Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Istumas 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Istumas

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Istumas Empty Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 5:12 pm

Stifler oli ikka ebanormaalselt hilja ärganud, ning istus nüüd, kella kuuest õhtul, järve ääres kail ja põrnitses vett. Kui ta niimoodi jätkab, magab ta terve laagri maha. Aga mis seal ikka, Matthew on Matthew, magab kaua. Väga kaua. Talle tundus, et Zane sureb küll igavuse kätte ära, sest too ärkas üpriski vara. Või noh, Stifleriga võrreldes. Vist.
Matthew oli käed sooja saamiseks dressika taskusse surunud, ning kortsutas vaevumärgatavalt kulmu, kui vett, mida ta ei sallinud, vaatas, ning meenutas kõikvõimalikke erinevaid seiku, mis olid seotud veega. Mälestused-mälestused.

OT: Mõmmik.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 5:21 pm

Trevor jalutas mööda laagri platsi ringi. See sõna juba oli rõve. Ta märkas eemal, järve ääres Stiflerit üksi istumas. Trev kõhkles hetke. Samas üksi oli ka nõme jalutada. Kutt võttis suuna sõbra poole. Ka tema käed olid pusa taskutes ja tal oli tema lemmik - punase-musta triibuline pusa seljas. Trev istus Matti kõrvale kaile maha ja toetas oma pea kuti õlale. "Hei," pomises Trev vaikselt ja silmitses samuti vett.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 5:24 pm

Stifler oli üpriski oma mõtetes, ja märkas Trevorit alles siis, kui poiss tema kõrvale istus ja pea tema õlale toetas. "Hei," vastas Matthew kergelt naeratades. Trevoril oli mälu tagasi, mis oli lihtsalt ülitore. "Kuidas läheb?" küsis ta mõne hetke pärast, kui pilgu taas järvele suunas. Tal ei olnud Trevorit siin laagris eriti näinud, pealegi, siin oli ju nii palju rahvast. Kuid tore, et poiss nüüd siin oli, parim sõber siiski. Ning mõne minuti temaga rääkimise eest oli Stifler valmis andma päris palju. Ja lihtsalt... olemise.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 5:33 pm

Trevor ohkas. "Ma ei tea. Ma ei mõista seda küsimust enam," pomises ta. Ta ei saanud öelda, et tal sitasti läheks. Tal oli ju Chris ja Matt ja... ooo Raymond. Ning psühhiaater oli ka öelnud, et ta juba paraneb või midagi ja inimestega suhtlemine teeb talle head. Samas ta ei saanud ka öelda, et tal hästi läheb, sest sisimas oli koguaeg mingi hirm ja iga teine asi tekitas temas kahtlusi ning minevik kummitas ikka veel. Normaalselt oleks ka liiga veider vastus olnud. Ühesõnaga ta ei osanud vastata. "Kuidas sul?" küsis ta hoopis.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 5:40 pm

Õigus, Trevor oli ju juba piisavalt palju üle elanud. Kui Stifler oleks seda kõike taluma pidanud, siis ta vist ka ei oskaks enam nii lihtsale küsimusele vastata. Ega ta praegugi ei oska. "Ma ka ei tea," vastas ta siis lõpuks kergelt ohates. Hästi, kuna ta oli saarelt pääsenud, ning tal olid Zane ja Trevor. Halvasti, sest ta oli kaotanud nii mitmed endale lähedased isikud. "Ma ei taju enam, kas mul läheb hästi või ei. Läheb kuidagi. Olen veel elus, ja see peaks nagu hea olema." Njah, oli elus. Ta võib siin kahe minuti pärast ka kutupiilu olla. Ta peaks Trevorile enda astmast rääkima... Too oli siiski tema parim sõber. Praegu teadsid sellest nii vähesed. Ja Stifler teadis, et võib Trevorit usaldada, teadis seda juba aastaid. Omaette alahuult närides asetas ta ettevaatlikult käe ümber poisi. Nii oli tal mugavam. "Trevor, ma peaksin sulle midagi rääkima," sõnas ta siis järsku, otsustanud, et ta ikkagi ütleb Trevile, mis haigus tal on.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 5:56 pm

"Eks ta ole," pomises Trevor vett silmitsedes. Saabus mingi veider vaikus. Siis libises Stifleri käsi ümber Trevori ja Matt purustas vaikuse. Trev tõstis pea kuti õlalt ja vaatas talle silma. "Nii?" küsis ta veidi murelikult. Ehk rohkem murelikult, kui ta oleks pidanud olema, aga sõnad "ma pean sulle midagi rääkima" ei kõlanud mitte kunagi hästi ja need ei tõotanud samuti head.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 6:01 pm

Stifler hingas sügavalt sisse, ning suunas pilgu teisele poole järve. Siis võttis ta vaba käega dressika taskust enda inhalaatori, selle imevidina, mis teda lugematuid kordi surmast päästnud oli. "Kas sa tead, mis see on?" küsis ta seda Trevorile näidates, hääl rusutud, kui ta ka pilgu poisi näole suunas. Võimalik, et too ei teadnud, aga ta tahtis vastust teada. Raske oli enda parimale sõbrale, kes oli nii palju üle elanud, teatada midagi sellist, et Stifler võib iga hetk ära surra.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 6:11 pm

"Inhalaator," pomises Trev. Nii taun ta nüüd ka polnud. Pealegi, ta oli Sethil seda näinud. Astmaatikud ja astmaatilised allergikud kasutasid seda. "Miks sul see on?" küsis Trevor vaikselt. Leidis selle kusagilt? Palun ütle, et sa leidsid selle. Trevori kulm kiskus aina enam kortsu. Oli ta valmis üldse vastu võtma mingit sellist infot. See surma teema oli ikka päris jube.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 6:16 pm

Stifler noogutas poisi vastuse peale, ning surus inhalaatori tagasi taskusse. Ta kallutas küsimust kuuldes pea kuklasse ja sulges silmad, et pisaraid peatada. Ta ei suutnud seda Trevorile öelda. Zane'ga oli lihtne selle pärast, et ta lihtsalt juhtus juures olema, kui poisil hoog oli. Siis, silmad avanud ning ühe jonnaka pisara, mis tema põselt alla libises, vaba käega pühkinud, suunas Matthew enda üpriski punaste silmade pilgu Trevorile. "Mul on astma," vastas ta lõpuks vaikselt ja neelatas. "Varem ei olnud see tõsine ja ma ei näinud vajadust rääkima. Nüüd... n... nüüd on mul hoog peaaegu iga päev." Stifler grimassitas vaevumärgatavalt ning hõõrus silmi ja pühkis endal järgmise pisara. Kuradima raske oli seda Trevorile öelda, ning ta võis vaid ette kujutada, mida too tunda võib, olles üle elanud juba nii palju kohutavaid asju.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 6:23 pm

"Aga...." pomises Trevor, silmad märjaks muutumas. "Sa saad ju terveks. See ei süvene ju veelgi. Sa ei sure ju ära," pomises ta pisarad silmist jooksmas. Ta ei vaevunud neid ära pühkima ka. Las jooksevad siis. Stif ei tohtinud surmaohus olla. Astma polnud ju nii hull. Come on. Seth surfas ja tal oli astma. Vist. Äkki tal polnud astma, äkki tal oli see allergia. Trevori silmis tegi sama välja.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Esm Apr 18, 2011 6:27 pm

Stifler naeratas põgusalt. "Mulle tundub küll, et süveneb," ütles ta vaikselt, kui vett vahtis. "Suren... no... see on väga... see oleneb paljudest asjadest. Või pigem, vaid sellest, kas ma saan õigel ajal inhalaatori või ei." Halb teema. Kuid Matthew tahtis, et Trevor seda teaks, et ei süüdistaks Matthew'd siis, kui poiss peaks selle pärast surema, et Matthew pole talle öelnud. See oleks ebameeldiv. "Ma ei tahtnud sind kurvastada." Stifler surus huuled kokku ja pühkis paar pisarat Trevori põskedelt. Mõmmit nutmas näha oli nii kurb.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Esm Apr 18, 2011 6:31 pm

"Kõik ajab mind nagunii nutma koguaeg," vabandas Trevor. Ta pööras pilgu veele, pisarad jooksid ikka edasi. No on raisad. "Ma lihtsalt.... Ma ei saa sind ka kaotada," sosistas Trev vaikselt ja silmitses Matti kurba nägu. Tema nuttis ja Matti silmad olid punased. Milline ideaalne kooslus.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 1:54 pm

Noh, ajalugu arvestades... Stifleril pruukis vaid mõnda saarel veedetud päeva meenutada, ja ta oli pisarate äärel. See ei ole enam Stiflerilik. Ning, nagu tema isa ütles, on Matthew nende perest välja arvatud kah. See oli üks põhilisi põhjuseid, miks poiss üldse seal laagris oli. "Ma ei pruugi surra," ütles Matthew siis selle peale. Ta ei tahtnudki. Tal oli liiga palju, mille pärast elada, isegi, kui see kellelegi teisele märkimisväärne ei tundunud. Aga Trevor ja Zane olid need inimesed, kelle pärast Stifler seda inhalaatorit endaga kaasas vedas, ning kõigest hoiduda üritas, mis hoo peaks tekitama.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 2:01 pm

Trevor raputas pead. "Sa ei suregi," pomises ta kindlalt. Maailm lihtsalt poleks nii julm ju. Ei saaks olla. Trevor oli juba piisavalt sõpru kaotanud. Huvitav, kas kõik see saarel läbielatu oli talle karistuseks, et ta varem nii halb inimene oli olnud? Ilmselt küll. Aga nüüd on ju tema karistus läbi ja Stifleriga ei juhtu midagi. Paljud astmaatikud elasid väga vanaks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 2:09 pm

Matthew naeratas taaskord. "Ma üritan seda meeles pidada," ütles ta kerge lõbususega. Ta ei tahagi surra. Ning kui sureb siis... no, siis on ta enda haiguse peale väga vihane. "Räägime nüüd millestki paremast. Ma lihtsalt... tahtsin, et sa teaksid minu haigusest." Lõbusamaid teemasid, palun!
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 3:07 pm

"Räägime," noogutas Trevor ja silmitses vett. Tal polnud aimu ka millest ainult. Tema küll ühegi idee peale ei tulnud. Trevor oli oma pea taas Stifleri õlale toetanud. Nii oli mugav olla. Stifleri käsi oli endiselt ümber ta piha. Huvitav, mida Chris või Zane ütleks, kui seda näeks. No loomulikult ei tähendanud see midagi, nad olid ju siiski parimad sõbrad.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 3:09 pm

Stifler vaatas vett, ning mõtles samas, mida ta seal järve ääres tegi. Ta ju kartis vett. "Kuidas sul Chrisiga läheb?" küsis ta siis lõpuks küsimuse, mida ta juba ammu oli tahtnud küsida. Nad vist olid veel koos. Stifler ei muretsenud eriti selle pärast, mis siis juhtuks, kui Chris või Zane neid siin näeksid, mõlemad teadsid, et Matthew ja Trevor olid parimad sõbrad. Ning sellised lihtsad asjad on ikka lubatud.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 3:18 pm

"Hästi," vastas Trevor. "Vaatamata kõigele läheb meil ikka hästi. Ta on räigelt kannatlik, ma ei kujuta ette, kuidas ta suudab," lausus Trev. Kannatlik as in Chris kannatas Trevi viimase aja tujumuutused ära ja ka selles mõttes, et nad polnud juba üle nelja kuu vahekorras olnud. Kutina teadis Trev, kui raske on sedasi rahulik olla, aga samas ega Chris enne ka eriline voodivallutaja olnud. Küllap ta oli harjunud.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 3:21 pm

"Seda on hea kuulda," ütles Stifler ausalt. Paistis, et mõlemad paarid, mis saarel tekkinud olid, olid püsima jäänud. See oli hea, vähemalt Stifleri seisukohast. Tegelikult, võib-olla olid veel mõned paarid, aga Matthew ei suhelnud teistega nii palju. Pealegi ta ei vaadanud, kes ära tulid ja kes sinna jäid.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 3:29 pm

Trevor noogutas. "Ja teil Zane'iga?" küsis ta siis. Mingi small talk tekkis. Kas neil tõesti polnud enam muust rääkida või midagi?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 3:31 pm

"Hästi, ma arvan." Stifler silmitses järve teist kallast, ning hammustas mõtlikult alahuulde. "Trevor, ütle mulle ausalt, mida sinu vanemad arvasid, kui nad sinu orientatsioonist teada said?" Kui juba teema sellistel asjadel oli, siis võis ju küsida kah, et mida tema vanemad arvasid. Arvatavasti mõistlikumad, kui Stifleri omad.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 4:52 pm

Trevor noogutas ja siis esitas Stif küsimuse. Ta ohkas. "Mu isa sõimas mu läbi ja kui ta taipas, et see ei muuda midagi, peksis ta mu läbi," pomises Trev vastuseks. "Emal on koguaeg suva olnud," lisas ta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 4:56 pm

Siis ei olegi väga erinev... "Mul on siis vist vedanud," sõnas Stifler kulmu kortsutades. Ta visati lihtsalt perekonnast välja, ning Matthew poleks eriti imestunud, kui ta enda nime sugupuul enam ei leiaks. Muidugi see tegi haiget, aga samas sai Matthew oma isast aru. Too oli alati homofoob olnud. "Aga mida ta praegu arvab? Su isa, ma mõtlen."
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Trevor Farro Teis Apr 19, 2011 5:22 pm

Trevor kehitas õlgu. Ilmselt vihkab mind. Ta ei salli Chrisi silmaotsaski, aga ta talub või midagi. Ilmselt teab, et kui ma 18 täis saan, siis lasen jalga sealt pasaaugust," pomises Trev. Ega ta isa väga leplik polnud jah, Farrode nimi oli samuti tuntud, aga vähe teistes ringkondades. Linnavalitsuses näiteks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Matthew Stifler Teis Apr 19, 2011 5:49 pm

Stifler võiks ka välja kolida. Või noh, koliski, sest tema isa viskas ta üpriski suure draamaga välja. Enda korterisse, mille isa suuremeelselt siiski talle jättis. Kui kena temast. "Kahju, et sellised inimesed maailmas on." Tõesti kahju. Matthew tahaks, et ta saaks oma isaga normaalselt läbi, aga ta ei mäleta ainsamatki nädalat, kus nad ei tülitsenud. Päevi, jah, aga nädalaid - ei.
Matthew Stifler
Matthew Stifler
19-aastane
19-aastane

PT : They say I'm brainwashed but I'm in love with this man
Postituste arv : 1250
Join date : 17/04/2011
Asukoht : Hullumaja wtf

Tagasi üles Go down

Istumas Empty Re: Istumas

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele