Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Time of death 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Time of death

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

Time of death Empty Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 6:54 pm

Stifler oli ikka täitsa sassis omadega. Poiss istus parajasti kämpingus, kui tema pilk ta spordikoti leidis. Noormees vaatas seda täiesti emotsioonitult, siis Zane'i voodit, ning ajas ennast hetke ajel püsti ja hakkas enda laagri ajal väljakougitud asju kotti toppima. Pani korralikult ära.
Varsti olid tal asjad pakitud, ja ta vaatas otsiva pilguga ringi. Ei, vaid Zane'i asjad. Noormees silmitses ühte pilti, mille leidnud oli - seal oli Zane. Õnnelik Zane. Matthewi silmadest hakkasid pisarad jooksma, kui ta pildi taskusse pani, ning vannituppa astudes loobus ta nende pühkimisest. Noormees võttis žileti, mille kraanikausiäärele oli jätnud, ning väljus siis kämpingust. Spordikoti ning muud asjad, mis sinna ei mahtunud, oli ta enda voodile asetanud.
Stifler nimelt kavatses seekord lõigata täpselt nii sügavale, et ta verekaotuse saaks. Kuid mitte kämpingus,s eal kavatses ju Zane veel magada. Poiss võttis suuna sauna poole, kus Sebastian teda vägistanud oli. Ta eiras teda vaatavate inimeste pilke, Matthew siiski nuttis endiselt, kuigi vaevu pani seda tähele.
Varsti jõudis mees sauna, ning astus eesruumi. Ta sisenes ühte tavalisse sauna ning sulges enda järel ukse. Stifler sättis ennast niimoodi istuma, et ta päris maha ei kukuks, või noh, et tal mugav oleks, ning silmitses žiletti enda käes. Ta võttis taskust pildi, vaatas veel mõne hetke Zane'i, ning pani siis selle tagasi, võttis žileti paremini kätte ja lõikas. Sügavalt üle veenide.

OT: Kõik, kes soovivad, võivad vaatemängu jälgima tulla.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:03 pm

Trevor jalutas mingil põhjusel sauna. Eks igal asjal ole oma põhjus. Trev astus ka mingisse suvalisse sauna ja leidis eest Stifleri. "Mida sa teed!?" karjatas Trevor ja haaras sõbra käest žiletitera, aga ta oli juba nii sügavale lõiganud. Trevor viskas žileti kuskile suvaliselt maha ja tõmbas omal pusa seljast, surudes selle kiirelt Stifi haavadele. Ta pani oma teise käe kuti kuklale ja sundis ta endale otsa vaatama. "Sa ei sure ära! Kuuled mind?" Jasoni hääl oli paaniline end käskiv. Mida ta teeb? Ta ei osanud ju mitte midagi teha ja sestab ta surus lihtsalt oma pusaga haavale, et veri seisma jääks. Trevori süda hakkas aeglasemalt lööma, aga hetkel ta sellest veel ise aru ei saanud. Ta hingas paaniliselt kiiresti juba.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 7:06 pm

Stifleri pilk oli juba häguseks muutunud, ta oli üpriski omas maailmas. Meenutas häid asju. Siiski tungis temani Trevori hääl reaalsusest. Kuidagi tõstis ta pilgu, ning poissi nähes naeratas põgusalt. "Trevor..." ütles ta. Ta oleks hea meelega naerma hakanud, kuid jõudis vaid vaikselt pead raputada. "Lase mul palun minna."
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:12 pm

"Ei!" karjus Trevor, pisarad silmist jooksmas. "Sa ei tohi," pomises Jason. "Sina ei tohi mind ka üksi jätta," lausus Dash nuuksatades. See ei saanud tõsi olla. Ta parim sõber ei tohtinud surra. "Matt. Mis juhtus? Kus Zane on?" küsis Myles olles täiesti paanikas. "Ei, ära räägi," käskis ta siis ja koukis oma taskust telefoni, valides kohe 911. Talle vastati päris kiiresti ja Trevor seletas olukorra ära. Endalegi imestuseks, päris selgel häälel. Trev nuuksatas kohe, kui kõne lõpetas. "Nad tulevad kohe ja sa jääd elama," lubas Jason nuuksudes. "Kõik saab korda," kinnitas kutt.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 7:17 pm

Kus Zane on? Tõepoolest, kus ta on? Matthew ei teadnud. Poiss ohkas vaikselt, kui aru sai, et Trevor kiirabi kutsub. "Ei saa... mitte miski... ei saa... kor...da..." Stifler muigas vaevumärgatavalt. "Ma ei... jätagi sind... üksi. Sul... Chris. Sul on Chris." Matthew ei saanud enam korralikult rääkida, hoolimata Trevori pusast ei olnud vrejooks kinni jäänud. Matthew kallutas pea nüüd kuklasse, toetades selle vastu seina, ja sulges silmad. Hingamine muutus üha aeglasemaks ja vaiksemaks, nagu ta ei saaks enam õhku. Oleks eriti irooniline, kui ta astmahoo saaks. Lämbumissurm oleks tore.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:22 pm

Trevor asetas Matti ettevaatlikult pikali. "Sa ei sure ära," kordas ta. "Ole tasa," palus kutt. Kuhu see kiirabi jääb nüüd? Teine kord neil juba välja sõita sinna laagrisse. Trev surus rohkem haavale. Ta oli täna valge pusa selga pannud. Tark poiss. Nüüd oli see punane. Kusjuurs tundus, et see rohkem imas verd enda sisse, kui seda peatas. "Stifler sa ei tohi," nuuksus Trevor, silitades kuti põski. Ta süda lõi aina aeglasemalt ja ta hingamine muutus aina rohkem õhku ahmivaks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 7:25 pm

Stifler muigas taas ja avas silmad, et Trevorile otsa vaadata. "Sa... sul on mingi haigus," märkis ta üllatavalt normaalselt, kui noormehe hingamist kuulas, ise veel vaiksemini ja vähem märgatavalt hingates. Poiss püsis veel teadvusel, aga ta teadis, et varsti sureb ära. Miks pidi see olema Trevor, kes ta leiab? Miks mitte mingi random tüüp?
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:30 pm

"See pole oluline praegu," vastas Trevor. "Palun Stifler võitle," käskis Jason. Rinnus hakkas pistma ja Myles tõstis oma vaba käe oma rinnale, nagu see kunagi aitaks. "Kui sa siin ära sured, siis mu süda jääb seisma," lausus Trevor äkki. Ehk see paneb Stifleri rohkem võitlema.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 7:32 pm

Ahsoo. Matthew sundis ennast naeratama. "Räägi... mulle oma... haigusest," ütles ta, kui tema pilk taas Trevori oma otsis. Miks nad mõlemad pidid olema mingi nõmeda haigusega? Kes need haigused välja mõtles?
Matthew tundis, kuidas tema süda üha aeglasemini lööb. Huvitav, mis on see kellaaeg, mil ta sureb?
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:41 pm

"Mul on aeglane süda," seletas Trevor. Äkki siis kui ta räägib jääb Stif vait ja hoiab energiat kokku ja jääb elama. "See tähendab, et kui ma ärritun või endast välja lähen, siis mu süda hakkab aina aeglasemalt lööma ja see võib lõpuks üldse seiskuda," seletas Myles pusa tugevamini Matti haavale Surudes. Ta võttis käe rinnalt ja katsus oma pulssi. "Matt, kui sa kohe elama ei hakka, siis see jääb seisma," pomises Jason, tundes nüüd ka ise, kuidas ta südame rütm aina aeglasemaks muutus. Pea hakkas ringi käima. Ta hingeldas ikka veel, olles täiesti paanikas tegelikult. "Palun sind," anus Trevor. Kuhu kurat see kiirabi jääb nüüd? "Mäletad, ma ütlesin, et mul oli crush sinusse," seletas Trevor. "Sa ei saa ju surra nüüd, kellele ma siis veel selliseid asju räägin? Ja pannkoogijutt, Stifler, palun pinguta," nõudis Dash.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Kolm Mai 04, 2011 7:49 pm

Stifler oli vahepeal nutmise lõpetanud, kuid nüüd veeresid uued pisarad üle tema põskede. "Anna... andeks," ütles Matthew vaikselt, kui poisile otsa üritas vaadata, kuid tema pilk oli juba väga ekslev, ükskõik, mida Stifler ka vaadata ei tahtnud, liikusid silmad omasoodu mujale, ja fookus oli väga udune. "Tead... ma... armastasin sind... kunagi..." ütles ta juba päris vaikselt, kui silmi vägisi lahti üritas hoida. "Sa ei teadnud... seda." Keegi ei teadnud. Matthew ohkas vaikselt, ning tundis, kuidas süda nüüd tõesti kord viie sekundi jooksul lööb. "Sina... pead edasi... elama. Mõtle... Christerile..." Matthew naeratas. "Sa saad... oma haigusest üle... ja... ütle... Zane'le... kui sa teda näed... et ma armastan teda..." Stifler hakkas veel rohkem nutma, põsed olid täitsa märjad. Ta oli kunagi Zane'le ka kirja kirjutanud. Küll poiss leiab selle. Stifler naeratas taas, kui Trevorile otsa vaatas. "Anna... mulle andeks..." Siis muutus tema pilk täiesti uduseks, tema süda lõi veel paar viimast lööki, ja Matthew suri, pilk otseselt eikusagil.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 7:56 pm

Trevor raputas ägedalt pead. Nuuksed aina metsikumaks muutudes. Ei saanud nii olla. Ta parim sõber. "Matthew," nuuksus Trevor. Kuigi tihti ta kuti eesnime ei kasutanud. Tegelikult ta ei kasutanudki seda. Hüüdnime Matt küll, aga eesnime oma täies hiilguses mitte. Trevor vajus Matti rinnale nuuksudes ja siis tulid meedikud sauna. Kuradi uimased lojused. Neil läks muidugi tükk tegemist, enne kui nad Trevori Stifleri laiba küljest lahti said kangutada ja toimetasid ta siis õue. Trevor värises õues teki sees kössitades ja nuttis. Üks meedik oli temaga ja esitas küsimusi. Trevor ei osanud neile vastata. Ta oli ka Stifleri verega koos juba.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 11:55 am

Matthew jälgis nüüd seda kõike justkui kõrvalseisja vaatepunktist, vaatas õudusega, kuidas tema surnukeha ära viidi ja kuidas Trevorit küsimustega piinati. See oli kohutav.
Ning kohe, kui Zane vaatepilti ilmus, ärkas Matthew võpatusega üles.

Ta oli oma kämpingus. Täitsa elus. Justkui selle kinnituseks otsis ta enda pulssi, aga tema süda tagus niigi meeletult. See oli kõige õudsam unenägu, mis tal olnud oli. Noormees tundis ka pisaraid enda põskedel, ta oli läbi une ka nutnud. Matthew üritas nüüd maha rahuneda, raputas pead, ajas ennast püsti, toppis triiksärgi ja püksid jalga, võttis suitsupaki ja läks kämpingu ette suitsetama. See oli kohutav olnud. Poisi põskedelt veeresid endiselt pisarad alla, kuid ta eiras neid.

OT: you fucking fuck you got fucked. Very Happy
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:04 pm

OT: See on siis peale mu haiglaskäiku ja enne seda "Vaikus enne tormi" teemat.

Trevor oli täna selga pannud valge pusa. Tark poiss. Ta sammus, käed pusa taskus, Stifleri kämpingu poole. Ilme tõsine. Jason tahtis esimesel võimalusel Mattile rääkida, mis haigus tal on ja oli sellest ka Christerit teavitanud. Juba eemalt märkas Myles, et ta parim sõber istub trepil ja suitsetab. Lähemale jõudes, nägi ta, aga, et Matt nutab. Trev istus kuti kõrvale. "Mis juhtus?" küsis ta murelikult ja silmitses oma parimat sõpra. Tal oli seljas see sama pusa, mis Stifi unenäos. Creepster.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:09 pm

Stifler võpatas, kui Trevor järsku kohale ilmus. See sama pusa? Stifler jõllitas noormehe pusa õudusega. Mida kuradit? "Ma... nägin väga haiget unenägu... sul oli see sama riietus..." Stifler kortsutas kulmu, ning üritas pisaraid ära pühkida, aga neid lihtsalt tuli ja tuli.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:14 pm

Trevor kortsutas oma kulme ja vaatas oma pusa. "See oli ainult uni," lausus Trevor ja kallistas poissi, laskmata temast lahti. "Mis sa unes nägid?" küsis ta. Raske oli vaadata, kuidas Stifler nutab. Tema parim sõber siiski. Jason kallistas oma parimat sõpra tugevamini. Sellest suitsust tekkis tal ka isu suitsetada, aga ta pidi loobuma sellest ju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:18 pm

Stifler muigas. "Ma tean," ütles ta õlgu kehitades. "Seal... ma tegin saunas eneka. Sa leidsid mu üles, sul oli see sama pusa, sa ei tahtnud, et ma ära sureks... sa rääkisid, et sul on bradükardia... ning mina ütlesin asju, mida ei tohitinuks öelda." Stifler turtsatas. Selle haiguse nime oli ta ise selle lühikese asjaga välja mõelnud, noh, sümptomid kokku pannud ning enda meditsiiniteadmised appi võtnud. Unenäos Trevor nime ei maininu ju.


Viimati muutis seda Matthew Stifler (Nelj Mai 05, 2011 12:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:24 pm

"Matt," pomises Trevor õudusega. Hea, et see ainult unenägu oli. Aga see haigus. "Matt, mul ongi bradükardia," lausus kutt. "Ma käisin eile haiglas," sõnas Jason, tundes, kuidas ta süda löögi vahele jättis. Matt oli näinud, et tal on sama pusa ja see haigus ja kõik ongi nüüd nii. Trevor võttis oma pusa seljast ja viskas selle nende selja taha trepile. Võeh!. Ta ei pööranud tähelepanu sellele, et ta vasak käsi ikka veel sidemes oli. "Palun ütle, et sa ei plaani midagi sellist päriselt teha," anus Myles.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:28 pm

Matthew vaatas Trevorile otsa, üritades leida mingitki naljategemise märki. "See ei ole naljakas, Trevor," ütles ta üpriski tõsiselt. Bradükardia on halb haigus. Ning midagi sellist päriselt teha? Kindlasti mitte. Praegu pole ju põhjust.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:34 pm

"Ma ei teegi," lausus Trevor. No kurat. Ta võttis oma pusa ja koukis sealt välja selle pastaka. Stif raudselt teab, mis see on ja kuidas seda kasutada. Ta ulatas selle kutile. "Ma ei tee nalja, Matthew," lausus Trevor surmtõsiselt. "Ma käisin eile haiglas," ta hakkas kergelt endast välja minema ja südame tempo aeglustus. "Nad ütlesid seal, et... See pidi sportlaste puhul normaalne olema," pomises Dash juba silmnähtavalt endast väljas olles.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:36 pm

Matthew võttis pastaka ja vaatas seda puhta õudusega. Ongi. "Sa pead siis päris paljust loobuma," ütles ta mõtlikult. Suitsetamine, alkohol... jumal teab, kui palju Trevor alkoholi tarbinud oli. "Ära ärritu, palun." Stifler ei kavatsenud olla haigushoo põhjustajaks. Siis hakkas poiss vaikselt naerma. "Head sõbrad oleme ikka, mõlemad mingi nõmeda haigusega."
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:44 pm

Trevor ohkas ja hingas paar korda sügavalt. "See on nõme, et kõik nüüd koguaeg valvavad, et ma ei ärritusk ja värki," pomises Myles. Ta põimis käed taas ümber Matti ja kallistas teda. "Sobimegi hästi kokku. Kaks haiget," torises Dash. Tema ei leidnud hetkel selles asjas huumorit. "Kuule, sa ütlesid, et olid unenäos öelnud asju, mida poleks tohtinud. Mida sa ütlesid siis?" küsis Trevor teemat vahetades.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:48 pm

Parimad sõbrad, mõlemad surmava haigusega. What a joy. Kuulnud küsimust poiss grimassitas. Pidi ta seda mainima. "Kui see su tuju parandab, siis ma ka ei tohi ärrituda," jätkas ta eelmisel teemal. Ei tohigi. Ega väga palju füüsilist tööd teha. Siis lõpuks ta ei saa hingata.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:53 pm

"Siis me peame koguaeg kanepid tõmbama ja chillid olema," lausus Trev. Fuh, kanepit ta küll tõmbama ei hakka ja Stifler teadis seda. Nad mõlemad olid tegelikult ju narko vastased. Peoloomad küll, aga narkot ei pooldanud. Parimad sõbrad, mis teha. "Ära vaheta teemat, muidu ma arvan, et sa ütlesid seal midagi väga tõsist," lausus Jason. "Räägi välja," nõudis ta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Matthew Stifler Nelj Mai 05, 2011 12:56 pm

"Yaay, kanep," turtsatas Stifler sarkastiliselt. Jah, paljud tema 'sõbrad' vaatasid teda narkovastasuse pärast imelikult, aga üsna pea oli sellega harjutud ning narkot tõid pidudele need, kes veel reeglitega kursis polnud. Kuigi kohe sellest tead said. "Ei räägi," ütles Matthew siis jonnakalt pead raputades. Mkm, mark hakkab.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Time of death Empty Re: Time of death

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele