Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Nii kuum! - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Nii kuum!

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:16 pm

Riva noogutas mõtlikult ja otsustas selle teema jätta. Ray ilmselgelt keerutas ja vaevalt tahab ta sellest täpsemalt rääkida. "Sa oled sirge?" küsis Will hoopis. Imelik küsimus iseeneset, aga võib-olla loob selle küsimuse vastus mingisuguse selguse sellesse, millest Ray ise lähemalt rääkida ei taha.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:19 pm

Ray üllatus sellisest küsimusest päris korralikult ja vaikis hetke. Jeah, see näitas nüüd kindlasti tema orientatsiooni kohta nii mõndagi, et ta enne mõtlema pidi, mida vastata. "Ma.. Jah," sõnas ta viimaks, üritades enda häälde võimalikult palju kindlust süstida. Mis eriti hästi ei õnnestunud muidugi. "Sina?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:24 pm

Riva naeris sellise vastuse peale kõlavalt. Ta viskas veel vett kerisele. "Ei," vastas ta siis. "Täiesti gei," lisas ta. Tavaliselt ta nii avalikult igaühele seda ei teatanud, aga Ray onupoeg oli ka gei pluss tüüp ise kahtles oma orientatsioonis, nii et Riva julges talle tunnistada, et ta gei on. Nüüd ta aimas, milles asi oli. Raymondil olid mingid tunded oma onupoja kuti vastu tekkinud ja see oli Christerile ilmselt välja paistnud ja nüüd Ray vältis neid. Üsna tüüpiline lugu.


Viimati muutis seda Damien Riva (Reede Mai 06, 2011 1:34 pm). Kokku muudetud 1 kord
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:27 pm

"Mida?" küsis Ray kulme kortsutades, kui Riva naerma hakkas. Ja siis teatas ta, et ta on gei. Khm. Ja nad istusid seal alasti. Kas seal saunas läks just kuumemaks? Ahjaa, Riva viskas vett kerisele.. "Või nii," sõnas Ray vaikselt, tundes, et mingi vastuse peab ta ju andma. Mitte, et ta homofoob oleks eksole. Lihtsalt.. Tema kahtles viimasel ajal väga paljudes asjades ja Riva oli täiesti gei ja nad istusid seal alasti jaa.. Jah.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:34 pm

"Ja sina pole sirge," mainis Riva. Tema pilk oli kerisel. Näis, et Willi ei häiri sugugi see, et nad seal alasti on ja tema gei on. Kõik oli vägagi normaalne. Samas oli Damien alati teadnud, et ta gei on ja tal polnud enda näitamise vastu midagi. Ego või mitte, ta teadis, et näeb hea välja. Ray'le ainult silmailuks seal.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:38 pm

"Ei ole!" sõnas Ray automaatselt. Liialt kaitsepositsioonil? Damn. "Mulle meeldivad naised. Ja ainult naised," lausus kutt kindlalt. Jeah ja miks ta siis Trevorit vastu suudles? Kurat, et see teda ka ikka veel piinas. Ray viis pilgu Rivale, kortsutades veidi pahaselt kulme.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:46 pm

Riva ohkas. Denial. Eks ta ise teab. Varem või hiljem jõuab see talle kohale. Ray ei pruugigi gei olla ta võib bi ka olla. Eriti hull oleks see variant, kui kutt looks oma pere ja alles siis, kui lapsed juba koolis käivad avastaks, et talle tegelikult ikkagi meeldivad mehed ka. Riva viskas veel vett kerisele. Seksuaalne orientatsioon oli iga ühe enda isiklik asi ja William ei tahtnud enam Raymondi eraelus surkida.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:49 pm

"Sa ei usu mind," sõnas Ray mornilt. Nüüd ta püüdis seda juba vist endale tõestada. "Aga ma ei tundnud midagi ju. Ma suudlesin teda vastu puhtalt.. instinktidest," vatras kutt. Tal läks juba meelest, et Riva ei taipagi, millest jutt. Noh, ehk ta nüüd ühendas otsad ära küll.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:54 pm

Riva viis oma pilgu Raymondile. Ta naeratas jälle. "Sa ei suudle kedagi instinktist vastu. Sellist instinkti ei eksisteeri," mainis kutt. "Sa suudlesid vastu, sest sa tahtsid suudelda. Sa tahtsid teada, kas see on samasugune tunne. Sa tahtsid proovida ainult," Riva rääkis nii kindlalt, nagu ta oleks ise seal olnud. Muidugi ta polnud, aga heterokutid tihti katsetasid, eriti kui nende sõpruskondades olid geid. "See, kas sulle reaalselt ka kutid meeldivad paistab välja sellest, kuidas sa teisi kutte vaatad," selgitas Damien.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:55 pm

Ray tahtis juba vastu vaielda, aga siis võttis Riva jutt tema jaoks väga sobiva pöörde. Muidugi ta proovis ainult! Kuidas ta ise selle peale ei tulnud. Tüdrukud ju ka suudlevad omavahel või midagi? Ray noogutas agaralt kaasa, kuni kutt jõudis oma jutu lõppu. Selle lause peale viis ray küll pilgu mujale. Mine tea, äkki vahib valesti.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:02 pm

"Ja sa vaatad mind," mainis Riva muiates ja pööras oma pilgu kerisele. "Sa eitad seda endale lihtsalt," lisas kutt. Ray totally chekis teda. "Ja sa oled ainult seda Trevorit suudelnud?" küsis Will. Ta ei heitnud Raymondile midagi ette, ta tahtis, et kutt teaks ise ka, mis ta on. Abivalmis, nagu ta oli, oli ta nõus kutil aitama selgusele jõuda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 2:05 pm

"Ei vaata ju," sõnas Ray seina põrnitsedes. No ta ei vaadanudki ju. Mitte praegu. Ja kindlasti mitte sedasi. "Arvestades seda, et ma olen sirge, siis jah. Ma pole kutte suudelnud. Trevor oli erand ja tema suudles mind ja mina suudlesin vastu kõigest," lausus Ray pilku siiski Rivale viies.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:11 pm

"Okei, okei, ma ei kiusa sind rohkem," lausus Riva. Polnud mõtet end peale ka suruda või midagi. Kui Ray arvas, et ta on sirge, siis las ta arvab. William viskas veel leili. Jah, alles ta oli valmis kutile tõestama, et ta pole nii sirge midagi ja nüüd mõtles ümber. Raymond oli lihtsalt väga osav blokkima.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 2:17 pm

Ray silmitses Rivat veel hetke, üritades samal ajal aru saada, kuidas tema siis mehi teisiti vaatab, kui teised sirged mehed. Miks ta üldse sellega pead vaevas veel? Oehh.. Saunas kiskus vääga palavaks juba. Samas oli see mõnus. Lõõgastav küll. "Kaua sa fotograafiaga tegelenud oled?" uuris Ray.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:22 pm

"Aastaid," vastas Riva. Teemavahetus, tore. "Oma esimesed pildid tegin vist kolme aastaselt," märkis kutt. "Aga tõsisemalt hakkasin tegelema kuskil 13-aastaselt. Esimese päris oma kaamera sain 15-aastaselt. Nüüd õpin seda LA's," seletas Riva ja toetas oma pea vastu seina. Mõnusalt kuum oli seal. Tema keha higistas parasjagu juba.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 2:29 pm

"Vau.. Päris pikka aega siis. Oot, vana sa oledki?" uuris Ray. Ta suutis kaamerat kasutada küll, aga et midagi lahedat pildile tabada.. Not gonna happen. Ray viis pilgu kutile, kui too pea vastu seina toetas. Jeah, nüüd oli tal veel parem vaade Rivale, eksole.. "Õpid? Ülikoolis nagu?"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:33 pm

"19 olen," vastas Riva. Ta ei avanud silmi. Mõnus oli sedasi istuda. "Ülikoolis jah," lausus kutt. "Vana sa oled?" uuris William siis. Ray ei näinud alaealine välja. Raudselt käib ka ülikoolis. Huvitav, mida ta õpib. "Millega sa tegeled üldse?" uuris Riva.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 3:30 pm

"Kaheksateist. Suhteliselt värskelt isegi," sõnas Ray. No tal oli paar kuud tagasi sünnipäev olnud, nii et natuke värskelt ikka. "Ma tegelen.. Kuumenemisega hetkel," muigas kutt. "Pärast laagrit keskkooli lõpuklassiga," lisas Ray, taibates, et küsimus enamvähem sinna suunda läks. Või mõtles ta hobisid? "Surfan," lisas Ray mõtlikult. Huvitav, et surfi mainis ta alati enne, samas muusika oli asi, mida ta tahaks ehk tuleviku tarbeks edasi arendada.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 3:37 pm

"Oo, ma olen LA's surfivõistluseid pildistamas käinud," lausus Riva ja naeratas silmi avamata. Tal olid lausa veidralt valged hambad ja silmahammastega oli teda ka õnnistatud. Need tükkisid teistest hammastest alati rohkem esile. Samas paljude meelest just see ta naeratuse seksikaks tegigi. "Ilmselt oled sina ka mul mõnel pildil," lisas Riva endiselt naeratades.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 3:40 pm

"Ootoot.. Kust sa tead, et ma LAs elan?" küsis Ray. Riva 'kihvad' jäid talle silma küll. Damn, tahaks ka.. Oleks midagigi hirmutavat temasuguse õnnetusehunniku juures. "Ma pole surfis kuigi hea," sõnas Ray. Tegelikult ta ei teadnud eriti, kui hea ta oli. Teised kutid lasid oma surfamist filmida ja uurisid seda ja parandasid vigu ja käisid võistlustel ja tema lihtsalt.. surfas. Seth oli kunagi öelnud, et ta sobib lainetega kokku või miskit. Sellepärast Ray'l siis tüdrukut (ega kutti) polnudki - lainetega laulatatud?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 3:44 pm

"Ma ei teagi," naeris Riva. "USA's on kaks põhilist kohta, kus surfata. Miami ja LA. Kui sa Miamist oleks, siis ma teaks sind tõenäoliselt või oleks kuskil näinud, aga ma pole. Seega ma bluffisin praegu ja sa rääkisid end sisse," seletas Riva muiates. Vahel töötas ta aju kõrgematel sagedustel. "Ma pildistasin kobasid ka," kehitas William õlgu. Ta avas oma silmad ja silmitses Ray'd.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 3:48 pm

"Nii et sina oled Miamist?" üritas Ray ka midagi omavahel ära ühendada. Arvatavasti pani ta valed juhtmed kokku, nagu tavaliselt. "Noh.. Rääkisin vist jap. LAst olen, tõesti. Sündinud ja kasvanud. Enamvähem," muigas kutt. "Ega ma nii hull ka pole, et mind päris kobaks nimetada. Ma lihtsalt.. Ei ole nii hea, et võistelda," õigustas Ray end. Riva silmad olid sinised.. Ja siis mõtles kutt jälle sellele, et ta vaatas Rivat geilikul moel, ja viis pilgu mujale.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 3:55 pm

Riva naeris jälle kõlavalt. "Sa võid vaadata, ma ei keela," lubas kutt. "Mina olen Miamist jah. Seal sündinud ja kasvanud, aga ma kolisin aasta eest LA'sse ja nüüd elan seal," seletas kutt. "California on rohkem minu teema kui Florida," lisas Riva muiates ja sulges taas oma silmad. Tal tõesti polnud midagi selle vastu, kui Ray teda vaatas, pigem vastupidi, see meeldis talle.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 3:58 pm

"Ma olen gei siis ju," sõnas Ray kulme kortsutades, põrnitsedes taas seina. Nüüd ta jäigi mõtlema sellele igakord, kui ta mõnd kutti vaatas. Tore. "California on mõnusam jap. Ma olen suht palju Floridas käinud ja ma ei tea.. Tundub nagu mingi haledam versioon Calist," muigas kutt. Riva oli silmad kinni pannud ja nüüd ei pidanud Ray vähemalt kontrollima enam, kuhu ta vaatas.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:04 pm

"Ole siis. Ma ei ütle kellelegi," muigas Riva. Ta noogutas Ray jutule kaasa. "Võib-olla meeldib mulle selle pärast ka Californias rohkem, et seal ei tea mind keegi," lisas kutt. Uut elu alustada kohast, kus sind keegi ei tunne, oli alati hea.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! - Page 2 Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele