Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Nii kuum! 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Nii kuum!

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Nii kuum! Empty Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 7:49 pm

Ray istus väljas, basseini ääres oleval lamamistoolil. Kutil olid jalas küll shortsid ja ideeliselt oleks ta võinud ju ujuda, aga ta tegi lihtsalt aega parajaks kuniks saun piisavalt soojaks oli läinud. Jahedas saunas istuda ka nagu ei viitsinud.. Väljas oli vähemalt midagi vaadata. Näiteks seda liblikat, kes mööda lendas. Aww.


OT: Kinni.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 7:54 pm

Riva kõndis mööda rada sauna juurde ja ajas parasjagu oma kaameraga üht teist liblikat taga. Tal olid jalas nagu ikka tumedamapoolsed teksad ja pusa. Täna siis helesinine pusa, mis matchis ta silmavärviga mõnusalt. Riva oli juba basseini juurde jõudnud, kui liblikas maandus basseini äärele. Kutt kükitas putuka juurde ja tegi temast mitu klõpsu. Liblikas tõusis lendu ja maandus Ray käel. Riva silmitses liblikat ja kutti, keda ta laagris varemgi näinud oli. "On sul midagi selle vastu, kui ma sinust nüüd pilti teen?" küsis Riva ja naeratas oma säravvalget naeratust.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 7:57 pm

Ray märkas kõigepealt toda kutti, keda tema samuti näinud oli. Kusjuures too vist elas oma kaamera külge kinnitatult. Ja alles siis tundis ta kerget kõditust käel. Ray esimene reaktsioon oli kohe teise käega üle kõditava koha tõmmata, aga siis märkas ta liblikat. "Aa.. Ei ole vist," sõnas ta kerge muigega, viies pilgu kutile. Veider küsimus iseenesest. Keegi polnud väga tahtnud temast pilti teha.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 8:01 pm

Riva naeratas rahulolevalt ja tegi siis Ray'st mitu klõpsu. Liblikas tõusis lendu ja Riva vaatas pildid oma kaameras üle. "Sa oled mõtlik," märkis ta. "Et mitte öelda kurb," lisas Will. Ta istus ühele lamamistoolile Ray kõrval ja klõpsis oma pilte läbi. Läbi kaamera väikse ekraani neid vaadata polnud üldse nii põnev, kui hiljem läpakast, aga esimese aimu sai juba kätte ja väga jamad pildid võis ära kustutada.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:08 pm

"Kurb?" kordas Ray veidi üllatunult ja mõtles siis hetke. "Mm.. Võib-olla. Pole nagu väga põhjust samas. Unine ehk?" pakkus kutt naeratust näkku manades. No ehk natuke kurb. Aga väsinud ka. Palju draamasid oli seal laagris lihtsalt ja Ray jaoks oli see harjumatu.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 8:22 pm

"Väsinud igal juhul," noogutas Riva ja pani peagi oma kaamera ära. "Riva olen muide," tutvustas kutt end. Ta tutvustas alati end oma perekonnanime järgi. Damien ja William olid lihtsalt liiga isiklikud nimed või midagi. Riva oli hea üldine. Pealegi kutsusid sedasi teda kõik ta sõbrad. Paljud neist olid ta päris nime unustanud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:27 pm

"Ray," vastas kutt kergelt muiates. Ta muigas üldse koguaeg. Aga hetkel ajas teda muigama taoline veider nimi. "Tuled ka sauna?" uuris Ray siis pilku saunamajakesele viies. Siis olekski seal keegi, kes vaataks, et Ray magama ei jääks ja üle ei kuumeneks seal või miskit.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 8:32 pm

"Mul pole sauna asju," vastas Riva pilku saunale viies. No jah, saunas oldi üldjuhul alasti, aga mingit rätikut või asja tal polnu. Ja pesemisasju ka mitte. Riva tõmbas käega läbi oma juuste. Need tahtsid ju igasuguseid balsameid ja asju saada. Kutt tõstis kaamera taas oma näo ette ja klõpsis pildi Ray muigest. Armas muie oli. Üldse oli kutt kena. "Sa modell ei viitsi olla mõnipäev?" küsis Riva pilti vaadates.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:37 pm

"No.. Saunas oli puhtaid rätikuid muidu, aga sa võid ju enda majakeses ka ära käia, kui sul erisoove on," pakkus Ray. Ta oli enda asjad juba sauna eesruumi viinud. Samas võis ta ju jagada ka. Kui just tõesti Rival mingeid spetsasju vaja ei läinud. Ray kergitas pisut kulme, kui kutt uue pildi tegi. Veel mõni putukas kusagil? "Ee.. Ma võin lihtsalt paigal istuda ja sa võid minust pilte klõpsida küll," pakkus ta veidi kõhklevalt. Modell? Poseerida ja värki? Oh god.. Enamus pildid, mis temast tehtud olid, (lisaks juhilubadele and so on) olid surfates ja seal ei pidanud poseerima ju.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 8:41 pm

"Mmh. Sul balsamit on?" küsis Riva. See oli ta ainus mure. Mis ei olnudki otseselt mure, pigem ebameeldivus. Juuksed muutusid karedaks ja kammitamatuks, kui nad oma balsami laksu kätte ei saanud. Riva klõpsis paar pilti taevast. Kõike ta ka nägi ja kõigest ta pilti tegi. Mingi fotograafi silm.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:44 pm

"On," sõnas Ray noogutades. Muidu ta seda vist ei kasutakski, aga kohvrisse ei mahtunud suured pudelid ära ja siis ta oli algkapitaliks mingi reisikomplekti ostnud, kus oli šampoon ja dušigeel ka ja värgid kõik olemas. "Mis seal nii huvitavat oli?" uuris kutt pilku taevasse viies ja ajas end samal ajal püsti. Polnud vist kõige targem tegu, sest ta kaotas veidi tasakaalu ja oleks peaaegu basseini lennanud.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 8:47 pm

Riva sai selle tasakaalu kaotuse pildile ja naeris kergelt. "See on huvitav lihtsalt," lausus kutt. Ta ajas ka end püsti ja klõpsis Ray'st pildi, kui kutt kulme kortsutas. Nii palju emotsioone. Tüüp sobis küll modelliks.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:50 pm

"Kui sa ette ei vaata, siis mul võib kogu sellest pildistamisest isegi mingisugune egoraasukene tekkida," muigas Ray ja näitas siis kaamerale keelt. Oojaa, väga täiskasvanulik temast. Kutt võttis suuna sauna poole, lootes, et see juba piisavalt kuum oli.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 9:01 pm

Riva tegi ka nüüd Ray'st pildi. "Juba tuleb," muigas ta rahulolevalt ja järgnes kutile. Aah, saun. Ta pidi oma kola kõik ära võtma nüüd ju. Metall teadupärast kuuma ei salli. Kui nad eesruumi jõudsid, asetas Riva kaamera kuskile pingile ja tõmbas pusa seljast. Seejärel tõmbas ta ka oma särgi seljast. Keeleneet oli savi, aga kõik muu. Riva võttis ära oma nabaneedi ja snakebite'i ja pani needid teksade taskusse. Seejärel võttis ta ära oma teksad ja lappas need ilusti kokku, pannes ka need pingile. Viimasena läksid siis bokserid. Kui kutt täiesti alasti oli, astus ta dušši alla. Kuivana sauna ju ei minda, end märjaks kastnud astus Riva viimaks leilisauna.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 12:20 pm

"Ma olen kiire õppija," sõnas Ray uhkelt ja astus sauna eesruumi. Kutt riietus rahulikult lahti, muiates lõbusalt, kui Riva enda needihunnikut eemaldas. Isegi vähe oli tal neid samas mõne tüübiga võrreldes. Ja siis võttis kutt bokserid jalast ja Ray viis pilgu mujale. Nüüd oleks küll põrnitseda veider ju. Ray võttis ka end alasti ja käis duširuumist läbi, haarates ühe rätiku ka kaasa. Eelkõige sellepärast, et astmed olid nagunii tulikuumaks läinud.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 12:38 pm

Tegelikult olid seal saunas istumisalused ka täiesti olemas. Riva oligi ühe oma tagumiku alla sättinud ja istus nüüd kõige kõrgemal astmel. "Ja kui ma poleks tulnud, oleksid sa siia üksi istuma jäänud?" küsis kutt muiates. "Või sa ootasidki seal kedagi?" Iial ei võinud ju teada. Ehk oli Ray tegelikult kedai konkreetset oodanud ja nüüd tema oli sinna ilmund.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 12:42 pm

Ah pagan jah.. Ray pani rätiku kuskile astme serva peale ja haaras ka endale ühe istumisaluse, kobides samuti ülemisele astmele. "Üksi jah," sõnas Ray noogutades. Noh, mitte just õue istuma jäänud, aga sauna läinud ikka. "Saun pidi ju lõõgastama või midagi," sõnas ta veidi kõhklevalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 12:44 pm

"Sa ei näe välja sellise kutina, kes üksi kusagil liiguks," lausus Riva. "Ja ma olen sind alati teistega koos näinud. Su vend on ka vist siin," lausus kutt. Ray ja Christer nägid väga sarnased välja ja nad said kuidagi vennalikult läbi ka. William viskas vett kuumadele kividele ja sealt tõusis auru. Saunas läks kohe mõnusalt kuumemaks.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 12:49 pm

"Vahel tulevad sellised tujud, et tsilliks kusagil üksinda ringi," sõnas Ray kergelt õlgu kehitades ja muigas siis lõbusalt. See polnud esimene kord, kui neid vendadeks peeti. Sarnased olid nad küll.. Samas nende isad olid ka sarnased. "Sa mõtled Christerit? Ta on mu onupoeg," parandas Ray. "Ja ta on Trevoriga nüüd rohkem jälle ja ma ei hakka oma nina sinna pistma enam."
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 12:54 pm

"Nüüd ma rikun su aega siin iseendaga," lausus Riva ja naeratas. Ei ta ei kavatsenud kuskile minna. Ray poleks teda sauna kutsunud, kui ta nii väga üksi seal istuda tahaks. "Ma ei tea, mis ta nimi on," tunnistas William. "See on see pisike?" küsis Riva igaks juhuks. Trevor polnud Damienist palju lühem, aga ta nägi palju pisem välja. Vastupandamatult armas kutt. Chrisil oli vedanud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 12:57 pm

"Ei ole hullu. Ma mõtlesin selle all enamasti tuttavatest eemalolekut ja sind ma väga ei tea, nii et sobib küll," muigas Ray ja noogutas siis küsimuse peale, viies hetkeks pilgu üle kuti. "Sa oled temast vaevalt mõni sent pikem ju," naeris kutt. Kuigi jah.. Trevor oli kehaehituselt juba pisem.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:00 pm

"No ma pole ta kõrval veel seisnud, aga ta näeb nii väike välja," muigas Riva. "Neil juhtus midagi või, et sa ütlesid, et nüüd Christer on jälle rohkem Trevoriga ja sa ei hakka oma nina sinna enam pistma?" Damien ei tahtnud ima nina teiste asjadesse toppida, aga talle tundus, et Ray tahab rääkida. Pealegi eelistas ta asjaosalistelt otse kuulda, mis värk on, kui kuskil suitsunurgas välja mõeldud lugu kuulata.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:03 pm

"Ta ongi väike. Aga sa oled ka," muigas Ray. Või siis oli tema lihtsalt kolge. Ei, Ray oli normaalset kasvu, teised olid pisikesed. Just. "Mm.. Otseselt mitte.. Noh, natuke," sõnas Ray üsna segaselt. Seda ta nagunii rääkima ei hakanud, et Trevoril süda haige on. Polnud tema asi rääkida. "Ma pigem hoian eemale, sest.. Ma lõhun ära nende suhte muidu?" pakkus ta ise ka veidi kõhklevalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:07 pm

Riva naeratas oma kerget ja säravat naeratust kui Ray mainis, et ta ka väike on. William viis oma pilgu Ray'le. "See kõlab nagu üks neist oleks midagi halba teinud ja sa hoiatasid selle eest teist ja see teine solvus või ei võtnud su juttu tõsiselt, ometi tuli neil kahel selle pärast draama, kuid lahku nad ei läinud ja nüüd hoiavad rohkem kokku ning sinust on saanud mingi badguy," seletas Riva nii kuidas temale asi hetkel tundus.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 1:11 pm

Ray kuulas selle veidra teooria ära ja hakkas siis kergelt naerma. Kuradi hea fantaasia. "Ei," sõnas ta lõpuks siiski. "Ma pidasin pigem silmas midagi, mida mina tegin ja mis nende suhtesse jamasid tekitas," lausus Ray. Ei tea, kas hakata kõigile kuulutama, et ta oma onupoja kutti suudles? Kuigi jah, neil oli Chrisiga kõik korras endiselt. Aga Ray'l oli imelik olla ikka veel. Pluss veel sinna juurde laduda see, et Trevoril süda haige on ja kõik muu draama.. Polnud ka ime, et Ray lõõgastust vajas.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Nii kuum! Empty Re: Nii kuum!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele