Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
☼ Tutvumine ☼ - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

☼ Tutvumine ☼

3 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 2:58 pm

Märganud õrna puna enda sõbranna põskedel, hakkas Mary kergelt naerma. "Kas keegi punastab meil siin?" küsis näitsik retoorilise küsimuse ning vaatas Hannale otsa. Tore oli näha, et sõbranna näol laius naeratus või siis vähemalt muie. "Ega ma paha pärast. See oli täitsa nunnu juuu," ei jätnud Mary seda niisama ning laiutas enda käsi. Kuulnud tüdruku küsimust, vaatas neiu talle kavalalt otsa. "Nii et huvitab sind ikkagi see teema," sõnas Mary, kuid vastas siis Hanna küsimusele, "sinu õnneks ei ole tal veel kedagi."
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 3:03 pm

"Ma ei punasta," neiu ütles püüdes saada tagasi oma tavalise oleku. Oota... milline on Hanna tavaline olek? Ei tea aga kunagi uurib välja."See on füüsiline valguse murdumine,"ta teatas tähtsalt. Oli ta ju seda õpinud juba 5 aasta ja 6 läheb."Ma küsisin seda ainult heatahtlikult. Mitte midagi muud. On ta muidu hakkanud millegagi tegelema või?" oli ju ikkagi huvitav teada, mida kuum poiss on teinud. Keda see ei huvitaks?"Muide ma olen kindel, et sa saad oma poisi täna. Siin on täitsa nunnud blondid," ta lausus kavalt vaadeates Maryt.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 3:34 pm

"Ja-jah, seda ütlevad nad kõik," lõi Mary käega ning turtsatas veel kergelt naerda. Sellised teemad olid alati huvitavad, kui just sina ei ole üks nendest, kelle üle arutletakse. "Ta tegeleb päris mitme asjaga. Ta mängid ameerika jalgpalli, aga...pärast õnnetust ei ole ta enam väljaku lähedalegi läinud. Muidu meeldib talle surfamine ja kõik mis on seotud mootorite ja mootorratastega on in. Aga mine ja küsi ise tema käest," jutustas Mary ning vaatas kiire pilguga ukse poole. "Hanna," sõnas tüdruk etteheitvalt, "ma ei tulnud laagrisse, et endale poissi hankida," muigas Mary ning hakkas naerma.
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 3:38 pm

"Ära usu kui sa ei taha...Oota, mida sa ütlesid, et ma läheks ja küsiks tema enda käest?" oli neiu kohkunud. Ei saanud olla võimalik, et poiss on siin. See ei saanud olla lihtsalt nii. Olgu rahune maha."Ja miks sa tulid siis?" Hanna küsis kuid arvas, et see on tegemist õnnetusega.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 3:42 pm

Märganud Hanna kohkunud nägu, vangutas Mary enda pead ning muigas laialt. "Nooo jah. Ega sa ometi arvanud, et ma lasen Tayloril kodus lebotada samal ajal kui ise kuskil laagris olen. Pealegi....tuleb ta minu arvates siia samma majja. Seega valmista end ette," muigas Mary, nähes sõbranna kimbatust. "Ütleme nii, et väike vaheldus kulus lihtsalt ära," sõnas neidis kerge õlakehitusega.
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 4:01 pm

Kuulnud Taylori kohta nii mõndagi huvitavat, tekkis Hannal tahtmine asjad kokku pakida ja lahkuda kohe kuid "külm" pea hoidis teda normaalselt koha peal."Huvitav, huvitav miks just siia majja? Kas see on sinuga kuidagi tegemist?" ta küsis sõbrannalt, kes kohe oli rahuloleva ilmega ja isegi rahulolevat aurat oli näha, kuidas tuleb."Isegi kui ta tuleb pole mul vaja, midagi ette valmistada," neiu ütles nipsakalt kuid lõbusalt. Samal ajal tekkisid uued küsimused - kuidas ta on; milline välja näeb; kas ta üldse tahab olla siin ja jne.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:05 pm

"Ta lihtsalt tahtis enda kalli vanema õega ikka samas toas olla," sõnas Mary süütult. Tegelikult oli see ju tõsi. Ta ei teadnudki, et Hanna siin majas on, aga nüüd tundus see täitsa hea variant. "Väga tore, see teeb mulle vaid rõõmu," lausus tüdruk ning tõusis voodist ülesse, tehes enda kohvri viimaks lahti, hakates enda asju sealt välja tõstma.
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 4:11 pm

Hanna heitis ennast Mary voodi peale pikkali ja vaatas, kuidas sõbranna asju välja võttis "Palju sa kaasa võtsid?" ta küsis nii sama. Hannal oli ainult 2 kotti, koos kõikide tema asjadega. Tavaliselt oli noorel neiul ikka mitu koti täit, noh aga Hanna emal polnud aega talle osta ja kõik asjad on, kas tema ostetud või tehtud. Siis talle tuli meelde üks asi. Ta läks oma koti juurde ja tõmbas sealt välja ühe suvise jaki "See on sulle aga ma pole kindel, kas suurus klapib. Kui vaja teen korda siin samas," neiu ütles kõhklevalt, samal ajal võttes välja niidi ja nõela. Ta ei lahkunud kodunt ilma nende kahe asjaga. Mitte kunagi.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:16 pm

Tay oli küll bussist enne enda õde välja jõudnud, aga tuisupea nagu ta oli, unustas ta enda kämpingu numbri ning pidi seda seega peamajast küsima minema. Viimaks maja numbri teada saanud, sammus ta spordikott üle õla majakese poole. Josh kandis tavalisi siniseid teksasi ja valget t-särki. Tema tumemustad juuksed olid segamini nagu alati ja ega noormees ei huvitunud eriti nende silumisest või kammimisest. Astunud lõpuks kämpingu trepist ülesse, lükkas ta ukse lahti ning astu sisse. "Heey, sis," sõnas ta lõbusa naeratusega, tuues hetkeks nähtavale enda valged hambad. Visanud enda asjad ühe voodi jalutsisse, lendas ta ise sinna mugavalt pikali, sulgedes koheselt enda silmad. Kuid korraga just kui silmanurgast kedagi nähes, avas ta enda pruunid silmad ja suunas need teisele toas olijale. "Hello, ma olen Taylor või siis Tay, Josh või TJ. Vali mida tahad," lausus ta endiselt lõbusas tujus olles.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 4:23 pm

"Huvitavad nimed sul Tay," Hanna ütles kui ta vaatas sinna poole ruumi, kus poiss oli ennast visanud. Pikemask kasvand või? ta küsis iseenda käest. Kuna Hanna ei ole tüdruk, kes viitsiks asju hoidja, siis ta pani nõelad läbi särgi varukate ja pistis niidi taskusse."Olen Hanna," ta ütles vähe lõbusa hääletooniga. Poisi iseloom polnud muutunud mitte üks raas. Ikka kostus seda lõbusat tooni poisi hääles, kuid neiu polnud kindel silmades. Oli poiss juu sulgenud kohe kui sisse tuhises.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:27 pm

Mary vaatas sõbranna poole ning raputas naerdes enda pead, "kas liiga palju? Ma ei tea, ma loopisin kohvrisse enda kõige lemmikumad hilbud," kehitas näitsik enda õlgu ning jätkas asjade kappi panemist. Kuulnud taas Hanna häält, suunas neiu enda silmad samas suunas, silmates koheselt tema poole suunatud jakki. "Päriselt? Wow, ma kohe proovin," sõnas Mary särvalt ning võttis jaki vastu, tõmmates selle kiire liigutusega endale selga. Üllatavalt kombel oli see talle paras. Et selles veenduda, tegi ta ka mõningaid liigutusi enda kättega. "Hanna, ma niii niii tänana sind," lausus tüdruk, kallutades enda pead ning manades ette kutsikanäo.

Kuulnud korraga enda kalli venna häält, keeras ta end näoga ukse poole. "Heey, kus sa siis nii kaua ringi uitasid?" uuris Mary koheselt nagu vanemad õed ikka. Vaadanud muiates Hanna poole, saatis ta silmadega, kui tema vend voodile heitis. Pööritanud tema käitumise peale silmi, pöördus ta tagasi enda kohvri kallale.
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:33 pm

"Heal lapsel mitu nime," sõnas Josh muigvel näoga ning ajas end siis voodis istuli, vaadates lähemalt end Hannaks nimetanud tüdrukut. Oota...what? Hanna? Noormees viis enda pilgu Maryle ja siis tagasi teisele tüdrukule. "Ou, crap," sõnas ta vaikselt, asetades käe, enda mustadesse juustesse. Ajanud end voodilt täiesti püsti, kõndis ta Hannale lähemale. "Tore sind jälle näha," lausus nooruk ning kallistas tüdrukut põgusalt, keerates end hetk hiljem näoga enda õe suunas. "Ma käisin enda kämpingu numbrit otsimas. 'Tark' blondiin nagu sa oled, ei võtnud sa muidugi enda mobiili vastu," teatas Tay, asetades käed rinnale risti.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 4:43 pm

Hanna noogutas põgusalt ja läks siis Mary juurde, tõstes jaki varukaid."Oled ikka kindel, et kõik on okey?" ta küsis irooniaga."Ma polnud kindel, kuidas materjal sobib..." neiu rääkis edasi, vaadates jaki nagu seal oleks midagi viga, kuid ta ei suutnud, midagi leida."Ega tütarlastel ole aega, et kogu aeg pisi vendi kantseldada," Hanna lausus naerdes, pöörates Taylori poole.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:50 pm

"Not cool Hanna, sa peaksid minu poolel olema," sõnas Tay, manades hetkeks ette mossnäo, kuid peagi oli see sealt taas kadunud. Olles asendunud lõbusa muigega. "Muidugi, teil on ju ainult mood ja meik," turtsatas poiss ning surus käed enda teksade taskusse.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 4:55 pm

"Ma olen neutraalne maa," tüdruk ütles kui ta mõlemad käed natukene üles tõstis, et näidata, et tal pole "relvi". Hanna oli alati vahepeal - pool olenes täiesti küsimuses. Kord oli ta tay poolel, teisel korral Mary kõrval."Kas sa oled solvunud, et me sinuga ei tegele või?" neiu küsis lõbusalt.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Mary S. Wilson Teis Apr 26, 2011 4:57 pm

"See on lihtsalt perfektne ja pealegi läheb see minu stiiliga ideaalselt kokku," rahustas Mary enda sõbrannat ning naeris kergelt. Talle juba meeldis see, mis tähendas arvatavasti seda, et neidis kannab seda nii kaua, kuni sellest enam midagi järel ei ole. Hanna lause Joshi kohta pani tüdruku lihtsalt naerma.
Mary S. Wilson
Mary S. Wilson
18-aastane
18-aastane

PT : Why we bother with love, if it never lasts?
Postituste arv : 50
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 5:04 pm

"Olen õnnelik, et see sulle meeldib. Muidugi mul oli plaanis teha, midagi juurde aga kui ma selle kavandi ka välja võtan siis ma kardan, et keegi muutub kadedaks siin ruumis," neiu ütles, tehes mõtlike näo ja vaadates ruumis ringi nagu kes sobiks sinna rolli. Huvitav, huvitav, kes see küll võib olla? Nii suur mõistatus...
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 5:08 pm

"Ah, et neutraalne. Ma arvan, et kämpingu rahu jaoks on see hea mõte," sõnas Tay, sest kuigi ta sai enda õega ideaalselt läbi ning hoidis teda väga, sattusid nad siiski üsna tihti vaidlustesse. "Otse loomulikult," noogutas Josh agaralt, vaadates naerusui mõlemat tüdruku, kes mingi jaki pärast nii pöördes olid. Tüdrukud...
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 5:14 pm

"Mine vaata, kas leiad kotis musta nahktagi," Hanna ütles laisalt. Tavaliselt tüdrukud hakkavad killiuma kui poisid püüavad nende kotidesse vaadata. Vähemalt LA koolis oli küll niimoodi. Närvid lähvad pingule kuna need tüdrukud suutsid karjuda ja ega Hannal seal ma ei tea mida hoidis. Tüdrukute asjad olid teises kottis ja see oli voodi all.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 5:20 pm

"Kui lahke sinust," sõnas Taylor, kui jäi siiski ühele kohale seisma. Ta ei arvanud, et Hanna seda päriselt mõtles. Esiteks ei meeldinud ühelegi tüdrukule kui tema kotis soriti ja teiseks, miks peaks tüdruk talle mingisuguse nahktagi andma.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 5:23 pm

"Ja... miks sa ei lähe?" ta küsis, üllatunud nägu peas. Seal oli ju tagi, mis oli Tayle tehtud. Kui teed õele, kel on vend siis teeda sa ka vennale. Hanna raputas natukene oma pead kui ta mõistis, et noormees lihtsalt ei tee seda kuna see on viisakuse vastu. Hanna läks oma koti juurde ja võtis seal välja musta tagi "Isver milline härrasmees meil siin on," ta ütles lõbusalt ulatades tagi Tay poole. Must niit oli igak juhuks taskus olemas.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 5:32 pm

Taylor kortsutas enda kulme ning vaatas Hannale järgi, kui too enda koti juurde suundus, "oota, sa mõtlesid seda päriselt? Miks sa minule nahktagi tegid?" küsis noormees ning viis enda küsiva pilgu tüdrukule. Tal ei olnud midagi selle vastu, et endale uue tagi sai, eelmine saigi garaažis mustaks. "Ära sellega ära harju," naeris Tay ning vaatas nahktagi ennem eemalt ning tõmbas selle alles siis selga.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 5:37 pm

"Kahju juba harjusin ja ma ei saa jätta ju teist ilma, kui teine saab midagi või saan?" neiu küsis kui ta natukene pead kallutas paremale poole. Võis öelda, et ta vaatas Taylorit kuid mõnes mõttes oli see vale, teise mõttes oli õige. Hanna vaatas, kas kõik klappis ja et see sobis noormehele väga hästi."On see okey või?" tüdruk küsis. Kui tegemist oli tema tehtud riietega siis ta lihtsalt pabistas.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Taylor J. Wilson Teis Apr 26, 2011 5:41 pm

"Ütleme nii, et oleneb asjaolust," sõnas Tay lustlikult ning silmitses hetkeks tagi, suunates siis enda pruunid silmad Hannale. "See on täitsa okey. Pole midagi halba öelda," raputas nooruk enda pead ning jättis tagi endale selga.
Taylor J. Wilson
Taylor J. Wilson
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 13
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Hanna Blackwood Teis Apr 26, 2011 5:50 pm

"Siis ütleme, et isegi mina olen rahul sellega. Mary, kas sa oled nõus kuhugi minema? Me oleme liiga kaua toas olnud kuigi suvi on väljas," neiu ütles kui ta hakkas otsima paela, millega juukseid kokku siduda. Olid hakkanud need teada tüütama. Leidnud paele ja seda sidudas, mõtles neiu, et juuksed võiks lühemaks lõigata. Olles valmis avas Hanna ukse, et näidata, et nad lähvad välja ükskõik, mis väljas on.


Viimati muutis seda Hanna Blackwood (Teis Apr 26, 2011 6:25 pm). Kokku muudetud 1 kord
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

☼ Tutvumine ☼ - Page 2 Empty Re: ☼ Tutvumine ☼

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele