Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Lend me your courage to stand up and fight

3 posters

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 4:30 pm

Ray keeras end teistpidi, jäädes nüüd näoga Chris'i poole. Ja siis tuligi see kõige hullem küsimus. "Sest.." alustas Ray ja pööras end siis selili. Lage oli parem vahtida kui Chrisi reaktsioone. "Ma ei tea.. Ma suudlesin vastu teda ju."
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 6:54 pm

"Miks?" küsis Christer otsekohe, mõtlemata, üllatunult. Mismõttes? Kõigepealt kurdab, kui imelik ja harjumatu ja veider, et ta onupoeg käib kutiga ja siis suudleb oma onupoja kutti. Normaalne, eksole. "Ma saan aru, et Trevor oli sassis ja mida kõike veel, aga sina? Ma saan sellest ka aru, et Trev on nunnu ja nii vastupandamatu, aga ta on minu kutt. Saad aru, MINU kutt." Christer ärritus kergelt.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 7:00 pm

"Jaajaa, ma tean," pomises Ray pahaselt. "Mis sa arvad, et ma nalja pärast ignoreerisin sind? Ma ei tea, mis mul sisse läks ja ma ei oska end kuidagi välja ka vabandada. Ma olen täitsa sirge ju.. või noh.." lausus kutt, hääl aina vaiksemaks jäämas. Täitsa sirged kutid vist ikka teisi kutte ei suudelnud nii ennastunustavalt..
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 7:22 pm

"Ma arvasin ka, et ma olen sirge...kuni Trevor mind suudles," lausus Christer vaikselt. Ei olnud võimalik, et Raymond samasse meepotti astus.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 7:27 pm

"Sina pole küll kunagi sirge olnud," sõnas Ray lõbusalt turtsatades. "Kaua su pikim suhe tüdrukuga kestiski.. kaks tundi?" küsis kutt nüüd juba naerdes. Nii oli täitsa hea teemat kõrvale juhtida ju.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 7:52 pm

Christer turtsatas. Njaa, tsikid pole talle kunagi peale läinud, aga ta ei jaganud enne Trevoriga kohtumist matsu, et miks see nii on. "Kuu venitas välja tegelt," ütles Chris. See kuu tundus terve igavikuna. Pool aastat tummana möödus ka kiiremini kui see kuu. Miks ta üldse sellel suhtel nii kaua kesta lasi?
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 7:54 pm

"Aa.. Jaa. Ma isegi mäletan toda tüdrukut," lausus Ray mõtlikult. Too oli Chrisil tõesti lausa nii kaua olnud, et isegi Ray jõudis temaga kohtuda. "Ja mina mõtlesin koguaeg, et ta ei tundu väga sinu maitse olevat. Oleks ma siis teadnud, kui õigus mul oli.."
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 8:11 pm

"Oleks ma teadnud, et sul siuke klassivend on...," muigas Christer ja naeratas siis,"muide, tänks sulle, et haigeks jäid." Küll Raymond aru saab, millest jutt. Peale selle, et Chris seal saarel Trevoriga kohtus, polnud seal mitte midagi head. Aga see kaalus kõik halva üle.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:13 pm

"Tänks?" kordas Ray üllatunult. Okei jah, nad tutvusid seal saarel, aga no selleks oleks palju paremaid võimalusi olnud. "Nalja teed või? Sa ei kujuta ette ka, kui süüdi ma end siiani tunnen," lausus kutt pead raputades. Kõige hullem oli siis, kui Chris kadunud oli. Ray oli siis suhteliselt nelja seina vahel kinni ja tagus pead vastu seina.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 8:20 pm

Trevor oli juba liiga kaua vee all ligunenud. Ta sõrmeotsad ja varbad olid kõik kortsu tõmbunud. Ta oli sideme oma käe ümbert lahti harutanud ja armilise käe ka ära pesnud ikka. Kui ta enam liguneda ei viitsinud, kammis ta oma juukseid ja siis, kui ta juba riides oli, föönitas ta oma juukseid. Olgugi, et Myles oli bi, mitte gei, oli ta kõige geim kutt seal majas. Kui ta oli oma juuste föönitamisega ka ühele poole saanud ja isegi hambad ära pesnud ohkas ta ja vaatas end peeglist. Väike ja armas. Jason tõmbas paar korda sõrmedega läbi oma juuste, otsis esmaabi karbist rulli sidet ja astus vannitoast välja. Loodetavasti on nad nüüd rääkida saanud. Dashawn istus astus Christeri juurde: "kas sa seoks mu käe kinni uuesti," palus ta. Talle meeldis, et see arm kinni oli seotud, olgugi, et need lõikehaavad enam väga sidet ei vajanud.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 8:27 pm

"Võta seda positiivse nurga alt. Mõtle kasvõi sellele, et ma pole kunagi õnnelikum olnud," lausus Christer. Kõiges halvas on midagi head ja Chrisile meeldis see, et ta suutis absoluutselt kõiges lõpuks ainult positiivsust näha. "Võinoh, kui sa end niiväga süüdi tahad tunda, siis jah, sul on õigus - sina oled süüdi, et ma nüüd õnnelik olen." Christer naeratas põgusalt.

Ja siis tuli Trevor vannitoast välja, sidemerull käes. Eeh? Aa, arm ei meeldi, okei. Kole oli see küll jaa. Chris sidus sideme Trevile ilusti ümber käe. Peaks Trevorile mingi randmepaela hankima - ilusam kui side ja seda on mugavam peale ka panna.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:33 pm

"No nüüd ma suudan seda juba jah enam vähem positiivsena näha," sõnas Ray ja naeratas siis Christeri viimase lause peale. See vestlus oli küll üsna hästi kulgenud. Ray viis pilgu Trevorile ja siis ta käele, hammustades huulde. "Ma jään nüüd siis magama.." sõnas kutt vaikselt ja sättis end uuesti külili, seekord näoga nende poole. Ray haaras selja tagant padja kaissu ja tõmbas end kerra selle ümber, sulgedes silmad.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 8:36 pm

"Tänks," naeratas Trev, kui Chris ta käe kinni sidus ja surus suudluse kuti suule. Mis see kell oli omadega üldse? Myles igaljuhul oleks võinud magama minna juba. Ta viskas end voodile selili. Ja silmitses Chrisi. Pärast pesu polnud ta väga palju riideid omale selga ajanud, kõigest teksad ja maika. No ja bokserid muidagu. Dash haigutas magusalt. Näed, uni juba tuligi.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 8:40 pm

Christer soovis Raymondile head ööd ja ronis siis selili lamava Trevori kohale. "Võtame eeskuju?" küsis Chris, viidates magamisele. Ja siis Trev haigutas. Chris muigas:"Ma võtan seda kui nõusolekut." Christer ronis Trevori kohalt ära ja jalutas vannituppa.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Raymond Dice Nelj Mai 05, 2011 8:42 pm

Ray niheles seal veidi ja pomises head und vastu, üritades siis tekki enda alt ära sikutada. Noh, kõigepealt pidi ta silmad kinni ära jagama, mis pidi see tekk seal üldse oli ja kuidas see kätte saada. Ja siis alles oma plaani teostama hakata.
Raymond Dice
Raymond Dice
18-aastane
18-aastane

Postituste arv : 1142
Join date : 18/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 8:49 pm

Trevor naeratas ja ronis voodist välja. Ta kiskus teksad ja maika seljas. Nii pljukest ta neid siis kandis. Myles ronis teki alla ja jäi Christerit ootama. Ta jokutab vannitoas alati nii kaua. Samas, ta ise jokutas ka. Trevor haaras Chrisi öökapilt kuti telefoni ja hakkas seal ringi surfama. Ega sealgi midagi põnevat polnud, ta oli selle juba sama palju läbi surfanud, kui enda oma. Aga ta sai kuti telefoni raamatus inimestele totakaid nimesid panna ja Chris avastas need alati alles siis, kui keegi talle helistas ja tal veider nimi oli.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Nelj Mai 05, 2011 9:00 pm

Peagi tuli Chris vannitoast välja. Pusa ja pluusi tal enam seljas ei olnud ja kohe loobus ta ka teksadest. Ta puges Trevori kõrvale teki alla, võttis talt telefoni käest ja pani selle öökapile tagasi. Christer asetas oma käe kutile ümber ja suudles siis teda pehmelt. "Ilusaid unenägusid, kallis," lausus Chris,"ma armastan sind."
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Nelj Mai 05, 2011 9:04 pm

"Mul jäi pooleli midagi," itsitas Trevor, kui Chris talt telefoni käest võttis. "Ilusaid unenägusid musi," lausus Jason, "mina armastan sind." Ta puges Chrisile lähemale ja suudles ta kaela. Näis, et Trevoril polnud nii uni nagu võiks arvata. Ta näksas õrnalt Chrisi kaela ja suudles seda siis taas ahnelt.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Reede Mai 06, 2011 5:57 am

Christer naeratas lõbusalt. Ehh, Trevil polegi und? Chris keeras end Trevori peale ja vaatas siis hetkeks Raymond poole, saates talle mõrvarliku pilgu - tudugu nüüd. Chris suudles ahnelt Trevori huuli ja liikus siis suudlustega tema kaelale.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Reede Mai 06, 2011 10:22 am

Trev naeratas laialt ja suudles abnelt Christerit vastu. Siis liikusid kuti huuled ta kaelale ja Jason püüdis nii vait olla, kui võimalik, aga nii hea oli ju. Ta libistas oma käed Chrisi tagumikule ja pigistas seda, tõmmates nii ka kutti endale lähemale.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Püh Mai 08, 2011 1:14 pm

Chris ei tahtnud kohe kuidagi tihedalt Trevori külge liibuda, tal olid omad plaanid. Christer suudles endiselt Trevori kaela. Ta libisatas üht oma kätt mööda kuti keha allapoole, tema bokserite värvli vahelt sisse. Käsi kindlalt Trevi bokserites tegutsemas, liikus kutt suudlustega tema rinnale.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Püh Mai 08, 2011 1:21 pm

Trevori hingamine kiirenes. Ta surus oma käe oma huultele, et ta vait püsiks. Oma oigamisega Ray'd küll üles ei tahaks ajada. Trevori süda lõi tugevamalt, kahju, et mitte kiiremini. Ta sasis teise käe sõrmedega Christeri juukseid. Damn, ta kutt oli nii hea.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Püh Mai 08, 2011 1:39 pm

Käsi tegustes endiselt Trevi bokserites. Chris tõstis hetkeks oma pead, et Trevorile otsa vaadata. Kerge muie pääses ta huulile, kui nägi, mida Trev vait püsimiseks teeb. Peaks asja pooleli jätma? Eeeh, ei. Chris näksas Trevorit nibust ja liikus siis suudlustega edasi kuti kõhule. Ta võttis oma käe Trevi bokseritest välja ja libistas riidehilbu talt jalast. Christer liikus suudlustega veelgi allapoole ning võttis siis oma kutilt suhu. Sama palju, kui nautis ta seda, kui Trevor temalt suhu võttis, nautis ta ka seda, kui ise seda tegi.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Trevor Farro Püh Mai 08, 2011 1:51 pm

Trevor oigas vaikselt ja surus siis oma teise käe ka suule. Fakk, kui Ray nüüd üles ärkab. Trev viskas oma pea kuklasse ja hingas raskelt. Ilmselt nautis ta seda sama palju, kui Chris, kui mitte rohkem. Trevor sulges oma silmad ja hoidis järgmist oiet tagasi. Peagi jõudis Jason tippu, tema keha tõmbus pingesse ja ta hammustas tugevalt oma alahuult ning hoidis hinge kinni, et jumala eest mitte kisama pista. Seejärel ta keha lõdvenes ja Trevor ahmis õhku, julgedes alles siis oma käed suu eest ära võtta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Christer Dice Püh Mai 08, 2011 2:02 pm

Christer neelas oma teo tagajärjed kõik vapralt alla. Ta hammustas õrnalt oma alahuulde ja 'ronis' ülespoole tagasi. Ta põimis enda mõlema käe sõrmed Trevori omadega ja naeratas talle, enne kui oma huuled tema omadele surus ja teda magusalt suudles. See, et Raymond ka sealsamas ruumis viibib, oli kutil juba meelest läinud.
Christer Dice
Christer Dice
18-aastane
18-aastane

PT : .:C♥T:.
Postituste arv : 506
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Lend me your courage to stand up and fight - Page 6 Empty Re: Lend me your courage to stand up and fight

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele