Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
It's almost easy - Page 3 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

It's almost easy

4 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 13, 2011 11:04 am

"Ma olen koguaeg gei olnud," vastas Riva endiselt naerdes ja toetas oma pea Ray õlale. Ta silmitses Chrisi ja Trevorit. Nende poole oli mugav vaadata. Riva rüüpas lonksu oma teest ja naeratas endiselt. Ta ei mõelnud sellele, mille pärast ta sinna oli tulnud. Polnud mõtet oma tuju rikkuda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 13, 2011 11:30 am

"Lasteaias ahistasid väikeseid poisse?" küsis Trevor kergelt naerdes ja kujutas ette, kuidas üks väike tumedapäine poiss teisi kiusab ja neilt musi nurub. Ta ise oli ju ka koguaeg kuttidest huvitatud olnud ja tema küll lasteaias teisi poisse ei kiusanud. Samas talle meeldisid plikad väga pikka aega rohkem kui kutid.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 13, 2011 11:42 am

Ray hakkas selle peale uuesti naerma, kujutades samuti seda pilti ette. Vaesed kasvatajad, kes sellise põnniga hakkama pidid saama. Samas oli mingis mõttes sedasi kindlasti parem, et ta koguaeg gei oli. Ray ei kujutanud väga ette, kuidas temasse koolis suhtuma hakatakse.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 13, 2011 11:55 am

"Ei, mitte päris," naeris Riva. "Lasteaias ei saa ju aru sellistest asjadest. Algkoolis ma vaatasin, et teised on imelikud, sest neile meeldivad tüdrukud ja siis ma ütlesin oma tolleaegsele parimale sõbrale, et mulle meeldib hoopis tema ja sealt sain ma oma esimese musi," rääkis Riva. Õnnelik lapsepõlv? "Ma pole kunagi mingi sebija olnud," lisas kutt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 13, 2011 12:05 pm

"Aww," muigas Trevor. Ta ei mäletanudki oma esimest musi kutiga. Ilmselt kusagil peol lääpas olles. Ta oli ikka väga suur peoloom kunagi olnud. Nüüd Stif neid enam ei korraldanud ja ega ta poleks läinud ka ilmselt. "Ja sa oled koolis koguaeg oma klemm olnud kuigi sa gei oled?" uuris Dash. Loodetavasti ei liigu teema kuidagi Riva parima sõbra surma suunas. Ray'l pole küll vaja midagi karta. Nende kool oli väga geisõbralik pärast seda, kui Trev ja Pat iga nurga peal aelema hakkasid. Siiani pole olukord väga muutunud. Nüüd käivad Zane ja Stifler käest kinni ringi. Nende koolis on veel paar geitüüpi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 13, 2011 12:38 pm

"Mitte otseselt oma klemm." Riva kehitas õlgu. "Ma olin omaette rohkem, aga mind võeti omaks küll jah," sõnas ta. Selles suhtes oli tal hea elu. Keskkoolis kiskus asi käest. Ta muutus kellekski, kelleks ta eal muutuda poleks tahtnud, aga sel hetkel arvas, et see on lahe. Rumal on see noorus.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 13, 2011 12:44 pm

"Riva pole su päris nimi ju?" küsis Trev uue küsimuse. See nime asi huvitas teda ka. Mis nimi see Riva õigupoolest oli? Tõenäoliselt mingi hüüdnimi. Huvitav, kuidas ta selle saanud oli? Ise mõtles välja? Trevori hüüdnimi oli lihtne. Trev. Enamus ei teadnud ta täispikka nime. Ja pooled, kes teadsid, unustasid selle kohe kui kuulsid. Peale Chrisi, tema suutis Dashi nime meeles pidada.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 13, 2011 12:55 pm

"See on mu perekonnanimi," vastas Riva. "Mu päris nimi on Damien William Riva, aga kõik tuttavad kutsuvad mind Rivaks. See algas ülikoolis alles tegelikult. Kodukohas olen ikka Damien," seletas naeratus huulil. Selline Trevor meeldis talle rohkem, kui see kahtlustav Trevor.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 13, 2011 1:06 pm

"Damien on normaalne nimi ju," arvas Trev. Ta ise suht vihkas seda, et ta Trevor oli, sest see oli isa nimi ka. "Damien, Damn," muigas Trev. Mängimisvõimalusi selle nimega oli. Samas kui nüüd mõelda, siis Riva oli ka lahe nimi. "Mu parimat sõpra kutsuvad ka kõik Stifleriks," lausus Trev, "ta päris nimi on Matthew." Mingil ajal oli Trevi ka Farroks kutsutud, aga seda tegid vähesed ja siis tuli ta väikevend keskkooli ja asi kiskus segaseks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 13, 2011 2:27 pm

Riva kehitas õlgu: "mina pole öelnudki, et pole, aga Riva jäi kuidagi külge lihtsalt." Ta oli vahepeal oma tee topsi tühjaks joonud ja asetas nüüd tühja topsi ökapile. Riva toetas oma pea Ray õlale ning võttis tema ümbert ka kinni. Nii oli hea olla.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 13, 2011 2:39 pm

Ray kuulas rahulikult ja rõõmsalt kuttide jutustamist. Tal oli lihtsalt niinii hea meel, et need kaks nüüd läbi said omavahel. Ei tundunud tõesti, et Trev Rivasse halvasti suhtuks. Ray naeratas, kui kutt talle lähemale puges ja vajutas ta laubale musi. Naljakas mõelda, et alles olid Chris ja Trev sedasi voodis lesinud ja Ray oli neid vaadanud ja mõelnud, et tema küll nii ei suudaks.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Christer Dice Reede Mai 13, 2011 7:20 pm

Chris oli terve selle aja kuskil sügavalt omas mullis ja jõi teed. Kuttide vestlus läks tal ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Oma teega lõpetanud, tõusis ta voodilt ja viskas topsi prügikasti. Seejärel tiris ta endalt särgi seljast ja teksad jalast ning puges Trevori kõrvale teki alla tagasi. Ta vajutas Trevori, kes millestki vatras, suunurka musi. Seejärel klammerdus ta kuti käe külge ja toetas oma pea siis tema õlale ning sulges silmad.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Trevor Farro Püh Mai 15, 2011 9:25 pm

"Kas Dice'idel on uneaeg?" küsis Trev muiates, kui Chris talle sedasi armsalt lähemale puges. Samas oli vastasvoodis Damien see, kes unenägu oli. Huvitav, kas neil kitsas pole kahekesi seal voodis? Üldse oli imelik Ray'd sedasi voodis teise kutiga näha. "Te olete nagu päriselt koos?" küsis Trev Rivat ja Ray'd silmitsedes. Ei, ta polnud oma eelarvamustest Rivasse loobunud. Ta leidis endiselt, et kutt on narkar ja teda ei saa 100% usaldada, aga samas ta leidis ka seda, et tüüp oli paraja sita seest läbi käinud ja liikus endiselt ringi pea püsti ja selle eest Trevor austas teda mingil määral.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Christer Dice Esm Mai 16, 2011 10:04 am

"Mhm," mõmises Christer selle uneaja jutu peale. Tegelikult tal und ei olnud, aga magama jääda tahtis ikkagi. Ta tahtis ära oma mõttemulli seest ja parim väljapääs näis olema rännak unenägude maale.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

It's almost easy - Page 3 Empty Re: It's almost easy

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele