Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
just chillin' 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

just chillin'

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Go down

just chillin' Empty just chillin'

Postitamine by Chris White Teis Apr 26, 2011 6:35 pm

Oli keskpäev ja Christopher sammus järve poole, pihus kaustik, harilik ja kustukumm. Tal oli seljas valge maika, jalas hallikad shortsid ja tavalised rannaplätud. Päike lõõmas ja väljas oli umbne. Ilma tegi mitmekesisemaks jahutav tuul, mis täitsa parajalt aegajalt hoogu võttis. Chris oli tulnud sisustama oma vaba aega, sest tolle päeva päevaplaan oli kavandatud nii, et tähtsamad üritused toimusid õhtul.

Rannaplatsini jõudes võttis Chris istet rannatoolil, mis sillerdavale järvele suunatud oli. Et rannas oli omajagu rahvast, oli peaaegu võimatu istuda toolile, kus sul keegi naabriks pole. Nii oli ka sellel korral. Chrisil istus mõlemal küljel laagrikaaslane. Noormehel ei olnud selle vastu tegelikult midagi. Vastupidi. Ta oligi siia ju tulnud, et tekitada pärast vanglat endale uusi tutvusi ja inimestega suhelda nii palju, kui võimalik. Niisiis sättis C ennast mugavalt istuma, võttis hariliku näppu ja alustas kristeldamisega.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 2:58 pm

Candence tõstis pilgu enda ajakirjalt, mida ta parasjagu lehitses ning pööras enda kastanpruunid silmad noormehele, kes tema kõrvale istunud oli. Silmitsenud teda mõni hetk, muigas ta endamisi ning pööras enda silmad tagasi artiklile, mida ta parasjagu luges. Igav. Ta keeras lehte ning üritas süveneda.

Järsku ta ehmatas jubedalt ning tõusis püsti. "Hei, vabandust!" kostus kuskilt eemalt. Tütarlaps libistas käe enda otsmikule ning vaatas hõigete poole: võrkpalli mängivad noored. "Võiksite teinekord ette vaadata!" hõikas tüdruk kulmu kortsutades, libistades ajakirja enda rannatoolile, võttes kätte palli, visates selle mängijate poole. Nood ei lausunud midagi vaid mängisid edasi.

Vaikse ohkega vajus tüdruk tagasi poollamaskile ning võttis kätte enda ajakirja. Nüüd ei olnud tal enam aga mingit isu selle lugemiseks. Ta libistas mustad päikseprillid silmadele ning lasi päikesel end praadida, punased juuksed lahtiselt õlgadel. Need olid kontrastiks tüdruku kahvatule nahale ning musta värvi bikiinidele, mida ta parasjagu kandis. Mõnus suvi...
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 3:22 pm

Chris mühatas lõbusalt, kui tema kõrval istuvat punapead täiesti ootamatult pall tabas. ''Ma tean seda tunnet. Mul viskab ka tavaliselt kopa ette, kui mingid ettevaatamatud võrkpallurid oma palle kaotavad. Algajate värk üldjuhul,'' lausus noormees, pöörates vilksamisi pilgu Candyle. Siis aga parkis ta oma helesinised silmad tagasi kritseldusele, millest pidi välja kujunema tatoveering, mida Christopher endale lähiajal tatoveerida plaanis.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 3:40 pm

Tütarlaps rebis kulme kergitades enda silmad ajakirjalt, pöörates need noormehele enda kõrval, keda ta enne põgusalt silmitsenud oli. Nüüd vaatas ta teda taas, sulgedes märamatult enda ajakirja, naeratades lõbusalt nagu ta alati tegi. Tüdruk oli optimistlik alati, ka siis, kui ta võrkpalliga äärepealt vastu pead saab.

"Ongi nii?" päris ta muigega. "Äkki nad vajavad siis paremat õpetajat?" pakkus tütarlaps välja. Talle lihtsalt tundus, et noormees oli vihjanud, et on parem võrkpallur, kui need seal - vee ääres. Kui nii, siis miks mitte enda oskusi demonstreerida? Candy ise ei olnud kunagi võrkpalli mänginud ning ta ei olnud isegi kindel, kas ta oskaks seda korralikult teha. Tema uskus, et ujumine on kõigest parem ning hiljem kavatseski ta end vette kastma minna.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 3:54 pm

Chris kehitas muige saatel õlgu. ''Noh, ega ma ise parem ei ole tegelikult, aga nii palju, kui ma mänginud olen, siis oskan vähemalt palli hoida, mitte laiali lahmida. Kui ma päris-päris aus olen, siis mingid pallimängud mulle ei istu. Poisikesena võib-olla tõesti, aga nüüd on mul muud huvid,'' lausus ta nüüd, silmad Candyle suunatud. Neidis oli üpris huvitava välimusega ja seepärast ei olnud tal mahti oma pilku pöörata.


Viimati muutis seda Chris White (Nelj Apr 28, 2011 6:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 4:18 pm

Tütarlaps oli julge koguaeg olnud ning ka seekord ei kavatsenud ta seda varjata. Ta vaatas kangekaelselt noormehele otsa, keeldudes neid luusereid vaatamast, kes üritasid palli mängida.

Päike lõõmas, linnud siristasid, kuid seda ei olnud kuuldagi. Oli kuulda ainult erutunud inimeste jutuvadinat, kes oli totaalselt rõõmsad selle üle, et ilm nii hea oli ning et sellised rannavõimalused olemas olid. Ka Candy'le see meeldis, kuid nii väga ta seda välja ei elanud, et oleks lausa lollis läinud.

"Pole võib-olla minu asi, kuid mis huvid?"
päris tütarlaps, võttes maast, enda rannatooli krvalt, väikse topsi, millest õrs välja ulatus. Mõnus ning külm koka. Ta libistas kõrre enda huulte vahele ning rüüpas joogist mõned jäised sõõmud.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 6:24 pm

Chris naeratas põgusalt. Tal ei olnud selle vastu midagi, et teda tundma õpitakse. ''Igapäevaselt tegelen näiteks spordiga. Enamasti käin jõusaalis ja jooksmas, aga olen ka surfamises üsna hea,'' vastas noormees siis. ''Nojah.. üldiselt meeldib mulle ka kunst ja olen aastaid tatoveerinud. Iseseisvalt õppisin. Vahetult enne laagrit sain ühte salongi tööle ka,'' lisas Christopher veel. Ta suunas oma pilgu hetkeks joonistusele ning muigas siis. C'i järjekordne kristeldus ühest tatoveeringu-ideest..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:28 pm

Tüdruk kergitas õrnalt enda kulme, pöörates hetkeks enda pilgu järvele, mis sillerdas päikese paistel. Ta vaatas seda mõni hetk, kuid pööras enda pilgu tagasi noormehele.

Ta ei uskunud eriti, et nad oleks kohtunud pärast suve, kui laager on läbi. Ta ei uskunud, et ta kellegagi siis kokku saab. Kuid mine tea? Just sellepärast ta küsiski: "On sul tattoo tegemiseks mõeldud vajalikud asjad muidu kaasas ka?" Naeratus tema näolt ei kadunud kuskile, kui ta seda küsis.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 6:31 pm

Chris noogutas, näol siiani üks kaval muie. ''Ma kannan oma varustust peaaegu igal pool kaasas. Mis siis? Tahad endale midagi tatoveerida?'' küsis noormees nüüd ja keeras pilgu tagasi Candyle. Siis aga torkas talle pähe üksi asi. Nad olid juba päris tükk aega suhelnud, aga punapea nime ei teadnud ta siiani. ''Chris olen muidu,'' tutvustas ta end sõbraliku naeratuse saatel, ise samal ajal tütarlapse silmi uurides.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:35 pm

Neidis muigas endamisi, toetades end õlaga õrnalt vastu rannatooli. Ta silmitses enda pruunide silmadega noormeest. "No mul on selline plaan juba ammu olemas, kuid pole võimalust olnud," sõnas ta. Kui Chris oleks nõus olnud, oleks ta lasknud kasvõi kohemaid endale selle ära teha. Kuid vaevalt, et too kohe viitsis. Ilm oli ju selleks liiga ilus, et seda raisku lasta?

Kuuldes noormehe tutvustamist, hakkas tüdruk hetkeks naerma. Ta teadis nii paljusid Chris'e. Kuid igaüks oli neist muidugi erineva isiksusega, igaüks eriline. "Candy," tutvustas ta end noormehele. "Noh, tegelikult Candence, aga paljud kutsuvad mind Candy'ks."
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 6:48 pm

Chris noogutas õrnalt, kui kuulis, et selline mõte on tüdrukul juba ammu olnud. ''Meeldiv tutvuda,'' ütles ta muige saatel, mõeldes seda päris tõsiselt. Ta sättis ennast toolile mugavamalt istuma, ise ikka veel Candyle otsa vaadates. ''Milles probleem! Sul on endal mingeid kindlaid ideid ka muidu? Ma võiksin sulle vabalt ära teha. Ütle ainult, kuna sulle sobiks ja ma olen platsis,'' lausus Chistopher naeratuse saatel. Noormees uskus, et tüdrukule sobiks tatoveering kenasti. Juba neidise imago, punase pea ja kaame naha pärast. Olenemata sellest, et Chris ja Candy olid alles tutvunud, oli tütarlaps C meelest päris lahe tšikk. Hot ka.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 7:59 pm

Candence muigas endamisi, kuid tema silmad särasid rõõmsalt ning lapselikult. Sellist sära oli seal kohata väga harva, sest üldiselt ei laskunud tüdruk ise nii sügavale. Ta oli noor ning uskus, et praegused ajad on eelkõige mõeldud enese avastamisele ning pidutsemisele. Vaevalt, et ta oleks seda teha saanud, kui ta oleks keskeakriisi käes vaevlev üksikema kolme lapsega.

"Kusjuures kavand on mul täitsa olemas. Noh, mitte kaasas, kuid minu kämpingus küll. Ma ütlen ausalt, et minu arust pole seda lihtne teha, kuid sinu kui professionaali jaoks ei peaks see raskusi valmistama," seletas tüdruk, haarates taas enda kokatopsiku järgi. See hakkas nüüdseks juba soojaks muutuma, mis oli halb. Palava ilmaga oli hea võimalikult palju jahedaid jooke juua.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Reede Apr 29, 2011 4:27 pm

Christopher noogutas õrnalt. ''Sa peaksid mulle lihtsalt enne tegemist selle kavandi andma, et saaksin šablooniks ümber joonistada,'' lausus ta muige saatel ning keeras siis oma pilgu järvele. ''Täna on nii palav. Võiks ujuma minna,'' ütles Chris teemat vahetades. Poisil oli õigus- väljas oli tõesti soe. Päike lõõmas, nagu keskpäeviti ikka. Paljud laagerdajad juba suplesid, osad surfasid ja nagu ikka, siis ühed luuserid mängisid ka võrku. Chris muheles hetkeks ning keeras siis pilgu tagasi Candyle. ''Tahad ka tulla?'' küsis ta nüüd. Õnneks polnud Christopheril muret, et tal polnud ujumisriideid kaasas. Shortsid olidki tal suht universaalsed- vahest ujus, vahest hängis niisama ringi.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Laup Apr 30, 2011 2:44 pm

Neidis noogutas endamisi - see mõte oli väga hea. Selleks ta osaliselt oligi ju tegelikult järve äärde tulnud. Ilm oli suurepärane ning vesi oli hetkel ujumiseks loodud. "Lähme jah," lausus ta naeratades, lükates ajakirja nüüd täiesti eemale. Ta võttis enda puusade ümbert enda puusasalli ning asetas selle samuti lamamistoolile, jäädes nüüd täiesti bikiinide väele. Sättinud nüüd enda juukseid, pilgutas ta kergelt Christopher'ile silma ning hõikas juba joostes: "Viimane on hapupiimane!" Ta jooksis kuni jaksas ning viimaks tundiski ta, kuidas jahe, kuid mõnus järvevesi vastu tema pahkluid piitsutab.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Laup Apr 30, 2011 3:11 pm

Noormees muigas kavalalt ning tõusis siis toolilt. Kaustiku ja muud joonistamistarbed maha asetanud, tõmbas Chris seljast oma maika ja jalast tennised. Peagi jooksis Christopher tütarlapsele täie hooga järgi. ''Sa tegid sohki, Candy,'' hõikas poiss muheledes, olles neidisel peaaegu kannul. Viimaks veeni jõudnud, sibas ta veel veidi sügavamale ning sukeldus siis. Noormehele meeldis inimesi vee all lollitada ja seda hakkas ta tegema ka Candence'ga. Rahulikus tempos ujus C tüdruku jalgadeni ja kõditas neid õrnalt.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Laup Apr 30, 2011 4:51 pm

Candence ei vaadanud selja taha, sellepärast ei märganudki ta, kuidas Chris talle ummisjalu järgi jooksis. Peagi kuulis ta aga, mida too hüüdis ning seejärel märkas ta, kuidas noormees temast mööda vuhises ning kaugele vette kadus. Endamisi turtsatades otsis neidis kiire pilguga noormeest, kuid too oli end väga hästi ära peitnud.

Järsku tundis ta, kuidas miski või keegi teda jalgadest kõditas ning kuna jalad olid tema kõige tundlikum pool, pahvatas ta koheselt naerma, vajudes vette pikali. Ta üritas enda jalad noormehe sõrmedest eemale hoida, sest ta siiralt kartis tollele jalaga vastu nina lüüa ning seda ta küll ei soovinud teha.

Ta vajus vee alla, hoides hinge kinni ning tema käed sulgusid ümber noormehe käsivarte. Ta tõmbas Chris'i veepinnale koos iseendaga, lastes ühe tema käe lahti, libistades käega üle enda juuste, et neid näo eest eemale lükata. "Kuule, see ei olnud üldse naljakas. Ma oleks võinud su nina verele lüüa!" lausus ta naerdes, kuid tema kulm oli endiselt murelikult kortsus.


Viimati muutis seda Candence Rudert (Esm Mai 02, 2011 7:50 am). Kokku muudetud 1 kord
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Laup Apr 30, 2011 8:08 pm

Kui nad koos veepinnale ujusid ja Christopher näitsiku ära oli kuulnud, manas ta näole õrna muige. ''No näed.. aga sa ei teinud seda,'' oli noormehe hääletoon kaval. Olenemata sellest, et nad olid veepinnal, ei jätnud C tüdruku kiusamist ja nüüd kõditas ta Candyt kõhu juurest. ''Ma tean, et minuga on võimatu ujumas käia,'' naeris noormees, jätmata neidise kiusamist. Christopher ei teadnud isegi, kas see oli nüüd flirt või mitte, aga kas sel oli üldse tähtsust? Kui Candy sellega kaasa läheks, oleks poisil vabad käed. Chris ise oli ju täiesti vaba ja vallaline. Loodetavasti oli seda ka näitsik.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 7:57 am

Tütarlaps oleks tahtnud olla täiesti tõsine ning näidata noormehele, et sellised lapsikud mängud solvavad teda, kuid ta ei saanud seda teha. Noormehe peale oli võimatu solvuda ning teiseks oli tal liiga kõdi selleks, et lihtsalt nüüd tusasena minema jalutada. Tema huulenurgad tuksatasid taaskord ülespoole ning ta puhkes hetkeks naerma, kui ta enda sõrmed ümber noormehe randmete sulges ning üritas tolle käed enda kõhu juurest maha suruda.

"Tead, Chris, see ei ole sugugi aus," sõnas tütarlaps, juuksed ümber tema näo. Ta tundis, kuidas külmad veepiisad tema kaelale langesid ning sinna kananaha tekitasid.

Enda vanuse kohta oli tüdrukul tegelikult päris mitu kavaleri olnud, kuid mitte midagi tõsist. Kõigest pisike süütu flirt, mis harilikult lõpes sellega, et tüdruk oli taas vaba ning vallaline. Talle meeldis tegelikult vaba olla, prii kõikidest kohustustest, mida tekitasid kohustused. Kuid loomulikult igatses Candy vahel ka õrnust ning hellust, kellegagi käest kinni hoida ning maasikakokteili süüa. Kuid seda inimest tal hetkel ei olnud.

Tütarlaps muigas õrnalt, vaadates enda sügavate silmadega noormehele otsa. "Huvitav, kas noorhärra ka kõdi kardab? Ma vean kihla, et tallaalused on sinu kõige nõrgemateks külgedeks," arvas tütarlaps.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 8:53 am

Christopher turtsatas lõbusalt. ''See on täiesti aus, kallike,'' lausus noormees muheledes. Kui neidis aga midagi poisi vastu kõditamisest rääkis, tõmbus Chris veidike tagasi, eemaldades samal ajal ka oma käed tütarlapse saledalt kõhult. ''Arvad jah?'' oli C hääletoon kaval. Natuke oodanud, asetas ta oma käed tütarlapse pihale, tõmbas näitsiku endale lähemale ja suunas pilgu sügavale Candy silmadesse. Ta upitas vaikselt tüdruku suuni, kuid vahetult enne seda, kui nende huuled puutusid, manas Chris näole kavala muige ja tõmbas kogu Candence keha enda õlale nii, et neidise pea ulatus poisi seljataha ja jalad Chrisi näo juurde. ''Või, et keegi tahtis mind kõditada?'' naeris Christopher õrnalt, hoides Candyt tugevalt ja kindlalt enda õlal, liikudes samal ajal ka kalda poole.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 9:17 am

Tütarlapse ilme muutus mõnevõrra tõsisemaks, kuid samal ajal ka väljakutsuvaks. Tema juba oli kord selline - kangekaelne. Ta ei andnud kunagi alla ning vastas väljakutsele samaga. Võistlused, konkurets ning kõik muu käis temaga kaasas, sest tema jaoks oligi selline elu.

Kui Chrissie aga tüdrukust eemaldus, kissitas neidis endamisi silmi, kuid ei jõudnudki rohkem midagi öelda, sest juba peagi oli ta noormehe õlal ning üle tüdruku huulte vallandus hetkeks ehmatusekarjatus. "Pane mind koheselt maha, Chris!" hüüatas tütarlaps enda jalgadega siputades. Ta kartis, et noormees pillab ta kohmetusest maha. Kindlasti mitte jõu puudumisest, sest noormees nägi välja nagu musklimürsk ning millegi pärast uskus tüdruk, et tol on sama palju jõudu kui palju tal lihaseid on.

Neidis sirutas hetkeks enda käe tagasi järve suunas, kuid muidugi ei haaranud keegi sellest kinni, kes oleks ta võinud ära 'päästa'. Tegelikult ei pannud keegi teda tähelegi, sest selle asemel, et paanikasse minna ning nutta, naeris tütarlaps taas. Muidugi ei olnud tal selle vastu midagi, et teda nagu jahukotti tassitakse, kuid siiski oli noormehe nahaalsus ikka piiritu ning tüdruk soovis talle korralikult koha kätte näidata.

"Tead, kui ma kord kahe jalaga maa peale saan, sa kahetsed, et sa üldse nii tegid," ütles neidis tähtsa hääletooniga, silmis lõbus tuluke sädelemas.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 9:58 am

Chris muheles kavalalt, olles koos Candyga juba peaaegu kaldal. ''Kahetsen ka või?'' küsis noormees üle, näol lai ja lõbus naeratus. Kui Christopher oli jõudnud täpselt vee ja kalda piirini, kummardus ta pisut ja asetas näitsiku seljaga vastu märga liiva. Noormees ise läks Candencele kaksiraksi peale ja haaras tütarlapse kätest, et ta nendega siis Chrisi kiusata ei saaks. Nooruki näol oli kaval muie ja tema pilk taas neidise silmadel. ''Nooh.. ma panin su maha, mis järgmiseks?'' küsis Christopher muhelevalt. Külm vesi laksus aegajalt kaldale ja kastis ka noorukid märjaks, aga lõõmav päike soojendas neid taas. Eemalt vaadates nägid Chris ja Candy välja nagu armunud noorpaar, olles aga tegelikult alles mõni hetk tagasi tutvunud.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 10:09 am

Candy tundis end üsna totralt, et teda kanti nagu kartulikotti, kuid mida muud tal üle jäi teha? Ta ei olnud jõudnud korralikult ujudagi, kuigi tal polnud selle vastu midagi. End korraks märjaks kasta oli tegelikult hea mõte, sest päike oli lõõmav ning vesi oli just parajalt soe, et seal veidi hullata. Ning just seda tema ning Chris teinud olid ka.

Tundes, et ta maandub liival (ning pehmelt ka veel), hingas neidis kergendunult. Ta oli pääsenud! Kui noormees aga kaksiratsa talle peale istus ning tüdruku käsi kinni hoidis, surus neid hetkeks enda hambad kokku. Ta oli plindris ning kuidagimoodi ei suutnud ta end ka päästa. "Lase mind otsemaid lahti! See on käsk!" kamandas ta, eirates totaalselt noormehe küsimust. Tal polnud õrna aimugi, mida ta kavatses teha nüüd, kui ta enam tolle õlal ei rippunud.

Ei tea kust, kuid kuidagi oli neidis leidnud selle jõu, et enda ning Christopher'i positsioone vahetada. Nüüd oli punajuukseline neiu kaksiratsa noormehe peal ning tema sõrmed olid sulgunud ümber noormehe randmete, kui ta neid tema pea kohale surus, olles enda näo ning ülakehaga nooruki kohal. Tüdruku ripsmetelt oli näha värelevaid järvepiisku ning tema punased juuksed tilkusid. Veepiisad langesid Chris'i lihaselisele rindkerele ning voolas sealt alla, liivale. Kindlasti tegi see veidi kõdi.

Ta vaatas enda pruunide silmadega ning mõnusa muige saatel Christopher'ile otsa, ta uskus, et on võutnud, olgugi, et ta teadis, et noormehel on küllalt jõudu, et tüdruku endast eemale lükata. "No nii, härra kiusupunn. Tundub, et meie rollid on vahetanud," oli neid võidurõõmus.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 10:23 am

Christopher turtsatas taaskord, kui näitsik talle 'käsu' andis. Kui Candy aga juba mõne hetke pärast pooled vahetas, vilistas Chris tunnustavalt. ''Grr.. Ohje haaravad naised on kuumad,'' muigas noormees ja tundis, kuidas näitsiku juustest külmad veepisad tema kehale kukkusid. Damnit, see oli tõesti kõdi. Ta ei hakanud end tütarlapse haardest vabastama, vaid tahtis näha, mida Candence järgmisena ette võtab. ''Mulle tundub ka nii,'' ütles poiss järeleandvalt, näoilme kaval.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 10:30 am

Ausalt öeldes ei meeldinud Candy'le eriti, et noormees alla andnud oli. Ta ei teadnud eriti, mida edasi teha, juhi roll polnud talle kunagi eriti hästi mõjunud. Noh, tegu oli veel üsna tundmatu noormehega, asi oli selles. Kuid praegu polnud tal eriti mingit tahtmist teda lähemalt tundma õppida.

Ta muigas endamisi ning tugevdas õrnalt enda haaret ümber noormehe randmete, ta ei kavatsenudki end tolle pealt maha tulla. Selleks pidi Chrissie tüdruku tõepoolest maha tõukama/lükkama, kuid millegi poolest uskus ta, et too ei kavatse seda teha. Miks peakski? Enda arust ei olnud Candence nii eemalepeletav, et keegi seda üldse tegema peaks.

Kõige häirivam asi oli see, et neidis tundis, kuidas tema selg ning püksiväävel on liivane. Viimase asjana oleks Candy tahtnud, et liiv kuskile ebameeldivasse kohta läheks, kuid ta ei mõelnud sellele eriti. Ta lohutas end sellega, et varsti põgeneb ta taas vette ning teeb end liivast puhtaks. Kurat, mõnikord võis liiv ikka päris jube olla.
"Sa hakkasid mängima vale tüdrukuga," üritas Candence aega võita, et sel ajal välja mõelda, milline karistus oleks Chris'ile kõige parem. "Mina nii kergelt alla ei anna." Ta muigas taaskord endamisi, libistades ühe käe tolle randme ümbert ära, et enda silmiletikkuvad juuksed eemale lükata.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 10:50 am

Märgates, et neidisel ei ole Chrisiga erilisi suuremaid plaane, otsustas noormees ohjad haarata. ''Mina ka mitte,'' lausus poiss kavala muige saatel. Ta otsustas ära kasutada hetke, kus neidis oma salku sättima hakkas. Niisiis.. Christopher tõmbas Candy haarde vahelt ära ka oma teise randme ning ülima kiirusega põimis ta käed ümber neidise. Kõhulihastega end püsti ajanud, tõmbas Chris tütarlapse jalad ümber oma keha ja jooksis taas koos näitsikuga tagasi järve suunas. Viimaks pistut sügavamal vees maandunud, turtsatas C lõbusalt, laskmata oma põimitud käsi lahti. ''Ja sina hakkasid mängima vale poisiga,'' ütles Christopher kavalalt.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

just chillin' Empty Re: just chillin'

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3 1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele