Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Saying hi! 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Saying hi!

3 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Saying hi! Empty Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 4:01 pm

James jalutas oma kämpingusse. Ta ei näinud ühelgi voodil kellegi kotte, seetõttu sai tüdruk esimesena endale voodi valida. Jamie muigas omaette ja võttis siis ühe aknaaluse voodi. Neidis pani kotis voodi kõrvale maha ja viskas siis voodile pikali.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 2:46 pm

Sikutanud enda järel suurt kohvrit, sisenes Candence majja. Esmalt ei pannudki ta tähele ainsat tüdrukut, kellest oli saanud tema 'majakaaslane'. Neidis vaatas väikses ruumis ringi, ilmselgelt otsustades, milline voodi oleks talle parim.

Sisimas oli ta juba ammu lootnud, et tema kämpingukaaslased hakkavad olema normaalsed ning lahedad inimesed. Nad pidid ju siiski koos elama ning oleks olnud ääretult totter, kui tüdruku uuteks kämpingukaaslasteks oleksid olnud inimesed, kellega poleks saanud asju jagada ning otsustada.

Valinud endale voodi, mis asus aknaäärse voodi vastas - nurgas - vajus tüdruk sellele istuma, sikutades enda pagasit endale järgi. Ta võttis oma nahkjaki seljast ning pööras nüüd enda pilgu neidisele, keda ta oli algul justkui ignoreerinud. "Hei! Ma olen Candy," tutvustas tütarlaps end laia naeratusega.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Gregory Sanches Nelj Apr 28, 2011 4:42 pm

''Jumal hauda,'' Porises Greg, kui ülisuurt kohvrit enda ees uksest sisse lükkas. Spordikotti oma seljal vedas, ning kaht veel kätel hoida üritas. Sellega enamvähem normaalselt hakkama saanud lükkas noormees kogu oma elamise toa keskele kokku, ning väljus. Samasuure hunnikuga naasnud vajus ta viimaks uksekõrval olevale voodile korraks istuma kui siis silmad neidistele viis. ''Oih, tervist ka.'' Mainis ta nii muuseas, kui alkot oma voodialla lükkama hakkas. Kohvrid olid alkoholi pilgeni täis - seepärast nad ka nii suured olid.


Aga siiski KOLM KUUD tuli üle elada ja ilma alkoholita seda noormees seda küll ei plaaninud. ''Gregor muideks, ja ma loodan, et te karsklased pole.'' Täpsustas ta seda, et pudelid kolksusid, kui ta neid kohvriga voodialla suruma hakkas. Täiuslik suvi ilma joogita ei ole sugugi täiuslik.
Gregory Sanches
Gregory Sanches
19-aastane // Stanley Grafdner
19-aastane // Stanley Grafdner

Postituste arv : 113
Join date : 17/04/2011
Age : 33

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Apr 28, 2011 4:46 pm

James tõusis istukile ning hakkas just Candy't tervitama, kui üks noormees suurte kottidega tuppa sadas. "Wataf..." pomises neidis ning naeratas siis, kui noormees oli seletanud, mis kottides on. "Tere Gregor ja Candy, mina olen James ja vastuseks su küsimusele Gregor - mina ei ole karsklane," sõnas ta nüüd lõpuks ning naeratas siis laialt. Neidis istus oma voodil rätsepistmes ja jälgis Gregory't ringi tuuseldamas. "Ma mõtlesin,et misasja... Isegi minul ja Candy'l pole nii palju kotte kokku, kui sul.. Et kas tõepoolest mingi eriline ilueedi sajab sisse või," muigas Jamie nüüd, tehes märkus noormehe suure pagasi kohta. Eiei, Jamie'l polnud midagi selle vastu, et ta kõrvalvoodis magas noormees, kelle voodialune alkoholi täis oli. Ilmselt oli Gregory nõus seda mingi summa eest ka jagama, nii et suvi tõotas ilus tulla.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 5:57 pm

Candy vaatas lõbusa muigega neidise poole, toetades end õrnalt käele tundes, kuidas tema õlg vaikselt valusaks muutuma hakkas. Ta ei jõudnudki aga midagi neidiselt kuulda, kui juba varsti avanes uks taas ning neidis oli sunnitud enda silmad tulijani pöörama.

Nähes, et see on noormees, läksid tüdruku silmad suureks. Ta ei teadnud, et kämpingutes nii tüdrukud kui ka poisid segamini olla võivad, seepärast oli üllatus tema jaos suur. Kuid meeldiv. Oligi põnevam ning tüdruk poleks saanud öelda, et ta eriti pühak oleks olnud. Mingi vabadus pidi siiski ju olema. Tema jaoks oli vabadus koguaeg piiritu, sest tal polnud vanemaid, kes teda keelaks.

"Ahah," sõnas ta muigega, silmitsedes nüüd kotte, ta üritas ära arvata, mis neis on. Okei, ühes olid alkoholipudelid ning mitte vähe, kuid teistes? Kilo marihuaanat? Tüdruk turtsatas endamisi. "Ma ei ole veel üheski laagris käinud, kus ei oleks vähemalt üht pudelit alkoholi. Ning kuna on esimene päev, leian ka mina, et seda peaks kuidagi tähistama," sõnas ta, mis tähendas, et ta ei ole karsklane. Ta polnud eriti midagi peale punase veini joonud, kuid laagrisse oligi ta just nimelt uute kogemuste saamiseks tulnud. Nagu alati.

Candy pööras enda pilgu James'ile ning naeratas talle ärevalt. Tundus, et nalja hakkas veel saama!
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Apr 28, 2011 6:03 pm

Jamie muigas Candy jutu peale ning püüdis siis tüdruku naeratuse sõbraliku naeratusega. Tundus, et Candy'ga hakkas Jamie'l siin majas veel koos Gregoryga lõbus olema. Üks toakaaslane oli veel puudu, aga 2 juba tundusid normaalsed, see 1 ikka nii ebanormaalne olla ei saa, et ta kogu seltskonnavaimu ära rikub.
"Ma usun, et meil tuleb ilus suvi," muigas ta ning hüppas voodilt maha, et oma kohver avada. Tütarlaps oli mõelnud, et läheb esimesel õhtul kusagile päikeseloojangut vaatama ning joob shampust, aga praegu tundus õigem aeg oma shampusevarud välja tuua. Jamie oli naljakas tüdruk - ta jõi kas shampust või õlut, kangematest vaid tekiilat. Ülejäänud joogid olid talle vähem või rohkem vastukarva.
"Kuidas oleks ühe pokaali shampusega?" küsis neidis muiates ning võttis kohvrist ka paki tavalisi plastmasstopse. Masu ajal kõlbavad küll. Neiu muigas jälle.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Gregory Sanches Nelj Apr 28, 2011 6:10 pm

Gregor muigas laialt, kui silmadega mõlemaid tüdrukuid vaatles. ''Ma loodan, et meil saab siis meeldiv olema. Kui üks voodi on veel.'' Muheles noormees laialt, kui siis küsivalt silmaega uksele liikus. Kuna see suletud oli, ning selleks ka jäi ohkas nooruk. Haaras kaks oma spordikotti, ning keeras need kappi sõnaotseses mõttes tagurpidi. Tegi kahe teisega samamoodi, ning surus need siis ülemisele riiulile. Järgmisele sättis ta oma pesemisvahendid, habemeajamisvahendid, deodorandid, lõhnad ja muud vajalikud asjad. Hambaharja ja pastaga käes ringi tiirutama hakanud sättis ta need lihtsalt ühele riiulile, ning maandus siis oma voodiall. Kohvri seal avanud kortsutas ta kulmi.


''Mida te soovite?'' Keeras noormees oma pea neidiste suunas, ning kortsutas murelikult kulmi. ''Mul on,'' keeras kutt oma silmad kohvri sisemusele, ning üritas sealt leida erinevaid asju. ''Rummi, viina, viskit, konjakit, brändit jaaa õlut.'' Mainis ta kiirelt, kui omale kaks kuuspakki välja arutas, ning need välja lükkas. Siidrit polnud noormees kunagi joonud, ning tänu sellele seda ka polnud.
[i]''Jooge Shampust siis.''Mainis ta kiirelt, kui end voodile istuma ajas, ning omale ühe õllepurgi avas.''Meie suurepärase suve terviseks siis. Lausus ta kiirelt, kui esimese lonksu võttis, ning tüdrukule kaugemal ühe purgi viskas. Leidis kameraadi endale, kellega õhtul õlut juua - meeldiv.[i]


Viimati muutis seda Gregory Sanches (Nelj Apr 28, 2011 6:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Gregory Sanches
Gregory Sanches
19-aastane // Stanley Grafdner
19-aastane // Stanley Grafdner

Postituste arv : 113
Join date : 17/04/2011
Age : 33

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:13 pm

Candence turtsatas endamisi, kuid oli vägagi nõus. Suvi oli tema lemmik aastaaeg: soe põike, mõnus tuul, rohi ning mis peamine - ei pea end paksult riidesse panema ning mingi kubujuss välja nägema. Nii hea!

Tütarlaps tõusis voodil istukile, vaadates enda uute kaaslastele otsa. "Ma ütlen kahjutundega, et ma ei võtnud eriti midagi peale raha kaasa ning ma ei usu, et siin on mingit poodi või miskit, kust saaks alksi osta. Noh, võib-olla sellest kohvikust saab, kuid muidu..." Ta kehitas õlgu.


"Mul on hoopis teine asi kaasas,"
sõnas ta naeratades, kummardades enda kohvri kallale. Ta tõmbas luku lahti ning tiris sealt ühe pika ning sihvaka kolme torukesega asja välja. Veel leidis ta kohvrist kolme sorti tubakat ning ühe paki sütt. Vesipiip.

Kuulnud aga, mida Gregory ütleb, kergitas tütarlaps noormehe joogivaliku peale ainult kulme. Nii kanged kraamid. "Eeee, anna siis esijalgu üks õlu," sõnas neidis rahulolevalt, sirutades käe poisi suunas.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Apr 28, 2011 6:15 pm

James potsatas tagasi voodile. "Noored..." alustas ta ning naeratas siis. "Mis te arvate, kui otsiks mingi mõnusa koha, järve ääres näiteks, teeks väiksed joogid ja vesipiipu..." pakkus neiu välja. "Mh?" lisas ta, et tema lausest ka küsimus moodustuks. "Vaatame, äkki voolab nii veel rahvast kokku ja me kõik saame 10 korda kuulsamaks," naeris James nüüd. "Okei-okei, tegelikult ma mõtlesin, et saame uusi tutvusi," muigas neiu. "Candy, sa ikka oled käpp?"
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:23 pm

See oli tegelikult hea mõte. Väljas oli ju ilus ilm ning ka Candy soovis uusi tutvusi. Noh, veelgi rohkem. "Ikka olen," sõnas ta muigega.

Ta pööras enda pilgu noormehele ning muigas endamisi püsti tõustes. Kuna kohver oli avatud, võttis ta sealt enda hügieenitarbed, asetades need riiulile enda voodi kohal. Seejärel leidis ta ühe foto enda surnud vanematest, mille ta asetas enda öökapile. Viimaks leidis ta kohvrist mõned rõivad, ka pesu, mille ta kappi asetas, pesu sahtlisse. Ta lootis siiralt, et Greg ei ole üks neist mölakatest, kes salaja naiste kappides kolavad. Suht nõme.

Lastes teistel otsustada, mida oleks kõige targem ette võtta, võttis tütarlaps teised riided ning kõndis nendega vannituppa. Ta võttis seljast enda seeliku, pluusi, sokid ning vahetas need mustade bikiinide, miniseeliku, õlapaeltega topi ning plätude vastu. Võib-olla tekib hiljem tahtmine ujuma minna.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Nelj Apr 28, 2011 6:28 pm

"Alrighty!" naeratas Jamie ning sukeldus taaskord oma kohvrisse. Shampus ning topsid puhkasid ilusasti neiu pehmel voodil. Tütarlaps laadis kärmelt oma kohvri kappi tühjaks ning spordikoti lükkas ta voodi alla. "Las ootab paremaid päevi," sõnas neiu naeratades ning võttis siis kapist mustad retuusid, valge maika ja valge siniste kirjadega ning kapuutsiga meeste pusa, mis oli nii pikk, et lühikese Jamesi tagumiku ilusasti ära kattis. Kohe, kui Candy oli vannitoast väljunud, lipsas James sinna ja vahetas samuti riided. "Ma olen valmis, te?" küsis ta, kui oli teised riided kappi lükanud.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:31 pm

ot. Ma pean hetkel mõneks ajaks minema. Et ärge siis väga ette teemaga kiirustage ning oodake mind ka ära. Täna mingi aeg tagasi ka veel. Very Happy Danke!
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Gregory Sanches Nelj Apr 28, 2011 7:00 pm

Greg silmitses oma välimust, kui lonksu oli võtnud. Leidnud, et väljas on piisavalt soe, ning paras ajas ka tema end püsti. Sättis oma õllepurgi kapiäärele, ning suundus seejärel oma kappi, mis ta voodijalutsis mõne meetri kaugusel seinas oli. ''Ujuma ka lähme?'' Kortsutas ta kulmi, kui teksad oma jalast ära võttis, ning need shortsidega asendas. Musta maika, ning ruudulise lühikese särgi haaranud jättis ta selle eest lahti, ning haaras oma õlle kapilt, kui neidusid ootama jäi. Mustad plätud samuti otsinud lükkas ta need jalga, ning sättis end uksele toetama.
Gregory Sanches
Gregory Sanches
19-aastane // Stanley Grafdner
19-aastane // Stanley Grafdner

Postituste arv : 113
Join date : 17/04/2011
Age : 33

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 7:54 pm

Neidis silmitses mõni hetk jultunult, kuidas Greg enda pükse vahetab, kuid pööras enda pilgu sellegi poolest lõpuks eemale, hakates vaikselt naerma. Ta tõmbas ümber enda puusade läbipaistva rätiku, haaras kaenlasse veel suure saunalina, enda vesipiibu ja päikeseprillid, libistas ta enda plätud jalga.

"Ikka. Ma armastan ujumist ning tundub, et siinne järv on selleks sobiv,"
sõnas neidis muigega. Ta ei teadnud, kas James on ujumisaldis, kuid tema igatahes tahtis kõigest osa võtta. Kõigest.
Ka tema suundus ukse juurde ning jäi nüüd teist tüdrukut ootama.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Teis Mai 03, 2011 4:09 pm

Ot: omgg,miks te mulle meelde ei tuletanud seda teemat :OOOO

Jamies kehitas õlgu. "Ma pole eriline ujujatüüpi," sõnas ta muigega ning võttis voodilt igaksjuhuks ka oma nahktagi. You never know, äkki hakkab hullumeelselt igav. "Aga teie sulistamist vaatan eemalt hea meelega," lisas tüdruk ning võttis igaksjuhuks üle shampuse veel endale näpuotsa. Jah, shampasi neiul jätkus. Ta oli neid kaasa ostnud kusagil kümneringis. "Lähme siis," lausis Michelle ning hakkas kämpingust väljuma. Maja ukse ees ootas ta ka teised järgi.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Gregory Sanches Teis Mai 03, 2011 5:13 pm

Greg muigas laialt, kui silmadega tüdrukut uksest välja lasi. Seejärel ukse endajärelt sulgenud võttis ta suuna järve poole, et sinna kusagile end mugavalt sisse sättida ja hiljem mõni kiire ring järvel ujuda.

OT:Ma eeldasin, et sa ei oska midagi vastata orsmth Very Happy
Gregory Sanches
Gregory Sanches
19-aastane // Stanley Grafdner
19-aastane // Stanley Grafdner

Postituste arv : 113
Join date : 17/04/2011
Age : 33

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 5:44 pm

ot. Feeeeeil.


Neidis järgnes teistele, torgates tupaka ning söepaki endale taskutesse. Ta hoidis vessarit käes ning kui nad olid välja jõudnud ning kämpinguukse lukustanud, meenus tüdrukule, et oli ju ka vett ning tikke vaja söe süütamiseks. Kuid kindlasti oli Gregory'l tulemasin olemas ning vett sai ju järvest.

Jõudnud järveni, silmitses neidis mõni hetk, kuidas Greg vee poole läheb, ilmselgete ujumiskavatsustega. Neidis muheles endamisi, kuid jäi esijalgu James'i kõrvale. Ta pööras enda pilgu tüdrukule, silmitsedes teda mõni hetk. "Teeme šampuse lahti?" päris ta lõbustatult.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Teis Mai 03, 2011 6:00 pm

James noogutas ning istus rohelisele murule järvekaldal. "Teeme," sõnas ta ning tõmbas jalad enda alla. Tüdruk istus nüüd rätsepistes. Neiu avas shampuse vaikselt, et mitte liigset tähelepanu äratada. Ta polnud väga kindel, kas niimoodi võis lihtsalt joomas käia. Mis iganes, loodetavasti pahandust ei tule. Tüdruk valas nii endale kui ka Candyle topsi shampust ning tõstis siis enda topsi, et tüdrukuga kokku lüüa. "Maja number 3 terviseks!" sõnas ta naeratades.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 6:06 pm

Ka Candence võttis murul, James'i kõrval, istet ning vaatas, kuidas pudel avaneb. Ta ei pööranud hetkel Gregory'le tähelepanu, too oli juba suur poiss ning ilmselt sai ka ise hakkama.

Ta ei muretsenud eriti sellepärast, kas nad võisid juua või mitte. Nad kõik olid täisealised. Võtnud šampusetopsi vastu, lõi Candence tüdrukuga kokku, öeldes: "Maja number 3 terviseks." Seejärel rüüpas ta mõned sõõmud kihisevast joogist, pöörates alles nüüd enda pilgu kolmandale campingukaaslasele. "Ilueedi, kas pole," ütles ta vaikse muigega Mich'ile.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Teis Mai 03, 2011 6:23 pm

James võttis samuti paar lonksu ning noogutas siis. "Absoluutselt! Ma pole hullemat kunagi näinud," sõnas ta naerdes ning asetas shampusepudeli maha ning pani ka oma topsi selle kõrvale. "Aga ta on lahe ilueedi, mulle meeldib isegi," lisas ta nüüd ning toetus oma kätele, mis ta selja taga maas olid.

ot: omg, viimane lause oli eriti loogiline Very Happy:D
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 6:28 pm

Tütarlaps kergitas õrnalt enda kulme, kuid muie tema huulilt ei kadunud kuskile. Ta silmitses kordamööda tüdrukut ning eemal olevat noormeest ning rüüpas seejärel mitte midagi öeldes enda jooki. Ta soovis täis jääda ning ta teadis, et šampus mõjub hästi. "Hah, loodan, et te suudate siis vaikselt öösel üksteist trukkida," sõnas ta turtsatades. Väike nali, muidugi. Ta poleks üleüldse mingit trukkimist soovinud pealt kuulata ega näha. "Huvitav, milline meie neljas kämpingukaaslane on. Äkki ka mingi kutt. Lahe oleks - kaks kutti, kaks tüdrukut."
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Teis Mai 03, 2011 6:58 pm

James hakkas naerma ning raputas pead. "Eiei, selles mõttes ei meeldi ta mulle üldse. Sellises mõttes meeldid mulle pigem sina," sõnas ta ning ohkas siis. Äkki Candy sai asjadest valesti aru? Ah, savi. Las siis sai. James naeratas ning noogutas. "Jaa, kaks poissi ja kaks tüdrukut oleks lahe küll," sõnas neiu.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Gregory Sanches Kolm Mai 04, 2011 9:27 am

Greg liikus veepiirile, viskas oma maika pealt ära, ning kadus mõneks minutiks vette. Seal täpselt niikaua vedelenud, kuni tal isu ära kadus ajas noormees oma jalad veest välja. Kulmu kortsutanud viis ta silmad kämpingule, mis nendest vist kõige lähemal järvele oli - nende kolmas. Õrnalt naeratanud raputas ta vee oma kõrvadest välja, ning haaras maika sõrmedele, kui siis tüdrukuteni sammus. End sinna mugavalt pikali sättinud viis ta silmad tüdrukutelt topsidele mis neil käes olid. ''Teil on lõbus nagu ma näen.'' Ei suutnud ta mainimata jätta.
Gregory Sanches
Gregory Sanches
19-aastane // Stanley Grafdner
19-aastane // Stanley Grafdner

Postituste arv : 113
Join date : 17/04/2011
Age : 33

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Candence Rudert Kolm Mai 04, 2011 12:05 pm

Tütarlaps kergitas Michelle' sõnade peale õrnalt kulme, kuid ei arvanud midagi. Muidugi oli ta bi ning muidugi ei olnud tal tüdrukutega hullamise vastu midagi, kuid kunagi ta ei hakanud ühegi tüdruku vastu esimesena huvi üles näitama. Nii lesbi ta veel ei olnud. Mehed paelusid teda rohkem, nendega oli rohkem asjadest rääkida ning nad suutsid voodis väga kergelt mõnu pakkuda. Nendega sai mõnu nautida! Naised olid aga haprad ning õrnad nagu portselannukud. Neid lihtsalt pidi hoidma.

Ta rüüpas mõned sõõmud enda šampusest, juues topsi tühjaks. Ta sirutas Greg'i jälgides selle näitsiku poole, et too selle täidaks ning kui noormees oli kahe näitsikuni jõudnud, turtsatas ta. "Tüdrukute jutud," lausus ta, pöörates hetkeks enda pilgu tagasi neiule. Tundus, et nad hakkasid hästi läbi saama. Candence'l poleks midagi selle vastu olnud, olgugi, et ta teadis, et naistega oli põrgu ühe katuse all elada. "Oli vesi soe?" päris ta nüüd Gregory'lt, hakates vesipiipu üles ehitama. Mõne aja pärast sai ta selle fooliumi, söega, tubakaga, veega ning kõige muuga tehtud ning ta tõmbas esimese 'mahvi'. Seda tehes hoidis ta enda silmi kinni ning viimaks väljus tema suust suur magusalõhnaline tubakasuits. "Mõnus. Proovige ka," lausus ta.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 32
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Mai 04, 2011 3:22 pm

James muigas ning täitis tütarlapse klaasi shampusega. Selle neiule tagasi ulatanud, võttis tüdruk vesipiibu vastu ning tõmbas paar mahvi. "Tõesti, mis tubakas see on?" küsis ta ning lonksas shampust peale. Tõsi - Jamie oli tegelikult Candy mõtetega samal lainel... ka temal polnud midagi tüdrukuga koos olemise vastu, küll aga meeldisid talle mehed ühe umbes 18 cm pika asja pärast rohkem. James tõmbas veel paar mahvi vesipiibust ning ulatas selle siis edasi. "Nonii, majakaaslased... Kas on midagi, mida ma kindlasti teadma peaksin, kui teiega koos elan?" küsis ta naerdes. "Muide, niisama, for the record, minupoolt võite mõlemad endale kutte ja tšikke majja tassida," lisas tütarlaps ning naeratus muutus kavalaks muigeks. Miks mitte? Tal endalgi võis kindlasti tulla ette juhuseid, kus nii võiks minna... Mitte, et James nüüd seksilaagrisse oleks tulnud. See mõte ajas tüdruku veel rohkem muigama. Võtnud järjekordse lonksu shampusest, jäi neidis majakaaslaste vastust ootama.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Saying hi! Empty Re: Saying hi!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele