Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Ray ja Jamie lasid ka jalga! 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Ray ja Jamie lasid ka jalga!

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Teis Apr 26, 2011 5:01 pm

"Su areng jäi vist küll kuskil viienda eluaasta paiku seisma," naeris Ray ja siis katkes mehe naer kui noaga lõigatult, kui ta mõistis, kui solvavalt see kõlada võis. "Ma ei mõelnud seda tõsiselt muidugi," kiirustas kutt asju parandama. See oligi üks ta suurimaid vigu - Ray tögas enda arust naljaga ja kõik võtsid tõsiselt seda ja said pahaseks ja.. Oeh.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Kolm Apr 27, 2011 3:59 pm

James naeris hoopis Ray nalja peale, mitte ei solvunud. "Äh," sõnas ta ja tõukas õrnalt oma uut sõpra. "Ole nüüd, ega ma mingi pussy pole, et sellise asja peale solvun," lisas neidis ning naeris siis. "Okei, tegelikult olen ma pussy, aga ma mõtlen nagu ett... ega ma mingi nõrguke pole, I can handle these kind of jokes... Ja ma teen ise samasuguseid," parandas tütarlaps end muiates, viidates enda soole. "Ä põe," lisas ta veel silma pilgutades ja puusaga enda kõrval kõndivat Ray'd tõugates. Michelle'il katus täna üsna sõitis - tal oli hullumeelselt hea tuju.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 3:04 pm

Ray naeratas veidi kergendunumalt, kui James naerma hakkas hoopis. Tüdruku tekstist võis järeldada, et ta kas oligi koguaeg nii ogar või oli tal tõesti hullumeelselt hea tuju. Mõlemad variandid kutile muidugi sobisid. Lõbusate inimestega oli lõbus koos olla. "Okei.. Siis ma enda veidrat huumorit su juuresolekul varjama ei pea," sõnas kutt Jamie üle kergelt naerdes.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 3:07 pm

"Jap!" sõnas neidis naerdes. "Minu juuresolekul ei pea sa midagi varjama - kõik lao välja, mis torust tuleb," lisas tüdruk nüüd ning naeris taaskord enda üle.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 3:16 pm

"Ja nii pea, kui ma olen sellega algust teinud, saadad sa mu kuskile sügavasse ja pimedasse kohta," muigas Ray ja avas siis neiule kohvikuukse. Vahepeal olid nad oma jalutuskäiguga juba sinnani jõudnud. Aga tõesti.. kui üks kutt laoks välja kõik, mis tal mõttes keerles.. See oleks katastroof.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 3:20 pm

Jamie naeris ning raputas pead, samal ajal, kui ta kohvikuuksest sisse astus. "Usu mind, ma ei saadaks sind kuhugi," sõnas ta. "Ma võib-olla vaataks sind imelikult, naeraks su üle või raputaks etteheitvalt pead, aga ma ei saadaks sind kindlasti kuhugi," lisas neidis naeratusega. Nüüdseks olid Ray ja James juba letini jõudnud. "Nii et ausalt - minuga võid otsekohene olla ja kõik oma mõtted välja rääkida."
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 3:25 pm

"Miks küll sinusuguseid naisi rohkem ei või leiduda," sõnas Ray raske ohkega. Enamus tsikke.. Noh.. Praktiliselt kõik tsikid siis olid ju taolised, et kui nemad kuuleksid, mis meeste peas toimuks, kiljuksid nad alustuseks ja siis jookseksid minema või miskit. Ehk virutaks kõrvakiilu veel enne. "Noo.. Jätan meelde," muigas Ray endiselt veidi kõhklevalt ja viis pilgu menüüle, kerge muie huulil.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 3:42 pm

Jamie muigas. "Ma ise mõtlen ka, et miks minusuguseid naisi rohkem ei võiks leiduda - ma oleks siis palju rohkem nendega koos, kui meestega," sõnas neiu muiates. Ta oli siiski ju bi, kuid naisi, kes tema ootusi täita oskasid, oli vähe... "Jäta meelde," muigas neidis veelkord ning tellis siis endale ühe kartulisalati.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 3:46 pm

"Urr," muigas Ray. No see oli ta esimene mõte, kuigi võimalus, et James seda sama nilbelt mõtles, oli pea olematu. Nii kuum naine ei saanud nii perfektne olla, et ta veel mõlemal poolel ka mängiks ju. Ray tellis ka endale ühe salati, küll riisiga, ja lisaks veel klaasi segumahla.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 3:51 pm

"Urr tõepoolest," naeris James oma kähisevat naeru ning raputas siis pead. "Nüüd sa tead mu väikest saladust," muigas neidis, oletades, et Raymond taipas ära, et võimaluse korral ei ütle Jamie ka naistele ära. Tütarlaps võttis kartulisalati ühte kätte ning teise kätte haaras Ray käe. "Tule, lähme istume nüüd," sõnas ta, õrnalt noormeest tõmmates ühe kaugema nurga laua poole, ning siis ta käest lahti lastes. Poisil oli ikkagi salati ja mahlaklaas, tal oli mõlemat kätt vaja.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 3:55 pm

Ray kergitas üllatunult kulme ja siis segas teda kohvikutädi, kes salati ja mahla kuti nina alla asetas. Ray haaras need kätte ja juba tiriski Jamie teda mingi laua suunas. Kutt järgnes neiule ja pani siis enda asjad lauale, võttes selle taga ka istet. "Oota nüüd.. Saladust? Sulle meeldivad naised ka?" küsis Ray üle.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 4:00 pm

James istus laua taha ning naeris. "Kui mõni ilus ja samas kuradi hea iseloomuga naine silmapiirile satub, siis.. miks mitte?" küsis tüdruk muiates ning võttis esimese ampsu salatist. See oli vägagi maitsev. "Sellessuhtes, et ega ma tihti ei leia naisi, kes mind rahuldada igat pidi suudaks, aga vahetevahel tuleb ette, et leian," lisas tüdruk ning kehitas õlgu. "Ma ei tea, minumeelest on see okei... kas sind häirib see?"
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 4:05 pm

Ray naeratas laialt, rüübates neiu juttu kuulates oma mahlast lonksu. Täitsa ulme.. Ja oligi bi. Sellist asja juba kuigi tihti ei kohanud. Geid olid viimasel ajal jah tihe nähtus, aga lesbid või bid? Mitte väga. "Häirib? Otse vastupidi," muigas Ray. "Mina olen väga igasugustele inimestele avatud," sõnas ta veidi tõsisemalt, et mitte perverdi muljet jätta.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 4:24 pm

"Jumal tänatud," naeratas Jamie ning asetas kahvli korra lauale. "Ma mõtlesin, et sul on mingi probleem sellega äkki... sellise inimesega, kellel su orientatsiooniga probleeme on, ei saa ju suhelda," seletas neidis ning naeratas veelkord õrnalt. "Aga mehed tõmbavad mind siiski veidi rohkem," lisas tütarlaps muiates ja võttis laualt kahvli, et sellega endale paar ampsu kartulisalatit sisse kühveldada.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 4:28 pm

"Oh ei.. Mu onupoeg ja ühtlasi ka parim sõber on gei," muigas Ray. See oli ta tolerantsust tegelikult kõvasti mõjutanud ka. Enne hoidis ray taolistest eemale, aga nüüd polnud mingit probleemi. Pigem vastupidi.. Samas lesbide vastu polnud tal kunagi midagi olnud. Missugusel kutil olekski. "Mis on minu silmis ainult hea," vastas Ray kavala kulmukergitusega. Teiste meestega võistelda on vähe kergem kui naistega. Ka Ray võttis paar ampsu oma salatist. Njamm.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 4:32 pm

"No, siis ei tohiks üks pisike bi sulle mingi probleem olla," naeris Jamies ning raputas siis poisi kulmukergituse peale pead. "Oh sind," muigas ta ning võttis järgmise ampsu. "Ise oled täitsa sirge?" küsis ta nüüd noormehelt. Jah, see teema oli päris huvitav tegelikult. Eriti meeldis talle see reaktsioon, kui mehed teada said, et ka naised on Jamie'le väikestviisi turn-on. Ray ei erinenud ühestki mehest, kellele James seda maininud oli - umbestäpselt nii reageeris iga kutt. Aga Ray oli oma olemuselt juba palju sümpaatsem, kui need teised kutid. Michelle naeratas õrnalt Raymondile ning võttis siis veel paar ampsu salatist.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 4:34 pm

"Probleem kindlasti mitte," sõnas Ray kerge muigega, olles salati enne mahlaga alla loputanud. "Ma olen.. Jah. Sirge. Enda teada," vastas kutt lõbusal ilmel. No ta polnud kunagi kutti suudelnud, nii et tõesti.. Ära iial ütle iial. Aga üldiselt oli Ray täitsa kindel oma orientatsioonis. Lihtsalt see Chrisi kapist välja tulemine oli tema mõtted ka natuke valedele radadele viinud mingi aeg.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 4:43 pm

Jamie noogutas. "No siis on hästi," muigas ta kavalalt ja võttis viimase ampsu salatist. Neidis lükkas kausi ja kahvli endast eemale ja jäi Raymondi vaatama. "Sa oledki liiga armas, et gay olla," sõnas neiu. "Sellessuhtes, et kahju, kui sinusugune poiss gay oleks. Tüdrukud jääksid paljust ilma."
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 4:54 pm

Ray sai ka oma salatiga valmis, silmitsedes siis veidi pahuralt praktiliselt täis olevat mahlaklaasi. Temaga juhtus see alatasa, et ta unustas juua söögi kõrvale. Komplimendi peale valgus ta pahurasse näkku rõõmus naeratus ja kutt viis pilgu Jamie'le. "Ma ei leia, et minus midagi nii tohutult head on, et sellest kahju ilma jääda oleks," lausus ta siiski. Tüüpiline Ray, mis teha.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 5:10 pm

Jamie muigas. "Tohoh! Sa ei olegi üks neist 'olen-kena-ja-fucking-tean-seda' kuttidest? Ülbed ja enesekindlad?" küsis tüdruk. "No seda enam jääksid tüdrukud paljust ilma, kui sa gay oleksid," sõnas neiu veel kindlamalt. "Aga lucky us - me ei jää millestki ilma." Selle peale hakkas James naerma. Ei tundunud väga loogiline jutt tegelikult, aga noh...
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 5:14 pm

"Mitte eriti," vastas Ray kerge naeratusega. Enesekindlus oli alati üks tema puudustest olnud. Või siis selle olemasolu puudumine kui täpsem olla. Ehk oligi asi selles, et ta polnud leidnud midagi, milles ta hea oleks. Taolised asjad ju tavaliselt kergitasid inimeste egosid. "Kas tüdrukutele mitte ei meeldigi need ülbed ja enesekindlad pahad poisid?" uuris Ray muiates ja kulistas siis oma klaasi tühjaks.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 6:15 pm

"Need tüdrukud on ise nõrgad, kellele sellised pahad poisid meeldivad. Minule meeldivad näiteks toredad poisid," sõnas James selle peale. "Samas ei oleks mul selle vastu midagi, kui mu tore poiss oleks ka veidi enesekindel ning loomulikult peaks ta suutma mind kaitsa..." Tüdruk naeris. "Ma ju suudan alati pidudel mingid tropid endale sappa tolknema saada."
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 6:16 pm

"Aa, et kui on nõrguke tüdruk, siis on vaja badass kutti, kes tüdruku eest kõigile peksa annab ja üldse kõik ära teeb?" tõlgendas Ray seda teooriat omamoodi. "No siis minust küll tolku pole," ohkas kutt. Okei, tugev ta oli, aga enesekindlus? Njeetu.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by James Michelle Smith Püh Mai 01, 2011 6:30 pm

James noogutas ja naeris. "Midagi sellist jah," sõnas ta. "No tugeva iseloomuga tüdrukud otsivad hoopis teisi väärtusi. No, et oleks millest rääkida. Ma saan ise ka enda kaitsmisega tegelikult hakkama, aga tore oleks, kui keegi kõrval seisaks ja 'ma-tapan-su' pilgu tropile saadaks," naeris tüdruk ning raputas siis pead. "Okei, muudame teemat?"
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 01, 2011 6:32 pm

"Ja ei tea, milline see pilk olema peaks?" uuris Ray samuti naerdes. Ta küll taolist pilku kohanud polnud. Samas oli see ju hea.. Järelikult ei tahtnud keegi teda tappa. "Ja mis meie uueks teemaks siis oleks?" küsis kutt kerge muigega.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Ray ja Jamie lasid ka jalga! Empty Re: Ray ja Jamie lasid ka jalga!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele