Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

There's no more rabbits in my hat to make things right

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 11:31 am

Christopher suunas pilgu tagasi Trevorile. ''Ma ei ole öelnud, et sa laksust mind usaldama peaksid hakkama,'' lausus noormees võrdlemisi rahulikult, kuid siiski pahase hääletooniga. ''Ei noh, ole mureta, ma olen oma eksvangi staatusega juba harjunud. See oli vist lihtsalt liiga palju loodetud, et sa mind, kui normaalset inimest suudad võtta,'' ütles Chris järgmisena. Ta seadis oma sammud midagi enamat ütlemata laagriplatsi poole, sest ei viisinud enam Trev'iga sõnelda. See ei teinud talle midagi muud, kui ainult sittus tuju. Nagu C'l asjad juba vähe perses oleks..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 17, 2011 11:48 am

Trevor surus oma käed rusikasse ja sundis end rahulikuks. Kas see pole mitte irooniline, et temal, kes ta on nõrga närvikavaga ja äärmiselt temperamentne, on bradükardia, millesse ta võib surra ärritudes. Dash hingas paar korda sügavalt. Ja ta ütles alati valesid asju valel ajal. Milles Christopher praegu süüdi oli? Tavaliselt inimesed ei kõndinud minema. No need, keda Trevor teadis, sest nad teadsid, et kutt rahuneb maha ja on teine inimene, aga Chris ju ei tundnud Myles'i. Dash ohkas ja jooksis Chrisile järgi, haarates ta käsivarrest. "Oota. Sorry, et ma ägestusin. Selline ma lihtsalt olen. Ma ei taha sinuga tülli minna. Ma suudan sind normaalse inimesena võtta," lausus kutt võrdlemisi rahulikult.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 12:58 pm

Christopheri tuju oli juba üsna nullis ja ainus idee, mis hetkel noormehe peas tiirles, oli otsida üks kange jook ja hakata seda siis kummutama. Chris oli just oma joindi ära visanud, kui keegi haaras ootamatult tema käest. Selleks oli ilmselgelt Trevor. Mees hakkas end just T' haardest ära tirima, kuid kuulas ära, mis poisil öelda oli. Christopher ohkas raskelt. ''Mina sinuga ka ei taha,'' ütles ta, tõstes pilgu Trevorile. Ta oli ikka veel pisut pahane, aga mitte Jasoni peale. Iseneenda peale..''Sa oled üks vähestest kuttidest siin, kes teab, et ma vangis olen istunud ja seepärast oled sa ka üks vähestest, keda ma usaldan. Kui sina ka, Trevor, mind nüüd perse saadaksid, siis ma ei tea, noh..'' lausus Chris, keerates end siis täielikult Trevori poole.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 17, 2011 1:08 pm

Trevo noogutas mõistvalt ja siis raputas pead. "Ma ei saada sind persse," lausus kutt. "Ma olen äkkiline ja temperamentne, aga selline ma lihtsalt olen. Ma tegutsen enne kui mõtlen, aga ma oskan väga mõistev olla kui vaja," lubas kutt. "Ja ma ei usu, et sa mulle midagi sisse joodaks. Kui sul minuga mingi õel plaan oleks, siis sa oleks selle juba teostanud eks," lausus Myles. Chris oli täitsa okei kutt ju. Chris oli see, kes ta metsast leidis ja vaatamata kõigele suutis ta mõistev olla.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 1:16 pm

Christopher noogutas õrnalt. ''Siis on hea,'' ütles noormees, libistades oma käevarre siis õrnal Trevori käe vahelt ära. Tal oli lihtsalt.. imelik. Nagu ennist öeldud, hoidis ta homoseksuaalsetest füüsilise kontakti näol eemale. Chris sasis õrnalt oma pead ja hoides pilku Trevil. Mis nüüd?
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 17, 2011 1:50 pm

Trev lükkas oma käed pusa taskutesse. Right, Chrisile ei meeldinud liigne käperdamine. Ta viis pilgu ümbritsevale. Tema ka ei teadnud, mis edasi. Wow, see vabandamise värk tuli tal isegi välja. Teeks ettepaneku, et jooks end täis, aga nad mõlemad teadsid, kuidas see viimane kord lõppes ja seda korrata ei tahaks. Pealegi pidi ta oma bradükardia pärast end kokku võtma. Chris vist ei teadnudki, et tal see haigus on. Vähemasti Jason ei mäletanud, et ta seda Christopherile rääkinud oleks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Chris White Teis Mai 17, 2011 7:49 pm

Christopher surus oma käed samuti shortside taskutesse, pilk siiani T'l. ''Teeks midagi?'' pakkus noormees, olgugi, et tal polnud kuigi palju ideid. Ka temal oli mõtteis end täis juua ja siis asjadel ise edasi sujuda, aga arvestades seda, kui hullusti ükskord juba asjad käest läksid, ei hakanud Chris seda Trevorile enam pakkuma.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

There's no more rabbits in my hat to make things right - Page 2 Empty Re: There's no more rabbits in my hat to make things right

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele