Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Who the fuck is Alice?! - Page 6 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Who the fuck is Alice?!

2 posters

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Teis Mai 10, 2011 8:41 pm

"Ei ole roosa. Ja ei vilgu ka." sõnas Alice. "Ja tõesti arvad, et ma hakkan neid kasutama siis, kui sa parasjagu samas toas viibid?" muigas ta. Kurat. Ta peaks vait jääma. Alice muigas ja vaatas veel pilte, lootes, et sõnamäng noormehe kõrvust mööda jooksis.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Teis Mai 10, 2011 8:46 pm

"Ooo, palju sul neid siis on?" küsis Riva kergelt naerma turtsatades. Jeah, tuli välja, et alkohol oli siiski jäämurdjaks nende puhul. Ta naeris veidi ja hingas siis sügavalt sisse. "Mul poleks midagi selle vastu. Ma magan sügavalt," lubas kutt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 6:22 am

"Ega need kõik ei olegi üksi kasutamiseks," naeris Al. "Ja ei, ma ei tee seda mitte mingil juhul sinu juuresolekul," sõnas ta. Ta vaatas uuesti tühje klaase. "Ma tahaks veel kokteili.." ütles ta. Loomulikult oleks võinud ta ütlemise asemel püsti tõusta ja neid tegama minna, aga Riva pea oli tema õlal ja noormehe läpakas tema käes. Nii kõlas see rohkeb loa küsimisena, kui palumisena, et noormees ise neid tegema läheks.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 9:11 am

"Mingi moraalne barjäär?" eiras Riva Alice'i alkoholi puudutavat palvet. "Aga kui mina siia mingi kutiga ükshetk sisse sajan või sa astud uksest sisse ja ma kellegagi voodil amelen. Mis siis saab?" uuris kutt kavalalt. Siis ta peab kaduma sealt? Või on Alice see, kes kaob? Või jääb Alice vaatama?
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 9:43 am

"Jah, barjääre on mu elus palju," muigas Al. Kokteili tahaks ikkagi..."Eks siis näeb, mis saab," vastas tüdruk "Kuigi sellises situatsioonis oleks ilmselt viisakam mul lahkuda.." mõtiskles ta. Ilmselt ta seda teebki, sest võib-olla oleks see Rivas ebamugavust tekitanud.. Või siis vähemalt noormehe partneris.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 9:55 am

"Minu pärast võid sa teha, mis iganes sulle endale mugavam on," muigas Riva. Teda publik ilmselt ei häiri. Kui ta just poleks koos kutiga, kellega tal mingi reaalne suhe on. Siis muutus kõik kuidagi intensiivsemaks ja isiklikumaks.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 10:02 am

"Eks ma võtan arvesse," muigas Alice. Nüüd oli ta piltidega juba enam-vähem ühele poole jõudnud. "Aga kokteili tahaks ikkagi," ütles ta vaikselt. Ta sai aru, et Riva ei taha talle enam kuidagi juurde anda aga..Võiks ju. Alice kannab veel nii mõnegi klaasitäie..
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 10:13 am

"Paljugi, mis sa tahad," muigas Riva. "Mõtle nüüd, ma näen sind esimest korda. Kas sa tahadki mulle sellise esmamulje jätta? Tüdruk, kes end enne lõunat täis kaanib," küsis Riva muiates.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 10:52 am

"Ma ei kaani ennast täis," vaidles tüdruk vastu "Ma hajutan oma mõtteid," vabandas ta end. "Ja pealegi, esmamulje oli juba ära. See oli siis, kui sa pesust tulid," seletas Al. "Ning ma usun, et mul pole enam väga asju, mille osas piinlikust tunda. Enamus neist on juba välja tulnud,"
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 11:35 am

"Ja mis esmamulje sul minust jäi?" küsis Riva muiates teemat vahetades. Ta kohe üldse ei tahtnud alkoholist rääkida Alice'iga. Olgu, mis see on, täis jääb tüdruk lõpuks ikka.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 11:39 am

"Sinust.." sõnas Alice. "Et sa oled.." tüdruk vaikis, otsides sõnu "Rõõmsameelne ja aus," ütles ta siis. "Ja sina pole minust esmamuljet veel saanud?" küsis ta teatud lõbususega hääles.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 12:07 pm

"Ma Ütleks sinu kohta vaga vesi, sügav põhi," lausus Riva muiates. Ja hetkel oli tal tunne, et tüdruk räägib veidi rohkem ainult siis, kui joonud on, aga seda ei hakanud Riva lisama. See oleks kangesti ebaviisakas olnud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 12:15 pm

Alice noogutas "Ehk tõesti.." ta jõudis noormehe piltidega lõpuni "Sa oled väga andekas," sõnas ta siis "Oled sa juba välja mõelnud, mida peale ülikooli teha tahad?" uuris ta siis, peas keerlemas endiselt rummikokteil.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 12:24 pm

"Tänan," muigas Riva. Ta tõstis oma pea Alice'i õlalt ja võttis läpaka enda sülle tagasi. "Ilmselt saab minust proffesionaalne fotograaf," lausus Riva. Kui Alice nüüd seda mõtles. Mis temast üldiselt saab, seda ta ei teadnud, kuid küll kõik läheb nii nagu peab. Kõik läks alati nii nagu pidi.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 12:46 pm

"See on väga äge," naeratas Alice. Nüüd sai ta püsti tõusta. ""Sinu arvamusest hoolimata teen ma endale veel ühe kokteili." Vähemalt ühe. Al võttis oma klaasi "Teen sulle ka?" küsis ta ja vaatas noormeest.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 1:01 pm

"Jätan vahele," lausus Riva naeratades. Jah, ega ta ei saanud tüdrukule piire seada. "Miks sa jood?" küsis ta otsekoheselt. Nagunii nad on teineteise ees ausad juba. Miks mitte siis kohe kõik välja rääkida.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 1:04 pm

Alice turtsatas, kuid sel küsimusel oli siiski mõte. Ta läks kapi juurde ja valas endale joogi, siis pööras ta noormehe poole ja toetus kapile. "Et mitte mõelda päevad läbi samadele asjadele," sõnas ta. "Ja õhtuti joon ma sellepärast, et ma ei saa muidu magada. Vähemalt korralikult mitte." tõesti - öösiti ei saanud neiu oma unenägudest sugugi rahu. Ta ärkas värisedes ja vahel ka omaenda karjatuse peale.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 1:16 pm

"Sellele peab mingi muu lahendus olema," arvas Riva. Aga mis õpetaja tema oli. Ta tõmbas triipu, et normaalne olla. Kutt pööras oma pilgu Alice'lt arvutiekraanile ja tagasi Alice'ile. "Sa võtad neid tablette, see tähendab, et mingit ravi sa saad ju," lausus kutt siis.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 1:32 pm

"Jah, mingit ravi ma saan." nentis Al. "Kuid mingit teist lahendust ma ei näe." ütles ta siis ja rüüpas sõõmu. See ei olnud ju esimene kord, kui ta omadega persses oli, kuid eelmisel korral oli tal vähemalt mingisugune motivatsioon. Nüüd oli ta veelgi sügavamal ja polnud enam millegi ega kellegi nimel pingutada. "Pealegi, ma olen üldiselt rahul sellega, milline ma hetkel olen," sõnas ta. See ei pruukinud 100% tõsi olla, aega peaaegu.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 1:37 pm

Riva silmitses Alice'it pilgul, millest võis välja lugeda küsimuse, et kas ta ise ka oma juttu usub. "Mina küll pole rahul sellega, milline ma olen," lausus Riva. kes reaalselt oleks? Kui tal oleks mingi selline jama. "Sa tahad öelda, et sa naudid seda, et alkohol su elu kontrollib?" küsis Riva uskumatult. See ei saanud ju ometi tõsi olla.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 1:41 pm

"Mul ei jää selle pärast midagi tegemata," samas polnud Alice ka väga kaua niimoodi funktsoneerinud. "Ma saan hommikuti üles ja hetkel vaatan ma alkoholile kui vahendile, mille abil enda elu paremini kontrollida. Kui ma olen joonud, siis olen ma rahulikum, mu paranoia ei ole nii tugev ja mõnikord julgen ma isegi võõraid kõnetada," selgitas ta. Samas ei teadnud ta, mis saab siis, kui ta ühel hommikul ärkaks ja enam ei jooks.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 1:46 pm

"Ehk siis alkohol kontrollib su elu," kordas Riva. Nii oli ju. Ilma selleta ei funktsioneerinud tüdruk nii, nagu ise tahtis. Täiesti kättevõtmise asi. Miks ta neid tablette siis veel neelab? Asi läks aina kahtlasemaks.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 1:53 pm

"Kui sa nii arvad," sõnas Alice. Tema nägi seda ju hoopis teise nurga alt. "Tead, ma ei puutunud pea poolteist aastat üldse alkoholi. Kuid kas mu elu muutus sellest paremaks? Ei ütleks. Isegi siis, kui ma lennuõnnetusest eluga pääsesin ja koju naasin, ei muutunud sellest midagi. Ma olin kaine ja tead mis selle tulemuseks oli? Mu poiss jättis mu maha, mu ema ja kasuisa ei julenud mind puudutadagi, mu vanaema istus ööd läbi mu toas ja iga kord, kui ma kisades üles ärkasin, vaatas ta mind sellise pilguga, nagu oleksin ma veel haledam, kui ühe jalaga koer." Alice ei karjunud, kuid ta oli pahane. mis õigusega tuli see tüüp teda arvustama? Samas tikkusid neiu silmadesse pisarad. Ta pöördus ümber, asetas käed kapile ja põrnitses oma klaasi, mille ta jutu vahepeal kapile asetanud oli.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Damien Riva Kolm Mai 11, 2011 1:58 pm

"Kui ma nii väga eksin, siis miks sa endast välja läksid?" küsis Riva pilku Alice'il hoides. Ilmselgelt kontrollis alko Alice'i elu. Pärast suuri muudatusi elus ei saagi loota, et kahe kolme päeva või nädalaga kõik muutub. Selleks tuleb vaeva näha ja alkohol pole lahendus, see rebib su aina enam endasse ja lõpuks on joodik valmis. Riva ei kavatsenud seda kõike aga tüdrukule rääkima hakata. Polnud tema vastutus ilmselgelt. Imelik oli seal tuimalt edasi ka istuda. Ta pani läpaka voodile ja tõusis, võttes oma kaamera. Riva kontrollis, kas selle akud on täis ja otsis siis oma telefoni.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Alice Carter Kolm Mai 11, 2011 2:02 pm

Alice pühkis silmad ja lõi nüüd jälle pea püsti. Ta jõi oma klaasi lõpuni "Sest ilma selleta poleks mu elu sedagi, mis ta on praegu," sõnas ta end noormehe poole pöörates. Alice sammus oma voodini ja istus sellele. Ta jättis klaasi kapile. "Ma loodan, et me selle pärast tülli ei lähe," ütles ta siis suhteliselt vaikselt. Sellest oleks ju kahju - Riva tundus ägeda inimesena.
Alice Carter
Alice Carter
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 482
Join date : 01/05/2011

Tagasi üles Go down

Who the fuck is Alice?! - Page 6 Empty Re: Who the fuck is Alice?!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele