Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Äikesetorm - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Äikesetorm

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:40 pm

Riva noogutas ja siis kadus Alex eemale. Ta kortsutas kulme, hea lõhn läks ära, ja vaatas pilte edasi. Polnud tema asi ju kuti kõnet kuulata, ometi ta kuulis seda ja mõtles sada erinevat asja välja, kes see olla võis. Tema ja ta piiramatu fantaasia. Ta vaatas Alexit küsivalt, kui kutt tagasi tema juurde astus.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:42 pm

Alex märkas Riva pilku ja muigas kõveralt. "Mu endine... tahtis teada, mida ta mu pluusiga tegema peaks, mis tema juurde jäänud oli. Mõttetu mees." Alexander raputas lõbustatult pead. Karl, tema endine, võis väga vabalt seda tolmulapina kasutada, Alexil nii ükskõik. Tal oli musta värvi T-särke lademetes, ühest ilma jäämine ei ole just eriline õnnetus.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:51 pm

"Mees?" küsis Riva kergelt muiates. Gei, oh palun ole gei. Damien jälgis kutti hoolega. Ta ei kasutanud seda väljendit ju lihtsalt väljendi pärast. Will unustas hetkeks kaamera oma käes ja ootas ainiti Alexi vastust.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:54 pm

Alex oli taas äikest hakanud vaatama, ning mõistis alles peale Riva küsimust, et oli öelnud sõnapaari 'mõttetu mees'. Hm. "Jah, mees," vastas ta pilku Rivale viies. "Mõnikord ma olen mõelnud, et ta on vist ümberlõigatud, sest ta tõesti käitub nagu naine. Või vähemalt suudab viriseda like one." Alex ei öelnud otseselt, et ta on gei, aga noh, tema jutust võis seda välja lugeda küll. "Mis sellest siis?" Uudishimu tapab. Või siis mitte.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 5:00 pm

"Ei ma lihtsalt. Kui paljud kutid ikka teisi mehi sebivad," põhjendas Riva. Eks ta ju õige oli. Homofoob ta polnud. Kaugel sellest, ta oli ju ise ka gei. Nunnu, Alex on gei. Riva naeratas omaette ja klõpsis pilte jälle. Või noh, ta ei pruukinud just gei olla äkki oli bi. Mõlemad variandid sobisid Rivale.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 5:03 pm

Nojah, seda küll. Gei'sid oli tegelikult üpriski vähe. "Seda küll." Siis taipas Alex, et Riva on kutt, ning nad seisid üpriski lähestikku. Automaatselt astus ta sammukese tagasi. "Ma loodan, et sa nüüd ennast ebamugavalt ei tunne. Ma ausalt ei ürita sind sebida või midagi," põhjendas ta enda eemaleastumist kerge ebalusega.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 5:11 pm

"Ma olen gei ära põe," muigas Riva ja jätkas rahumeelselt pildistamisega. Geid olid ju need, kes suutsid ilma midagi liigselt mõtlemata teineteisele lähedal seista. Heterod olid need, kes tõmblema hakkasid. Ega siis see, et kutt gei on ei tähenda, et ta kohe absoluutselt igat meest sebima hakkab. Päris valus laks on sirget kutti sebida.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:18 pm

Gei? Ahsoo. "Armas," ütles Alex vaid selle peale muiates, ning suunas pilgu jälle aknast välja. Ega see ei tähendanud, et ta nüüd ikkagi Rivat sebima hakkaks või midagi.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 6:26 pm

Riva naeris ja katkestas pildistamise. "Armas?" küsis ta siis. Miks see armas oli, et ta gei oli? Ta jäi vastust oodates Alexile otsa vaatama.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:28 pm

Alex kehitas õlgu, pilk ainiti aknast väljas. "Ma mõtlen, ma ei ole eriti palju geikutte niisama kusagil lambist näinud," vastas ta ebamääraselt, kui pilgu Rivale viis. Karliga oli ta kohtunud... hmm. Kinos, riight. Nad istusid millegipärast kõrvuti, ning sealt arenes see asi edasi.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 6:36 pm

"Siin on vähemalt neli veel," märkis Riva. Ta oli neid suudlemas näinud ja noh, pildistanud ka. William klõpsis pilte oma kaameras ja seisis siis Alexi kõrvale: "näed," näitas ta pilti suudlevast Stiflerist ja Zane'ist ja siis klõpsis natuke edasi ja voilaa Chris ja Trevor. Ei, ta ei näinud ise ka nende fotode näitamisel mingit pointi. Kuigi need olid head pildid ja neist kajastus mõnus emotsioon. Tegelikult oli see heaks põhjuseks seista Alexi kõrvale ja seda mõnusat lõhna tunda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:38 pm

Alex vaatas pilte, mida Riva talle näitas, ning tõstis siis kergelt pilkliku muigega pilgu. "Novot. Aga mina arvan, et nad on toredasti-kenasti paarid, ja ma pole eriline suhetelõhkuja," vastas ta sõbraliku naeratuse saatel. Ei olnud jah. Kui inimesed on õnnelikud, siis las nad olla.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 6:44 pm

"No nad on kindlalt paarid jah. Ma ei mõelnudki, et sa peaks kellegi suhet lõhkuma minema," muigas Riva. "Vaba ja vallaline on ka vahva olla. Mina küll ei kurda," lausus Riva. Viimane suhe lõppes ka suure draamaga ju.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:46 pm

Jah, vaba oli ka hea olla. "Peale katastroofilist suhet on tõesti hea olla," pidi Alex nõustuma. Karl oli alguses normaalne tundunud, aga lõpupoole... võeh. Nüüd oli ta jälle päris norm.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 6:55 pm

"Tahad rääkida?" küsis Riva Alexit silmitsedes? Miks ta peaks? Riva on mingi lambikas võõras gei, kes on temast pilte teinud ja teab ta nime. Haiglane lausa tegelikult. Oli siis ikka nii tore vallaline olla?
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:57 pm

Alex muigas taaskord. "Seal ei ole eriti midagi rääkida. Tüüp pööras segi lihtsalt lõpus." Ükskord oli Alex koju jõudnud ning eest leidnud lõhkipekstud seina ning verise Karli. Vaat kui tore.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 7:08 pm

"Nagu reaalselt? Hulluks või midagi?" küsis Riva kulme kortsutades. See oli ju päris halb siis. Äkki tarbis narkot. Riva viis oma pilgu aknast välja ja siis helises tema mobiil. Nagu mingi tellimuse peale. Riva võttis taskust telefoni, silmitses mõne hetke helistajat ja siis pani kõne kinni. Ei taha tema oma vennaga rääkida.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 7:13 pm

"Lihtsalt läks veits segi. Nüüd on ta suht normaalne, aga noh, mingite... psühhopaatiakalduvustega tüübiga ikka koos olla ei taha," kehitas Alex õlgu. Mitte päris hulluks. Ta lihtsalt hakkas endale asju ette kujutama, et Alex petab teda ja nii edasi. "Räägime millestki muust."
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 7:19 pm

Riva kuulas kutti kulm kortsus. Kuuldes, et nad võiks millestki muust rääkida noogutas kutt. "Okei," sõnas ta. "Sa ei taha pildistada?" küsis ta kaamerat Alexi poole ulatades.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Laup Mai 07, 2011 12:13 pm

"Mida näiteks?" küsis Alexander lõbustatult, kuid võttis kaamera vastu ning tegi kohe Rivast pilti. "Jah, sa sobid modelliks küll," ütles ta rõõmsameelselt.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 12:47 pm

Riva naeris, kui Alex temast pilti tegi. Tal polnud midagi selle vastu, kui teda pildistati. Ta oli modell natuke olnud ka. Riva näitas Alexile lõbusalt keelt, millel ilutses must needi mumm. Mis seal siis ikka. Kui Alex tahab teda pildistada, pildistagu.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Laup Mai 07, 2011 12:53 pm

Sellel tüübil on ikka eritipalju neete. Alex tegi veel mõned pildid Rivast, muigas siis, ning vaatas neid sellelt ekraanilt. "Räägi mulle, kas sa tegeled ka modellitööga?" küsis ta hetke pärast, kui kaamera taas tõstis ning poisist pilti tegi. Ta ei imestaks, kui tegelekski.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 12:55 pm

"Hästi natukene," tunnistas Riva ja tegi kaamerale nägusid jälle. Jeah, tal oli palju neete ja Alex veel ei teadnudki, et tal nabaneet ka on. Tegelikult ta oli mõelnud snakebite'i kinni kasvatamisele, aga polnud veel raatsinud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Laup Mai 07, 2011 1:03 pm

Vaat kui armas. "Seda ma arvasingi," ütles Alexander lõbustatult. Talle tõesti ei meeldinud ise pildipeal olla. Hea, kui aastas temast üks pilt tehakse. Noh, teadlikult, sest Riva siin rääkis ju, et oli Alexist pilte teinud. Lõpuks lõpetas Alex piltide tegemise ja vaatas neid. "Sa oled jah päris fotogeeniline," kommenteeris noormees, ning andis siis kaamera kutile tagasi. Äkki tahab ka vaadata.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 1:05 pm

"Tead, sa oled ise ka," muigas Riva. "Sa lihtsalt ei usu seda ja siis tõmbud pingesse ja siis tulevadki kahtlased pildid. Ole vaba," seletas kutt ja tegi Alexist paar pilti. Vastupandamatult kena kutt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm - Page 2 Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele