Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Ujumine on tervisele kasulik 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Ujumine on tervisele kasulik

2 posters

Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Teis Mai 03, 2011 10:41 am

Peale palavat päeva otsustas Nathan minna ujuma. Ta haaras enda toast saunalina ning lähenes järvele. Üleriided võetud, läks ta vette, ujus mõned tiirud ning siis jäi selili hulpima. Õhtune päike mõnusasti vastu keha ja nägu.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 10:47 am

Ujumine oli ainus sport, mida Candence tõepoolest harrastas ning laagris olles pidi ta muidugi ära kasutama vaba hetke ning head ilma, et seda teha. Ta oli juba tund aega vees ligunenud ning tema nahk oli juba mõnest kohast kortsu tõmmanud. Valged bikiinid seljas, ujus ta krooli ning konna, tegi vee all mõned trikid ning tuli seejärel hindeldades veepinnale tagasi, punased märjad juuksed lahtiselt õlgadel tilkumas.

Ujudes järjekordselt sellili krooli, ei pannud ta tähelegi, et keegi juba ulpis sellili tema trajektooril ees. Viimaks lajataski ta enda käega vastu noormehe silmnägemist ning suurest ehmatusest vaatas ta otse enda kämpingukaaslasele, kellega ta eriti lähedane ei olnud. Nad polnud lihtsalt eriti palju suhelnud, olgugi, et James'i ning Greg'iga sai ta väga hästi läbi. "Jestas, anna andeks, Nate," vabandas tüdruk, kui olid käed ehmatusest suu ette pannud ning suurte silmadega noormehele otsa vaatama jäänud. "Ega sa väga haiget ei saanud?" päris ta, libistades käed suu eest. Tõsi, nad ei olnud vist kunagi rääkinud, kuid ometi teadis ta noormehe nime ning nägu. For fuck sake, nad olid ju kömpingukaaslased!
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Teis Mai 03, 2011 10:58 am

Nathan oli oma silmad sulgenud ning rahulikult lasknud ennast veel kanda. Seda kõike aga häiris üks latakas vastu nägu. Sellepeale muidugi poiss hirmsasi ehmatas ning kogu n-ö tasakaal kadus ja poiss vajus korraks vee alla, tõmmates nii nina ja suu vett täis.
Kui Nathan pinnale tagasi tuli, köhis ta, üritades silmi avada.
Lõpuks silmanägemise tagasi saanud, nägi ta punaste juustega tüdrukut. Tüdruk oli talle tuttav esmakohtumisest. Juba juuksevärv aitas seda tüdrukut hästi meeles pidada, lisaks aga ööbis ta temaga ka ühes majakas.
Siis puterdas Nathan, ikka veel pooleldi köhides: "Ei, ei...kõik on (köh) norm,"
Lõpuks jäi ka Nathan tüdrukut vaatama: "Kuule, sa ju see, noh, mis su nimi oligi, Candence? Või midagi sarnast. Me polegi vist veel päris kokku puutunudki. Nägin sind vilksamisi, kui oma kotid majja tõin."
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 11:09 am

Tütarlaps vaatas endiselt üsna hirmunud ning mureliku ilmega noormeest. Tavaliselt oli ta väga rõõmsameelne, kindel kõiges ning optimistlik, kuid see ei tähendanud, et ta ei tunneks muret, kui kellegi kogemata sandistab.

Viimaks aga otsustas ta siiski enda käed langetada ning lükanud silmiletikkuvad juuksed seljale, hingas ta pahinal sisse, naeratades veel korra vabandavalt. "Oled sa selles ikka kindel? Äkki on vaja sind arsti juurde viia või midagi?" küsis ta veel korraks üle. Tema enda käsi valutas veidi sellest laksust, kuid noh, muidugi mitte märgatavalt.

Kui Nathan tüdruku nime meelde üritas tuletada, oli sunnitud tüdruk naeratama. "Candence, jah," lausus ta peaga kaasa noogutades. "Noh, sõpradele Candy. Ilmselt on seda lihtsam meeles pidada," uskus ta. Ta ei pööranud ümbrusele enam tähelepanu vaid jälgis nüüd enda kämpungukaaslast. Oli endiselt imekspandev ning imelik, et kämpingutes ööbisid nii poisid kui tüdrukud segamini. Mitte, et neiul midagi selle vastu oleks, kuid ta oli siiski seda imestanud juba siis, kui ta esimest korda enda jalga kämpingusse üldse astunud oli. "Vabandust, et ma end tutvustama ei kiirustanud. Lihtsalt James ning Gregory ootasid mind ning.. Noh, muidugi oleks sa võinud ka kaasa tulla, kuid ma eeldasin, et sa soovid üksi olla, sest sa tundusid selline erak olevat." Ta langetas enda pilgu ning kirus end maapõhja. Sellist teksti ikka ei ajaks ju. Kuid talle tõepoolest oli selline mulje noormehest jäänud ning tal ei olnud mahti täpsemalt asjadele selgust saada. Kuid nüüd võis ta seda ju teha, kas pole?
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Teis Mai 03, 2011 11:59 am

"Okei, Candy siis ning jah, kõik on korras." sõnas poiss naeratades.
Poiss lasi ennast jalgadest allapooli nii, et ainult pea välja jäi. Veest väljas olev keha hakkas juba tundma külma, sest see oli juba veetemperatuuriga harjunud.

Eraku jutu peale väljus poisi suust vähe häälekam naer ning sõnas: "See, jah, esimene päv oli ning pikk reis selja taga, ma võib-olla võisin tõesti erak välja paista. Ma olin veel omas mullis ka oma muusikaga, et ma ei pannud teie minekut enne tähele, kui päris üksi jäin."
Poiss silmitses tüdrukut. Ta hakkas vaikselt ennast liigutama, ujudes väikeseid vahemaid Candence ees.
"Jäin ma siis millestki huvitavast ilma mitteväljatulekuga?" küsis Nathan.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 1:50 pm

Tüdruk naeratas muhedalt, silmitsedes endiselt noormeest, kellega ta campingut jagas. Ta tegi kätega vee all vajalike liigutusi, et ta põhja ei vajuks. See järv oli kolesügav ning olgugi, et tüdruk oli hea ujuja, poleks talle siiski vee alla vajumine meeldinud. Talle ei meeldinud sugugi, kui vesi väljus tema kontrolli alt.

"Noh, mitte millestki sellisest, mida uuesti korrata ei saaks. Alkoholi saaks vast kõikjalt, vesipiip on mul toas. Mul peaks veidi sütt ning tubakat alles olema selle jaoks," lausus ta õlgu kehitades, kui ta meenutas, mis tal üldse veel kotis oli. Enamiku asjadest oli ta lahti pakkinud ning kappidesse asetanud, kuid asjad, millest ta kartis ilma jääda, oli ta jätnud sinna, kus need silma ei riivanud.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Teis Mai 03, 2011 3:08 pm

"Oo, sul on vesipiip kaasas?" küsis Nathan meeldivalt üllatunult.
"Kas täna õhtul midagi suuremat ka korraldatakse siin?"
Nathan ei teadnud veel väga paljusid. Või siis teadis mingil määral aga lihtsalt ei viinud nimesid-nägusid kohe kokku. Seltskond oli siin lihtsalt nii kirju, mida mäletada.
Nathan tundis ka, kuidas tal hakkas vaikselt külm sisse hiilima. Ta üritas maha suruda oma huulte värisemist, lihtsalt, et see vestlus tüdrukuga veel kestaks.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 5:58 pm

Neidis oli sunnitud enda silmi pööritama, kuid seda ta ei teinud sugugi paha pärast. Lihtsalt, ta oli just öelnud, et tal on vessar kaasas ning nüüd küsis noormees seda üle. Milleks, seda Candy ei teadnud.

"Ausalt öeldes ma ei tea. Mina ei korralda kunagi midagi, kuid kui kuskil midagi toimub, olen ma ikka platsis," lausus ta, jälgides tähelepanelikult Nathanit. Talle hakkas tunduma, et kämpingukaaslasel on külm ning kõige vähem tahtis tüdruk, et noormees tema tõttu külmetaks. Pealegi tundis tüdruk ka end päris jahedalt. "Mis siis? Me võime õhtul ju miskit korraldada, kui tahad," pakkus ta välja. Mõte polnud iseenesest paha, selleks ju laagrid olidki.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Teis Mai 03, 2011 7:01 pm

"Ei jaa, see on hea plaan." sõnas Nathan.
"Siis ei oleks õhtul niisama passimist." lisas ta juurde.
"Sa oled päris tugeva käega," sõnas siis Nathan naljaga ning hõõrus oma hella kohta näos, "Ega mul midagi paiste pole läinud või siniseks muutunud?" küsis poiss Candylt.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Kolm Mai 04, 2011 9:06 am

Tütarlaps muutus taas näost kaameks, kuuldes, mida noormees enda näo kohta kommenteerib. Ta vaatas tõsise ilmega Nathan'i põske ning raputas pead. Siniseks ei olnud õnneks läinud, veel. "Praegu midagi näha ei ole," lausus ta mõnevõrra arglikult. "Anna andeks, et ma nii tegin. Ma ei uskunud, et noh... et me sõna otseses mõttes kokku põrkame." Ta ohkas sügavalt, soovides vee alla vajuda ning mitte kunagi enam pinnale tõusta.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Mai 04, 2011 12:46 pm

"Ei, ei. Tegelt ka. Sellest pole midagi," korrutas Nate veelkord, "lihtsalt ma loodan, et ta paiste ei tõmbu või midagi sellist. Ma siis ei oleks enam tõmbenumber siin laagris," naljatas Nathan.
"Üldse, mu nägu on teinud läbi ka hullemaid asju kui see väike löök." kinnitas Nate lõpetuseks.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Kolm Mai 04, 2011 12:52 pm

Tütarlaps kortsutas kergelt enda kulmu, libistades hetkeks jultunult enda käe noormehe põsele. Mõnele võis see valesti tunduda, neidis puudutas tolle nägu ainult seetõttu, et teada saada, kas see on paistes (ning seetõttu kõvemaks muutunud). Kuid midagi hullu ei tundunud olevat. Siiski võis see veidi siniseks minna ning just seda ta kartiski. "No kui midagi on, siis mul on peitekreeme ja asju. Ära muretse, sa ei muutu koledaks," lausus ta turtsatades, tõmbudes tagasi.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Kolm Mai 04, 2011 2:07 pm

Nathan naeris Candy meigi pakkumise peale.
Siis aga ei saanud enam poiss külmale vastu: "Kuule, ma lähen kaldale. Tuled ka või jääd siia?" küsis poiss.
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Candence Rudert Reede Mai 06, 2011 9:53 am

Tütarlaps hammustas veidi huulde, kuid noogutas siis: "Kaasa tulen." Veel enne, kui ta aga kaldani jõudis, sukeldus tütarlaps veel viimast korda vette. Hinge kinni hoides, ujus ta vee all kaldani ning tuli seejärel pinnali, raputades enda märgi pikki juukseid, mis märjast olles tütarlapsele peaaegu tagumikuni ulatasid. Seejärel suundus ta enda rannatoolini ning leidnud sealt rätiku, hakkatas ta sellega end kiirelt kuivatama.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Nathan Bellamy Laup Mai 14, 2011 1:16 pm

Nathan tõmbas rätiku ümber oma keha ning potsatas maha istuma. Ta oli päris väsinud.
"Sa oled päris hea ujuja," sõnas ta tüdrukule ja lisas, "õppisid sa varakult selle selgeks?".
Nathan Bellamy
Nathan Bellamy

Postituste arv : 104
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Ujumine on tervisele kasulik Empty Re: Ujumine on tervisele kasulik

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele