Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 01, 2011 6:49 pm

Stella oli seal kämpas juba päevake-kaks või natuke rohkem olnud. Siiani täiesti üksinda. Ja mõnsalt mugav tüdruk, nagu ta on, oli ta kokku lükanud kaks üheinimese voodit ning teinud need üheks suureks mõnusaks kaheinimesevoodiks, et tal endal mugavam oleks. Mõlemal pool voodipäist oli öökapp. Voodi ise oli ilusti akna all. Mõlemal öökapil ilutses laualamp. Eemal seisid kaks suuremat kappi riiete jaoks.
Kogu hoones oli kaks ust - üks välisuks ja teine viis vannituppa. Seal oli duššinurk ja wc. Uks oli ilusti lukuga, eksole.
Asjad olid Stellal ammu lahti pakitud, kuigi spordikott vedeles ilusti keset põrandat.

Rachel ise oli hetkel diagonaalselt kõhuli voodil, jalad põlvedest ülespoole kõverdatud ning ees oli tal läpakas. Parajasti oli tal käsil videokõne bändiliikmetega.
Neidis kandis bikiine ja lisaks ühte miniseelikut, rohkem nagu ilu pärast.

Ot: Musile, ;*
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 7:39 pm

Christopheril rippus üle õla suur ja punnis spordikott ning teises käes asetses tema sülearvutikotike. C oli oma suuna võtnud kämpingu number 9 poole, sest sellest oli saamas tema uus 'laagrikoduke'. Vanast kämpast ütles Chris lahti niipea, kui oli kuulnud, et leidub ka kämpinguid, kus elatakse sees vaid kahekesi ja neis on juba üks elanik olemas. Kuna Stella kämping oli üks sellistest, ei jätnud Christopher juhust mitte mingil juhul kasutamata ja tänu veenvale jutule oli nüüdsest ka noormees kämpingu number 9 kaasomanik.

Chrisil olid jalas mustad shortsid, tennised ning ülakeha kattis valge maika. Väljas oli soe ja seepärast ei oleks ta riietuse osas paremat varjanti leinud. Kämpinguni kõmpsinud, märkas noormees, et Stella oli juba toas. Noormehe näole ilmus lai ja kaval naeratus. Ta avas majakese ukse ning sõnas siis naljatledes üle ukse: ''Kopp-kopp, toateenindus.'' Viimaks kämpingus täiesti sees olnud, viis Christopher hindava pilgu üle ruumi. Korralikum kui tema eelmine. Siis jäi talle aga midagi silma- üksainus suur voodi. Poiss turtsatas lõbusalt, lastes spordi- ja sülearvutikotil maha kukkuda ning sammudes siis voodi poole. ''Tundub, et me jagame voodit, sweetheart,'' muheles Chris voodiservale istudes, pilk ülikuumal Stellal.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 4:40 am

"... ja ma hakkasin hiljaaegu uue lauluga tegelema.." rääkis Stella bändiliikmetele samal ajal, kui Chris sisse astus, kuid jättis lause poolikuks. Erajutud. Ta viis kiire pilgu kutile ning naeratas, seejärel pilgu arvutiekraanile tagasi viies. "Okei, tibud, ma nüüd kaon. Chris tuli. " lausus ta teistele ning kohe tuli teistelt vastu 'see Chris? ..' ning enne, kui nad üldse edasi rääkida said, segas Rachel vahele : "KUI ma otsustan teile külla tulla, teen ma teile koolituse, kuidas osata suud pidada. Ja olge kallid siis, eksole - ma tahan teada kõigest mida Oleg teeb. Igatsen." sõnas neidis ning pani siis arvutikaane(?) kinni. Ta lasi jalad ilusti voodile ja pööras ennast siis selili, ülakeha voodist lahti tõstes ja küünarnukkidega voodile toetades. Nüüd olid ka Rache' tatoveering enamvähem täiesti näha. Ta vaatas Chris'. Yummy.. yummy.. yummy.."Sa natuke liiga palju ei looda?" küsis Stella kavala naeratuse saatel. "Selle voodi saab väga edukalt kaheks üheinimesevoodiks teha," lisas neidis ning tõusis siis istukile, näoga C poole. Ta lihtsalt ei saanud teda kiusamata jätta. "Sa lihtsalt ei sattunud siia, ega? Valisid kohe meelega selle kämpingu, kus mina olen?" uuris Rache siis, naeratus näol.
Padjad tegelikult voodil hetkel puudusid. Stella oli need pannud vaba riidekapi põhja. Selle asemel kasutas neidis padjana oma kaisukaru, kes hetkel kämpa ühes pimedamas nurgas ilusti istus. Kaisukaru oli ta vanemte kingitud, mistõttu ei saanud Rache sellest loobuda. Kaisukaru oli Stella'st küll natuke lühem, kuid tunduvalt laiem. Kuid nüüd vist pidi neidis oma kaisukarust loobuma ja ta sinna nurka jätma. Tal oli ju too seksikas Chris uueks kaisuloomaks. Ja ilmselt peab padjad ka tagasi kasutusse võtma. Ja seda, et Rache'l üldse mingine kaisukaru sellises vanuses on, ei teadnud praktiliselt mitte keegi. Pole asi, millega hõisata, eksole, aga Stella ei leidnud, et selles midagi häbenemisväärset oleks.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 8:42 am

Christopher kortsutas õrnalt kulmu, kui jälgis tütarlapse videokõne lõppu. S e e Chris? ''Tundub, et ma olen su sõprade seas kuulsaks saanud,'' ütles noormees muheledes, pidades silmas 'Chris' nime kuulmist. Kui näitsik juba järgmisel hetkel oma sülearvuti kinni pani, ennast näoga noormehe poole keeras ja voodi olukorrast seletas, manas poiss näole põgusa muige. ''Mis, mis? Ma magan ennem põrandal, kui eraldan selle voodi, kallike,'' lausus C pilgu üle näitsiku keha viies. Freakin' hot nagu alati. Ja tatoveering? Vot see oli midagi uut.. Christopher ajas end voodile kõhuli, roomates Stellale võimalikult lähedale. ''Muidugi valisin ma selle kämpingu meelega. Nüüd on mul sind lihtsam kiusata,'' ütles Chris kavalalt ning juba järgmisel hetkel asus ta S'i kõditama.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 1:38 pm

"Sõpru peab ometigi toimuvast informeerima," muigas Stella sellepeale. Otseloomulikult oli ta neile rääkinud, et sa Chris-sugust hottiet kohtas ja tundub.. vähemalt talle, et asjad sealt alles arenemas on. "Ma ei saa sind põrandale lasta." tõdes Rachel. "Mis siis, kui mul öösel külm hakkab?" lausus ta moss-moss häälega. "Ei, Chris. Ei. Sa ei hakka kiuu~" suutis Stella öelda ning kiljatas siis, kui C teda kõdistama hakkas. Poleks ta rääkinud, poleks mitte mingit kiljumist olnud. Ta tõmbas ennast võimalikult kägarasse ja hoidis hinge kinni.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 2:10 pm

Chris naeris kavalalt, ega lõpetanud veel oma sweethearti kiusamist. ''Ma ei kõdita sind enam, kui sind öösel endale kaissu saan,'' ütles noormees nüüd, näol põgus naeratus. Noh, ta oleks näitsiku kõrvale nii või naa saanud, aga niisama suusoojaks võis ju sellest ikka rääkida. Christopher tõstis oma käed neidise kõhult, lastes Stellal rääkida. Kõditamise ajal ta seda ilmselgelt teha ei saanud. Chris asetas oma käe hoopis ümber S'i saleda piha ja tõmbas tütarlapse endale siis lähemale, pilk tema tumepruunidel ja armsatel silmadel.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 2:22 pm

"Kiusa, jah, mind veel. Siis lähen hoopis mina põrandale oma mõmmi juurde. Mul on vähemalt põrandalgi keegi, keda kaissu võtta. " sõnas Rachel kindlal, veidi moss-moss toonil, kui Chris ta kõdistamise lõpetas ja neidise endale lähemale tõmbas. "Minu kämping, minu reeglid," naeratas Stella mõne aja pärast, et C midagi vastu ütlema ei hakkaks. Rache polnud poolt minutitki Chris' silmadesse vaadata jõudnud, kui ta oma katsest loobus ja kutti suudles.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 2:49 pm

Christopher turtsatas lõbusalt. ''Kust sa selle kaisukaru veel saad?'' küsis nooruk nüüd. Ka tolle viimase lause peale oli Chrisil veel midagi öelda, aga teda vaigistasid Stella mesimagusad huuled. Noormehe näole kerkis kaval muhelus ja ta suudles sweetiet vastu. Osava liigutuse saatel tõmbas Christopher näitsiku endale peale ja asetas mõlemad oma käed neidise pihale, et tal siis S'i mugavam suudelda oleks.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 3:16 pm

Stella ei vastanud Chris' küsimusele, vaid suudles teda edasi, olles ennast mugavalt C peale sättinud. Ta suudles ahnelt, nõudvalt. See kõik oli liiga hea, et lõpetada. Ja seda kindlasti nii Stella kui ka Chris' jaoks. Aga kiusamise eesmärgil lõpetas Rache siiski suudluse. "Võõra kohta oled sa liiga palju suudlusi saanud, kallim." sõnas ta ning tuli siis kuti pealt maha, istus voodile Chris' kõrvale, silmad talle kinnitades.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 3:39 pm

Christopher oli just suudlust ahnemaks muutmas, kui neidis täiesti ootamatult oma huuled eemaldas ja siis veel poisi pealt maha läks. ''Damniit..'' pomises poiss pead sasides. Stella suudlused olid lihtsalt liiga head ja magusad, et näitsik ajas Chrisi oma kiusamisega juba hulluks. Christopher ajas ennast põlvili, liikus tüdruku seljataha ja asetas oma käed siis S'i õlgadele. ''Ma ei ole sulle enam võõras, kallike,'' sosistas noormees, pannes samal ajal tööle oma massažioskused. Tõsiasi oli see, et Christopheri üks varjatud oskustest oli massaži tegemine ja nooruk oli selles päris hea. Sel ajal, kui tema käed tööd tegid, surus Christopher neidise põsele ühe pehme musi.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 3:47 pm

Stella jälgis, mida Chris teeb. Tema lause peale neidis ainult muigas ja siis hakkas C teda masseerima. Rache mõmises rahulolevalt ja lasi ennast lõdvaks. "Aga ma ei tea sinust peale selle, et su eesnimi on Chris - on see hüüdnimi või täispikk nimi on ka kaheldav - ja et sa neetult hea suudleja ning paganama seksikas oled , midagi." sõnas Stella. "Ja inimesed, kellest ma midagi ei tea, kuuluvad võõraste alla." lisas ta. Vahepeal, kui ta Chris'lt põsemusi sai, katkestas ta oma jutu, öeldes noomival toonil 'Chris' ja jätkas siis oma jutuga. Rachel kavatses sellest päevast musi-vaba päeva vormida.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 4:21 pm

Ot: Õhh.. päris pikk postitus tuli. Very Happy

Christopher muigas rahuolevalt, kui mõistis, et Stellale ta massaaž meeldib. Kui noormees aga neidise ära oli kuulanud, tegi see Chrisi veidi mõtlikuks. Tõsi- ta ei olnud tütarlapsele enda kohta ju midagi rääkinud. Tol õhtul seal katusel olid nad ainult sebinud ja näperdanud. Muud ei midagi. ''Noh.. kui sind huvitab, siis ma võin sulle endast natuke rääkida. Aga ma tahan sinult pärast sama vastu,'' lausus Christopher õrna muige saatel. ''Kõigepealt.. Mu täisnimi on Christopher White. Olen 20-aastane ja mu põhilisteks hobideks on surf, sport ning tatoveerimine,'' ütles nooruk järgmisel hetkel, jätkates sweethearti masseerimisega. Chris jäi hetkeks vait, mõeldes, kas räägib talle oma vangis istumisest või mitte. Lõpuks otsustas Christopher, et jätab selle koha vahele. See oleks asjad lihtsalt liiga keeruliseks muutunud ja Stella viskaks ta nii või naa sealt kämpingust siis välja ning ei tahaks noorukiga enam kunagi suhelda. Midagi sinnakanti.. Või kui mitte, siis polnud selleks ikkagi veel sobiv aeg. Küll ta kunagi räägib.. ''Ema ja õde on mul surnud, isast ei tea ma mitte midagi..'' lisas Christopher veel. Ta hääletoon ei muutunud pärast oma perekonnaliikmete surma mainimist, sest noormees oli sellega juba ära harjunud. Jah, ta küll igatses neid, aga eluga tuli edasi minna. ''Ongi vist kogu mu igav elulugu,'' ütles noormees õrnalt muheldes. Oojaa, kui igav..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 4:41 pm

Stella muigas õrnalt. Ta oli vahepeal silmad sulgenud, et massaši rohkem nautida. Rache kuulas huviga, mida Chris räägib. Nice. Mõlemad on pereta. Christoper' hobi kuuldes, tatoveerimine, naeratas Stella. Nice. Tatoveerija kohe omast käest võtta. Kui Chris oleks maininud, et ta vang on olnud, poleks temaga mitte midagi hullu juhtunud. Poleks jäänud ilma Rache' kaisus magamisest ja kindlasti mitte poleks ta kämpingust välja lennanud. Aga iga asi omal ajal. "Pff.." kostus neidise huultelt, kui kutt rääkimise lõpetanud oli. 'Pff'-i tõi ta kuuldavale vaid selleks, et välja näidata oma vastuolu. Ta ei leidnud, et C elulugu igav oli. Ja kindlasti oli seal palju huvitavaid asju, millest Chris ei rääkinud. Ntx vangis olemine.
"Minu kord, eksole." sõnas neidis vaikselt. "Mulle meeldib endast rääkida," muigas Stella. "Täisnimi Stella Rachel Fortier [häälda: Fortjöö]. 17-aastane. Hobisid mul eriti ei olegi, tead. Klassi ja praktiliselt ka kooli populaarsemate seas püsimine võtab suurema osa mu ajast. Igasugused üritsed ja teistega väljas käimised. Peod ja muu pahn, mis mu kena väikese elu pahupidi pööranud on. Ja .. noh.. bänd. See on vist tõsisemalt võetav hobi, kuiselline. Perekonda mul ei ole. Aga kuna ma olen alaealine, pean mul olema keegi, kus mu eest vastutab. Too tüüp, kelle kõne peale mul seal katusel tuju ära kadus. Oleg on ta nimi. Tema vasutab mu eest. Värdjas mees on." seletas Stella. Kui ta Oleg'st rääkima hakkas, võis juba ta hääletoonist kuulda, et ta vaikselt ärrituma hakkas. Damn.. isegi mehest rääkimine ärritas teda. "Põhiline ongi vist räägitud.." lausus Rache mõne aja pärast.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 5:30 pm

Christopher kuulas huviga, mis elu Stellal õieti oli. Vau, ka temal polnud vanemaid. Päris kena kokkusattumus seljuhul. See, et sweetie kooli üks populaarsemaid tsikke oli, pani Chrisi muigama. Ta manas silme ette pildi, kuis S mööda kooli koridore oma kontsadega ringi kõbistab, nägu bitchilik as hell. Kuuldes, et Stella on ka bändis, vilistas noormees tunnustavalt. ''Mis žanri mängite?'' küsis Chris järgmisena, jätkates neidise masseerimist.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 7:07 pm

Vilistamise peale naeratas Stella. "Ma tänan, ma tänan," muigas ta. "Žanr? Pop, dance pop, teen pop, pop rock." vastas Rache. Pop polegi nii hirmus muusikastiil, teate. Täiesti kuulatav ja üks Stella lemmikuid. Neidis hoidis silmi endiselt suletuna ja hoidis keha nii lõdvestatuna, kui suutis, aga see väike valu, mis õlgade masseerimine tegi, pani Rache' vahepeal õlgu veidi kergitama, samal ajal valuliku 'mmm' kuuldavale tuues. Mitte, et tal midagi selle vastu oleks. Ta oli päris mitu korda massööri juures käimata jätnud ja see andis kohe tunda. Chris on lihtsalt kullast kallim, mis parata.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 7:27 pm

Ka Christopheril polnud pop-stiili vastu miskit. ''Päris nice,'' ütles noormees nüüd muige saatel. Ta töötas oma kätega nii hästi, kui oskas, et pakkuda Stellale vaid parimat. ''Aga Oleg? Miks sa temast rääkides niimoodi ärritud?'' küsis Chris järgmisena. Inimlik uudishimu, mis muud. Pealegi.. ta tahtis S'i kohta teada võimalikult palju, kuna Christopheril olid näitsikuga üsna suured plaanid.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Esm Mai 02, 2011 7:35 pm

Stella noogutas. Ja siis tuli see küsimus. See hirmus küsimus. Rachel ohkas ja mõtles päris tükk aega, mida ta räägib. "Enne, kui mu vanemad surid, lahutasid nad ja ma pidin koos isaga Ameerikasse kolima. Oleg' juurde. Isa uue mehe juurde. Mingi kuradi pede pärast pidin mina oma õnneliku perekonna lagunemist vaatama. Ja tema pärast surid mu vanemad. Ja nüüd üritab see värdjas veel mind enda kontrollile allutada. Käigu persse. Ma tapan ta varsti tõesõna ära. Ta peab mind põhiliselt mu raha pärast üleval, mis vaikselt talle tänu sellele tiksub. Selline raibe ei kõlba sitahunnikuks ka. " rääkis Rachel üsna tasasel, kuid ärritunud häälel. Ta oli vahepeal parema käe rusikasse surunud. Tegeliku viha põhjust Stella Chris'le loomulikult ei avaldanud.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Esm Mai 02, 2011 7:45 pm

Christopher lõpetas massaži ja maandus siis näitsiku kõrvale istuma. ''Rahune, musi,'' ütles noormees ja tõmbas neidise endale kaissu. ''Tapmine on väga tõsine teema. Usu mind, sa ei taha seda,'' rääkis Chris omast kogemusest, kuid Stella seda muidugi ei teadnud. ''Pohhui.. ärme räägime enam tuju rikkuvatest asjadest,'' kostus tema suust peagi. Jah, ta tõesti ei tahtnud S'iga olles närvitseda või masetseda. Ta tahtis nautida lihtsalt neidise seltsi, teda kaisutada ja nii edasi. Christopher otsis taaskord üles Stella suu ja vajutas sinna ühe magusa musi.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 03, 2011 5:29 am

Justnii, rahune Stella. Rahune. Mida siin rahuneda on? Selle sõna peale muutus Rachel hoopis veel vihasemaks, kuigi ta seda välja ei näidanud. Ta kohe nagu meelega küttis ennast ülesse. See on nagu hämmastav, et Oleg praktiliselt ainus on, kes Stella endast niipalju välja suudab ajada. Vahepeal oli neidis silmad avanud, ning kui Christopher Rache' kaissu võttis, naeratas ta veidi õnnelikumalt. "Mida sa ka tead.." torises S selle vangla teema peale. Ta ei ole ju selgeltnägija, et teada, et ilmselgelt teab Chris paremini, kuidas on vanglas istuda. Tapmise eest. Kuti järgmise lause peale noogutas Rachel. "Jah.. täpselt. tuju rikkuvatest asjadest ei ole hea rääkida. Kuigi vahest peab seda paratamatult tegema." lausus ta tasasel toonil. "Ma olen kindel, et sinu elus, kallis, on olnud ka midagi põnevat. Midagi, millest sa mulle ennem ei rääkinud." ütles Stella, üritades teemat kõigest endaga seonduvast eemale viia. Tal oli selline mittemillegojaoks-tuju. Oleg'st mõtlemine oli suutnud neidise välja vihastada.. samas Chris'ga koos olemine rahustas ta enam-vähem maha. Nii peakski jääma - Oleg jääb jututeemadest välja ja nad elavad õnnelikult elu lõpuni. Või siis täidab Oleg kurja kasuisa osa, kes kahte noort lahutada üritab ja lõpuks õnnetult ära sureb, kuid Stella ja Chris ikka kokku jäävad. See versioon sobiks Rache'le perfektselt. Ja siis suudles kutt Stella't. That was seriously wrong move. Neidis oli küll maha rahunenud, aga ta mõtted olid endiselt mingil määral oma kasuisa juures. Kui Christopher teda suudles, oli Rachel' selline tunne, nagu teeks seda Oleg. See poleks ka esimene kord. Mitte, et Chris oleks halb suudleja, või Oleg nii hea.. otseloomulikult mitte. Küsimus oli lihtsalt selles hetkes, mil kuti huuled neidise omaga kohtusid. Rache tõrjus C, hüppas püsti, C'st tükkmaad eemale ning kiljatas. Ja seda kõike suutis Stella teha praktiliselt korraga. Pilk, mis kiljatusega kaasnes, oli täis paanilist hirmu. Ta oli püsti, vaatas Chris'. Ja siis jõudis talle reaalsus kohale, et see tunne, et tema kasuisa teda suudles, oli vaid tema enda ettekujutus. Et hoopis Chris, tema kallis Chris, üritas teda suudelda. "Anna andeks, Chris." pomises Stella, hoides pilku maas ja vajus sinna samusesse põrandale põlvili maha. Pilk maas, juuksed varjamas ta hirmu ja segaduse segu näoilmet. Ta oli praktiliselt nutma puhkemas, kuid suutis veel pisaraid tagasi hoida.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Teis Mai 03, 2011 11:18 am

Christopher võttis neidise endale veel mugavamalt kaissu, hakates siis mõtlema, mida põnevat Stellale rääkida. Vanglast igaljuhul mitte. Nagu öeldud, siis igal asjal oma aeg ja küll Chris sedagi neidisele usaldab. Noormees oli mõtetega just heale järjele saanud, kui äkki nagu välk selgest taevast, hakkas S kiljuma ning tõmbus poisist eemale. Kuna kõik käis nii kiiresti, ei jaganud Christopher kohe matsu väljagi. Alles siis, kui neidis põlvili laskus ja ülekohtuselt nukker paistis, mõistis C, et kiljatus oli tingitud tollest suudlusest. ''Mis on, tibu?'' küsis poiss arusaamatult, laskudes tütarlapse juurde maha. Ta tõmbas Stella endale uuesti kaissu, asudes õrnalt tütarlapse pead silitama. ''Räägi, mis ma valesti tegin..'' palus Chris vaiksel toonil.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 03, 2011 3:36 pm

Nutma Stella ei hakanudki. Ta kogus ennast piisavalt ja eiras kõike ümbritsevat. Teda sellisena näha on väike ime, kuna Rache satub oma masemulli ülimalt harva. Stella küll kuulis, mida Chris talt küsis, aga oma viis minutit istus ta seal, C kaisus mitte midagi ütlemata, enne kui ta rääkima hakkas. Sõna 'tibu' meenutas talle rohkem seda väikest kollase sulgkattega linnuhakatist, kelle kanad munadest välja hauduvad. Ja ennast sellisena ta ette kujutada ei suutnud. Kuigi Rache teadis, et Christopher kasutas seda hellitusnimena.
Selle viieminutilise vaikuse ajal oli Rache enda juurde ka oma mõmmi tõmmanud, kes seal samas lähedal nurgas kössitas. Mõmmipea oli Stella'l süles ja võis tunduda, et Rache üritab oma mõmmipead lõhki kiskuda. Mis mingil määral ta eesmärk oligi.
"Sina ei teinud mitte midagi valesti, kallis." vastas neidis lõpuks lühidalt, üsnagi vaiksel toonil ja tõstis lõpuks pilgu maast lahti. Seal polnud ühtainsatki vihjet sellele, et ta ennem väga kurb ja endast väljas oleks olnud. Näoilme bitchilik as hell. See oli rohkem nagu mingine jäine kiht tema tõeliste tunnete ümber ja siiani oli see iga kord perfektselt töödanud. Nüüd oleks Stella tahtnud paar drinki võtta, kuskile klubisse minna ja mälukasse juua. Ja noh, ilmselt oleks ta kellegi voodis lõpetanud. Aga nüüd on tal Chris-honey ja sellest halvast kombest tuleb lahti saada.
Tegelikult oli üsnagi lihtne arvata, mis Stella sellise käitumise põhjustas. Ärritus iga kord, kui keegi Oleg' nime mainis , va seekord, kui ta videokõnes bändiliikmetel mehele luuret käskis teha - äriasjad,ja nüüd, kui Chris teda võibolla minut pärast Oleg'st rääkimist suudelda üritas, sattus ta hoopis paanikasse. Igasuguseid pedofiile ja muid ahistajaid leidub ka. Ja ega vanglaski neist puudust pole, eksole.

ot: Mul on mõnusalt pikad postid XD
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Teis Mai 03, 2011 5:27 pm

Ot: Pff.. vähe ei no. Smile

Christopher ohkas õrnalt, kui neidis tema kaissu jäi ja seal siis vähemalt 5 minutit vaiksena püsis. Kui Stella lõpuks ikka midagi ütles, ei saanud Chris sellest hästi aru. Alles natuke aega tagasi oli ta pärast suudlust eemale tõmbunud ja nüüd ütles S, et noormees pole midagi teinud? Christopher otsustas, et jätab selle teema koha pealt näitsiku hetkel rahule. Poiss võttis tütarlapse oma kätele ning tõstis ta siis voodisse. Ise läks ta samuti Stella kõrvale selili, viies pilgu siis näitsiku tumepruunidesse ja lummavatesse silmadesse ''Mis sa täna teha kavatsed?'' küsis Chris põgusa naeratuse saatel, silitades õrnalt S'i põske. Nagu öeldud, tahtis ta näha Stellat õnneliku, mitte nukrana. Kuigi jah.. tõsisasi oli see, et tulevikus tuli ka sügavamatel teemadel rääkida..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 03, 2011 5:40 pm

Kui Chris ta sülle võttis, jättis Stella oma mõmmikese sinna samusesse põrandale maha ja pani õrnalt käed ümber tema kaela. Ja siis olid nad voodis tagasi. Tore koht, kus olla. Rachel keeras ennast külili - näoga armsama poole, toetades pea käele, mis omakorda küünarnukiga voodile toetus.
Küsimust kuuldes, muutus Stella mõtlikuks. "Poleks sind tulnud, oleksin ma ilmselt laulu edasi kirjutama hakanud. Ja .. temaga järjekordse ebameeldiva vestluse maha pidanud. Aga enam ma võimaline seda tegema ei ole ja pealegi oled sina siin. Mul on tegelikult tuju laulda.. ja me võiksime näiteks kusagile välja jalutama minna. " rääkis neidis. Ja nüüd rääkis ta Oleg'st nagu igast teisest inimesest. Olgugi, et ta nime ei maininud, oli ta toonist aru saada kellest jutt käib. Naised ja nende tujud, eksole. Ja nagu varem öeldud, polnud tema halvast tujust mitte üht jälge. Nagu polekski seda vahepealselt tujust äraolemist olnud. Kuigi, nüüd oli tema toon ülbem kui muidu.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Chris White Teis Mai 03, 2011 6:56 pm

Christopher noogutas õrnalt, jättes Stella põse silitamise. ''Minugi poolest,'' ütles ta muige saatel. Väljas oli soe ja päikseline, seega sobis see ringi jalutamiseks ideaalselt. Chris silmitses veel mõnda aega tütarlapse võluvat nägu ning ajas end siis püsti. ''Sa tahad riideid ka muuta?'' küsis noormees Stellat jalule aidates. Noh.. Christopheril polnud S'i kuuma keha vastu midagi- tal just silm puhkas. C lihtsalt uuris, sest kes ikka neid naiste mõtteid ja tujusid teab..
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Stella Fortier Teis Mai 03, 2011 7:22 pm

Püsti saanud, sasis Stella korraks oma juustes. "Ei," vastas ta lühidalt Chris'le ja naeratas talle. "Aga.. natuke läheb mul siiski aega." sõnas Rache, minnes oma riidekapi juurde ja otsis seal minut-kaks ühte pisikest kotikest. Kui Chris väga hoolikalt Stella tegemisi silmitses, võis ta hetkeks näha veinipudelit. Who knows, millal seda vaja läheb. Aganoh, Stella peitis selle koheselt ära, kui taipas, et see pudelike välja paistab. Alaealised ei tohiks alkot juua, eksole. Ja seda oma kämpas hoida ei ole ka soovitatav. "Kes kurat mu asjad nii osavalt lahti pakkis.." sõnas ta veidi pahaselt, samas lõbustatult. Lõpuks suutis ta siiski otsitu leida. Armas, kallis meigikott. Ta kadus vannituppa kraanikausi ette, mille kohal ilutses peegel, jättes ukse siiski pärani lahti. Ta kavatses ainult veidi meikida. Rõhk sõnale veidi.
Vana meik maha ja uus peale. Piece of cake. Ainult pool tunnikest. See on minimaalne aeg, mis ta meikimisele kulutab. Üldiselt läheb tal selleks tunnike, vahest kaks. Oleneb asjaoludest. Selle sama kraanikausi peal ilutses ka Rache kamm. Sellega kiirelt juustest läbi tõmmanud, korjas ta enda meigiasjad kokku ja viis meigikoti tagasi riidekappi. Seal riidekapis oli tegelikult üldiselt kõik, mis talle seal laagris kuulus. Kapist veel ühes 5cm-kontsad võtnud, pani ta need jalga ja pööras pilgu Christopher'le. "Lähme, kallis?" küsis ta särava naeratuse saatel. Ei, see ei olnud särav naeratus. See oli lihtsalt õnnelik.
When a girl is sad, let her do some make-up.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma Empty Re: Bow chicka wah-ah, baby come to ma-ma

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele