Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 11, 2011 4:02 pm

Stella Fortier kirjutas:Ja siis lõppes laul ära. Mõned inimesed olid kaasa elama hakanud, osad olid samatuimad nagu enne. Aganoh, ta esineski põhiliselt Christopher' jaoks, niiet muu ei olnudki tähtis. Rachel jättis mikrofoni jaasja sinna, kus need olid ning läks DJ juurde, tänas teda ja võttis oma plaadi. Neidis naases kallima juurde ja naeratas talle. "Lähme.." sosistas neidis, mitte midagi enamat ütlemata, näol kaval naeratus ning hakkas kämpa poole sammuma.

Stella ei vastanud Christopher' ühelegi küsimusele. Lihtsalt kõndis kämpasse ning olles sinna sisenenud, võttis neidis kohe oma jalatsid jalast ja ütles ka Chris'le, et ta seda teeks, kuna ka kallim oli kämpas. Rachel lukustas kämpinguukse ja lükkas C üsna õrnalt selle vastu, ajas ennast kikivarvukile ning suudles teda ahnelt ja nõudvalt, eemaldades Chris' salli ja hakates seejärel eemaldama noormehe riideid. Is she gonna really doing it? Hell yeah, you can bet on it..
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Kolm Mai 11, 2011 7:11 pm

Christopher küsis näitsikult tee peal päris mitu korda, et kuhu nad küll suunduvad. Nojah.. sellele sai ta vastuse alles siis, kui Stella noormehe kämpinguni oli vedanud. Chris ei suutnud tüdruku kiire tegutsemise peale muud teha, kui vaid jalanõud ära tirida, aga juba mõne hetke pärast oli Stella nooruki ümber piiranud. ''Grr..'' muigas noormees, lastes neidisel teha, mida tolle hing ihaldas. Christopher tõmbas Stella endale kaksiraksi sülle, asudes näitsikut siis väga nõudlikult ja mesiselt vastu suudlema. Damn, girl!
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 11, 2011 7:19 pm

Stella põimis jalad ümber Christopher' piisavalt tugevalt, et mitte maha kukkuda. Neidis suudles oma kallimat aina ahnemalt ning tõmbas veidike oma kleidi lukku lahti. Kleidi all kandis ta ainult püksikuid.. so...
Suudlust katkestamata, hakkas Rache lahti nööpima armsama pluusi (maitea, pildilt tundus, et on see nööpidega särk).
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Kolm Mai 11, 2011 7:27 pm

Christopher liikus tütarlapsega voodi poole, kiskudes samal ajal ära Stella kleidikest. Olnud viimaks selle alakehani tirinud, hüppas nooruk voodile selili, S tema peal. Ta kiskus näitsiku kleidi ära, jätkates taaskord ahnelt ja magusalt suudlemist. Kas tõesti on Stella võimeline end nüüd Chrisile kätte andma?
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 11, 2011 7:32 pm

Selleks on neidis koguaeg võimeline olnud, no problemo. Chris oli lihtsalt väikesel katseajal. But now it's over. Bring it on, baby! Selle aja sees kui nad voodini kõndisid, sai Stella Christopher' ülakeha paljaks, hakates nüüd sõrmedega ta ülakehal mängima. Mis sõrmedega? Küüntega.. aga õrnalt.
Nüüd, kui ta kallima peal, vaid püksikute väel oli, jättis neidis küüntega mängimise ning tegi C püksinööbi ja -luku lahti, hakates neid armsama jalast sikutama, liikudes suudlustega tema kaelale.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Nelj Mai 12, 2011 5:15 pm

Christopher asus koos Stella abiga ka oma pükse ära sikutama. Juba mõne aja pärast see õnnestus ja nüüd oli Chris vaid bokserite väel. Grr.. Noormees viskas riidenartsud eemale, asetades käed S'i pihale. Ta lasi neidise huultel oma kaelal töötada, libistades samal ajal vaikselt ühe käe Stella püksikute vahele. Here i come, baby..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 12, 2011 7:15 pm

Stella tegi vahepeal Christopher' kaelale ühe väikse armsa maasika ning liikus siis suudlustega kallima huultele tagasi, teda ahnelt, nõudvalt kuid samas õrritavalt suudeldes. Mõne aja pärast liikus Rache oma huultega C kõrvani ning näksas siis õrnalt ta kõrvalesta. "Ma olen nunn, right?" sosistas ta kavalalt, hakates Chris' uuesti huultele suudlema. Õrritavalt. Õrritavamalt kui varem. Neidis hakkas ennast ühtlasi püsti ajama, kuid ei katkestanud suudlust hetkeksi päriselt, mistõttu armsam tahest tahtmata ennastki püsti pidi ajama, et Stella't edasi suudelda saaks. Nüüd eemaldus neidis kallimast päriselt ning naeratas talle kavalalt.
Christopher istus üsna voodiäärel, that was nice, ning Rachel seisis tema ees, seljaga, ennast põlvedest piisavalt kõverdades, et tagumikuga C kubemepiirkonnast vaid mõne sentimeetri kõrgusel olla ning puusadega siis aeglaselt ja erootiliselt ringe tegema hakkas. Stella lükkas ühe käe oma juustesse ning viis siis üla õla pilgu kallile.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 1:38 pm

Christopher tõusiski istukile, sest S'i ahnetest huultest ta loobuda igatahes ei suutnud. Kuigi nojah.. lõpuks oli ta seda ikkagi sunnitud tegema. Vastu sai Chris aga midagi sellist, mida nooruk poleks oodata osanud. Sületants. Noormees muigas kavalalt, minnes vooluga kaasa. Ta lasi sellel mõnda aega jätkuda, kuid peagi sai tolle 4. juuni õhtu arvele registreerida Stella ja Christopheri esimese vahekorra.

****

Poiss hoidis Stellat oma kaisus, tekk nende alasti kehade peal. ''Nunnake,'' muheles poiss, silitades õrnalt sweethearti tumedaid juukseid. Lõpuks ometi oli ta tüdrukult kätte saanud. C pidi tunnistama, et näitsik oli voodis päris hea. Ju siis on kogemusi..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 1:41 pm

Stella lebas lihtsalt Chris' kaisus. "Ma võin sul päriselt ka nunna mängida. Mitte üht suudlust enam, magamisest rääkimata. Lähen hoopis kloostrisse ära, votsiis." muigas neidis kavalalt.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 1:45 pm

Christopher turtsatas. ''Sa ei suuda mu huultest eemalegi hoida, rääkimata siis seksist,'' lausus noormees muhelevalt. Nojah, see oli ju tõsi. Chris surus näitsiku huultele ühe musi ja ohkas siis õrnalt, tõmmates käega läbi pea. Süüa tahaks..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 1:56 pm

"Liiga enesekindel ei tasu ka olla, armsam." sõnas Stella kavalalt. Kui Chris talle musi tahtis teha, pööras neidis pea ära. Hõ-hõ. Ei suuda huultest eemale hoida? You got the wrong idea, baby. Rache tõusis voodist püsti ning võttis Christopher' särgi, selle endale selga pannes ning läks siis oma riidekapi juurde, sealt pudeli veini võttes. "Iseseisvuspäeva peaks siiski tähistama, naeratas neidis. Aga jah, süüa võiks tõesti midagi. S pole hommikust saati midagi söönud.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 3:19 pm

Christopher muigas õrnalt, kui tütarlaps pea taas ära pööras. Ise teab, millest ilma jääb. Saatnud oma pilku S'iga, kui too veini toomas käis, sättis Chris end voodile mugavamalt istuma. ''Me juba tähistasime,'' lausus C nüüd, oodates, et näitsik tema kõrvale naaseks.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 4:59 pm

Stella teab, mida Stella teeb. Neidis nööpis seljas oleva särgi nööbid kinni ning läks siis, veinipudel käes, voodisse. Ta otsis kuskilt avaja ning istus siis kallima kõrvale. "Tähistasime." nõustus ta. "Aga juua võib ikkagi." naeratas ta.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 5:24 pm

Christopher noogutas, võttes musirulli käest veini. Selle osavalt siis lahti teinud, kummutas Chris joogist päris mitu suurt sõõmu. ''Sa tahad peoplatsile veel tagasi minna?'' küsis nooruk nüüd. Tal endal oli suht pohhui, sest nii või naa tegi Christopher kõike koos S'iga.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 5:29 pm

Rachel puges ilust Chris' kaissu. "Ei taha ma kuskile minna. Siin, sinu kaisus, on väga hea olla." sõnas neidis, võttis joogist paar sõõmu, andes selle kallimale tagasi ning sulges siis silmad. Ta hakkas 'mmmm' venitama. Üsnagi lambist. Aga see tähistas pigem tihedat mõtteprotsessi.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 5:33 pm

Christopher muigas õrnalt. Nagu printsess soovib.. Nooruk haaras veinipudeli endale, võttes sealt taas üsnagi suured sõõmud. ''Mis mõtled?'' küsis Chris, silitades S'i lõua alt õrnalt.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 5:39 pm

Stella jättis mõmisemise, kui kallim teda lõua alt silitama hakkas. Damn, that tickles. "Kõdi on.." sõnas Rachel üsnagi vaikselt. Kui Christopher lõua alt silitamise lõpetas, torutas neidis korraks huuli. Ta ohkas raskelt, avas silmad, võttis suure lonksu veini ja viis pilgu C silmadele. "Vaat nüüd on see koht, kus ma tahan tõsiselt teada, kas meie oleme lihtsalt meie, või on asi tõsisem?" ütles neidis otsekoheselt välja. Seal polnudki nagu midagi erilist keerutada.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Laup Mai 14, 2011 6:31 pm

Christopher võttis oma käe ära ja libistas selle siis hoopis ümber Racheli. ''Tõsisem..'' ütles noormees taaskord veinipudeli enda käte vahele haarates. ''Mis sa siis arvasid või mõtlesid?'' küsis Chris, pilk neidise silmadel. Tõesti.. mis ta Stella siis arvanud oli? Et Christopher läheb juba homme mingi uue naise juurde?
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Laup Mai 14, 2011 6:42 pm

Stella näole ilmus rahulolev ja õnnelik naeratus, kui kuulis Christopher' vastust. "Mida ma arvasin-mõtlesin? ... midagi muinasjutu-jama ja 'happily ever after'-taolist." vastas Rache lühidalt. Ta oleks võinud maha rääkida pika teksti, mida ta asjast arvab-mõtleb. Aga 'happily ever after' ja kogu sellele eelnev crap on lühim varjant.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Esm Mai 16, 2011 11:19 am

Christopher turtsatas õrnalt. ''Nojah, midagi sellist meil on jah,'' muheles noormees, kummutades taaskord veini. Ta kaisutas õrnalt Stellat ning ohkas siis rahulolevalt. Hea oli olla, that's all..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 16, 2011 1:11 pm

Stella noogutas ning jõi siis poole allesjäänud joogist. "Nagu 'Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi'. Mina olen väike armas Lumivalgeke, minu kasuisa on kuri. .ee.. kuningas, tuttavad moodustavad seitse pöialpoissi ja sina oled mu armas prints.." sõnas neidis, minnes veidi lapsikule lainele. Ta armastas kunagi muinasjutte, ja nagu enamjaolt kõik tüdrukud, oli temagi unistanud, et tema elu nii õnnelikult lõppeks. Viimaste aastate vältel oli elu talle aga selgeks teinud, et reaalsuses sellist asja ei ole. Võisiiski? Olevik oli näiteks küll üsna muinasjutu moodi. Ainult, et ei prints ega printsess polnud otsast lõpuni täiuslikud. Teistele vähemalt mitte. Ja nagu öeldakse, koos moodustavad nad terviku. Ja kõik see läbis Rachel' mõtteid, mis viimaks ta näole pahase ilme tõi, sest talle ei meeldinud need üleliia romantilised mõtted. Iiveldama ajavad.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Esm Mai 16, 2011 1:49 pm

Christopher suunas pilgu taas R'ile. ''Mis sa oled palju lasteraamatuid lugenud või?'' muigas noormees. Like.. really? Lumivalguke ja 7 pöialpoissi? Ei nojah.. Kui nii, siis nii. Väike lapsikus ei teinud ju paha. Tegelikult polnud Chris muinasjuttudega eriti kursis(eelneval mainituga küll), kuna jah.. Poisid on juba sellised, et ega neile muinasjutud eriti ei istu. Vähemalt Christopherile väiksena mitte.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 16, 2011 1:56 pm

Rachel turtsatas naerma. "Ma jumaldasin kunagi muinasjutte. Ma olen tuntumaid muinasjutte vähemalt kümme korda endale ette lasknud lugeda ja teine samapalju neid ise lugenud. Ja lasteraamatud olid niisama ka mu lemmikud. Kuni üksteist sain ja muust huvituma hakkasin. Ja sellest muust huvtavast ei huvitunud ma enam, kui ma ilusti kolmteist sain ja kogu mu kena elu täiesti pahupidi pöörati." rääkis neidis. "Kallis.." alustas S veidi tõsisemalt, viies pilgu Chris' silmadele. "Ma olen endiselt sügavalt veendunud, et su elu pole nii igav, kui samulle rääkinud oled. Seal peab olema midagi, millest sa mulle rääkinud pole.."
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Chris White Esm Mai 16, 2011 4:24 pm

Christopher muigas, mõistes, et Stella oli väiksena suur muinasjuttude armastaja. Kuuldes aga küsimust, kehitas Christopher vaid õlgu. ''Ah, ei ole midagi..'' ütles noormees nüüd, kuigi S võis hääletoonist mõista, et see ei ole päris tõsi. C lihtsalt ei tahtnud talle seda päris ära rääkida- see oleks kõik rikkunud. Võinoh, selle õhtu vähemalt..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 16, 2011 4:52 pm

"Christopher.." ütles Stella nõudval toonil. "Väike alaealine puberteedikust jubedalt ärahellitatud kallim, nagu ma sul olen, nõuan ma, et sa mulle räägiksid. Ma nõuan, kallis. Ma saan alati, mida ma tahan." lisas neidis. Ta toon oli küll nõudev, aga mitte pahane, egamidagi. Endiselt lõbus ja sõbralik, aga nõudev.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli) Empty Re: You're the only one that keeps me singing la-la-laa (4juuli)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele