Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Korvpall 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Korvpall

2 posters

Go down

Korvpall Empty Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Esm Mai 09, 2011 3:12 pm

Oli juba üpriski õhtune aeg, päike oli juba vaikselt loojuma hakanud, kui Terrence spordiplatsi juures oleva väiksema korvpalliplatsil oli, tehes üksinda mingeid erinevaid viskeid. Ta ei olnud kunagi trennis käinud, nii et mingi eriti hea korvpalli äss poiss ei olnud, kuid talle meeldis sport ja kehalises sai kossu ikka mängitud, nii et päris koba ta eemalt vaadates näha küll ei saanud. Silmadega leidnud endale kolmelise viske jaoks mõelnud joone, läks nooruk sinna ning viskas palli korvi suunas. Ja läks sisse!

Ot.: Alice-le.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Esm Mai 09, 2011 4:45 pm

Alice kõndis laagris ringi ja tegi suitsu. Siis märkas ta üht noormeest palliplatsil. Tüdruk istus platsi äärde maha ja vaatas, millega noormees tegeleb. Tundub, et too oli korvpallis ümpris osav. Al kustutas suitsu ja viskas koni eemale.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Teis Mai 10, 2011 1:22 pm

Terry oli tegemas igasuguseid erinevaid viskeid, sealhulgas ka peakaid, kuni ta märkas üht neidist platsi äärde ilmumas. Ta naeratas hetkeks tüdrukule ning visanud korra palli korvi poole, mis õnneks sisse läks, kõndis ta tüdrukule lähemale. "Tuled ka minuga mängima?" küsis ta naeratades.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 2:37 pm

Ehk tõesti...Alice noogutas ja tõusis püsti "Viit miinust?" küsis ta. Alice oli viimaste päevadega aina julgemaks muutuda ja hetkel, kui tal ka mõned tabletid sees olid (nagu saakski ta ilma nendeta..), tundis ta end üsna hästi. Samuti oli ta kodus aeg-ajalt kasuisaga palli visanud. Nad ei rääkinud, aga korvpallist teadsid mõlemad midagi ja see oli hea aja veetmiseks.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Teis Mai 10, 2011 2:53 pm

"Miks ka mitte," naeratas Terrence ning kõndis palli juurde, mis kuhugi seisma oli jäänud. Ta võttis selle kätte ning viskas neidisele. "Ma olen Terry, muidu," tutvustas ta ennast. Pärast saab jälle mingisuguse kahtlase nime omale.

OT: Et nüüd kindel olla, kas see oli ikka see mäng, kus kui üks inimene korvist mööda viskab, peab teine sealt samast palli viskama, et esimene miinuse saaks? Very Happy
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 2:58 pm

OT: Just, just Very Happy Ja kui esimene sisse saab ja teine ei saa, siis saab esimene punkti. Kui mõlemad sisse saavad, saavad mõlemad punkti.

"Alice," sõnas tüdruk ja põrgatas paar korda palli. Ta astus vabaviskejoonele ja viskas palli. Pall jäi hetkeks äärele ja kadus siis sisse. Al ei olnudki roostes - üks ala, mida ta veel oskas.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Teis Mai 10, 2011 3:14 pm

Terry jälgis, kuidas Alice palli viskas ning kui ta kord korvi sai, läks ta pallile järele, maandudes seejärel ise vabaviskejoone taha. Ta viskas üpriski lohakalt korvi suunas ning see põrkas tagasi. No points for Terry. Noormees viis pilgu tüdrukule. "Mis sind siia välja toob?" küsis ta neidiselt, et mingitki teemat arendada.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 3:34 pm

"Suitsetamine," muigas Alice ja võttis palli. Nüüd liikus ta kolmepunktijoone taha. Seekordne vise nii hästi ei läinud. "Pealegi hakkas toas umbne,"
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Teis Mai 10, 2011 3:49 pm

Terry muigas. Või, et tüdruk suitsetas. Ta ei olnudki seda ennem tähele pannud. Ilmselt just lõpetas, kui kohale jõudis. Ta võttis palli enda kätte ning liikus samuti kolmese joone taha. Seekord üritas ta rohkem ning pall läkski sisse. "Toas on ju aknad ka olemas," lausus ta muaites.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 3:57 pm

"Mu toakaaslasele ei meeldi suitsetamine," sõnas Alice ja võttis palli. "Sa suitsetad?" küsis ta siis. Millestki peaks ju rääkima. Alice põrgatas natukene aega palli ja üritas uuesti kolmepunktijoonelt, kuid pisut teisest punktist. Seekordne vise tabas.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Teis Mai 10, 2011 4:15 pm

Nojah, eks see oli ka põhjus. "Jah," vastas ta neidisele. Ei olnud just eriline asi, mille üle rõõmustada. Samas vana harjumust nii kergelt ära kaotada ka ei saanud. Ta võttis palli, läks sinna, kus Alice ennist olnud oli ning viskas samuti palli. Sisse läks. Nojah, eks kolmene piirjoon oligi tal kõige tugevam. "Millega sa tegeled?" küsis ta.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 4:40 pm

"Õpin," sõnas Alice lihtsalt ja läks palli võtma. Tüdruk läks nüüd otsajoone juurde ja viskas üle korvilaua - sisse. Ta ei olnud paralleelselt korvilauaga. "Üks aasta veel ja siis vaatab, mis saab," sõnas ta.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 2:11 pm

Sellest järeldas Terrence, et tüdruk on temast üks aasta noorem. Noormees oli igatahes ise väga rahul, et tal kool läbi on. "Nii et sul ei ole mingeid ideid veel?" küsis Terry, võttes palli kätte. Ta mõtles hetkeks, mis imetriki Alice tegigi ning läks samuti sinna, kus tüdruk ennem oli, mõeldes, kuidas tema sealt sisse peaks saama. Ta üritas teha samamoodi, nagu Alicegi, kuid feilis. Mis seal ikka.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 2:35 pm

Alice raputas pead. "Mitte ühtegi," Ta võttis palli ja läks uuesti vabaviske joone taha. "Millega ise tegeled?" uuris ta ja viskas siis palli. Hetkeks jäi see korvirõngale, kuid kukkus siis maha. Punkti ei tulnud.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 2:41 pm

Nojah, eks tal oli aasta aega mõelda ka. Erinevalt Terryst.. "Hetkel tegelen mõtlemisega sellest, mida oma eluga peale hakata," vastas ta, kui Alice oli palli ära visanud. Ta võttis korvpalli enda kätte ning läks samuti vabaviske joonele. Erinevalt tüdrukust sai ta palli sisse.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 2:44 pm

Alice võttis palli. Ta ei osanud enam midagi küsida..Tüdruk läks küljejoonele, põrgatas paar korda ja tabas ilusti korvi. "Minu võit," naeratas ta.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 2:51 pm

Terry ei lugenud punkte, mis tõttu ta pisut üllatus, kui Alice järsku minu võit ütles. Seejärel ilmus ta näole aga lõbus muie. "Kui masendav - ma sain tsikilt pähe," lausus ta, viies näole pettunud ilme. Ta võttis palli kätte, viskas kusagilt suvalisest kohast ja see läks sisse. "Tahad veel mängida?"
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 2:57 pm

Alice kehitas õlgu "Tegelikult ei viitsi eriti," naeratas ta. "Sina võid ju mängida, ma istun platsi kõrval, siis pole enam ohtu, et sa minult pähe saad, ka." muigas tüdruk ja surus käed taskutesse.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Kolm Mai 11, 2011 4:55 pm

Terry naeratas. "Räägi mulle endast midagi," palus ta, visates palli korvi suunas. See põrkas tagasi ning noormees läks hooga pallile vastu, püüdis selle kinni ning pani korvi peakat, jäädes korra korvi külge rippuma. Ta lasi lahti ning naasis neiu juurde. "Näiteks, mis on sinu hobid," lisas ta.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 5:37 pm

"Mul pole hobisid," sõnas Al naeratusega. "Minust pole üldse suuremat rääkida," nentis ta. Alko ja tablettide tarbimine ei lähe ju hobina kirja. "Ma arvan, et sina oleksid hoopis põnevam jututeema," Al mõtles seda tõsiselt - kuna tema ise ei tahtnud endast rääkida, oleks olnud kasulikum, kui enamuse rääkismisest teep Terrence.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Nelj Mai 12, 2011 2:23 pm

Ei olegi hobisid? Terry kohtas küll sellist inimest esimest korda. Alati oli kellegil mingigi hobi. Nad ei pidanud küll sellega väga tõsiselt tegelema, kuid miski meeldis ikka. Ta turtsatas, kui Alice' viimast lauset kuulis. "Arvad sa tõesti, et mul on põnev elu?" küsis ta, visates samal ajal palli korvi poole. See põrkas tagasi.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Nelj Mai 12, 2011 5:56 pm

Tüdruk noogutas "Ilmselt põnevam, kui mul," sõnas ta ja istus väljaku äärde maha. Alice'i olevikus polnud ju midagi põnevat, ilmselt ei olnud midagi põnevat ka tulevikus ja minevikust ei tahtnud ta rääkida. Nii jäigi üle rääkida noormehest.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Laup Mai 14, 2011 1:04 pm

No kui tema elust, siis tema elust! "Olgu peale. Mida sa minust teada tahad?" küsis ta, kui taaskord palli korvi poole saatis.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Alice Carter Püh Mai 15, 2011 2:41 pm

Alice kehitas õlgu ja pani taaskord suitsu ette "Ma ei tea. Sa võid mulle terve oma eluloo lahti seletada, kui soovid," muigas ta mahvi tõmmates. "Või võtad mõned põnevamad asjad natukene lühemalt kokku, vali ise," naeratas ta.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Terrence Fay Esm Mai 16, 2011 3:07 pm

Tervet elulugu ta nüüd kindlasti rääkima ei hakka. Eriti veel võõrale tüdrukule. Hirmutab ära veel. "Noh, ma sündisin New Yorkis, läksin sealsesse kooli ja siin ma nüüd olen," lausus Terry muiates. Lühikokkuvõte siiski.
Terrence Fay
Terrence Fay
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 56
Join date : 07/05/2011

Tagasi üles Go down

Korvpall Empty Re: Korvpall

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele