Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

I'm not insane! I'm not insane!

2 posters

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 14, 2011 11:30 am

"Käisid. Sa ärkasid mingi nelja paiku ja käisid duši all ja siis kuivatasid fööniga juukseid ja ma ärkasin üles ja siis sa hakkasid pärima, kas me käime ja kui ma uurisin, mis viga, siis sa tulid kallale mulle põhimõtteliselt," selgitas Ray. "Sa viskasid mind fööniga ka muide, nii et me peame uue ostma," muigas kutt maas olevale föönile viibates. Ehk siis selle jäänustele..
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 14, 2011 12:30 pm

"Me peame uue ostma?" küsis Riva. "Me käime?" küsis ta jälle. "Mina pean ikka uue ostma," sõnas Riva kaheldes. Ta ajas end voodis istukile. "Kas me lähme siis sööma?" küsis ta pilku Ray'l hoides.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 14, 2011 12:53 pm

"Või.. nojah. Sina pead," kordas Ray pilku mujale viies, otsides enda riideid. Mis igal pool laiali olid, nagu ikka. Kutt ronis voodist välja ja hakkas vaikides riidesse panema.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 14, 2011 1:11 pm

Riva ajas ka end voodist välja ja pani end vaikides riidesse. Kui Ray samuti riides oli viimaks, põimis Riva oma käed ümber Ray kaela. "Palun saa aru, et mina pole kutt, kellega sa koos olla tahaks," sõnas Riva. "Vaata mind, ma ei saa iseendagagi hakkama. Ma olen inimvare. Läbi aegade on inimesed minu juurest ära läinud ja minust loobunud," sõnas kutt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 14, 2011 1:13 pm

Ray viis pilgu jälle mujale, vaikides esialgu. "Kes on Michael?" küsis ta viimaks. See küsimus oli teda piinanud hetkest, mil Riva öösel mingist Michael'ist midagi sonis.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 14, 2011 1:48 pm

"Mu vend," sõnas Riva kulme kortsutades. "Ma mainsin teda?" küsis Riva kahtlevalt. Või sai Ray info kusagilt mujalt. Ta sattus segadusse ja päris kiiresti hakkas halb jälle. "Vaata mulle otsa," palus Riva. "Vaata mulle otsa ja ütle, mida sa tahad," palus Riva.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 14, 2011 1:50 pm

"Sa ei tundnud mind ära. Sa ütlesid, et Michael saatis mind," selgitas Ray. Mnjaa, see seletas nii mõndagi nüüd kogu selle öise jama kohta. Ray ohkas ja vaatas otse Riva silmadesse. "Ma tahan sind," sõnas ta kindlalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 14, 2011 5:19 pm

"Mida sa minust tahad? Tahad minuga magada ja lihtsalt lõbutseda?" küsis Riva veidi etteheitvalt. Ta tõmbus Ray'st eemale. "Sest mina ei ole valmis sellisteks mängudeks. Ma tahan... Ma ei tea, mida ma tahan," pomises kutt aknast välja vaadates.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 14, 2011 5:54 pm

"Ei!" sõnas Ray kiirelt ja tõmbas Ray uuesti enda käte vahele. "Ma ei teeks sulle nii.." lausus kutt veidi kurvalt. Ta oli endast vist päris hea mulje jätnud Rivale. "Ma tahan sinuga olla ja hommikul sinu kõrval ärgata ja linnas fööne ostmas käia, juhul kui sa peaksid veel mõne minu suunas loopima, ja sinu eest hoolitseda ja sind enda kaisus hoida, kui sul on halb ja tead sa võid mu läila jutuvada iga hetk katkestada.." lausus Ray vurinal, kerge muie huulil.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 9:40 am

OT: Kerge ego? Very Happy

Riva pööras oma pilgu Ray'le. "Kas sa oled selleks valmis? Kas mina olen selleks valmis?" küsis Riva veidi kahtlevalt. Ta ohkas ja vaatas vastust otsides sügavale Ray silmadesse. "Mul lõppes paar kuud tagasi alles eelmine suhe ja see lõppe narko pärast, nagu siiani kõik suhted on lõppenud. Kas sina suudad sellega elada? Suudad sa mõista mida see kõik tähendab? Sa kahtled koguaeg, iial ei või teada, millal mul krambid tulevad või millal sa ninaverejooksu pärast kiirabi pead kutsuma. Oled sa kindel, et sa tahad end minuga siduda?" küsis Riva surmtõsiselt. See kõik nõudis meeletut kannatust.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 9:58 am

OT: natuke ikka võib. Very Happy

"Ma ei oleks siin praegu, kui ma selle kõigega arvestanud ei oleks," sõnas Ray kindlalt. Kutt hammustas Rivat kuulates huulde, kuid ei viinud pilku ta silmadelt enam mujale. Ray vaid noogutas agaralt Riva jutu lõppedes. Ei olnud jah kõige roosilisem tulevik, aga kutt oli pingutust väärt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 10:20 am

Riva ohkas: "ma ei taha su lootusi purustada." Ta vaatas Ray'd ja ohkas jälle. Ta liibus kutile lähemale ja suudles tema huuli. "Mis meist saab siis?" küsis ta kahtlevalt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 10:28 am

"Siis ära purusta," sõnas Ray lapseliku lihtsusega ja tõmbas Riva ise ka endale lähemale. Kutt naeratas õrnalt läbi suudluse ja õnnis naeratus püsis ta huulil ka siis, kui Riva eemale tõmbus. "Meist saab laagri kõige kuumem geipaar," vastas ta kerge muigega. Natuke ego oli ikka lubatud ju.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 10:33 am

Riva avas suu, et vastu vaielda, kuid loobus. Ta otsustas, et ta laseb asjadel minna nii nagu nad lähevad ja ei võitle selle vastu. Ta ei teadnud, mida ta tahab, aga ta teadis, et ilma Ray'ta ta ka ei taha. Vaid Ray oli talle hetkel jäänud ja see oli parem kui üksi olla. Riva põimis oma käed tugevalt ümber Ray. "Me ei kiirusta kuskile ega?" küsis ta veidi kahtlevalt.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 10:41 am

Ray oleks arvatavasti igasuguse vastuvaidlemise võõrutusnähtude süüks ajanud nagunii, nii et ega väga mõtet polnudki temaga hetkel vaielda. "Noo.. Sööma võiks küll kiirustada. Kõht on tühi natuke," sõnas kutt naeratades. Nii tema moodi oli tõsine olukord naljaks ära pöörata.. Samas tuli see vahel kasuks ka.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 11:04 am

"Ray, palun," anus Riva. "Ma pean selle asja selgeks saama. Ma pean teadma, et ma võin kindel olla. Et sina mõistaks asja tõsidust," palus Riva Ray ümbert lahti laskmata. Ta tõmbus kutist taas veidi eemale.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 11:13 am

Ray ohkas vaikselt ja noogutas siis. "Ma mõistangi. Aga ma lihtsalt.. Ei hakka ette muretsema. Ma tegelen probleemidega siis, kui need kohale on jõudnud," selgitas kutt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 11:22 am

"Kas sa suudad mind võtta ja taluda kõikide mu vigadega?" küsis Riva ja vaatas Ray'd küsivalt. Tal oli vaja vaid kinnitust, et end kindlana tunda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 11:37 am

"Jah," vastas Ray lühidalt ja kindlalt. Nii rikkuses kui vaesuses.. heas kui halvas.. Kutt kummardus lähemale ja muigas kergelt selle üle, kui pisike Riva oli, suudeldes teda siis pehmelt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 11:53 am

Riva suudles Ray'd pehmelt vastu ja tõmbus siis eemale. "Lähme sööma," lausus ta viimaks. Riva silmadest peegeldus endiselt väsimust ja jõuetust. Ühtlasi ka loobumist või tahtmatust. Ta polnud üldse enda moodi sedasi.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 12:04 pm

Ray naeratas ja libistas enda käe Riva peopessa, suundudes siis ukse poole. Jälle sai ta kutile ukse avada, lõbus naeratus huulil. No talle meeldisid sellised totrad žestid.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 12:25 pm

Riva väljus ja tõmbas Ray endaga kaasa ning koos suundusid nad söökla poole. Tema näol polnud naeratust ega lõbusat olekut. Ta oli siiski endiselt väsinud. Siiski hoidis Riva kindlalt kuti käest.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 12:38 pm

Ray tõmbas veel ukse kinni ja sammus siis Riva kõrval, naeratades rõõmsalt igale vastutulijale, kes neid veidralt seiras. Hetkel oli tema silmis kõik isegi korras. Nad olid Rivaga koos ja kuigi kutil polnud endiselt vist kuigi hea olla, oli ta täitsa tema ise. Pealegi oli Ray üks neist 'elame olevikus' tüüpidest.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Damien Riva Püh Mai 15, 2011 1:48 pm

Nad jõudsid sööklasse ja siis muutus Riva pilk tühjaks. Ta ei vaadanud mitte midagi ja oli juskui omas maailmas. Neil peatusid nii mõnedki huvitavad pilgud. Mõned sosistasid, kes pidasid neid nunnudeks, kes olid kadedad, et nad koos on. Vähesed märkasid Riva teistmoodi olemist ja kes märkasid, kandsid selle hommiku arvele.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Raymond Dice Püh Mai 15, 2011 2:01 pm

Ray muigas kergelt teiste pilke nähes ja võitles kiusatusega kõigile keelt näidata. Laps, mis laps noh. Siis viis ta pilgu Rivale ja tõsines veidi. "Kõik korras?" küsis Ray vaikselt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

I'm not insane! I'm not insane! - Page 7 Empty Re: I'm not insane! I'm not insane!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele