Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Teis Mai 03, 2011 7:47 pm

Ohgawdd! Naised ja nende meikimine. Sel ajal, kui tütarlaps vannitoas askeldamas oli, jõudis Christopher end voodis päris korralikult välja puhata. Nojah, ega tal muud ju üle ei jäänud, kui oodata ja oodata ja oodata. Kui tütarlaps viimaks valmis sai, ohkas Christopher kergendunult. ''Lõpuks, mi amor,'' ütles ta end taas jalule ajades. Chris noogutas ja avas siis kämpingu ukse. ''Ladies first,'' ütles poiss magusa naeratuse saatel. Kui nad viimaks välja olid jõudnud, lukustas ta kämpa ukse, sest iial ei võinud teada, mil nad tagasi tulevad. ''Kuhu suundume?'' küsis noormees, kobades samal ajal ka Stella käe järele. Selle viimaks leidnud, põimis ta oma näpud ümber S'i omade ja saatis tüdrukule põgusa muige. Chris tahtis, et terve laager näeks, kui kena sweetheart tal on. Kas just ametlik, aga sinnapoole asjad vähemalt liikusid..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 04, 2011 5:21 am

Bitchilik ja seksikas as hell. Kämpast välja saanud, ootas ta kuni Chris ukse lukustab. Ja siis põimis noormees nende käed. "Kohe nii julge?" küsis Stella sellisel kavalal toonil, nagu kavatseks ta Christopher' jälle kiusama hakata. Aga ei, see tal siis plaanis polnud. Musivaba päev on niigi suur kiusamine. Ülejäänust võib nagu loobuda. "Lihtsalt jalutame," vastas Rache kallima küsimuse peale. Ja, noh, ega Stellagi pahandanud ülejäänud laagrile näidata, kui meeletult armas tema Chris'ke on. Armas, kena, seksikas.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Kolm Mai 04, 2011 11:05 am

Christopher muigas. Muidugi oli ta julge. ''Okei,'' sõnas nooruk lühidalt, asudes oma pöidalaga näitsiku käeselga silitama. Chrisil oli hea meel, et ta S'iga ühte tuppa oli saanud. Nüüd sai ta tüdrukuga koos olla mil tahtis ja loodetavasti peagi ka käpardada ning suudelda nii palju kui tahtis. Nad olid küll alles tutvunud, kui Christopheril olid juba Stellaga plaanid tehtud ja ta lootis, et need peavad ka vett. Tütarlaps oli lihtsalt liiga hea, ilus ja seksikas,et temast mingitviisi eemale hoida..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 04, 2011 11:24 am

Stella seadis sammud suvalises suunas, teades, et Chris temaga igal juhul kaasa tuleks. Veidike vaikuses kõndinud, viis Rache pilgu horisondilt Chris'le. "Sa pidid mulle ennem midagi põnevat oma minevikust rääkima," mainis neidis nagu muuseas. Ei oleks ju paha teada rohkem noormehest, kellega sul midagi tõsisemat tundub tekkivat.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Kolm Mai 04, 2011 12:01 pm

Kuuldes tüdruku küsimust, manas Christopher näole pisut kohmetu muige. Kas just silmapaistva, aga Chris ei osanud näitsikule midagi öelda. ''Ma ei tea.. mu elu on nii igav olnud,'' ütles C järgmisena, viies oma pilgu Stellale. Ainsad, kes noormehe vanglavärgist teadsid, olid Ray ja Trevor. Ta oleks S'ile hea meelega rääkinud, aga kuttidega oli see hoopis teistmoodi. Pealegi.. neil oli ju veel aega üksteise usalduse võitmiseks. Christopheril võisid neidisega ju plaanid olla, aga ta ei teadnud Stella tunnetest põrmugi. Vähemalt veel mitte.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 04, 2011 12:18 pm

Vastust kuuldes, turtsatas ta lõbusalt. "Eks ma teen siitmaalt alates su elu põnevamaks," naeratas Rachel.
Aga kuna Stella ja Christopher seal kahekesi polnud, leidus teisigi ja oli ka noormehi, kes oma pilgu Stella kehal puhata lasid. Ei saa pahaks panna, egamidagi. Stella isiklikult ei teinud neist paarist noormehest väljagi. Ta oli sellega harjunud.
Ausaltöeldes oli Stella'l päris palju küsimusi, aga hetkel ei tundunud õige neid küsida.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Kolm Mai 04, 2011 1:20 pm

Christopher märkas noormeeste pilkusid Stellal ja see tekitas talle tunde, nagu oleks sweetie tema oma. ''Pah!'' ehmatas Chris poisikesi, pilk üsna tõsine. Alles siis kui ta oma silmad tagasi S'ile suunas, säras Christopheri näos üks lai-lai muie. ''Teed tõesti,'' ütles C muheledes. Ta oleks tahtnud Stellat suudelda, aga kartis, et too hakkab teda blokkima või midagi, niisiis ei hakanud Chris isegi mitte üritama.


Viimati muutis seda Chris White (Kolm Mai 04, 2011 2:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 04, 2011 1:49 pm

Stella muigas, kui Chris ehmatas noormehi, kes tema keha, mida riided mõnusalt vähe katsid, vaatasid. "Ma annan endast parima, musi," naeratas Rachel kallima viimaste sõnade peale. Ja siis korises neidise kõht. Õnneks mitte eriti kuuldavalt. Stella kuulis seda kindlasti. Võib-olla ka Chris, kuid keegi teine kindlasti mitte. "Fuckk.." pomises ta sellisel busted toonil.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Kolm Mai 04, 2011 2:14 pm

Christopher jätkas näitsikuga käsikäes jalutamist, kuni kuulis kõhukorinat. Noormees turtsatas lõbusalt, viies silmad uuesti Stellale. ''Tahaksid minust äkki üht tükikest?'' küsis Chris muige saatel. Ka temal oli tegelikult kõht tühi ja polnud ka ime. C oli ju kõik söögikorrad valusasti maha maganud. ''Aga tegeelt. tahad äkki, et läheme võtame kuskilt kohvikust mingid burksid või midagi?'' pakkus Christopher nüüd.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Kolm Mai 04, 2011 2:46 pm

Naahh.. Chris kuuliski. Ei ole tore. Tema esimese küsimuse peale Stella ainult köhatas. That was left. "Keda ma siis kaisutan, kui ma su ära söön?" uuris Rachel muige saatel. Tal oli tema mõmmi, aga ta hakkaks Chris'st kohe kindlasti puudust tundma. "Mina võtan pigem friikad, kui burgeri." sõnas Stella kindlalt.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 3:02 pm

Christopher muigas. ''Teeme nii,'' ütles noormees, seades siis koos sweetiega oma sammud laagris asuva kohviku poole. Viimaks kohale jõudnud ja ukse avanud, lasi ta Stellal ees minna ja C ise astus siis tema järel. Viies pilgu menüüle, asetas noormees oma käe ümber S'i ja mõtles siis, mida tellida. ''Võtan sulle siis friikad, kallis?'' küsis Christopher nüüd, pilk tagasi tüdrukule lendamas.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 3:04 pm

Stella kõndis täiesti südamerahus Chris'ga kaasa. Praegu tundus kõik nii hea ja perfektne. Nii võikski kõik jääda, aga nagu tulevik näitab - kõik pööratakse Rache' elus jälle pahupidi. Küsimust kuuldes, noogustas Stella. "Jah, friikartulid ja mingit vett." vastas ta, Christopher'le otsa vaadates.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 3:47 pm

Christopher noogutas. Siis suundus ta teenindaja poole, tellides kaks pudelit vett, ühed friikad ja hamburgeri. Maksnud raha, jäi ta siis tellitud asju ootama. Ta tõmbas Stella endale pisut rohkem kaissu ja jälgis siis silmadega, mida müüa tegema asus.

Viimaks toidupoolise kätte saanud, tänas Chris viisakalt ja ulatas friikad Stellale. Ise võttis ta burgeri, kuid pidi oma käe S'i pihalt eemaldama, et ka veepudeleid kanda saaks. ''Sööme tee peal, eks?'' veendus Christopher, seades ise juba samme ukse poole.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 3:55 pm

Stella seisis rahulikult Chris' kaisus ja ootas toidu kättesaamist. Või tegelikult, toidu kättesaamine oleks võinud natuke viibida. Nad oleksid võinud näiteks friikad ära kõrvetada ja Chris' burgeri maha pillata ja oleksid siis pidanud uue tegema. Aga, noh, pole hullu. Tema armsam ei kao ju kuskile ära. Friikatopsi, või sellele sarnase asja, kätte võtnud, võttis ta küüntega ühe friikartuli ja pistis selle suhu. Christopher' küsimust kuuldes, noogutas Rache. "Ilmselt jah," vastas ta, olles friikartuli alla neelanud. Oma lausega andis ta mõista, et tal tegelikult on ükskõik, kas nad istuvad siin või lähevad edasi jalutama. Mõlemad versioonid sobisid neidisele väga hästi.
Stella kõndis rahulikult C'ga kaasa, aeg-ajalt küüntega jälle friikast kinni võttes ja selle suhu pistes. Ta näpuotsad puutusid vaevalt-vaevalt toiduga kokku. Veider viis friikate söömiseks, aga Rache oli neid söönud sellisel viisil täpselt niikaua kui mäletas. Talle polnud kunagi meeldinud näppudega asju süüa. Kui väga pidi ja mingine korralik pidu polnud, kasutas ta küünte asemel otseselt näppu, aga kui võimalik siis ikkagi mitte. Rache' küüned on tegelikult mõnusad pikad ka, niiet no problemo.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 4:14 pm

Christopher ja Stella olid taas kohvikust väljas ning seadsid oma sammud lihtsalt kuhugi suvalisse suunda. Chris võttis esimese ampsu burgerist ja muigas siis rahulolevalt. Päris hea teine. ''Anna mulle oma friikatest ampsu,'' palus noormees, endal suuäär juba hamburgerikastmene.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 4:47 pm

Rachel sõi rahulikult oma friikaid ja kõndis oma armsama kõrval. Vähemalt senini, kuni kuulis Chris' lauset. Stella mõmises jaatavalt, võttis küünte vahele friikartuli ja pööras siis näoga kallima poole, et talle friikartuliampsu anda. Aga noh, Christopher ei saanudki seda friikat ära süüa, sest niipea kui Stella märkas et armsama suuäär burgerikastema koos on, turtsatas ta naerma ja pani friika tagasi sellesse topsisarnasesse asja. "Oota," sõnas ta, olles naermise jätnud. Nüüd, kui nad seisid, pööras Rache ennast kogu kerega C poole ja ajas ennast kergelt kikivarvukile ning tõmbas õrnalt pöidlaga Chris' suuääre puhtaks, ise siis pöidla puhtaks limpsides. "Votnii.." naeratas neidis. "Sa oled nagu väike laps," lisas Stella. "Pudipõlle tahad?" uuris ta siis. "Sa tahtsid ampsu.." ütles neidis mõne aja pärast, olles võtnud küünte vahele paar friikartulit ja need siis armsakesele suhu pani.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 5:24 pm

Christopher muigas õrnalt, kui S tema suuümbruse puhtaks tegi. Noh.. nauditavam oleks olnud, kui ta oleks seda teinud suuga, aga mis seal ikka. ''Mulle oleks vist tõesti pudipõlle vaja,'' muheles noormees, võttes siis neidise friikatest ampsu. Mm.. head. Nad olid peagi jõudmas järve äärde, kus paistis imekombel päris vähe rahvast olevat. Väljas oli ju ometigi ilus ilm, või mis?
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 5:38 pm

Jah, nauditavam oleks olnud, kui Stella oleks seda suuga teinud. Mõlemale osapoolele, tõenäoliselt, aga S nagu kartis seda, et ta jälle täiesti freaked out on, kui ta Chris' suudleb. Freaked out selle samuse tunde pärast, mis tal ennem tekkis. Samas, Rache teadis, et ta sellest tundest ja mõttest üsna kiirelt üle saab.
Olenemata sellest veidrast viisist friikate söömiseks, oli Stella suutnud praktiliselt kõik ära süüa selleks ajaks, kui nad järveni jõudsid. "Me jääme siia, eksole." sõnas neidis, naeratuse saatel Christopher' vaadates.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 5:48 pm

Ka Chrisi burger oli juba üsna otsas, kui nad rannaliivale jõudsid. ''Jääme,'' nõustus noormees, võttes siis rannaliival istet ja tõmmates näitsiku endaga kaasa. Ta asetas veepudelid kõrvale, asetades käe siis taaskord ümber Stella. ''Võiks täna ujuma minna,'' ütles Christopher hamburgerit näksides.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 6:14 pm

Stella kiljatas, kui Chris ta ootamatult endaga istuma tõmbas. Rache sättis ennast armsama sülle istuma, tehes üsnapea friikatega üks-null. Selle topsi moodi asja kokku voltinud, pani ta selle liivale ja võttis jalast kontsad. S võttis veepudeli, tegi selle lahti ja jõi sealt veidi, pudelile siis korgi tagasi peale keerates ja pannes selle sinna, kust ta selle võtnud oli. Christopher' lause peale, et ujuma võiks minna, noogutas Rache. "Jah, võiks tõesti." noogutas neidis ja tõusis siis püsti, miniseeliku seljast libistades.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 6:32 pm

Christopher turtsatas õrnalt, kui näitsik kiljatanud oli. Oh neid naiste instinkte.. Noormees oli burgeriga ühele poole jõudnud ja asetas sellest alles jäänud prahi kuhugi eemale. Siis ajas ta end uuesti püsti, asudes vaikselt tenniseid jalast kiskuma ja kõige tipuks võttis ära ka särgi. C treenitud ja jumekas keha lõi päikese käes kergelt läikima ja Chris muigas seepeale kavalalt. Naistemagnet, mis muud. Siis aga tõmbas ta Stella endale täiesti ootamatult kaksiraksi sülle, liikudes koos neidisega vee poole.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Nelj Mai 05, 2011 6:49 pm

Ma sul teen naistemagnetit. Stella on kuri tüdruksõber - sööb ära kõik, kes tema nunnule külge lööma hakkavad. Rache muigas, nähes kui kena.. kui kuradima kena Christopher on. Mister Perfect. Kui Christopher ta sülle võttis, naeratas Stella kavalalt. "Ära mind ainult ära uputa," sõnas S lõbusalt, jalad ümber kallima põimides ja käed õrnalt ümber C kaela pannes.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Nelj Mai 05, 2011 7:12 pm

Christopher turtsatas. ''Oma aaret ma küll teistele leida ei anna,'' ütles noormees, olles jalgadega juba vees. Ta hoidis neidist tugevalt süles, liikudes aina kiiremini jaheda vee poole. Noh, tegelikult see ei olnud jahe. Nii sooja ilma pärast see lihtsalt tundus nii. Mõne aja pärast olid noorukid juba sel maal, et vesi oli õlgadeni. ''Ma ei taha sinust veel lahti lasta,'' ütles ta muige saatel, pilk tütarlapse silmadel.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Reede Mai 06, 2011 5:07 am

"Awwie.." sõnas neidis Chris' esimese lause peale. Ta on nagu lihtsalt niii armas. Christopher' mitte armastada pole võimalik. Stella küll kartis kergelt külma, eriti kui jutt käis veest, ei teinud ta teist nägu. Küll aga tekkis talle kerge kananahk ihule. Nice. Mitte, et vesi nagu nii väga külm oleks, aga Rachel' on külma suhtes väga tundlik nahk. "Ära siis lase," naeratas ta armsamale ja pani enda huuled õrnalt Chris' omade vastu, lastes suudlusel vaid mõne üksiku sekundi kesta.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Reede Mai 06, 2011 7:03 am

Christopher võttis tütarlapse magusa suudluse hea meelega vastu. Lõpuks ometi. Tundus, et Stella 'kartus' noormeest suudleda oli läinud. Loodetavasti.. ''Sul on külm?'' küsis Chris, tundes S'i kananahka. Ta tõmbas näitsikut veel rohkem enda sooja keha vastu, et tüdrukul parem olla oleks. Ta suunas oma silmad Stella üliarmsatesse silmadesse ja naeratas põgusalt. Damn, S oli noormehe silmis ikka nii ideaalne, kui enam olla sai. See oli White'i puhul midagi erakordset- üle pika pika pika aja.. ta oli armunud.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma - Page 2 Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele