Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Lõuna - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Lõuna

+2
Sebastian II
Trevor Farro
6 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Kolm Apr 27, 2011 7:26 pm

Hõige oli piisavalt vali, et ka Ray seda kuuleks ja korraks vaatas kutt ringi, arvates, et see küsimus oli temale suunatud. Esialgu ta aga kedagi ei näinud, sest nad olid natuke erinevates kohtades lihtsalt. Aga siis astus ray paar sammukest enda 'rajalt' kõrvale ja oleks peaaegu Trevoriga kokku põrganud. "Sina hõikasid või?" küsis kutt kerge muigega ja märkas alles siis toda teist tüüpi. Mingi kogunemine?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Kolm Apr 27, 2011 7:30 pm

"Jah, ma olen kombes," pomises Trevor ja seisatas. "Kuhu poole laager jääb?" küsis ta. Eriti mage, alles mõni päev tagasi olid nad selles samas metsas orienteerunud ja nüüd Trev ei teadnud, kuhu poole minna. No eks ta oli parajalt segaduses ka. Ühtki armi või vigastust näha polnud, mis reedaks selle, mis just juhtunud oli. Ainult tema silmad punetasid kergelt sellest, et ta enne nutnud oli. Hetkel tundus ta aga täiesti rahuli. Kaelal polnud vist Sebastiani käest muljumisjälgi ka jäänud. Või siiski. Kergelt punakad laigud seal olid, aga nendest ei pruukinud midagi aru saada. Nüüd oli Ray ka seal. Vahva raisk. Trev kustutas oma suitsu ära ja võttis uue. Ei, ta käed ei värisenud. Isegi. "Ei hõiganud mina," lausus ta vaikselt Ray'le.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Kolm Apr 27, 2011 7:37 pm

Christopher kortsutas õrnalt kulmu, kui too poiss väitis, et tal on kõik korras. Millegipärast Chris ei uskunud teda, aga ega ta ei hakanud rohkem ka pärima. Nood suhtlesid siiski esimest korda ja see oleks temast pealetükkiv olnud. ''Ma juhatan sind, kui tahad,'' ütles ta Trevorile, ise nüüd poisi kõrvale astudes. Märgates, et sinna oli ilmunud ka üks teine laagrikaaslane, manas C näole õrna muige. See oli ikka päris lamp kokkusattumus, et 3 laagrikaaslast ühes suures ja paksus metsas täpselt samasse kohta sattusid. Weird. ''Mina hõikasin muidu,'' ütles Chris Raymondile, kui oli oma suitsust mõned mahvid teinud.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Kolm Apr 27, 2011 7:40 pm

Ray kortsutas kergelt kulme, viies uuriva pilgu üle Trevori. tema eriti midagi ei märganud küll.. Veidi punaseid silmi ehk, aga kutt pidas seda enda kujutlusvõime viljaks. Miks oleks Trev nutma pidanud? Noh.. Kui keegi teda just endast välja polnud ajanud. Ray viis nüüd veidi kahtlustava pilgu tollele teisele kutile. Äkki tegi tema midagi? Või siis oli kutt paranoiline. "Ma tulen ka," lausus Raymond otsustavalt. Igaks juhuks.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Kolm Apr 27, 2011 7:44 pm

"Lähme siis," pomises Trevor kärsitult. Ta tõmbas oma suitsu üsna närviliselt juba. Ta tahtis laagrisse jõuda ja pesema minna või midagi. Väga räpane ja rõve tunne oli. Mõni ime ka, kui ta just Sebastiani kätevahelt tulnud oli. Ilmselt polnud kumbki kutt jälgi ta kaelal märganud. Mitte, et Trev ise ka teadlik oleks olnud, et need tal seal olid.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Kolm Apr 27, 2011 7:51 pm

Chris noogutas õrnalt ning asus siis koos kuttidega laagri poole sammuma. Kuna noormees oli üsna hea mäluga, siis enamvähem teadis ta küll, kust tulnud oli. ''Chris,'' tutvustas ta end lühidalt, ise samal ajal suitsust veel viimaseid mahve võttes. Kui sellest vaid filter järele jäänud oli, viskas C koni lohakalt kuhugi eemale ja suunas oma pilgu tagasi metsale. ''Polegi varem suhelnud, või mis?'' üritas Christopher awkwardi vaikust eemale peletada, ise aeg-ajalt pilku poistele viies.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Kolm Apr 27, 2011 7:55 pm

Ray hakkas samuti edasi sammuma, jäädes Trevorist veidi tahapoole. Nagu turvad Trevoril juba.. "Ray," tutvustas kutt ka end, mõtted veidi hajevil. Trev tundus närviline ja see ajas Ray ka närviliseks. Uuesti pilku kutile viies jäid talle need jäljed kaelal silma. Christer läks voodis hulluks? Ray haaras Trevi käsivarrest, et ta seisma jääks ja kergitas siis veidi ta lõuga. "Mis need on?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Kolm Apr 27, 2011 7:58 pm

"Trevor," pomises ka Trev tutvustusesks. Nii tore, nüüd nad said kõik sõbrad olla. Siis haaras Ray ta käsivarrest ja puudutas ta lõuga. "Ära käperda mind," urises Trevor ja tõukas Ray vihaselt eemale. Tema silmad põlesid vihast, vanast Trevorist polnud seal jälgegi. "Need pole sinu asjad," vastas ta samasuguse vihase tooniga ja sammus edasi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Kolm Apr 27, 2011 8:04 pm

Christopher noogutas, kui mõlemad noorukid ennast tutvustanud olid. Kui aga Raymond Trevi käest kaela kohta aru päris, jäi ka Chris seisma. ''Rahu, rahu, kutid!'' ütles noormees, kui Trevor teise poisi eemale tõukas. Ta ei saanud eriti hästi aru, mis toimus ja millele Ray täpsemalt vihjanud oli, aga midagi näis valesti olevat. ''Oled sa ikka kindel, et kõik on korras? Sessuhtes, et ma ei ürita mingisugust isa mängida. Lihtsalt.. kui midagi on halvasti, siis räägi välja. Ehk annab parandada?'' lähenes Christopher asjale teisti, pilk Trevori silmadel, ise samal ajal edasi sammuma hakates.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Kolm Apr 27, 2011 8:09 pm

Ray astus kohkunult paar sammukest tagasi, aga ei julgenud ju rohkem midagi pärida ka. Äkki nad läksid Christeriga tülli? Oleks Trev siis nii vihane? tema ka ei tea ju.. Trevor oli koguaeg nii vaikne ja kartlik olnud. Veider. Ray sammus vaikides edasi, lootes siiski, et kutt ehk Chrisi küsimuste peale leebub.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Kolm Apr 27, 2011 8:13 pm

"Seda asja ei anna parandada," lausus Trevor. Läks Chrisiga tülli ja siis Chris kägistas teda? Samas, ega kutid ei saanud ilmselt aru, et need kägistamisjäljed olid. Trevor tõmbas oma suitsu lõpuni ja kustutas selle siis vastu mingisugust puutüve. Ta ei kavatsenudki midagi rääkima hakata. Kuulutab ta jaa tervele maailmale, kuidas teda kolmandat korda vägistati, nagu mingit nartsu. Trevi käed hakkasid värisema ja ta pistis need oma pusa taskusse. Jõuaks nad juba laagrisse noh.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Kolm Apr 27, 2011 8:29 pm

Chris noogutas mõtlikult. Nojah.. ta ei tahtnud siiani poisi juttu hästi uskuda, aga C ei saanud sinna midagi parata. Christopher ei hakanud ju kellegilt mingeid vastuseid välja pressima, mis tegelikult temassegi ei puutunud. ''Põhimõtteliselt on nii, et kui mõnel mu tuttaval abi vaja on, olen alati platsis. Te paistate ka suht normaalsed kutid olevat. I'm just saying,'' lausus noormees nüüd, vahetades oma mureliku tooni tavalise vastu. Vaikselt hakkasid puud vähenema ja mets hõredamaks minema, mis tähendas seda, et ka laagriplats oli lähedale jõudmas. Või oli? Loodetavasti ikka oli..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Kolm Apr 27, 2011 8:32 pm

Trevor turtsatas. "Kui ma tahan, et sa kellegi maha lööks, sa teeks seda?" küsis Trev liigagi tõsisel toonil. Jah ta mõtles seda tõsiselt. Ise ta ilmselt sebastiani maha löömisega hakkama ei saaks. Kui ta just kusagilt relva ei saaks. Jah just, ta võiks kuskilt relva hankida. Või siis on see tüüp siin lahkesti nõus seda ise tegema. Millegi pärast Trev kahtles selles. Kui paljud inimesed ikka oleksid nõus kelleltki elu võtma?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Kolm Apr 27, 2011 8:35 pm

Ray jäi seisma, silmad suured. Maha lüüa? Trevor ei mõelnud seda tõsiselt, eks? Kurat, ta kõlas küll tõsiselt. "Mis pagan sul juhtus?" küsis Ray juba natuke pahaselt ja läks seisis Trevori ette, et kutt kuskile minema ei saaks kõmpida. "Kelle sa maha tahad lüüa nüüd? See oli nali, eks?" päris Raymond natuke närviliselt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Kolm Apr 27, 2011 8:42 pm

Chris keeras oma pilgu Trevile, kui too küsimuse esitanud oli. ''Kui selleks on mõjuv põhjus ja sa sellest mulle räägid, siis annab ehk isegi arutada,'' lausus noormees nüüd. As he said- sõprade ja tuttavate jaoks on Christopher olemas. Siis kortsutas ta aga õrnalt kulmu, kui Ray Trevorile ette seisis. Christopher ei hakanud ennast sellesse segama, vaid otsustas jälgida, mida poisid veel omavahel räägivad. Tampimise koha pealt ei hakanud ta T'lt enam midagi pärima, vaid otsustas, et räägib sellest hiljem Trevoriga omavahel.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Nelj Apr 28, 2011 3:30 am

"Mitte sind igaljuhul, ole rahulik," pomises Trevor ja astus Ray'st mööda, aga Raymond astus talle ette tagasi. Trev vaatas kutile otsa ja ohkas. "Midagi pole, Ray. Kõik on okei," lausus ta mitte just väga usutavalt. Et ta siis just nüüd halb valetaja pidi olema. "Sel pole ju vahet, mida ma suust välja ajan. Kõik on ühesugune pläma nagunii," pomises Trev. Ta hääl hakkas murduma. Nii palju siis sellest tugev olemisest?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Sebastian II Nelj Apr 28, 2011 5:19 am

ot: Trev'le sadas kohe päris oma turvameeskond kohale XD *naerab*
Sebastian II
Sebastian II

Postituste arv : 52
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 10:55 am

Ot: Fuck yeah Very Happy
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Nelj Apr 28, 2011 11:17 am

Eriti usutav polnud see tõesti, aga Ray ei hakanud parem mainima ka kui halb valetaja Trevor vähemalt tol hetkel oli. "Ei ole ühesugune pläma. Mitte nende jaoks, kellele sa korda lähed," lausus kutt kindlalt. Kas ainult talle tundus või hakkaski Trevor murduma? "Palun räägi, mis juhtus.. Ma tahan ju aidata," sõnas Ray vaikselt, puurides pilguga Trevi silmadesse.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Nelj Apr 28, 2011 12:17 pm

Pisarad tungisid Trevori silmadesse. Ta surus oma huuled kriipsuks ja hoidis hinge kinni, raputades pead. Tore, nüüd ta hakkab mingi võõra kuti ees ka töinama. Lihtsalt tore. Trev pööras oma pea mujale. Kaua ta hinge kinni hoida ei jaksa.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Nelj Apr 28, 2011 12:27 pm

"Kui sa ei taha, siis sa ei pea rääkima," sõnas Ray. Ta ei tahtnud ju peale käia või midagi. Nad olid küll suht hästi läbi saama hakanud, aga äkki oli see midagi liiga isiklikku? Kuigi need jäljed Trevori kaelal panid küll Ray muretsema. "Aga sa saad mulle rääkida," lisas ta vaikselt, puudutades õrnalt Trevori käsivart. Peaks kalli tegema talle äkki?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Chris White Nelj Apr 28, 2011 2:26 pm

Olgugi, et Trevor pööras oma pea ära, oli aru saada, et noormees nuttis. Või nojah.. üritas oma nuttu tagasi hoida. Chris võis küll endine vang olla, aga normaalsete inimeste vastu oskas ka tema hea olla. Pealegi.. oli üsna ilmselge, et Trev oli veel noor ja selliseid tulekski kaitsta, et nad nii ei lõpetaks, nagu Chris seda tegi. Vanglas. Niisiis astus Christopher poisini ning patsutas talle lohutavalt õlale. ''Hei.. Kõik on okei. Ausalt ka, noh. Kes see vend on, kellele sa tahtsid, et ma molli annaks? On see su praeguse olukorraga seotud?'' küsis C hääletooni vaiksemaks võttes, murelik pilk Trevoril. Tegelikult ei teadnud Chris ise ka, miks ta tolle võõra laagrikaasase vastu nii hoolitsev oli. Võib-olla oli see tingitud sellest, et ta polnud mehi varem lohtanud, vaid pigem neile turpi kütnud. Esimene kord on esimene kord, mis seal ikka..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Nelj Apr 28, 2011 2:34 pm

Trev tõmbas oma käe ära, kui Ray teda puudutas ja siis patsutas Chris teda õlale ja ta läks lihtsalt täiesti endast välja. "Ärge käppige mind kurat võtaks!" karjus ta ja püüdis end maha rahustada. Kurat küll. Nii tahaks praegu üksi kuskil olla, samas ta ei julgeks üksi olla. Trevor astus mõlemast kutist eemale ja püüdis end rahustada. Äkki ta ikka peaks neile rääkima. Kurat ta isegi ei teadnud, mis selle Sebastiani kaksikvenna nimi oli. Trev avas oma silmad, need olid endiselt märjad, aga pisarad otseselt ei jooksnud. "Ray, kas Chris rääkis sulle, mis minuga saarel seal punkris tehti?" küsis ta. Otse ta vist välja öelda ei suuda, et teda vägistati. Vaevalt ükski kutt suudaks teistele kuttidele tunnistada, et talle just vägisi taha pandi ja ta lihtsalt ei suutnud end ise kaitsta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Raymond Dice Reede Apr 29, 2011 3:45 am

Ray kohkus sellest veidi ja astus ka sammukese tahapoole, kuigi Trevor astus juba ise eemale. Kutt arvas juba, et Trev sulguski taas endasse, aga siis kõlas see vaikne küsimus. "Ee.. Et teid hoiti kongides ja peksti ja süstiti mingeid asju. No ja selle piitsutamise kohta kuulsin ma sinult," sõnas Ray kõike meenutada püüdes. See oligi kõik, mida ta teadis. Chris oli suhteliselt vähe rääkinud. Mõistetav ka.. Pole ju väga Ray asi. Või vähemalt polnud varem, kui ta Trevorit nii palju ei tundnud.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Trevor Farro Reede Apr 29, 2011 5:15 am

Nüüd see tähendab, et Trevor peab ise välja ütlema kõik. Kurat. Ta ohkas ja hakkas nokkima mingisuguse lähedalseisva puu koort. "Seal oli üks mees. Sebastian," alustas Trevor,"ja ta piinas meid seal... Ja süstis meile asju.... Ja kui me pesema tahtsime, siis tema viis meid pesuruumi.“ Väike paus. „Aga ükskord..." nüüd Trevor oma pisaraid enam tagasi hoida ei suutnud. Ta nokkis ikka veel keskendunult puukoort ega vaadanud kordagi Chrisi ja Ray poole. Ta ei tahtnud nende nägusid näha, kui nad asja ära ühendavad. "Ükskord ta tuli minuga kaasa. Või no tegelikult ta lohistas mu sinna, see oli vahetult pärast neid krampe. Ma olin väsinud ja uimane. Ma ei saanud õieti millestki aru, kuni ta mind käperdama hakkas...." Trev vaikis ja sulges hetkeks silmad. "Ja see ei jäänud viimaseks korraks. Ta tegi seda teist korda veel. Nüüd on ta kaksikvend siin, selles laagris," Trevor nuuksatas ja vaatas oma peopesa, mille ta katki oli kriipinud, kui puutüvedest kinni oli haaranud, et Sebastianiga mitte kaasa minna. Ta vajus puu ette põlvili. "Ma püüdsin vastu hakata, ma tõesõna püüdsin," nuuksus ta, "aga ma olen nii kuradi nõrk ja kasutu."
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõuna - Page 2 Empty Re: Lõuna

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele