Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Äikesetorm 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Äikesetorm

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Äikesetorm Empty Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Nelj Mai 05, 2011 6:26 pm

Äikesetormid olid need ajad, mille Alexander väljas veetis. Eranditult iga torm oli tema väljas, ning vaatas. Seekord oli mees jõudnud peamaja katusele, kust oli äikesele ja üleüldse taevale imeline vaade. Alex sättis ennast ühele kõrgendikule istuma, ning vaatas, kuidas käike taevast alla sähvatas, ning naeratas sellele järgnevat mürinat kuuldes. Selle pärast Alex suve nautiski, siis oli palju äikest. Ning talved meeldisid talle virmaliste tõttu. Selle pärast ta talved kusagil kaugel põhjamaal veedabki.
Mõne hetke pärast hakkas sadama. Vihm langes raskelt katusele, ning ka Alexi riietele, leotades need täielikult läbi. Kuid noormehel polnud selle vastu midagi, sest õhk oli soe, vihm oli soe. Ning üleüldse polnud tal vihma vastu mitte midagi. Pisut märg, aga sellega harjub ju ära. Alexi riietus koosnes tumedatest teksasastest, tumedast T-särgist, millel olid mingid valged kirjad, ning tumedatest botastest. Seega üks tume kogu.
Alex toetas selja vastu madalat äärt, mis tema seljataga astus, ning pööras pilgu jälle taeva poole. Äike oli tõesti imeline.

OT: Kinni.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 6:48 pm

Riva jalutas samuti äikese ajal väljas. Ta klõpsis pilte, kuni vihma sadama hakkas. Nooruk pani kaamera kotti ära ja ronis katusele. Nagu näha, siis ta polnud seal ainuke. Riva heitis teisele kutile hindava pilgu pööras siis oma sinised silmad samuti taeva poole. Tal olid jalas mustad teksad ja valged jalanõud, seljas oli tal valge pusa. Kapuuts oli kutil peas, aga juuksetukk, mis selle alt välja jäi, sai ikka märjaks. Peagi seadis Riva sammud võõra kuti juurde. "Ilus ilm," märkis ta kui nooruki kõrval istet võttis.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Nelj Mai 05, 2011 6:54 pm

Alex tõstis pilgu, kui keegi tema kõrvale istus ja ilma kommenteeris. "Jap..." vastas ta kergelt muiates. Selle pärast ta väljas oligi, et ilm ilus oli. Kui temalt küsida, et milline on tema arvates ilus ilm, siis ta vastakski, et seal peab olema äikesetorm. Sadagu kasvõi lund, aga äikest ja müristamist peab olema. Noormees suunas jälle pilgu taevasse, kui äike üle taeva sähvis ning kõrvulukustav mürin nendeni jõudis. Ta ei osanud midagi öelda, noh, jutujätkuks võinii, aga talle piisas äikese vaatamisest. Too teine võis rääkida, kui talle midagi arukat pähe tuleb.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 7:12 pm

Vihm oli kogu ümbruse märjaks kastnud. Ka kaks kutti, kes katusel istusid. "Ma olen Riva muide," lausus kutt sõbralikul toonil ja tõstis kaamera koti enda kõrvale. See vihma õnneks läbi ei lasknud. Ta oleks võinud kaamera veekindla ümbrise kaasa võtta, saaks praegu ka klõpsida. William oli oma pilgu tagasi taevale viinud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Nelj Mai 05, 2011 7:18 pm

Riva. Pisut veider nimi, aga leidus igasuguseid. "Alex," vastas poiss kergelt pead kallutades, kui pilgu hetkeks Rivale suunas. Jah, ta oli seda kutti varem ka näinud. Väljas igalpool. Enamasti tegi tüüp pilte. Praegugi oli tal kaamerakott kaasas, nagu Alex märkas. Aga rääkinud nad ei olnud. "Sind huvitab fotograafia?" küsis ta, et siiski piinlikku vaikust vältida. See oleks veider, mis siis, et päris vaikne polnud. Vihma sadas, müristas...
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Nelj Mai 05, 2011 7:23 pm

Ka tema oli Alexit varem näinud, aga rääkinud polnud. Tavaliselt oli nii, et ta pildistas midagi ja siis märkas kutti ja järgmisel hetkel oli kutt kadunud. "Ma tean," vastas Damien muiates, kui kutt oma nime ütles. "Mhmh," noogutas Riva vastuseks küsimusele. "Ma õpin seda LA's," lisas kutt selgituseks. "Sind ei huvita fotograafia?" uuris Will ja pööras pilgu Alexile.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 6:21 am

"Ja kuidas sa seda tead?" küsis Alex üllatunult. Mingi... stalker või midagi? Tema küll ei teadnud selle tüübi nime enne, kui ta selle ütles. Kuulnud küsimust, kehitas ta õlgu. "Niikaua huvitab, kuni mind ei pildistata," vastas ta lõpuks ausalt. Jah, talle ei meeldinud ise piltidel olla, kuid ise võis ta neid klõpsida küll, kui oli, mida pildistada.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 1:04 pm

Mingi kerge stalker jah. "Ma olen kuulnud kui teised su nime on hüüdnud," vastas Damien oma säravat naeratust naeratades. Ta tõmbas kapuutsi peast. Las vihm kastab siis juba kõik ta juuksed märjaks. "Siis ma vist parem ei maini, et ma olen sind pildistanud," sõnas Riva kergelt muiates ja pööras pilgu tagasi taevale. Loomulikult oli ta Alexist pilte klõpsinud, tüüp oli kena ju.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 2:12 pm

Ahsoo. Kes Alexit hüüdnud oli? Ei tule nagu meelde küll, aga võib-olla siiski keegi oli. Võimalik. Kuulnud teist lauset, ajas Alex silmad suureks. Sellega ühel hetkel hakkas kõrvulukustavalt müristama. "Miks sa seda tegid?" küsis ta kulmu kortsutades. Ta ei ole üldse fotogeeniline, ning talle ei meeldinud, et teda pildistatakse. Kuigi see oli tunduvalt parem, et ta ise ei teadnud, et pildiohvriks satub. Teadlikult ei lasknud ta kellelgi ennast pildistada. Kindlasti mitte.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:20 pm

"No ma pildistasin üritusi ja sa olid ka seal ja siis ma natuke klõpsisin," lausus Riva. "Sorry, kui see sulle ei meeldi. Ma võin need pildid ära kustutada," lisas kutt. Kustutab ta jee, ta ei raatsi ju. Alex oli nii kena kutt, kuidas ta peakski suutma.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 2:23 pm

Alex muigas lõbustatult ning suunas pilgu äikesele tagasi. "Ma tõenäoliselt näen nendel piltidel välja nagu mingi... hm. Mul said omadussõnad otsa. Nojah. Sa võid mu lihtsalt välja lõigata nendelt." Alex muigas taas ning hõõrus käega silmi, kui vihma sinna sattus. Vastik. "Keegi võiks vihma siit minema ajada." Külm hakkab niimoodi.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:38 pm

"Ma ei lõikaks sind välja, sa oled kena," lausus Riva ja punastas kergelt. Njah, vähemalt ta ütles selle välja siis nüüd. "Tahad kuskile sisse minna?" uuris William pilku Alexil hoides. Temal polnud midagi selle vastu. Kuskil toas olles said nad akna lahti teha ja Riva sai siis pildistada nii, et vihm teda ei seganud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 2:41 pm

Ahsoo. Alexil ei olnud üldiselt komplimentide vastu midagi, isegi mitte siis, kui need tulevad poisilt, sest ta oli ju ometi gei, kuid noh, veider oli. Ta oli mingi eriti madal enesehinnang tegelikult. "Jah, võime küll sisse minna..." ütles noormees püsti tõustes, hoopis mõtlikumaks muutunud, kui hetk tagasi oli. Äike või mitte, ta ei tahtnud haigeks jääda. Tavaliselt ta vihma käes siiski ei lebotanud, ka mitte äikese ajal. Katuseall enamasti.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 2:54 pm

Riva ajas end püsti ja võttis oma kaamerakoti. "Mis on?" küsis ta nähes, et kutt oli mõtlikumaks muutunud. Loodetavasti ei rikkunud ta kuidagi kuti tuju ära või midagi. See, et Riva gei oli, oli enamasti aru saada. Sest enamasti kasutas ta silmapliiatsit, aga just täna polnud ta sellega jamada viitsinud. Ning, et Alex gei on, ei jõudnud talle ka kuidagi kohale. Tänapäeval oli aina raskem aru saada kas poiss on gei või mitte.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 3:08 pm

Küsimust kuulnud, poiss muigas kergelt. "Ei midagi, mõtlesin lihtsalt..." vastas ta hetkeks Rivale otsa vaadates ning siis ust avades, mis sisse viis. Mõnus, kuiv kohe... "Kuhu läheme?" Võimalikke kohti oli palju.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 3:30 pm

"Mul üsna ükskõik. Peaasi, et ma saaks akna lahti teha ja pildistada," muigas Riva armsalt ja astus Alexi järel uksest sisse. Ta ei lasknud tavaliselt endale uksi lahti teha. Oma kutil ehk laseks, muul juhul tundus see veider.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 3:56 pm

"Puhkeruumi siis äkki," ütles Alex võib-olla pisut iseendale, kui suuna sinnapoole võttis.
Varsti jõudsid nad puhkeruumi. Elekter oli täitsa olemas, kuid Alex ei pannud tuld põlema, vaid istus ühte tugitooli ja suunas pilgu aknast välja. Ilus äike.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:06 pm

"Sobib," noogutas Riva. Kui nad puhketuppa jõudsid, avas Riva kohe akna. Ta võttis oma kaamera kotist välja ja hakkas taevast klõpsima. Ehk saab välgunoole ka peale. "Räägi midagi," palus Riva samal ajal taevast pildistades.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:09 pm

Alex muigas kergelt. "Mida näiteks?" küsis ta pilku taevalt Rivale viies ning teda uudishimulikult silmitsedes. "Ma pole eriti huvitav inimene." Ning ideekriis oli tal koguaeg.


Viimati muutis seda Alexander Snow (Reede Mai 06, 2011 4:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:15 pm

"No räägi näiteks.." hmm, Riva mõtles. "Millega sa tegeled," palus kutt. Ta klõpsis endiselt taevast, aga välgunoolt ta pildi peale ei saanud. Kui kurb. Siiski, alla ta ei andnud. See nõudiski pühendumist ja kannatust.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:19 pm

Millega Alex tegeleb? "Näitlemisega," vastas ta üpriski lühidalt. Eks terve elu ole üks suur näitemäng, kuid ta tegeles sellega ka lavadel ning üllatavalt mitmetes filmides. "Ma pakuks, et sa võiksid seeriavõtet kasutada, et seda välku peale saada," sõnas noormees hetke pärast, kui oli jälginud, kuidas Riva äikest pildistada üritas.
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:21 pm

"Muidugi. Miks ma ise selle peale ei tulnud," muigas Riva ja seadistas kaamerat. Like daa! Alexi kohalolu ilmselt pehmendas ta ajusid. Riva proovis nüüd uuesti ja see õnnestuski. Wow. "Oh, saingi," teatas ta rõõmsalt ja vaatas nüüd pilte. Päris ilus ka veel kusjuures. "Sa ei taha näha?" küsis kutt Alexilt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:24 pm

Ise fotograaf na. Alex muigas, ning ajas küsimuse peale ennast püsti, ta riided olid tugitooli päris niiskeks jätnud, ning astus Riva juurde. "Sulle meeldib äike?"
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 4:28 pm

Riva näitas Alexile pilte. "See on lahe," vastas ta kutile. Alex seisis talle nüüd nii lähedal. Riva hammustas alahuulde. Miks ta alati kuumade kuttide juures veiderdama hakkas nagu mõni eit? Ah jaa, ta on gei ju. Alexil oli mingi eriti hea lõhn ka peal.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Alexander Snow Reede Mai 06, 2011 4:34 pm

"Seda küll," ütles Alex. "Ilusad pildid..." Poiss tahtis midagi veel lisada, kuid siis hakkas tema telefonist kostuma laul "Orphan Tears". "Oot veits," ütles ta Rivale, kui oli helistaja nime näinud ja nüüd eemale astus. "Jah?" Poiss kuulas pisut juttu, mida talle räägiti, ning kortsutas kulmu. "Sulle teeb väga haiget, et see seal on? Viska minema siis, sa tead küll, et ma laagris olen." Alexander hakkas vastuse peale naerma. "Mida iganes. Tee, mis tahad. Sa võid seda endal mingi koristuslapina kasutada, kui sa seda ära visata ei suuda... Jajah. Mida iganes, mul on tegemist, ära tüüta mind enam sellega." Alex raputas pead ning lõpetas kõne. Ta toppis telefoni tagasi taskusse ning muigas. "Sorri," ütles ta Rivale, kui nüüd akna juurde tagasi astus ja välja vaatas. Ilus...
Alexander Snow
Alexander Snow
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 163
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Äikesetorm Empty Re: Äikesetorm

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele