Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Vaikus enne tormi 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Vaikus enne tormi

2 posters

Go down

Vaikus enne tormi Empty Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Kolm Mai 04, 2011 8:07 pm

Christer istus voodil seljaga vastu seina ja tinistas vaikselt kitarri. Ta ei teadnud, kus Trevor on ega ka seda, kus ta onupoeg on. Chris püüdis mitte sellele mõelda, et need kaks kuskil koos on, aga samas, parem las olla Trevor Rayga kui üksinda. Selle peale, et kutt kuskil ärritub ja sel hetkel üksi on, tegi teda rahutuks. Christer helistas aeg-ajal Trevile, aga sealt kostus alati sama jura selle kohta, et telefon levist väljas või välja lülitatud. Aku tühi ilmselt. Christer tundis end kergelt üksikuna seal laagris. Trevor jooksis kohe minema, kui Chris kuhugi korraks läks nagu oleks Trev Christeri vang, et igal võimalikult hetkel plehku paneb ja Raymondiga pole Christer seal laagris põhimõtteliselt suhelnudki.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 8:12 pm

Trevor kakerdas kuidagimoodi oma kämpingu trepist üles. Enda meelest normaalselt, reaalsuses äärmiselt lärmakalt. Myles avas kämpingu ukse ja põhimõtteliselt vajus sisse. Ta oli maani täis nagu Petlemma pasahärg ja tema näol oli lõbus muie. Trev lükkas ukse enda järel kinni ja naeratas Christerile. "Tsau musi," lausus ta ning istus voodile kuti kõrvale. "Ma olen nii täis," naeris ta. Ta liibus kutile lähemale ja tahtis teda suudelda, aga see kuradi keelpill oli nende vahel. Nahhui noh.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Kolm Mai 04, 2011 8:21 pm

Lärmi kuuldes, viis kutt pilgu uksele. No kes seal laamendab nüüd? Ja siis astus Trevor tuppa. Sigalakku täis ja totakalt lõbus nägu ees. Christer ohkas. Miks Trevor teeb nii? "Kust sa alksi said?" küsis Christer. Chrisil polnud midagi, temalt järelikult mitte. Trevoril endal ka vaevalt oli midagi - ta ei saa ise alski kätte. Järelikult pidi keegi talle ostma või midagi. Kesiganes see ka polnud, värdjas oli ta selles suhtes küll, et alakal end täis juua laseb.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 8:26 pm

"Chrisilt," naeris Trevor. Nii naljakas ju. "Ma ei teagi, mis ta täisnimi on," naeris Trevor edasi, "lihtsalt Chris." Myles sasis Christeri juukseid. "Me jõime kahekesi ühe pudeli rummi ja pudeli viina," noogutas Trevor agaralt. Jaa, homme on tal halb olla. "Aga nüüd ta tšikk tuli sinna ja hakkas lõugama," naeris Dash. "Mis sa täna tegid?" küsis ta siiralt. Kahju, et ta pehme keel ja ebanormaalselt lõbus olek selle siiruse ära rikkusid. "Mängisid kitarri terve päeva?" muigas Jason ja tõmbas lohakalt üle Chrisi kitarri keelte.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Kolm Mai 04, 2011 8:35 pm

Christerit küll miski naerma ei ajanud. "Said mingi suvakaga kokku, jõite end täis ja tšikk ajas laiali," võttis Chris Trevori jutu ühe lausega kokku. Mismõttes? "Kes see Chris on üldse?" Trevori küsimusele ta vastust ei andnud.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 8:40 pm

"Ta oli seal metsas toopäev, kui see Sebastian, no tead küll," pomises Trevor segaselt. Kahtlane, kas Christer sellest aru sai. "Ta on endine vang," lisas Trev. "Istus mõrva eest kinni," noogutas Myles agaralt. "Aga ta on chill tüüp. Sa peaks temaga tutvuma," muigas Dash. Ta liibus jälle Christerile lähemale. "Kuule, pane see pill maha," ütles Trev otsustavalt ja libistas oma sõrmedega üle Chrisi huulte. Huvitav, kas Christopheri lõhnavesi jäi Trevori riiete külge ka? Eks ta mingil määral ikka jäi. Nad aelesid ju päris palju.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Kolm Mai 04, 2011 8:58 pm

Eeeh? "Ei paku pinget," lausus Chris selle peale, et ta peaks selle vangiga tutvuma. Kui Trevor talle lähemale tuli, eristas ta selgelt rummi ja viina lõhnast mingi võõra lõhnavee lõhna. Järelikult tolle vangi oma. Christer ei pannu pilli maha. "Mis tegite peale joomise?"uuris Christer kahtlustavalt. Kuidas sa Trevori riietele tolle tüübi lõhnavesi? Chris oli pärast Trevori suudlust Rayga rohkem armukadedamaks läinud. Tähendab, ta oli seda rohkem välja näitama hakanud.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 9:06 pm

"Mängisime tõde ja tegu," vastas Trevor. "Kuule nüüd, ära mossa. Ma tulin ju koju. Tegelt ka. Pane maha pillike ja võta mind kaissu," moosis Trevor. "Ma olen üles köetud, ma tahan sind kohe ja praegu," lausus Myles kindlalt. Mis ta kallistab sellest kitarrist nüüd? Trevor võttis kitarri kaelast ja tõmbas selle Chrisi juurest eemale, asetades selle 'õrnalt' maha. Kõva kops käis küll. Õnneks ei juhtunud midagi hullu, ainult häälest läks ära, muu peaks kõik terve olema. Trevor ronis Chrisile sülle ja suudles teda.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Kolm Mai 04, 2011 9:15 pm

"Üles köetud?" What The Fuck? Christer tegi hapu näo pähe, kui Trevor ta pillile 'haiget' tegi, nagu oleks kutt ise haiget saanud. Chris pööras pea ära, kui Trev teda suudles. Nüüd Trev solvub raudselt, aga Christer oli ka solvunud. Võinud siis Chrisi ka jooma kutsuda, mitte maani täis olles avastama et oi, tal kutt kodus ootab.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Kolm Mai 04, 2011 9:20 pm

"Ära nüüd pirtsuta," moosis Jason. "Me mängisime seda mängu ja siis noh.. ta suudles mind," lausus Dashawn. Oli see alles suudlus olnud. Nad amelesid ja kus kõik nende käed olid. "Kuule, ära nüüd mossa, ma tahan ju sind," pomises Trevor ja libistas oma käsi Christeri pusa alla ta paljale nahale.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 12:20 pm

Miks Trevoril selline nägu peas on, et see suudlus talle meeldis? "Ja siis sa suudlesid teda vastu ja..."pomises Chris, libistas Trevori käed enda pusa alt ära, et pill, mille Trev põrandale 'ilusti' asetas, uuesti kätte võtta.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:29 pm

"Suudlesin jah," nähvas Trevor. Mida ta blokib nüüd? Ja jälle oli see muusikainstrument nende vahel. "Ja siis ta libistas oma käed mulle pükstesse ja ma tegin sama," nähvas Jason vihaselt. Talle ei meeldinus, et Christer teda blokkis ja ta ei saanud, mida ta tahtis. "Ja ma pakun, et kui ta eit poleks peale sattunud, siis ta oleks mind võtnud ka, erinevalt sinust," turtsus Myles, saamata üldse aru, et midagi valesti oleks. Seal viinas vist ikka oli mingi muu jama veel.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 12:50 pm

"Einoh, väga tore," sarkasmitses Christer. Ta tõusis voodist ja pani kitarri kotti. "Ei, tõesti tore. Sa jood end mingi tüübiga täis, ameled temaga ja kui tüübi tšikk peale satub, oled sa juba üles köetud. Ja siis tuleb sulle meelde, et oii, sul on endal ka kutt olemas," jutustas Chris endiselt sarkastiliselt. Chris libistas pilli voodi alla.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 12:57 pm

"Mhh," mõmises Trevor ja tõusis voodilt. Ta tuikus natuke ja vajus siis tagasi voodile istuma. "Mäng läks käest ära lihtsalt," õigustas ta ennast. "Ära nüüd pirtsuta," pomises Jason. Ta tõusis uuesti ja sai seekord oma käed ümber Christeri kaela põimida ja nii püsti seista. "Midagi ei juhtunud ju, ma olen nüüd siin," lausus Trev ja liibus kutile taas lähemale, et teda suudelda.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 1:22 pm

"Vabandusi leiad sa muidugi igalt poolt," pomises Christer pahaselt. Ta pöörast taas pea ära, kui Trevor teda suudelda tahtis. Chris tundis end hetkel vägagi varuvariandina, mitte kutina, keda Trevor armastab.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 1:34 pm

Trevor lükkas nüüd Chrisi vastu seina ja võttis ta lõuast, et ta talle otsa vaataks. "Ma olennüüd ju siin, ära pirtsuta nüüd," lausus Trev ja surus oma huuled Chrisi omadele. Ta hoidis kuti nägu kahe käega kinni, nii ei saanud Chris enam oma pead ära pöörata.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 1:54 pm

Chris toetas oma käed vastu seina ja sulges silmad, et ei peaks Trevorile otsa vaatama. Miks sa teed mulle nii?" küsis Chris vaikselt. Ta avas oma silmad ja vaatas kutile silma. "Sa ütlesid, et sa armastad mind," jälle need pagana pisarad,"aga ometi teed mulle haiget." Kõigepealt suudleb Rayd, nüüd ameles mingi võhivõõraga. Esimese ta juba andestas, aga teine...täis pea ei ole mingi vabandus.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 2:00 pm

Trev kortsutas kulme ja siis nägi ta Chrisi pisaraid ja need lõikasid teda nagu noaga. "Palun ära nuta," palus Jason haledalt. "Muidugi ma armastan sind," lausus ta. "Lihtsalt ära nuta. Anna mulle andeks. Me mängisime seda mängu ja ta käperdas mind ja ma olin nii sassis ja üldse ei mõelnud," pomises Trevor. Ta isegi ei mäletanud, kes alustas. Myles pühkis pöialdega Christeri pisaraid, ta hoidis endiselt kuti nägu oma käte vahel. Nüüd hakkas talle koitma, kui väär ta tegu oli.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 6:41 pm

Chris libistas end mööda seina põrandale istuma. "Ma ei taha enam haiget saada, Trevor,"lausus Christer vaikselt,"ma ei taha." Ta vaatas märgade silmadega üles Trevi poole. "Sa jätsid Patricku maha, sest ta aeles ringi ja nüd teed ise mulle sama,"Chris löristas nina. Nutmise üks suurimaid miinuseid - alati läheb nina nohuseks. "Ma ei taha sind kaotada."
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 7:02 pm

"Sa ei kaotagi," pomises Trevor ja langes põlvili Chrisi ette. Ikka veel oli raske päris täpselt aru saada, mida ta valesti tegi. "Christer, sa ei jäägi ilma minust. Ma armastan sind," pomises Jason, "see oli loll mäng, ma ei mäletagi seda homme. See ei tähendanud mitte midagi. Mitte midagi ei tähendanud see." Trevor pani oma käe Chrisi põlvele. Kõik ei olnud ju veel kadunud. "Ma armastan sind. Ma ausõna armastan sind. Ma olen nii täis praegu, ma ei saa aru, ma mõistnud, mida ma valesti tegin. Chris ma teen ükskõik mida, et ma sinust ilma ei peaks jääma ja et seda heastada. Ükskõik mida. Ma jätan joomise. Ma suitsetamise jätan ka. Ma.. ma... ma.... ma istun iga päev koguaeg siin ja ootan sind. Ma teen ükskõik mida," lubas Myles pisarad silmist jooksmas. Nii kuradi valus oli näha Chrisi nutmas.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 7:15 pm

Aaaah, Trev on nii neetult nunnu, kui ta maad ja taevast kokku lubab. Kui ta vaid hommikul kõike mäletaks. Trevor ei ole Christeril mingi koer, et teda koguaeg ootama peab. Trev ei pea joomist maha jätma, inimese moodi saab ka juu. Suitsetamise pidi ta nagunii maha jätma või mida need arstid talle rääkisid? Chris ei lausunud midagi. Christer lasi jalad sirgeks ja sirutas oma käed välja ning jäi oma nunnule kutile otsa vaatama. Ta tahtis kalli saada.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 7:19 pm

Trevor ei lasknud end kaua oodata vaid ronis kiirelt Chrisile sülle ja kallistas teda. "Palun anna mulle andeks. Palun, palun, palun," anus Trevor. "Ma teen ükskõik mida, ausalt ka teen," vandus ta. "Sa võid mu lubadused linti võtta ja mulle homme neid lasta. Ma luban, ma teen ükskõik mida," seletas Jason ja kallistas oma kutti tugevalt tugevalt. Ta ei lase enam kunagi lahti. Mkmm. Mitte kunagi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 7:44 pm

Christer põimis oma käed ümber Trevori, kallistades teda vastu. "Saad andeks," sõnas Chris,"ja nüüd lähed tuttu." Christer ei hakanud Trevilt mingeid lubadusi nõudma. Ta on enda ainsa nõude Trevile juba enne seda esitanud, kui nad käima hakkasid - Chris ei ole nõus Trevorit kellegagi jagama.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 7:49 pm

"Koos sinuga," lausus Trevor. Üksi ta küll magama ei lähe. Ta ei tõmbunud Chrisist eemale vaid toetas oma pea kuti õlale ja pühkis kiirelt pisarad. Vale tegu täiesti. Niipea, kui ta oma silmad sulges rebis uni ta endasse ja kahe minutiga Trevor magas. Tema imeline oskus täispeaga süles magama jääda. Enam ei ärata teda mitte miski, aga vähemalt ta magas rahulikult, mitte ei lällanud ringi kuskil.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 8:01 pm

Christeril und polnud, aga no Trevori kaisus on alati hea olla. Chris mõtles just püsti tõusta, aga siis märkas, et Trev juba magab. Eeh? Jukerdas, mis ta jukerdas, aga püsti ta sealt maast koos Trevoriga sai. Trevor ei olnud raske, Chris on nõrk lihtsalt. Ta asetas oma kuti voodile ja tiris talt riided seljast ning pani talle teki peale. Seejärel läks ta vannituppa, et hambaid küürida. Sellega ühele poole saanud, läks ta magamistuppa tagasi, tiris endalt riided seljast ning puges samuti teki alla. Ta tegi Trevori põsele musi, tõmbas kuti kaissu ja sulges silmad. Üsna pea jäi ta ka magama.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Vaikus enne tormi Empty Re: Vaikus enne tormi

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele