Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Esm Mai 16, 2011 7:46 pm

Christopher vaatas tütarlast altkulmu, näol õrn muhelus. Well.. kui nii, siis nii. ''Ma ei tea siis..'' alustas Chris õrna ohke saatel ning suunas pilgu lakke. ''Noh, põhimõtteliselt on mu elu olnud jah igav,'' jätkas Christoper, hääletoon üsna tavaline. ''Kui välja jätta see, et ma istusin mõrvamise eest vangis ja värki..'' lausus C viimaks. Ta ütles seda üsna rahulikul toonil, kuid tegelikult puperdas Chrisi süda päris kõvasti, sest Racheli reaktsioon sellele lausele võis olla missugune tahes. Nüüd oli see siis vähemalt öeldud..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 17, 2011 4:53 am

Võidurõõmus naeratus püsis Stella näol senikaua, kui kuulis, et Christopher ütles, et ta vanglas on olnud. Teda kohe tõmbab seltskond, kes seadustega pahuksisse on sattunud? Tundub vähemalt küll. Talle meenus ka Chris' öeldud lause, kui nad tülitsesid '... veel kellegi segi peksan ..'. Seda ta siis sellega mõtleski. Rache tuli kallima kaisust ära, pöörates ennast tema poole, näol üsnagi segaduses ilme. Ta ei kavatsenud sellest mingit suuremat draamat teha, et ohh sa oled vangis olnud, nüüd on meiega lõpp, ormst. Populaarne, aga mitte tibi. "Ma ootan." sõnas S, andes märku, et ta tahab ka selle põhjust teada. Olgugi, et neidis tuli ära armsama kaisust, ei olnud ta temast üldse kaugel.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 11:47 am

Christopher hoidis pilku laes, sest ei tahtnud sweetie silmi ega näoilmet näha. Ta sasis õrnalt pead, ohates taas raskelt. Nüüd ei tahtnud Rachel siis isegi tema kaisus olla.. Iseenesest mõistetav, tegelikult. Kellele ikka meeldiks eksvangi kaisus lebada. ''Mu õde.. Ta ostis mingilt tüübilt narkot. Nojah.. ja siis need tabletid.. Need olid täidetud mingisuguste mürgiste ainetega. Ja seda sihikindlalt. Selle narkodiileri poolt. See, mis minu õe ja tema vahel oli.. noh, see on pikem jutt,'' alustas Chris, silmad ikka veel kindlalt üleval. ''Igatahes.. Ma otsisin selle tüübi üles kohe pärast seda, kui mu õde ajukahjustusse suri. Mul oli pea laiali otsas, raev oli suurem kui kunagi varem ja see ainult kasvas,'' seletas Christopher nüüd. ''Tampisin narkodiileri täiesti pildituks. Tema debiilsed sõbrad viisid tüübi koju toibuma, aga vend lämbus enda vere kätte ära, sest ta oli esimene inimene, keda ma nii kõvasti peksnud olin. Nojah.. ja siis jäingi mina mõrvas süüdi, pisteti pokrisse,'' oli C viimaks ära seletanud ja suunas siis pilgu Stellale. Tal ei olnud hetkel elus kedagi tähtsamat, kui S, sest Christopheri ema ja õde olid mõlemad surnud. See veel puuduks, kui Rachel poisist nüüd lahti ütleks..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 17, 2011 12:04 pm

Rachel kuulas rahulikult ära, mida Christopher ütles. Segaduses ilme oli asendunud mitte-midagi ütlevaga. Chris lõpetas jutu ja Stella vaikis veel minuti, mõeldes, kuidas ta reageerima peaks või mida ütlema. Iseenesest ei kavatsenud ta C'd tehtud teo pärast hüljata või eemale tõugata, egamidagi. Ja teadmine, et Christopher oli mõne narkodiileri surnuks peksnud, pani Stella tahtmatult muigama. "Vähemalt ma tean, et sinu juures olen ma kaitstud," vastas S, naeratus näol kallimale otsa vaadates.
Ja ta õde oli ära surnud. Ajukahjustusse. Damn.. that's sad. Sellepärast Stella narkot ei tarbigi ja ei kavatse ka seda teha.
Neidis puges armsamale kaissu ja suudles teda magusalt. "Minu väike armas Christopher oled. Ei jäta sind kuskile üksinda. Kes mind siis kaitseb?" läks S jälle veidi oma lapsikuse lainele ja kallistas Christopher'. "Ja sul oli õigus, tead. Ma ei suuda su huultest eemale hoida.." lisas ta muiates. Ehk peaks Rachel nüüd rääkima ka sellest, miks ta Oleg' tegelikult nii palju vihkab? Oleks ju aus... aga ta ei tahtnud veel. Olenemata sellest, et Chris oli talle just avaldanud tõenäoliselt oma suurima saladuse. Aga ta ei olnud veel valmis sellest rääkima.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 1:03 pm

Christopher ei osanud arvatagi, kuidas Rachel selle jutu peale reageerida või. Nähes neidise segaduses näoilmet vahetumas ühe vana hea ja armsa naeratuse vastu, tekkis ka Chrisi huulile põgus muhelus. Oh, sweetie. ''Armstan sind,'' ütles C peaaegu sosinal, kui oli saanud neidiselt suudluse ja kallistuse. Christopher kaisutas oma musi soojalt, suudeldes Rachelit taas. Kõik mida ta oli öeldnud, seda ta ka mõtles..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 17, 2011 1:27 pm

Veinipudel oli nüüdseks kuskil kapi peal. Stella oli selle vahepeal öökapile ära pannud.
Kuulnud kallima sõnu, ei kadunud ta naeratus kuhugi. See on vist ta elu rekord.. I mean.. et ta nii kaua järjest naeratab. "päriselt?" küsis ta, saades järgmisel hetkel Christopher'lt suudluse, millele Rachel magusalt vastas.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 7:51 pm

Christopher lõpetas magusa suudluse üsnagi pehmelt ja suunas oma silmad Stellale. ''Jah, päriselt,'' lausus noormees õrnalt naeratades. Ta teadis, et polnud tüdrukuga just kuigi kaua koos olnud, aga Chrisil olid temaga plaanid ja unistused juba nii-nii suured..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) - Page 2 Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele