Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Lõkkepidu - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Lõkkepidu

+15
Sebastian II
Elias Adams
Eliza Adams
Ellen Cornish
James Michelle Smith
Mary S. Wilson
Hanna Blackwood
Chandra Blu
Christer Dice
Matthew Stifler
Gregory Sanches
Trevor Farro
Raymond Dice
Jessica Star
Shakira
19 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 9:57 am

"Vau.. julged minusugusele sitapeale nii lähedal istuda? Äkki nakkab.." pomises Ray mornilt. Ta oli ka seal saarel eidestumas juba. Aga väga vähesed asjad suutsid kuti tuju ära viia ja üks neist oli taoline käitumine nagu Chris demonstreerinud oli. Üldse oli nõme oma onupojaga tülis olla. Või midagi..
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:00 am

Trevor oli vahepeal juba üsna jokki suutnud juua ennast. Ja siis ilmus sinna mingi plika. "Mida sa tahad?" küsis ta üles vaadates. Ta istus siiski maas ja neidis seisis püsti ju. Trev vihkas seda, kui teda passima jäädi. Ta ajas end puu najale püsti ja silmitses tüdrukut. Tutvumisõhtu või mingi sellise asja ajal oli ta oma nime öelnud, aga Trev oma puupeaga suutis selle ju ära unustada juba.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Christer Dice Püh Apr 24, 2011 10:03 am

"Juba nakkas," pomises Chris. Oli jah kergelt sitapeaks muutunud juba. Ükski normaalne inimene ei jätaks oma alaealist tühja kõhuga kutti koos rummiga üksi. Eriti kui tüüp niigi sassis on. Aga Christer jättis. Ise Trevor läks minema. Chris ei hakanud ka teda nagu nõela heinakuhjast otsima.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 10:05 am

"Olen tähele pannud, jah.." sõnas Ray ja pööras varda teistpidi. Kutt korkis pudeli lahti ja võttis sealt paar korralikku sõõmu. Nüüd tuli küll tuju end täis kaanida. Küll oli hea, et tal kohvris veel üks pudel leidus.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:05 am

"Anna pudel siia," Hanna ütles kui ta oma käe pudeli järgi sirutas, et see poisi käest ära võtta. Samuti kui see tundmatu tüüp ennast püsti ajas, nägi Hanna, et ta oli peaaegu sama pikk kui tema, kuigi nägi välja palju väiksem. Kuigi Hanna teadis, et see ei ole tema asi, ikkagi... keegi ei hakka ennast täis jooma. Samuti sai tüdruk aru, et sellele kuttile ei meeldi olla teiste inimestega. No sorry.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:11 am

Trevor kortsutas kulme. "Ei saa," lausus ta. "Minu pudel," lisas kutt kinnituseks ja hoidis oma pudelist kõvasti kinni. "Eksisid ära siia või?" küsis ta, "lõke on sealpool," osutas Trevor täiesti vales suunas. Tore, ta polnud kuigi sügaval metsaski ja juba ta oli eksinud. Ei tasu end suvalise puu all täis kaanida ilmselt. "Muide," teatas kutt, endal keel üsna pehme. "Mina olen Trevor," veider oli ju võhivõõraga ühes metsas suhelda. Imelik tüdruk, kust ta sinna sai üldse? Olgugi, et Trev hetkel rohkem peale ei joonud, hakkas juba alla kaanitud rumm aina enam ära kammima teda.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:15 am

"Taha veel rohkem purju minna või?" Hanna küsis kui ta hakkas aeglaselt nn Trevori poole minema. "Olen Hanna," ta ütles kui ta pudelist kinni sai, kuid oh ime. Isegi kui see jopakas oli purjus, ta oli tugev. Hanna viskas pilgu sinna poole, kuhu talle oli suunatud lõke asukoht ja väike muie tuli ta huultele. "Hmm... huvitav kas siin on meil 2 lõket või?"
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Christer Dice Püh Apr 24, 2011 10:16 am

"Novot, mis põed siis?" küsis Chris tuimalt. Trevor lasi jalga, Raymondiga tülis, veel midagi? Jooma ajab selline asi. Aga Chris ei tahtnud juua. Ta oli liiga mures Trevi pärast.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:19 am

Trevor muigas flirtivalt, kui Hanna talle lähemale astus ja pudelist haaras. "Kui sa lonksu tahad võid ilusti küsida," lausus ta ja silmitses siis tüdruku muiet. "Kus see lõke on siis sinu meelest?" küsis ta samuti muiates. Jaa, kui ta täis oli, siis oli ta hoopis teine inimene. Lõbus, flirtiv ja lollitav Trevor, aga hetkel ta tõesti ei teadnud, kus lõke on. Või noh, arvas teadvat. Oli kindel, et teab lausa.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 10:21 am

"Käi perse," sõnas Ray lühidalt ja lasi lihavardal lõkkesse kukkuda. Kutt tõusis püsti, haaras oma pudeli ja sammus eemale, järve poole. Kurat, ta isegi ei teadnud, mis ta valesti tegi ja ikkagi sai kogu pasa kaela.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:24 am

Hanna läks mänguga kaasa, kuna sel võimalusel ta võis selle pudeli kätte saada "Palun anna mulle see pudel, et ma saaks selle sinust meetri kaugusele ära viia. Vähemalt meetri," ta lausus tehes mõtliku näo. See poiss oli huvitav kuid Hanna ei olnud kindel, milline ta on kui ta ei ole purjus. "Minu arvates on lõke minu taga," ta ütles, kui ta ennast natukene keeras ja osutas lõke suuns, mida oli näha kui helendav täpp. Hanna tugevdas enda haaret, et kui see poiss vähe lõdvale selle laseb siis ta haarab selle.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:27 am

"Eeei, nii ei saa," muigas Trevor. "Minu pudel," kordas ta nagu kolmeaastane. Siis vaatas ta helendavat täppi. "Äkki need on tulnukad," lausus ta kaheldes. "Need samad, millega sa siia tulid ja nüüd sa tahad mind ka kosmosesse viia," seletas Trevor kahtlevalt. Ta hoidis endiselt pudeli ümbert tugevalt kinni. "Kuule, ma ei saa ju sealt juua, kui sa seda sedasi kinni hoiad," lausus Trev kavalalt muiates.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Chandra Blu Püh Apr 24, 2011 10:28 am

Chandra jälgis enda istekohast lõkkeääres istuvaid inimesi ning juba pikemat aega oli talle silma jäänud ka Raymond, kes aga korraga püsti tõusis ning enda sammud kogu sellest asjast eemale suunas. Tütarlaps kergitas õrnalt kulme, kuid ajas enanst siis sujuvalt püsti ning kõndis ringiga ümber ülejäänud rahva, võttes suuna samuti sinnapoole, kuhu noormees oli suundunud.
"Hei," sõnas Blu vaikselt, olles Ray'le järgi jõudnud.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:31 am

On ta idikas või? Hanna mõtles, kuid kui olla aus siis igaüks oleks võind arvata, et need on tulnukad. "Kas sa arvad siis, et ma olen tulnukas või?" ta küsis tehes üllatunud näo. "Ma muidugi arvasin, et mul on hele nahk... juu vist tuleb tulnuk silmaarsti juures ära käia,". Nüüd ma käitun nagu napaks, Hanna pragas iseennast. "Tead - need tulnukad tulid kuna sa jood nii, mis hirmus nii et ma soovitan sul selle pudeli minu käte anda," Hanna ütles, lootes et kutt on nii purjus, et tõesti usub teda.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 10:35 am

Ray libistas üsna järve ääres plätud jalast ja viis pilgu korraks Chandra'le. "Hei.." pomises ta vastu ja sammus sillale, istudes selle otsa jõudes siis silla servale. Kutil olid küll pikad teksad jalas, aga noh.. Kahju küll. Ray pistis jalad vette ja võttis pudelist taas mitu korralikku sõõmu.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Chandra Blu Püh Apr 24, 2011 10:39 am

Chandra seadis ennast noormehe eeskujul, peale pisikest hetke, samuti silla äärele istuma. "Kõik korras?" küsis tütarlaps vaikselt. Blu lükkas silmile vajunud juuksesalgu kõrvataha ning suunas oma pilgud noormehelt järve sillerdavale pinnale. Ilmselgelt ei olnud, kuid ta ei tahtnud ka koheselt seda märkida. See oli inimese enda asi, kas ta on nõus rääkima, mis tal hingel on, või ei.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 10:42 am

"Oojaa.." sõnas Ray naeratust näole vedades ja võttis pudelist veel ühe lonksu. "Ei.." pomises ta viimaks, toetades pea neiu õlale. "Chris vihkab mind ja ma ei tea, miks," ohkas kutt. Veidi dramaatiline, sest nad olid veits tülis lihtsalt, aga noh..
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:47 am

Trev võis küll täis olla, aga mitte nii täis, et tulnukatesse uskuda. "Kuule tead, teeme nii, et ma joon selle pudeli tühjaks ja siis sa võid selle endale saada," lausus Trevor kavalalt. Kuidagimoodi väänas ta pudeli tüdruku käest lahti ja peitis enda selja taha. "Ole nüüd ja lase mul juua," sõnas Trev muiates.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Chandra Blu Püh Apr 24, 2011 10:48 am

Chandra libistas sõrmedega läbi noormehe juuste, kui viimane oma pea tema õlale toetas. "Ma ei usu, et asi nii hull on," sõnas neidis vaikselt, enda pead kergelt kallutades, nõnda et põsk kergelt vastu kuti pead toetus.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:50 am

"Sa ei olegi idikas," Hanna ütles vaikselt, kui ta maha istus. Nüüd oli tema väiksem aga teda see ei painanud. "Joo pealegi aga arvest, et ma olen siin ja kraban selle pudeli nii pea ära, kui sa hakkad, midagi vähe imeliku tegema," ta ütles vaadaes Trevorit. Seekord te ei saanud temast võitu aga Hanna oli päris kindel, et see õnnestub kunagi.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 10:52 am

"Ma teen kõike valesti koguaeg," ohkas Ray. Kuidagi suutis ta isegi sellises asendis pudelist veel ühe sõõmu võtta ja toetas selle siis enda kõrvale sillale. "Ja see on nii nõme kõik, sest mina oleksin pidanud seal lollakal saarel olema," sõnas kutt pahaselt. Sedasi südant puistata ja halada polnud üldse Ray moodi tegelikult.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Trevor Farro Püh Apr 24, 2011 10:53 am

"Mis on imelik?" küsis Trevor turtsatades ja võttis suure sõõmu oma rummist. Ta istus siis viisakuse mõttes tüdruku kõrvale. Pudelit hoidis ta kindlalt enda käes. "Kuule, mis sa siin metsas teed üldse?" ei saanud Trevor küsimata jätta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Chandra Blu Püh Apr 24, 2011 10:57 am

Chandra käsi, mis noormehe juukseid silitas, peatus viivuks, kuid jätkas siis enda tegevust. Tütarlapsel polnud küll aimugi, mis saarest Ray rääkis, kuid ta ei hakanud ka uurima ega küsima, lastes noormehel lihtsalt hingelt rääkida, kui tal sellega kergem hakkab.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Hanna Blackwood Püh Apr 24, 2011 10:58 am

"Imeliku võib tõlgendada igat moodi. Igal inimesel on see erinev," hakkas tüdruk tarka panema. Ta oli seda kuskil kuulnud aga ega ta ise ka ei teadnud, mis see tähendas. "Kas sa tahad nii väga teada või?" Hanna küsis pehme hääelga. Kõige pealt tema saab teada selle poisi kohta ja alles siis hakkab ta endast rääkima. Hanna vaatas pudelit, mida poiss hoidid. Huvitav mis see on... ta mõtles, kuna ega Hanna ei olnud kunagi purju joonud. Kas ei olnud siis õigeid inimesi või oli jook lihtsalt selline sitt, et enne hakkad oksele kui jõuad sõõmu võtta.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Raymond Dice Püh Apr 24, 2011 11:02 am

"Ja ma ei tea ju, kui ma midagi valesti ütlen, sest keegi ei räägi mulle, mis seal toimus. Ja see on ebaaus. Chrisi jaoks on nüüd ainult Trevor ja mina olen mingi nõmedik, kes nende kahe vahel seisab. Ja ma tahan ju aidata, aga keegi ei lase.." vatras Ray edasi. Täitsa seosetu jutt iseenesest, aga kutt ei keskendunud eriti sellele, mida ta räägib.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lõkkepidu - Page 2 Empty Re: Lõkkepidu

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele