt kogu mu aeg lähebki. Kooliüritused, peod." vastas Stella õlakehituse saatel, nagu poleks see midagi erilist. "Ja.. noh. Nii palju ma enda jaoks ikka aeg leian, et reguraalselt trenni teha. Põhiliselt sörkimine, aga muud erilist nagu pole." lisas Stella.

ot: teeme siis nii, et see teema on enne seda, kui toimus C ja S' tüli..
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 5:12 pm

OT : Okei.
"Nojah, kokkusaamised väljaspool kooli on ikka lahedad. Mu endises klassist on meil teatud grupp, kes saavad kokku ja pidutsevad natuke. Mõnus," vastas Ana uneledes. Tahaks praegugi mõnele neist.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 5:26 pm

"Mõnus indeed. Senikaua kuni pidutsemisega liiale ei mõnda," tõdes Stella. Seda teadis ta väga hästi omast käest.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 6:12 pm

"Õige. Tuleb saada pidama parajal ajal," mainis naine. Tegelikult need peod, kus tema käis, ei olnud tavaliselt keegi nii täis, et tema eest pidi kantseldama. Muidugi väljaarvatud üks tüdruk, kes kaanis alati liiga palju.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 6:22 pm

"Ma peaks seda õppima.." lausus Stella vaikselt, peaaegu sosinal. Ta viis pilgu enda kitarrile ja jäi hetkeks mõtlikuks. "Ehk mängid üht-teist?" uuris Rachel. "Kitarril, ma mõtlen." lisas neidis koheselt, tõstes pilgu Ana'le.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 6:34 pm

"Ma ei tea, mängi midagi ise, näiteks originaallugu," pakkus Ana. Talle meeldis kuulata inimeste omaloomingut, see tundus nii puhas ja uudne.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 7:01 pm

"Mmm.. pillidel ma originaallugusid ei mängi. Ma võin telefonist originaalmuusika panna ja 'live'-st laulda, aga originaallugusid ma pillidel ei mängi," sõnas Stella kindlalt.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Reede Mai 06, 2011 7:07 pm

"Aga see oleks ka lahe," leppis naine teise variandiga. Huviga jäi Analyn ootama, et mis stiilis lugu tuleb...Ja millised sõnad sellel on?
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 7:17 pm

"Ookei.." sõnas Stells ning koukis taskust telefoni. "Mul läheb nüüd natuke aega." ütles ta, kiire pilgu Analyn'le viies ja ajas siis ennast sealt heinakuhja vastast lahti, ilusti kahele jalale seisma ning hakkas telefonis tuhlama, üritades leida laulu, mida esitada. "damn.. väärakas telefon.." ; "ei, kurat, ma ei taha seda ju" ; "jesus." pomises S vahepeal endale. Nii kolme minuti pärast oli ta valmis, hingas korraks veel sügavalt sisse ning vajutas taustalaulu mängima.
Stella pani kaks jalga kokku, seistes peaaegu tikksirgelt. Paremas käes oli telefon ja see oli rindade kõrgusele kõverdatud ning vasak käsi rippus kõrval. Ta sulges silmad ja hakkas õigel ajal laulma.
Nii, lihtsalt, kellegile üksikule lauldes, ilma lavashow'tda meeldis talle silmad kinni laulda, suuremal laval meeldis talle aga show'd teha. Küll ka show'd kunagi saab.

ot: Laul
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Laup Mai 07, 2011 9:18 pm

Ana plaksutas :" Braavo!" Sõnad olid muidugi Stellale sobilikud ja viis...Super. See stiil oli huvitav ja fakt, et Stella oli live´s nii hea, siis kuidas ta veel CD pealt kõlas.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 08, 2011 6:28 am

Laul lõppes ja Stella pani muusikaplayer' kinni, et sealt uusi laule tulema ei hakkaks, telefoni seejärel taskusse libistades. Kui Ana plaksutas, tegi Rache sügava kummarduse. "Ma tänan, ma tänan." sõnas neidis samal ajal. "Reaktsioonist loen ma välja, et sulle meeldis mu esitus." muigas ta. Väike ego - ega ta ei oodanudki, et Analyn'le see ei meeldiks.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 08, 2011 7:16 am

"Väga! Kui teised laulud on samasuguses stiilis, siis on sul juba oma "nägu" muusikamaailmas ju olemas," tõdes Ana naeratades.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 08, 2011 7:22 am

"Yeahh.." nõustus Rachel. "Tänud siiski, Analyn," naeratas Stella. "Sina oled TOP10's, kes backstage piletid saab, kui ma kunagi tõesti jala muusikamaailma ukse vahele saan," lausus neidis sõbralikult.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Püh Mai 08, 2011 8:45 am

Ana muigas. Vaevalt üks kasvataja Stellale meenus, kui tal kuulsus käes. "Okei," sõnas naine noogutades.
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 08, 2011 4:01 pm

Miks ei meenu? Kuulsus kuulsuseks, toredaid inimesi unustada ei tohi. "Ja kelleks sa täpsemalt plaanid saada? Matemaatikuks?" küsis Rachel, et endalt teemat veidi eemale viia.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Analyn Dalisay Kolm Mai 11, 2011 2:07 pm

"Noh, tore oleks noorematele matemaatikat selgitada. Et siis õpetajaks," lausus Ana naeratades. "Aga samas mulle meeldib raskem matemaatika. Ülesannete lahendamine."
Analyn Dalisay
Analyn Dalisay
22-aastane
22-aastane

Postituste arv : 492
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Time to get things stabilised.  - Page 2 Empty Re: Time to get things stabilised.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele