Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
There's no more rabbits in my hat to make things right 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

There's no more rabbits in my hat to make things right

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 06, 2011 1:30 pm

Ja nüüd oligi Trev teistest eemaldunud ja üksi kuskile aida juurde läinud. Loomulikult selleks, et teha viimane suits. Jälle. See oli tal vist juba kolmas, kui mitte neljas, viimane suits. Ta nägi teisi laagrilisi eemal ja sestap ta seal täitsa üksi nagu polnud. Eraldatud küll. Aita sisse kutt ei läinud, sest teadupärast hoiti seal heinud ja suitsuga sinna minna oleks puhas idiootsus. Ta oli viimasel ajal Christopheri vältinud. Loomulikult polnud talle ka esimese ropsuga meelde tulnud, mis juhtus, aga Christer oli tal meenutada aidanud ja siis oli Dash veel vabandanud ja asi oli häguselt meelde tulnud. Aga ainult häguselt. Täiesti selgelt ta endiselt kõike ei mäletanud. Ühel hetkel nad mängisid tõde ja tegu, siis sai rumm otsa, aga Chris II hankis kohe uue pudeli. Siis kammis täiesti ära ja saabus pimedus. Mingil hetkel nad suudlesid, Trevil polnud aimu ka, kes alustas, siis oli jälle tükk tühja maad ja siis oli Trev juba oma kämpingus. Kahtlane. Pärast seda oli Myles Christopherist eemale hoidnud, mis polnudki nii raske, kui alguses tundus.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Laup Mai 07, 2011 9:28 am

Christopher oli taas ringi uitamas, sest Stellat sel ajal veel laagris tagasi ei olnud. Ta oli Trevoriga joomise järgsel hommikul kohe kuhugi minema sõitnud ja see oli Chrisi endast ikka päris välja ajanud. Sellegi poolest ei istunud noormees üksinda kuskil kämpas, nagu mingi emokas, vaid vastupidi- ta otsis uusi tutvusi ja iga päev oli tal keegi, kellega väljas hängida. Praegu oli aga Chris laagriplatsist eemale tulnud, sest korraldajad vajasid tema poolt abi, aga Christopheril ei olnud mitte mingisugust viitsimist sellise ilmaga tööd rassida.

Tal oli ees šokolaaditubakaga joint, mis tossas üpriski kenasti ja tihedalt ning nooruki sammud viisid aida poole. Viimaks selle lähistele jõudnud, märkas ta paari oma tuttavat, keda Chris isegi lehvituse kujul tervitas, aga eemal paistis silma ka üks pruunipäine ja üsnagi kiitsaka kehaehitusega poiss. Ilmselgelt oli see Trevor. ''Trev,'' ütles C talle lähemale astudes. Ka Christopher oli noorukist eemale hoidnud, sest T ilmselgelt teadis, mis tol ööl juhtunud oli ja noh.. see oli mingismõttes isegi naljakas. Vähemalt Christopheri jaoks. Nii imelik kui tal ka olla ei olnud, suunas Chris oma pilgu ikkagi Trevori silmadesse, näol põgus muhelus. ''Pole ammu näinud.''
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Laup Mai 07, 2011 10:32 am

"Ega jah," pomises Trev ebalevalt vastuseks ja pööras pilgu mujale. Ta ei tahtnud Chrisile otsa vaadata. Tema meelest polnud juhtunu naljakas. Tema meelest oli see väga nõme. Tõde ja tegu oli väga nõme mäng ja rummist oli järsku halb jook saanud. Olgugi, et see polnud rumm, mis neid segi kammis. Trevor tõmbas paar suuremat mahvi oma suitsust. Tal polnud Chrisile midagi öelda ka, pigem tahtis ta kuulda, mis kutil talle öelda on.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Püh Mai 08, 2011 5:34 pm

Christopher pahvis suitsu, uurides Trevori näoilmet. Oli üsnagi ilmselge, et poisi jaoks see nii naljakas ei olnud ja ilmselt üritas ta ka Chrisi vältida. ''Ma ei mäleta tollest õhtust midagi. Stella rääkis mulle küll ja noh.. päris kõvasti läksime riidu ka sellepärast,'' lausus noormees nüüd. Et Trev'il ebamugav ei hakkaks, pööras Christopher oma pilgu ära. Kaua ta ikka siis jõllitab, kui silmsidet ta nii või naa ei saavuta. ''Kuhu sa üldse kadusid?'' küsis C, lastes taaskord suust välja ühe tossupilve.


Viimati muutis seda Chris White (Püh Mai 08, 2011 7:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Püh Mai 08, 2011 5:53 pm

Trevi pilk oli endiselt eemalolev. "Ma läksin oma kämpasse," sõnas Trev. "Ja tülitsesin oma kutiga," lisas Trev ohates. "Aga me leppisime ära. Kõik on ok nüüd," sõnas ta. "Ma ei mäleta ka väga. Mingeid üksikuid pilte. Suudluseid," pomises Trev ja tõmbas suure mahvi oma suitsust.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Püh Mai 08, 2011 7:11 pm

Christopher noogutas mõtlikult. ''Nojah.. mina ei ole S'iga siiani ära leppinud,'' ohkas noormees nüüd. ''Mul on ka vaikselt need suudlused meenuma hakanud, aga jah.. siiani on suht mälulünk,'' ütles Chris mõne aja pärast. Ta oli joindiga ühele poole saanud ja toksis sellelt siis põleva osa ära. ''Muide.. selles Minttus oli vist mingi teine jook sees. Ma ei tea mis, aga nagu näha oli, siis piisavalt kange kraam, et ka heterokutt jalust maha võtta,'' lisas noormees õrna muige saatel, visates koni kuhugi kaugemale.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Püh Mai 08, 2011 7:29 pm

"Mis asi see oli siis?" küsis Trevor nüüd pilku Chrisile viies. Mida nad endale sisse olid joonud? Njaa, ta ise oli ka nii vaba ju. Oleks ta normaalses olekus nii vaba olnud, kui teda hiljuti vägistatud oli? Kahtlane.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Esm Mai 09, 2011 3:41 pm

Christopher kehitas õlgu. ''Ma ütlesin, et ma ei tea,'' vastas noormees, viies pilgu taas Trev'ile. Ehk õnnestub tal kuti pilk püüda. Ehk.. ''Sa kahetsed seda õhtut?'' küsis Chris nüüd pisut vaiksemal toonil, kissis silmad Trevoril. Päike põletas päris mõnusasti ja noormees oleks isegi oma maika seljast tõmmanud, aga kui Jason talle isegi oma pilku ei lubanud, ei hakanud Christopher ennast ka riietest vähemaks koorima. Võib-olla ta kahetseski?
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 09, 2011 3:54 pm

Trevos silmitses Christopheri hetke samuti oma silmi kissitades. "Jah," vastas ta. "Loomulikult ma kahetsen seda. Seda poleks pidanud juhtuma. Mul on kutt," lausus Myles. "Ja sina? Sa oled sirge ju," turtsatas Dash. Kuidas see võimalik oli, et ta kõik sirged kutid enda ümber ringi pöörab ja neile mingid kalduvused tekitab? Mis ime väel ta seda tegi?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Esm Mai 09, 2011 4:07 pm

Christopher turtsatas. ''Sa veel küsid? Mul tekkis vahepeal juba nii homo tunne,'' ütles noormees pisut kergendunult. Jah, tal oli hea meel, et Trev' võttis asja C'ga samast küljest. ''Aga noh, esimene kord on esimene kord,'' ütles Chris õrnalt õlgu kehitades, pidades silmas oma esimest suudlust samasoolise inimesega aka Trev'iga.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 09, 2011 4:14 pm

Trevor turtsatas: "mul on mingi loll komme see esimene olla jah." Huvitav, kas ta jäi kõigile nendele kuttidele meelde ka, kellele ta mingis mõttes esimene oli? Ta küll oma esimest väga ei mäleta, aga eks ta oli täis ka jälle ju. Trevor silmitses endiselt Chrisi. Vähemalt võttis kutt seda normaalselt või noh. Alati võiks oodata hullemat suhtumist ju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Esm Mai 09, 2011 4:28 pm

Christopher muigas. ''Mäletaks ma seda detailsemalt, siis võib-olla annaks sellele isegi hinnangu, aga noh.. Nagu ma ütlesin, siis tühjus, mis tühjus,'' lausus noormees muhelevalt. Ta surus käed shortside taskutesse, ohates õrnalt. Kuradima palav ikka noh..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 09, 2011 4:45 pm

Ilmselgelt Chrisile mitte. "Vat kui kahju. Nüüd sa ei oskagi öelda, kas ma olen hea suudleja või halb," muigas Trevor. Nüüd hakkas ta asja lõbusamat poolt nägema. Samas, Chris kõlas, nagu ta tahaks mäletada. No siis pingutagu oma ajusid rohkem, sest Myles ei kavatsenud seda enam korrata. Võtku ära oma särk, kui tal palav on. Jason oma pusast loobuda ei kavatsenud. Gaash, ta näitas Christopherile oma arme ju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 10, 2011 12:09 pm

Christopher turtsatas taaskord. ''Kuule jah,'' ütles noormees nüüd. Märgates, et Trevor on asja ka teisest küljest võtma hakanud, otsustas Chris oma tank'i ikkagi ära võtta. Juba järgmisel hetkel sai ta selle seljast kisutud ning tõmbas pluusi oma käte vahele.
Christopher oleks oma 'esimest korda' vastassooga võib-olla tõesti veidi rohkem mäletada soovinud, aga korrata C seda küll ei tahtnud. Üleüldse tundis Christopher end viimasel ajal nii pedena ja tal oli tekkinud ka väike homofoobia. Nojah, Trev'i seltskonda nooruk ei pelgand, aga geidest hakkas Chris pärast toda ööd küll pisut eemale hoidma.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 10, 2011 12:17 pm

Homofoobia? Ehk siis mitte see vägivaldne vorm, vaid pigem hirm, et keerab ise geiks? Trevor pööras pea ära, kui Chris oma ülakeha paljastas. Sirgele kutile vaevalt meeldiks, kuidas ta tema kõhulihaseid chekib ja Trevoril oli see komme. Jason toetas oma selja vastu küüni (OT: sest tegelikult aidas ei hoita heina) seina ja silmitses tühjust eemal. Või õigemini puid, mis metsa piiri tähistasid. Enam nad ei suutnud siis Chrisiga üldse rääkida? Vaikisidki teineteise seltskonnas. Trev ka ei mäleta, mida ta Chrisile rääkis sel õhtul, aga ta mäletas seda, et Chris oli ühe tüübi oma õe pärast maha löönud. Ja nüüd oli ta enda parima sõbra kutt sama teinud. Mõrvarid koos kõik.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 10, 2011 6:12 pm

Christopher märkas seda, kui T oma pea ära keeras. Tohoh.. ''Mis, mis? Mu kõhulihased on liiga ilusad, et neid tsekkida?'' muheles noormees, tõmmates taskutest välja taas ühe joindi. Mis teha- vaikusehetked olid liiga tihedad ja Chrisil oleks olnud imelik seal niisama vahtida. Nojah, ta oleks võinud ju ära ka minna, aga ta lihtsalt ei tahtnud seda teda. Nad olid ju ikkagi sõbrad edasi, või mis? Võib-olla oli tõesti Chrisil see teine variant homofoobiast, kuid nii vast oligi parem. Ta õnneks ei mäletanud ju ka seda, kas suudlus oli olnud hea või mitte. Muidu paneks see Christopheri ikka tõsiselt mõtlema. Pealegi.. see oleks C' suguse karmi venna kohta kuidagi vääga veider, kui ta end järsku homona avastas. Ei, ei ja veelkord ei..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 10, 2011 8:22 pm

Trevor muigas kergelt ja pööras pilgu Chrisi kõhulihastele, silmitsedes neid hetke hindavalt. "Eip, need pole liiga ilusad," mainis ta ja tõstis oma pilgu, vaadates Christopherile silma. Kas ainult talle tundus, et tüüp flirtis temaga? Khmm. "Ma mõtlesin, et äkki sul on ebamugav, kui ma neid vaatan," mainis Trevor, "sest vaata, kui ma juba su kõhulihasied vaatan, võib mul tekkida tahtmine ka midagi muus üle vaadata." Tuleks tal jaa see tahtmine.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Kolm Mai 11, 2011 3:31 pm

Christopher turtsatas õrnalt, kuuldes noormehe esimest lauset. ''Jaa-jaa, räägi nüüd,'' ütles noormees muhelevalt, süüdates oma joindi. Kiirelt esimesed mahvid teinud, libistas Chris Zippo tagasi taskusse, suunates oma pilgu ja tossava suu Trevorile. ''Palju tahad, vähe saad,'' lausus C, lastes suust välja ühe tiheda tossupilve. Päris hästi keeratud joint, muide.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 11, 2011 3:35 pm

Trevor turtsatas: "sa tahad väita, et sa suudaks mulle vastu panna? Tead öeldakse, et alkoholi joobes teevad inimesed seda, mida nad kaine peaga teha ei julge, seega sa oled päris pede." Trevori pilk jäi Christopherile, kui suits tema näopoole rändas. Hea lõhn oli. Parem, kui tavalise tubakaga suitsudel. Kindlasti on see parema maitsega ka.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Kolm Mai 11, 2011 7:40 pm

Christopher kergitas üllatunult kulme, kuid tema näol laiutas üks särav muie. ''Ma olen sada protsenti hetero, mees,'' lausus noormees, tõmmates suitsust paar mahvi. ''Muidugi ma suudaks sulle vastu panna. Selles joogis oli mingi sitt, ma räägin,'' lisas Chris nüüd muhelevalt.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 11, 2011 7:49 pm

"Mingi sitt?"küsis Trevor. "Nagu mingi narko? Sa jootsid mingit paska mulle?" ärritus Trevor silmnähtavalt. Ta ei sallinud narkot silma otsaski ja see ärritas teda vist rohkem kui miski muu maailmas.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 4:16 pm

Christopher vahtis noormeest altkulmu, kui märkas tolle reaktsiooni. ''Kamoon, kust mina seda teadma peaksin!? Nagu ütlesin, siis oli seal sees midagi, mis keeras ka minusuguse ajud sassi,'' lausus ta pisut pahasemaks muutudes. Milles Christopher nüüd süüdi oli, et oli ära teeninud Trevori ärritumise!?''Ma räägin sellest Stellaga, kui ta tagasi jõuab. Noh.. kui üldse jõuab. Kui S on mingi narkomaan, siis ma saadan ta soojalt perse..'' ütles Chris veel, suunates pilgu eemale. Ta tõesti ei viitsinud nüüd Trev'iga ka tülli minna, sest ega Christopherilegi narkots istunud. Võib-olla kanep veel, aga muidu täielik EI. Juba C' surnud õe pärast.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 16, 2011 5:37 pm

Trevor sundis end rahulikuks ja vahtis vihaselt enda ette maha. "Sa ei teadnud, et seal midagi sees on?" küsis Trev ja viis aeglaselt pilgu Chrisile. "Sest kui sa teadlikult mulle midagi sisse jootsid, siis unusta igasugune soe sõprus ära," lausus Jason võrdlemisi rahulikult, aga tema silmad pildusid sädemeid.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Esm Mai 16, 2011 7:24 pm

Christopher kergitas õrnalt kulmu, pilk siiani eemal. ''Ma ei ole narkotsi armastanud juba sellest ajast saati, kui mu õde selle pärast suri,'' ütles noormees veidi vaiksemal toonil, kimudes samal ajal ka ennist pooleli jäänud jointi. ''Muidugi ma ei teadnud. Mis sa arvad, et ma oleksin seda sulle siis sisse jootnud? Päris hästi arvad minust, Trevor,'' lausus Chris ja silmas Trevorit. Nii palju siis sõprusest, jah.. Christopheri pilk lendas tagasi kaugustusse, näoilme pisut pahane.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 16, 2011 7:30 pm

"Kui kaua ma sind tunnen?" nähvas Trev. "Kuidas ma peaks sind kohe usaldada teadma? Kurat võtaks!" käratas Trev. Teda oli kolm korda vägistatud ja ta peab oskama öelda, millised inimesed need head on ja millised mitte? Sebastian ja Amelia vedasid nad ka kuskile punkrisse, lubades neile, et viivad nad laagrisse. Kui palju talle juba valetatud oli? Miks Chris mingi ingel olema peaks. Kurat võtaks, ta tappis inimese. Nagu Zanegi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele