Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Feel free - Page 2 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Feel free

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 9:24 pm

Ray tõmbas käe lahti, kuigi tundus, et Riva ei püüa vägivallaga pakki enda kätte saada. Väga hea, sest tal oleks kahju kutti lüüa. "Ükskõik mida? Siis lõpeta tarbimine. Saad sa seda teha, kui see pakk sul sahtlis passib?" küsis Ray, puurides pilguga Riva silmadesse, et sealt tõde välja lugeda. Kuigi ta juba teadis seda niigi.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 9:28 pm

"Ray, palun" anus Riva tõsisemaks muutudes. Ta haaras kuti käest, mis pakki hoidis. "Sa ei taha seda teha," lausus ta siis tõsisemalt ja tõmbas käe enda poole. Väike küll, aga kuradi tugev. Nüüd haaras Riva pakist ja tõukas Rayd endast eemale. "Anna see siia!" käskis ta.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 9:31 pm

"Ma järeldan sellest, et vastus on ei," sõnas Ray mornilt. "Ei taha mida? Sind aidata? Tahan ja kuidas veel," lausus kutt kindlalt, laskmata pakist lahti. Mis oli halvim, mis juhtuda sai? Rebisid lõhki selle ja koristasid pärast pulbrit põrandalt harja ja kühvliga? Sobib. Tõuke peale kutt ehmus veidi, kuid säilitas siiski tasakaalu, kangutades teise käega Riva kätt paki küljest lahti.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 9:34 pm

Riva ei teadnud enam, mida teha. Ta tõukas Ray'd tugevamalt ja kutt vajus voodile. Riva tõmbas ta käest paki. See jõupaberisse mässitud pakk sisaldas väikseid kotikesi, seega Ray lootused selle puruksrebimise koha pealt purunesid. Paki kindlalt enda kätte saanud sammus ta sellega vannitoa poole.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Reede Mai 06, 2011 9:37 pm

Kurat! Ray ajas end kiirelt püsti ja suundus Rivale järele, surudes kuti vastu seina ja hoides ta sellest käest kinni, milles pakk oli. "Ma tahan sind ainult aidata," lausus Ray kindlalt. Ainult, et Riva tegi selle aitamise pagana keeruliseks. Hetkel oli selline nullseis ka, sest Ray lukustas ka kuti teise käe enda haardesse. Kui ta nüüd ühest käest lahti laseks, et pakk võtta, siis saaks Riva teda selle käega kohe takistada ka. Pagan küll.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Reede Mai 06, 2011 9:41 pm

Riva silmitses Ray'd hetke. "Kas sa kujutad ette, mida see endaga kaasa toob?" küsis ta siis tõsiselt. "Ma lähen segaseks. Niimoodi järsku ei tohi mu tarbimist peatada. Palun lase mind lahti ja lõpeta ja ma räägin sulle kõik ära. Ray, palun," anus Riva. Jah, ta teadis, kui sassis ta omadega oli. Jah, ta teadis, et Ray tahab ainult aidata. Ja ta teadis ka, kuidas see võimalik on, aga ta pidi selleks täielikult Ray'd usaldama. Sai ta seda teha?
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 8:46 am

Nüüd alles hakkas Ray taipama, et võõrutus ei käinud tõesti nii. Järjest vähem hakati andma ju ja mingeid nõrgemaid narkootikume või midagi.. muidu keerab Riva tõesti ära. Ray lasi kutist lahti ja astus sammu eemale, sirutades käe välja selle paki poole. Jah, nad võisid rääkida, aga see narkots parem olgu teises toanurgas siis.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 8:56 am

Riva kõhkles hetke, kuid ulatas siis paki Ray kätte. Ta jälgis kutti tähelepanelikult hetke ning ohkas. Ja oi kui pahasti siis kõik läheb, kui Ray nüüd siiski Riva usaldust kuritarvitab ja kuti narko ära hävitab. William toetas end vastu seina ja võitles kiusatusega Ray käest pakk uuesti ära kiskuda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 9:09 am

Ray vaatas pakki hetke ja sammus siis teise toanurka, pannes selle sinna kuskile põrandale. Hea meelega oleks ta selle järve visanud, aga kaine mõistus ei lubanud. Siis sammus kutt tagasi Riva juurde, haaras ta käest ja sammus koos temaga voodini, istudes ise sellele ja tõmmates kuti endale sülle. "Ja nüüd räägi," sõnas ta vaikselt, põimides käed ümber Riva. Esiteks oli nii niisama ka hea ja teiseks ei saanud ta siis kohe jooksu panna selle paki poole.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 10:28 am

Riva ohkas ja hammustas oma huulde. "Mul on vanem vend," alustas kutt, "ta on minust neli aastat vanem," lisas Riva järgmise ebaolulise fakti. "Ja ta tegeleb narkootikumidega. Kui ma olin umbes 15 kutsus ta mind endaga kaasa oma semudega välja. Ma arvasin, et see on lahe. See oligi, esialgu. Kõik olid minust tunduvalt vanemad, panid pidu ja võtsid vabalt. Ma käisin nii temaga mitu korda kaasas, kuni ta sõbrad pakkusid mulle kanepit. Ma arvasin, et see on lahe ja tegin kõik kaasa, mida mulle pakuti. Mingil hetkel läks asi käest ja mulle juba süstiti midagi poolvägisi, aga pärast oli nii hea olla ja ma lihtsalt... ei mõelnud," Riva ohkas. Tema pilk oli kinnitunud Ray kaelale, tema käed põimitud ümber kuti kaela. Ta oli näiliselt rahulik, aga hääles peegeldus närvilisus. "Mu vend vedas mind ikka kaasa endaga, kuni ta viimaks hakkas mind juba oma diilidele kaasa vedama. Ta oli mingi hetk väike diiler, aga peagi oli temast saanud sutekas, kes ise väikeseid diilereid omas. Kui ma 16 olin, müüsin ma ise juba koolis narkotsi. Kui ma sain 17 ja mu esimene tõsine suhe selle jama pärast purunes, sain aru, et midagi on valesti. Ma ütlesin vennale, et tahan sealt välja, aga ta saatis mu persse ja seal samal peol süstiti mulle üledoos," Riva vaikis. Juskui ootaks Ray'lt mingit reaktsiooni.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 10:41 am

Ray kuulas kuti juttu kohkunult. Tuleb välja, et ta oli ikka väga ebaõiglaselt Riva suhtes käitunud, kui see üldse tema süügi polnud. "Kuidas saab su oma lihane vend sulle midagi sellist teha?" pomises ta vaikselt. Ega ta sellele mingit vastust ei eeldanudki. Vaevalt, et see Riva enda jaoks ka kuigi mõistuspärane oli. Ray tõmbas kuti tihedamalt enda vastu ja vajutas väikese musi ta kaelaõnarusse. Nüüd oli ta küll kindel, et ta ei jäta enne, kui Riva sellest pasast vaba on.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 10:53 am

Riva kehitas õlgu. "Ma ärkasin haiglas. Ema oli seal, vend ka. Ema karjus venna peale, et ta viskab ta kodust välja ja mida iganes, aga me kõik teadsime, et seda ei juhtu ja ega juhtunudki. Mina olin selles jamas endiselt. Täpselt seal samas, kui mitte sügavamal. Miamis elab üks mees, kes müüb väiksematele diileritele hunnikus kraami. Mu vennal on temaga head suhted. Nimelt meeldivad talle nooremad kutid ja iga kord kui ta minu sai, tegi ta vennale allahindlust." Narkoäri oli üks ropp ja rõve jama. "Mingil hetkel jäi mu vend aga talle võlgu. Ma ei tea siiani, kuhu see raha sai. Ilmselt peitis ta selle kuskile. Igaljuhul, mind võeti pärast kooli kinni ja veeti mingi vana tehase hoovi. Mu venda ähvardati, et kui ta rahaga kohale ei ilmu, süstivad nad mulle mingit jama sisse. Mu vend arvas, et nad bluffivad ja saatis nad seenele. Ma ärkasin jälle haiglas. Endiselt ei saanud ma sealt ära. Mu vend oli nüüd see, kes läbi peksti, sest ta oli ju ikka veel võlgu. Mingil hetkel õnnestus tal võlg siiski tasuda. Kui ma keskkooli lõpetasin, ütlesin vennale, et ma lõpetan kõik ära ja mind enam ei huvita. Ma olin selleks hetkeks juba täielik sõltlane, aga ärist tahtsin ma ära. Mu venna semud peksid mu läbi ja kui ma haiglast välja sain, pakkisin asjad ja lasin kodust jalga. Siis ma kolisingi LA'sse ja alustasin uut elu. Ma olen iga triibu täpselt sama suure teinud. Ma ei suuda neid vähendada, aga ma pole mitte midagi muud tarvitanud. See on asi, mille vastu ma ei jõua võidelda ja mis jääbki minuga," lõpetas Riva oma jutu. Ei läinud ju liiga detailseks ega?
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 10:59 am

"Kui ta sinu sai..?" kordas Ray vaikselt. Teeme nii, et nad ei mõelnud üht sama asja.. Kutt kuulas vaikides edasi, hammustades huulde, et igasuguseid hullemaid sõnu tagasi hoida. Ai, kui Riva vend ta ees praegu oleks, ei jääks kutist küll midagi järele.. "Kas su vend sulle järgi ei tule?" küsis Ray ettevaatlikult. Noh, mitte, et ta Rivat hirmutada tahaks, aga kuti vend ei tundu väga selline olevat, kes lihtsalt olukorraga lepiks. Viimase lause peale raputas Ray ägedalt pead. "See ei pea sinuga jääma. Sa saad oma sõltuvusest üle, ma luban," lausus mees kindlalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:07 am

"Siia maani pole tulnud," vastas Riva. "Ma vahetasin oma numbri. Ma ei öelnud kellelegi, kuhu ma lähen. Isegi emale mitte. Tema poolest võin ma surnud ka olla," lausus Will ja ohkas siis taas. "Ray, ma lähen hulluks, kui ma oma doosi ei saa," sõnas ta siis veidi hirmunult. Tal oli seda vaja, et normaalne olla, mitte selleks, et laksu tõmmata. Mõnel oli antidepressant, mõnel oli palderjan, Rival oli kokaiin.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:10 am

"Siis loodame, et ei tule ka," sõnas Ray kergelt naeratades. Seegi hea, et üks mure ära langes. Naeratus aga hajus kohe ja asendus mureliku ilmega. Riva tundus nii väike ja kaitsetu ta süles sedasi. "Siis hakkame doose vähendama lihtsalt. Hästi natukesehaaval," lausus Ray kindlalt. Isegi kui Riva'le see idee ei meeldinud. Tal polnud valikut lihtsalt.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:14 am

"Mhmh," mõmises Riva. "Sa ei pea seda tegema," pomises ta. "See nõuab pühendumist. Sa pead mind jälgima. Sa pead mu valed läbi nägema, sa pead tugev olema," sõnas kutt. Ta teadis, kui raske see on. Ta oli nii paljudele haiget teinud sellega. Ta viimane kutt jättis ta ka maha, sest ei suutnud seda enam taluda.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:22 am

"Aga ma tahan. Kohe väga," sõnas Ray taas naeratades. Riva oli nõus vähemalt. Üks samm oli juba tehtud. Ja Ray oli ju selline maailmaparandaja. Tema jaoks oli selline ülesanne puhas rõõm. Kuigi ega ta veel muidugi ei teadnud, kui raske see olema saab. "Kui palju sa praegu tarvitad korraga?" uuris Ray. Tal polnud sellest maailmast õrna aimugi ja nüüd pidi ta end sellega nii tugevalt siduma.. Aga igas heas asjas oligi midagi halba.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:28 am

"Ma näitan," pomises Riva ja ajas end püsti. Ta võttis nurgast paki, harutas selle otsa lahti, võttis sealt ühe kotikese. Paki pani ta põrandale. Kutt kallas natuke koti sisu öökapile ja võttis öökapi sahtlist mingi visiitkaardi, sättides triibu paika. Ta astus sellest eemale. "Nii palju," seletas ta. "Sa võtad iga nädal natuke vähemaks," õpetas ta siis, tõmmates kaardiga triibu otsast maha väikse jupi ja lükkas selle kotikesse, et Ray näeks, palju ta maha peab võtma iga näda. Ta polnud varem sedasi võõrutada püüdnud end, nii et ta ei teadnud, kas see toimib ka. "Tahad näha, kuidas ma seda tõmban?" küsis Riva siis surmtõsiselt. Ta oli juba esimese sutsu ise maha võtnud. Ta oli seda suutnud. Wow. Kotikese ulatas Riva Rya'le. Seal oli veel vähemalt kolme doosi jagu.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:32 am

Ray lasi veidi vastumeelselt kutist lahti ja nihkus siis öökapile lähemale, jälgides hoolikalt kõike, mis Riva tegi. Kui ta endale sisendas, et see pulber on jahu, siis ei olnudki nii hull. Küsimuse peale tahtis Ray automaatselt 'ei' öelda ja Riva sellest kraamist eemale tõmmata, aga see poleks kedagi aidanud. "Sa pole täna võtnud, eks?" küsis ta igaks juhuks üle ja noogutas siis, võttes koti enda kätte.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:37 am

Riva raputas pead. Ega ta muidu polnud omale triibu enne valmis pannud eksole. Ta ohkas. Rõve oli teiste ees tõmmata. Kunagi tegi ta seda läbudel, kõigi ees. Nüüd enam ei suutnud. Eriti hull oli siis kui tal tugevad tunded inimese vastu olid. Siis oli pea võimatu tema silme ees tõmmata. Riva võttis öökapi sahtlist ühe hõbedase torukese. Rahatähe narkar ta polnud. Kutt põlvitas öökapi juurde ja ohkas. Siis tõmbas ta triibu korraga ninna ja hoidis paar hetke sõrmi nina all, juskui tuleks pulber sealt välja. Seejärel tõusis Ta püsti, lasi torukesel sahtlisse kukkuda ja viskas end voodile selili. Nüüd hakkas kraam vaikselt mõjuma.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:40 am

Ray hammustas huulde, võideldes ikka veel sooviga see pulber ära puhuda või midagi. Ja siis oli liiga hilja.. Kutt ohkas vaikselt ja heitis Riva kõrvale pikali, pannes siis käe talle ümber. "Lähed sa väga lõbusaks nüüd?" uuris Ray naeratus näkku manades. Siis ta lihtsalt teadis, mida sellest asjast oodata.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:47 am

"Eih," raputas Riva pead. "See ei mõju mulle nii. Ma ei tõmba end laksu," selgitas kutt. "Sa nägid, palju seda oli. Laksuks jääb sellest mulle väheks, ma vajan palju rohkemat, aga see hoiab mind normaalsena," seejärel Riva vaikis. Ta silmad olid suletud ja ta lihtsalt lamas seal. Mingil hetkel oli ta oma käe Ray käe peale pannud. Ja ta endiselt lamas. Mitt mingit märki sellest, et üldse midagi viga oleks. Ja kuskil 15 minuti pärast hakkas kuti ninast verd jooksma ja ta ise ei pannud seda tähelegi.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 11:51 am

"Seda oli palju ju.." sõnas Ray. Tema arvates vähemalt. Ta oleks sellest hea meelega poole maha võtnud, aga noh.. Väikesed sammud. Ray lesis seal rahulikult, sulgedes mingi hetk samuti silmad. Ja kui ta need uuesti avas, märkas ta verd. "Riva..? Su ninast jookseb verd," sõnas Ray kergelt ärevusse sattudes. Midagi läks valesti?
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Damien Riva Laup Mai 07, 2011 11:55 am

Riva avas oma silmad ja pani käe nina alla. Kurat, ta unustas selle. Kuti pupillid olid pea sama suured, kui ta silmaiirised ja see võis päris jube välja näha. Verd jooksis päris palju. Riva haaras öökapilt salvräti ja pühkis sellega nina alt vere ära, hoides seda siis nina ees. "Seda juhtub," pomises kutt ja sulges taas oma silmad. Pusa ja t-särki ta vist ära ei määrinud.
Damien Riva
Damien Riva
19-aastane
19-aastane

Postituste arv : 588
Join date : 05/05/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Raymond Dice Laup Mai 07, 2011 12:07 pm

Riva silmad olid tõesti päris hirmuäratavad ja Ray tõmbus juba puhtalt sellepärast eemale. "Miks?" küsis ta siis vaikselt. Samas kui ta koguaeg ninna tõmbas, siis võis ikka suht rets olla küll.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Feel free - Page 2 Empty Re: Feel free

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele