Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Heinasõda? 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Heinasõda?

2 posters

Go down

Heinasõda? Empty Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 4:49 pm

Stifler tatsus, läpakas käes, aita. Läpakas oli valge, kuid tema riided olid kõik mustades toonides. Mustad teksad, mustad botased, T-särk ja dressikas. Must on tore. Kuigi meenutas Sebastiani, kes kogu aeg enda musta värvi ülikonnaga ringi töllerdas. Poiss ohkas vaikselt, ning ronis siis ühe heinakuhja otsa ja vajus sinna istuma, pilk läpaka ekraanil, videot jälgimas.

OT: Kutsutud rahvas, wtf.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 4:59 pm

James oli oma järjekordsel jalutustuuril laagriplatsil ning kiikas siis ühe tundmatu maja uksest sisse. Hein.. Tolm.. Ja keegi heinakuhja otsas. "Sa oled nagu nõel heinakuhjas," muigas James ning astus küüni, samal ajal tolmu eest ära lükates. "Peaasi, et sul endal lõpus on, aga kahju lihtsalt sellest, kes sind otsima peab pärast tulema," lisas tütarlaps mõtlikult ning arutlevalt.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 5:01 pm

Stifler tõstis pilgu, kui tuttav hääl rääkima hakkas. "Miks sul siis sellest, kes otsima peaks tulema, kahju hakkaks?" küsis ta kergelt pead kallutades. Zane ehk ikka otsib teda. Kui väga vaja on. Rahuldamata näiteks. Täna ta polegi saanud, milline õnnetus. Poiss suunas pilgu jälle läpakale, kui tüdruku vastust ootas.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 5:09 pm

James ronis samuti heinakuhja otsa, kuid mitte päris mitte-enam-nii võõra, kuid sellegi poolest nimetu poisi kõrvale. Distantsi pidi võõrastega hoidma. Äkki poisile ei meeldi, kui keegi ta läheduses on. Niisiis jättis tüdruk kõva poolteist meetrit enda ja tolle kuti vahele. "Muidugi oleks kahju... sest siis võib ka see inimene olla, nagu nõel heinakuhjas. You never know," sõnas tüdruk muiates.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 5:12 pm

"Ma arvan, et ainuke isik, kes tõenäoliselt mind otsima võiks tulla, oleks piisavalt tark ja helistaks mulle, kui ta tõesti mind ei leiaks," vastas Stifler. "Pealegi, ma olen uksest näha, või mis?" Matthew vaatas hetkeks võõra neiu poole ja suunas pilgu taas läpakaekraanile.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 5:13 pm

James muigas. "Olgu, point taken, võõras nimetu kutt," sõnas tüdruk ning lükkas jala üle põlve. "Sul on päris hea secret place," lausus neiu mõne hetke pärast. Tõepoolest - kes oskaks sind heinaküüni otsima tulla? Ilmselt mitte keegi. Neiu teadis, kuhu järgmine kord purjus peaga alkoholi välja magama tulla. See mõte pani tüdruku muigama.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 5:19 pm

Stifler muigas kergelt. "Ma arvan, et ma ei ole ainus, kes siin käinud on," ütles ta kerge lõbususega, kui dressika varrukaid ülespoole sikutas. Käes olid tal endiselt need ilma sõrmeotsteta kindad, mis tema armilisi käsi varjasid, samuti musta värvi.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 5:36 pm

"Polegi seda väitnud, aga hea koht on see sellegipoolest," muigas James. "Ilmselt pole küün eriline läbikäiguhoov, või mis sina arvad?" uuris tütarlaps nüüd noormehelt ning jäi siis pea viltu poissi vaatama. Ta oleks täitsa tore poiss olnud - ilus ja puha, kui ta kurat aga nii tõre ei oleks kõigiga. Jamesil aga seda va kannatuseraasu jätkus. Küll ta kunagi selle noormehe endaga normaalselt suhtlema saab.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 5:43 pm

Stifler vedas pilgu hetkeks tüdrukule, sealt võis välja lugeda tüdimust, ning suunas selle tagasi läpakaekraanile, kui ta enda asjad kinni pani, ning läpaka kaane kinni surus. "Ma ei ole kunagi väitnudki, et see läbikäiguhoov oleks," ütles ta kergelt naeratades, kui dressika seljast sikutas ning selle heinale asetas, ning selle peale enda läpaka tõstis, et ta seda kindlasti maha ei unustaks, kui ära läheb. Õnneks olid poisi niiöelda kindlad väga pikad, seega sikutas ta neid veel ülespoolegi, et ka üpriski kõrgele tehtud arme varjata.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 5:56 pm

"Nojah, seda ka," sõnas James ning ohkas. "Mida iganes, uus teema ehk?" pakkus ta nüüd õrna muigega välja. Miskipärast pakkus tüdrukule huvi, mis too võõras poiss nii tumedalt ja paksul riides käib, kui ometi õues on tõsiselt soe ning Jamie ise on vaid lõhkiste teksade, ketside ja valge maika väel. Kuigi huvi oli suur, ei hakanud tüdruk midagi küsima. Curiosity killed the kitty cat, kas tead.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 5:57 pm

Muidugi võiks Stifler ka valgesse riietuda, aga see määrduks liiga kiirelt ning väga värviliselt ta ka riietuda ei soovinud. "Ja milline teema siis?" küsis poiss maha asetatud dressikast juba suitsupakki otsides, kuid seda mõtet siis maha mattes, sest hein oli kergesti süttiv.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 5:59 pm

James mõtles hetke ning köhatas siis. See tolm siin küünis ei olnud väga sõber tütarlapse hingamiselunditega. "Näiteks võiksime rääkida selllisest tühisest asjast nagu..." Jamie mõtles veel hetke, "... et millega sa vabal ajal tegeled, oo tundmatu rüütel?"
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 6:02 pm

Stifler muigas kergelt, kui ühe heinakõrre korjas ning seda tükkideks murdma hakkas. "Kui sa tahad ausat vastust, siis põhiliselt mitte millegagi, kui tahad, et valetan, siis paljude asjadega," vastas Matthew pilku neiule suunates. "Ja sina?"
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Esm Apr 25, 2011 6:11 pm

Jamie noogutas. "Kui sa tahad, et ma valetaksin, siis mitte millegagi, kui tahad, et ma tõtt räägiks, siis paljude asjadega," vastas tütarlaps peaaegu samamoodi, nagu poiss talle ennist oli vastanud.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 25, 2011 6:13 pm

Stifler muigas põgusalt. "Minu pärast räägi kasvõi, et oled kullakaevaja, mul ükskõik," sõnas ta selle peale. Eks ta vaid niiöelda viisakuse pärast küsiski vastuküsimuse.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Teis Apr 26, 2011 1:56 pm

James torutas huuli ja tõstis ühte kulmu. "Tead, sinuga on vastik suhelda," sõnas ta. "Ausalt. Ma saan aru, et sa üritad mängida mingit tough-guy'd aga guess what - see on nõme," lisas tütarlaps ja ristas käed rinnal. "Teinekord, kui sul minuga suhtlemine nii vastumeelne on, ütle seda ja ma lahkun, mitte ära pritsi sapiseid märkusi." Tüdruk hüppas heinakuhjalt alla. "Oleme kokku leppinud?" küsis ta veel enne, kui küünist lahkuma hakkas. Mingitki reaktsiooni oleks ta nüüd tahtnud tolle noormehe käest.
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 26, 2011 2:18 pm

Matthew suunas pilgu tüdrukule ning kergitas vaevumärgatavalt kulmu. "See näitab päris selgelt, et sa ei tea, kes ma olen ja milline ma olen," vastas poiss selle peale. Olgu, kogu tema olek oli üks suur näitemäng, aga vaevalt ta tahaks näha kokkuvarisemise piiril olevat Stiflerit.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by James Michelle Smith Teis Apr 26, 2011 2:21 pm

"Jah, ma ei tea, kes sa oled, aga kurat - ma ei kannataks su tobedat käitumist, kui ma ei tahaks teda, kes sa oled ja milline sa oled!" lisas James veel ning turtsatas siis. "Mida iganes," pomises tüdruk ning jalutas aidast välja. Too noormees oli Jamie'le küll võõras, kuid ta tundus huvitav ning James väga tahtis teda tundma õppida. Sellise käitumisega õnnestus kutil isegi nii püsiv ja muidu üsnagi sõbralik inimene, nagu Michelle, endast eemale tõugata. Neidis jäi aida majaseina najale seisma ja ohkas. Mehed on sead...
James Michelle Smith
James Michelle Smith
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 292
Join date : 25/04/2011

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 26, 2011 2:29 pm

Stifler saatis tüdrukut pilguga, kehitas siis õlgu ning avas taas enda läpaka, kui sealt videot vaatama hakkas. Ta siiski keskenduda ei saanud. Aga samas, Stifler ei tahtnudki, et keegi, isegi mitte ükskõik kui sõbralik neiu temaga sõbraks saaks. Stifler on kinnine inimene, temaga pole võimalik enam sõbraks saada. Varem oleks olnud, aga enam mitte.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Heinasõda? Empty Re: Heinasõda?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele