Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Saabumine 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Saabumine

+7
Christer Dice
Chandra Blu
Trevor Farro
Matthew Stifler
Jessica Star
Raymond Dice
Shakira
11 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Saabumine Empty Saabumine

Postitamine by Shakira Esm Apr 18, 2011 5:28 pm

Enamus inimesi oli juba kohale jõudnud, ning enda majakese numbri teada saanud. Neile oli antud aega tutvumiseks, ning nüüd oli kell kümme, kui rahvas saali hakkas kogunema. Shakira ootas neid juba laval, lava ääristavatest suurtest kõlaritest kostus vaikset muusikat. Tutvustamisõhtu, what a joy!
Shakira
Shakira
Admin
Admin

Postituste arv : 25
Join date : 17/04/2011

https://summercamping.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 5:32 pm

Ray sammus mingi väiksema kamba järel saali, heites sellele pilgu. Chrisi polnud kuskil paista. Nojah. Kutt jäi sinna kuskile ukse juurde seisma, viies pilgu lavale. Hakkaks nüüd fännitsema ja küsiks autogrammi. Oot, kas see oli see tsikk, kes jalka jaoks tolle veidra laulu tegi?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Jessica Star Esm Apr 18, 2011 5:37 pm

J kõndis läbi rahvamassi rohkem lava poole. Ta on ju lühike, ei näe teiste peade tagant. Üsna mõnus muusika kostus neiu kõrvuni, mis tekkis soovi tantsida. Aga ilmselt peetaks teda kahtlaseks, kui ta seda teeks. Jess jäi ootama, mis toimuma hakkab.
Jessica Star
Jessica Star
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 133
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 5:44 pm

OT: Oletame jah praegu, et toole pole, et normaalne põrand on. : D
Ning ma teen veidi omavalitsust ja kirjutan, et olen koos Zane'ga. Ta ei tohi ju sellest ilma jääda. XD

Matthew ja Zane olid samuti enda asjad ära sättinud, ning voodid kokku lükanud ja üldse majas omavalitsust teinud. Ehk siis seda igatmoodi kujundades. Siis, kui aeg hakkas kätte jõudma, suundusid nad samuti peamaja poole, saali. Matthew oli juba ammu loobunud enda orientatsiooni saladuses hoidmisest, seega hoidsid noored käest kinni, kui saali astusid. Stifler oli õppinud pilke ignoreerima, ja ta oli avastanud, et pisuke orientatsioonimuutus ei mõjutanud tema mainet eikuidagi. Olgu, vaid nii, et mõned neiud üritasid teda veel rohkem sebida. Et tema orientatsiooni tõestada. Mida iganes.
Poisid peatusid seal kusagil ja jäid omavahel rääkima.


Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 5:59 pm

OT: Chris ei pahanda nagunii. Very Happy

Trevor ja Christer astusid samuti käsikäes saali. Trevi ei märganudki Ray'd, ta nägi ainult Stiflerit ja Zane'i. Chris, aga tervitas oma sugulast ja jäi tema juurde seisma. Trev seda ei märganud ja astus edasi, Stifi poole, kuni Chrisi käsi ta tagasi tõmbas ja siis alles märkas ta Ray'd. Trevor heitis pilgu Mattile ja siis Chrisile. Oh well. Oma bf'ist ta ka kaugel olla ei tahtnud. Trev astus Christeri kõrvale ja jäi tuimal pilgul sinna seisma, vaadates mitte midagi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 6:02 pm

Ray tervitas Chrisi vastu ja viis siis hetkeks pilgu kuttide ühendatud kätele. Ta polnud harjunud neid lihtsalt koos nägema nii palju, muud midagi.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 6:11 pm

Ka Chandra otsustas ennast rahva sekka vedada. Tal ei olnud kunagi midagi sääraste asjade vastu, eriti kui sai kindla peale juurde uusi tutvusi või süvendada juba tekkinuid. Tütarlaps vooris läbi saali ning märganud viimaks enda sõbrannat, peatus Blu tema juures.

"Hei," tervitas ta Jessi kergelt, viies siis silmade pilgu üle ülejäänud rahva. "Keegi sulle silma on jäänud juba?" uuris neidis sõbranna uudishimulikult, lastes enda silmadel liikuda ühelt näolt teisele, üritades neist mingit pilti kokku panna. Tõsine teema. Ta peab kogu selle seltskonnaga terve suve koos veetma.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Jessica Star Esm Apr 18, 2011 6:14 pm

"Njaa, võib-olla," vastas J kerge muigega. Mõni oli ikka silma jäänud, aga ei tea, kas see "eriline" ka vaba on. "Aga sulle?" küsis Jess ning jäi mõtlema, miks Chandra üldse siia saadeti. Käitumine? Suitsetamine? Pidutsemine? Peab hiljem järgi uurima.
Jessica Star
Jessica Star
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 133
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 7:01 pm

"Kes?" uuris Chandra muigvel ilmega, üht kulmu ka kergelt kergitades, enda kõnes e'tähte teistest veidikene rohkem venitades. Saanud sama küsimuse vastu, noogutas Blu viivuks. Üsna mitu tegelikkuses isegi.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Jessica Star Esm Apr 18, 2011 7:06 pm

"Kahjuks on ta juba silmapiirilt kadunud," tõdes Jess ohkega. "Aga võime ju mõned kutsuda meiega tutvuma," lausus neidis viimase naeratusega. "Miks sind siia ikkagi saadeti?" huvitas J´d.
Jessica Star
Jessica Star
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 133
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 7:26 pm

"Arvad, et tasub riskida?" küsis Chandra vildaka muigega, lastes nüüd uuesti oma silmadel kuttide nägudele ekslema minna. Nägusamad olid kindlasti võetud, liiga nägusad nähtavasti neist ei huvituks, kuna nad mängivad mõnes teises liigas. Kuid otseselt silma riivavat ei olnud neist kedagi. Võib-olla mõnel näisid tõesti üksikud torkavad vead küljes olevat, kuid üldpilt oli kõigil hea.

"Ah? Ee, noh.. Tead küll. Et mul on ditsipliini puudus. Pidutsen. Liiga palju jamasid. Suitsetamine. Ei anna teada, kuhu ma lähen või kellega viibin. Neile tuli nagu, nüüd, mil on mu viimane suvi veel vaja alaealisena üle elada, meelde, et nad on mu vanemad," rääkis Chandra, esiti üsna ükskõikselt, kuid siis tasandas enda häält veidikene ning ta muutus natukene tusasemaks. Seitseteist näis olevat kõige totram vanus. Enam mitte kuusteist ja peaaegu kaheksateist. "Seega nad mõtlesidki, et saadavad mu kuhugi, kus nad teavad, et ma kindlalt olen ning kellega ma olen ja nii edasi."
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Jessica Star Esm Apr 18, 2011 7:32 pm

"Riskida tasub ikka. Võime ka lihtsalt aega veeta. Aga ma olen kindel, et meil on ka siin lõbus. Ma annan enda garantii sellele üritusele," vastas J peale Chandra kurvemaks muutumist.
Jessica Star
Jessica Star
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 133
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 7:45 pm

"Ma ütleks, et nad ei oska eriti karistusi valida. Selles laagris on potensiaali," märkis Chandra naeratades. "Iseäranis noormeeste kohapealt," lisas ta kavala muigega. Muidugi. "Kellega me riskime?" uuris neidis sõbrannalt.
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Christer Dice Esm Apr 18, 2011 7:48 pm

Chris vaatas saalis natuke ringi. Seda ta teadis, et Stif ka seal laagris on, aga näe, Zane ka. Tundus, et nad on ka siiani koos. Nunnu. Huvitav, kas siin veel tuttavaid nägusid on? Esialgu nagu ei paistnud. Seejärel jäi tema pilk peatuma laval. Christer oli kursis, kes siin juhatajaks ja muidu asjatajaks on, aga ikkagi oli veider Shakirat näha.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 7:50 pm

"Kas too tsikk laulis seda waka wakat või waka locat või mis iganes see laul ka polnud?" küsis Ray viimaks, kui tal enda arvates selle loo nimi meelde tuli. Mingi siuke teema oli ju.. Waka.. Aga mingi loca oli ka.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Jessica Star Esm Apr 18, 2011 7:53 pm

"Mulle paluks hetero ja pikk kutt," vastas Jessica naerdes. Oleks poiste valik nagu mingisugune pood, kust sobiva leiad. "Ma ei tea, kes sulle silma jäid?"
Jessica Star
Jessica Star
17-aastane
17-aastane

Postituste arv : 133
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Christer Dice Esm Apr 18, 2011 7:54 pm

"Waka wakat JA Locat," lausus Chris. Nendest lauludest oli nii kopp ees juba. Samas, Christer oli juba vaimu valmis pannud, et ta neid laule siin laagris kuulma hakkab. Shakira raudselt tahab laulda neile kõigile.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 7:58 pm

"Hmm.." venitas Ray mõtlikult. Olgugi, et ta midagi nüüd ära ühendas, ei saanud ta siiski täpselt pihta, kes see tsikk oli. Shakira.. "See on see kõhutantsija!" sõnas Ray lampi ja ka üsna valjult. Puhas õnn, et saalis muusika mängis.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 8:01 pm

Ray hüüde peale viis Trevor oma pilgu kutile. Mida ta öelnud oli? Trev oli täiesti omas maailmas. Ta ohkas ja toetas oma pea Chrisi õlale. Kaua nad seal kuradi saalis passima peavad?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Christer Dice Esm Apr 18, 2011 8:03 pm

"Ma vaatan, et sa oled ta taustaga rohkem kursis kui mina," muigas Christer. Chrisil polnud õrna aimugi, millega Shakira peale laulmise veel tegeleb. Chris pole tolle tšiki muusikavideosid ka vaadanud. Christer vaatas Trevorit. Tal oli raudselt igav. Shakira võiks algust teha juba.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Chandra Blu Esm Apr 18, 2011 8:13 pm

"Noh, need tunduvad seal üsna kompud," viitas Chandra neljase kuttide kamba poole, kes olid ennast ühe seina ääres sisse seadnud. "Ning need," lisas tütarlaps, viidades väiksele rühmale, kes olid ukse lähedal seisma ning rääkima jäänud. Tema kulm tõmbus kergelt kipra, "kuigi kaks neist näivad mitte meie liigas mängivat. Kolmas on küll kena."
Chandra Blu
Chandra Blu
17-aastane
17-aastane

PT : you make me go asdfghjkl
Postituste arv : 298
Join date : 17/04/2011
Age : 29
Asukoht : Paradise

http://karumaania.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 8:16 pm

"Ma olen mingeid videosid näinud," õigustas Ray end, viies siis samuti pilgu Trevorile. "Noh jupats, mis mossad?" uuris kutt lõbusa muigega.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 8:18 pm

Trevor saatis Ray'le kurja pilgu arvates, et Chris seda ei näe. "Sa ei lõbusta mind ju," lausus ta siis üleolevalt. Jupats my ass.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Raymond Dice Esm Apr 18, 2011 8:23 pm

"Sorry, ma pole selliste kalduvustega," muigas Ray, võttes seda lauset ilmselgelt nilbel kujul. "Pealegi on see avalik koht,"
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 8:34 pm

"Kardad?" mõnitas Trevor ja pööras end Chrisi poole. Ta pani oma vaba käe Chrisi põsele ja suudles magusalt oma kutti. Tema küll mingi avaliku koha pärast ei põdenud. Samas ega ta seda ka ei mõelnud, et Ray peaks teda suudlema kukkuma nüüd.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Saabumine Empty Re: Saabumine

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele