Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Nillimas. 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Nillimas.

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Nillimas. Empty Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 9:31 am

Kätte oli jõudnud laupäev ning ilm oli suurepärane. Oli aeg külastada Springfield'i, kus Candy nägi üsna palju tuttavaid, laagrist, muidugi. Terve linn oli ringi kõndivaid noori täis, kuid kõik nad olid gruppidesse kogunenud nagy hanekari. Punaste juustega Candence silmitses neid mõni hetk enda punasest Mustangist ning turtsatas endamisi pead vangutades, kui enda auto ühe pargi parklasse paigutas.

Jõudnud parki, sättis tütarlaps suuri päikseprille enda ninal ning vaatas seejärel taevasse, kus ta ei näinud ainsamatki pilve. Päike sillerdas ning kõrvetas veidi tema kahvatut nahka. Vaikse ohkega suundus neidis jäätiseputka juurde, mis temast kuigi kaugel ei olnud ning vahetanud MP3-l lugu, eemaldas tüdruk klapid kõrvast ning tellis endale ühe maasikajäätise. Maksnud selle eest ära, suundus tüdruk mitte väga kaugele enda autost ühe pingi juurde, millele ta istus. Ta sättis veidi valget kleiti, mida ta kandis ning libistanud ühe jala üle teise, toppis ta klapid tagasi kõrva ning asus enda jäätist sööma, vaadates ringi siblivat rahvast.



ot. Kes ees, see mees, jou.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 9:46 am

Trevor ja Chris olid kahekesi linna tulnud oma 'varusid' siis täiendama. Chrisil oli ka mingeid ametiasju ajada ja kuna need Trevi jaoks megaigavad olid, otsustas ta seni linnapeal ringi jalutada ja miks mitte pargis kössitada. Seal oli hunnikus teisi inimesi.
Trevori silmad jäid pidama ühel kuumal punasel Mustangil. Ta oli alati Mustange jumaldanud. Tema enda isiklik lemmik oli küll Shelby GT 500, aga päris Mustangid meeldisid talle ka. Trevor tegi päris mittu tiiru ümber auto. Come on, olgugi, et nad olid USA's ei näinud nii ilusaid autosid iga päev ringi liikumas eksole. Viimaks suutis Trev end kuidagi autost eemale rebida.
Vaatamata üsna palavale ilmale, olid Trevil jalas teksad ja seljas pusa. Hea oli, et ta kapuutsi pähe polnud tõmmanud. Trevor möödus jäätiseputkast ja istus ühe punapäise neidise kõrvale pingile. Seal oli kindlalt turvaline. Ta oli tüdrukut varem laagris näinud ja sestap ta isegi tervitas neidu viisakalt.

OT: Mis aasta auto sul on? Ja mis mudel? Very Happy
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 9:55 am

ot. Maitea, vaata pilti albumist. :'D


Neidis silmitses inimesi, kuid eelkõige ikka enda autot, mis oli tema jaoks kingitus enda onult. Vanemaid tal ei olnud, kes oleks võinud talle kinke teha, sest nemad olid juba ligi kümme aastat surnud olnud. Pärast enda vanemate surma oli neidis sunnitud elama enda isa venna juures, sest teisi lähedasi sugulasi tal polnud. Ta vähemalt ei teadnud neist midagi. Ning Mustang oli kingitus tüdrukule tulevase kooli lõpetamise puhul.

Järsku märkas neidis üht tüüpi ümber enda auto tiirutamas ning see pani paratamatult tüdrukut naerma. Seda tegi ta muidugi vaikselt, sest tal polnud mingit tahtmist jätta noormehele muljet, et ta naerab tema üle. Ei, ta oli lihtsalt veidi edev ning talle meeldis, kui inimesed imetlesid tema autot.

Järsku kortsutas tüdruk kulmu - empeka aku oli tühjaks saanud. "Pagan," pomises neidis ning hakanud juba enda telefoni otsima, et sealt muusikat käima panna, märkas ta, et toosama noormees istus tema kõrvale. Nüüd tuli talle meelde, et ta oli toda noormeest laagris näinud, lihtsalt möödaminnes. See pani kergelt neidist kulmu kortsutama, sest nädalavahetuseti oli nii palju laagrilasi Springfieldis kohata, kuid ometi ei olnud tal seltskonna vastu midagi. Selle vastu ei olnud tal kunagi midagi.

Ta teretas noormeest vastu, libistades enda mp3'e koos kõrvaklappidega suurde kotti, mis ta õlal asetses ning hammustas tüki enda jäätisest. "Sa oled laagrist, eks ole?" päris neidis veel igaks juhuks üle, võib-olla ta eksib? Ta naeratas sõbralikult, vaadates nüüd rahulikult noormehele otsa, lõpetades enda sahmerdamise.




Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 10:14 am

OT: Nüüd ma pidin su albumit otsima. Very Happy Ja nüüd ma olen veel rohkem su autosse armunud, sest erinevalt Trevist on minu irl lemmik 67. aasta Mustang. Very Happy

Trevor jälgis neidise sahmerdamist. Küll tal oli palju mässamist nende klappidega. Kohati hakkas naistest kohe kahju, neil oli koguaeg nii palju asju, millega sahmerdada. "Laagrist jah," vastas Trevor siis küsimusele. Ta pööras oma pilgu pargis ringi sibavatele inimestele. Kõik näisid kuskile kiirustavat. Trevor lükkas oma käed pusa taskutesse. Suitsupakk, whii, aga siis meenus talle, et see on tühi. Trev võttis suitsupaki taskust ja viskas selle prügikasti. Varem polnud ta ühtegi kohta märganud, kuhu see visata.
"Sa oled ka. Laagrist ma mõtlen," lausus Trev jutu jätkuks või midagi. Tema oli kindel, et neidis laagrist oli. Selliseid punaseid juukseid juba ei unusta.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 10:35 am

ot. Jeeee! Very Happy Ei, see on kahtlemata ka minu lemmikauto. Razz


Punased juuksed. Tütarlaps naeratas endamisi, olgugi, et teiste mõtteid ta lugeda ei osanud. Juuksed polnud tal muidugi aga loomuliku värvi - selleks oli hoopis plaatinablond, mida ta tegelikult üsna vihkas. Ta ei tahtnud nagu mingi loll blond olla ning punane talle meeldis. Tema telefon ning auto olid saatuse tahtel samuti punased.

"Olen, jah," sõnas ta peaga noogutades. Ta ei söönud enda jäätist, sest see oleks liiga veider (ning ebaviisakas) olnud. Ta teadis, et alati, kui ta jäätise söömisesse keskendub, suudab ta enda näo jäätisega täiesti kokku mäkerdada või siis seda endale peale ajada ning teiste seltskonnas eelistas ta seda mitte teha - omaenda reputatsiooni nimel. "Ma olen Candy, muide," tutvustas ta end. Tavaliselt ei olnud tal eriti kombeks seda kohe teha, kuid Trevor tundus veidi teistsugune olevat. Pealegi meeldis neidisele teada inimesi laagrist, ta polnud endale endiselt sealt ühtki sellist inimest leidnud, kellega oleks tõsiselt meeldiv koos ringi hängida. Mitte, et ta oleks erak olnud, kuid ta polnud lihtsalt paljudega tutvunud.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 10:52 am

Trevor noogutas mõtlikult. Tema pilk saatis endiselt inimesi. Huvitav, millised nende elud on. Kelleks nad saada tahavad? Millele nad hetkel mõtlevad? Kuidas nad suhtuvad näiteks tuumajaamadesse või toiduhindadesse. Jaa, Trevor mõtles huvitavatele asjadele. Teiste eludes sobrada oli parem, kui enda elu elada.
"Mina olen Trevor," vastas Trev. nagu ikka ei öelnud ta oma täisnime. Milleks, kui see kellelegi nagunii meelde ei jää. "Candy," kordas Trev ja viis pilgu tüdrukule. "Sorry, aga see on nii strippari nimi," lausus ta. "Ma ei taha sind solvata ega midagi, ära saa minust valesti aru," lisas kutt kohe vabandavalt. Oi kui hea uute tutvuste looja Trevor on. Ta kirus end mõtteis. Las ta siis olla strippari nimi, pole vaja seda välja öelda.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 11:01 am

Tütarlaps vaatas suurte silmadega noormehele otsa. Tema pupillid olid suuremaks muutunud, nägu kaamemaks muutunud ning tema punased huuled olid imestusest veidi paokil. Ta ei suutnud uskuda oma kõrvu. Jäätisetuutu tema sõrmede vahelt oleks äärepealt maha kukkunud, kuid tütarlaps suutis seda enda raudses haardes hoida. Vahvel hakkas mõranema ning jäätis vajus longu, hakates tilkuma tütarlapse kleidile.

Viimaks aga pahvatas ta naerma. Ta polnud ammu nii südamest naernud, kuid mida muud ta olekski saanud teha? Ta polnud kaua nii otsekohest inimest kohanud ning otsekohesus oli asi, mis tüdrukule väga omane oli. Samuti ka naer. Asja tuli võtta lõbuga, sest muidu oleks neidis enda elu liialt masendavana leidnud.

"No siis mul veab, et see kõigest mu hüüdnimi on. Mu pärisnimi on Candence," seletas neidis, kui oli suutnud rahuneda. Seejärel pööras ta pilgu enda valgele kleidisabale ning ta ohkas, needes end mõtteis. Ta leidis kotist taskurätipaki, millega ta plekki ära tupsutama hakkas.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 11:12 am

Trevor jälgis neidist hinge kinni hoides. Jah, ta oligi kõik ära rikkunud, et ta oma suud ka kinni hoida ei osanud. Otsekohesus oli Trevori üks julmemaid omadusi vist. Kui tüdruk aga naerma turtsatas ei saanud Trev enam üldse midagi aru. Ta hingas pahinal välja ja taastas oma normaalse hingamisrütmi kiirelt. Mis siin nüüd nii naljakat on?
"Sa mulle kallale ei tulegi või midagi?" küsis Trevor kahtlevalt. Päris paljud tüdrukud oleks selle peale ju kindlasti oma jäätise Trevorile pähe määrinud ja solvunult minema kõndinud.
Viimaks suutis neidis rahuneda ja isegi oma pärisnime öelda. "Candence," kordas Trev ka seda nime. "Ilmselt ma unustan selle kahe minuti pärast ära ja kutsun sind ikka Candy'ks," tunnistas kutt. Tal polnud nimed iialgi hästi meelde jäänud.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 12:35 pm

Tütarlaps ajas pea viltu, vaadates üsna kahtlase pilguga noormehele otsa nagu oleks too midagi üsna rumalat teinud. Ta lihtsalt ei saanud aru. "Eee, miks ma peaks sulle kallale tulema?" päris ta. Oma hüüdnime ei olnud ta muidugi endale ise leiutanud. Tema onu kutsus teda Candy'ks, sest tema arust oli Candence liialt keeruline. Trevoril oli õigus - seda oli lihtne unustada, lihtsam oli teda Candy'ks kutsuda.

"No näed, nüüd siis ilmselgelt tead, miks mind Candy'ks kutsutakse," sõnas ta põgusa muigega. Ta üritas meelde tuletada, mida oli noormees enda nimeks öelnud. Viimaks tuli talle meelde - Trevor. See nimi polnud eriti tavaline, kuid sellegi poolest kummaline. Esimese asjana meenus talle Harry Potter'is olev kärnkonn nimega Trevor, kuid noormehe, kes tema kõrval istus, välimus oli kõike muud kui kärnkonna oma. Seega ei saanud teda mingi rõveda konnaga samastada ka. Kuid vähemalt jäi tolle nimi tüdrukule meelde.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 12:44 pm

Trevor kehitas õlgu. "Kui paljud tüdrukud ikka naerma hakkavad selle peale, kui neile öeldakse, et nende nimi on strippari nimi," arutles Trev. Tõenäoliselt mitte väga paljud. Seega Cand... Candy siis jah, polnud tavaline tüdruk. Näed oligi Trevil tüdruku nimi meelest läinud.
Trevor on kummaline nimi? Hea oli, et Trev kõiki oma nimesid tüdrukule ette ei lugenud, neidis oleks siis pikali kukkunud vist.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 1:29 pm

Tütarlaps vaatas üsnagi lõbustatud ilmega noormehele otsa, optimistlik nagu ta alati oli. See oli tema puhul üsnagi hea omadus, vähemalt tema enda arust. Ta ei saanud üldse aru neist inimestest, kes pidevalt muretsesid ning millegi pärast nukrust tundsid.

"Ma lihtsalt ei leia, miks ma peaks selle pärast kuidagi veiralt reageerima," seletas neidis ausalt. "Ma ise ei ole stripiklubis kunagi käinud, seega ma ei tea, kuidas need lood on." Ta kehitas endamisi õlgu. Jäätis, või noh, vähemalt see osa, mis veel alles oli, sulas tüdruku soojade sõrmede vahel. Suht plöga oli see juba.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 1:33 pm

Trevor seevastu nii optimistlik polnud. Tema näol püsis üldjuhul üks ja sama emotsioonitu ilme. Vahel väga harva ta muigas ja veel harvem reaalselt naeris. Ta kuulas tüdrukut ja kehitas siis õlgu. Kes nendest naistest ikka aru saab.
Trevori silmad liikusid sulanud plönnile, mis kunagi oli isegi jäätist meenutanud. "Sa seda ära ei taha visata äkki?" küsis ta natuke kahtlevalt. Sellist plönni käes hoida võis täitsa ebamugav olla. "Tule, ma ostan sulle uue," lausus Trev ja tõusis pingilt. Miks mitte siis juba endale ka korralik jäätis osta. Palav oli nagunii ja oma pusast ta loobuda ju ei kavatsenud. Isegi oli ta täna heleda pusa selga ajanud.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 1:38 pm

Tütarlaps tõsines nüüd ning pööras enda pilgu jäätisele tema käes. Vahvel oli veel enam-vähem söödav, kuid muu... Tüdruku käsi jäätus juba.

Ta tõusis püsti, sättis vaba käega kotti enda õlal ning viskas jäätise prügikasti enda kõrval. Seejärel otsis ta oma kotist taaskord taskurätte ning pühkis enda käe neisse. Muidugi kleepus see nüüd ebameeldivalt ning neidis oli sunnitud mõrult naeratama.

"Ma arvan, et ma jätan seekordse jäätise vahele. Sa võid muidugi endale osta, kui soovid," sõnas ta, kõndides noormehega kaasa jäätiseputka juurde.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 1:48 pm

"Midagi muud ei taha?" küsis Trev. "Ma võin sulle ainult vahvli ka osta, kui sa jäätisega hakkama ei saa," lausus Trevor lahkelt. Naljakas oli üksi ka jäätist süüa ju. Ja kui tüdruk nüüd kuti raha pärast muretses või midagi, siis seda polnud kindlasti vaja teha. Trevor oli majanduslikult väga hästi kindlustatud. Mis tuletas talle meelde, et peaks isale sõnumi saatma. Helistada ta küll ei taha. Nagunii ei oskaks midagi rääkida, isegi kui tahaks.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Esm Mai 02, 2011 1:53 pm

Neidis naeratas endamisi, silmitsedes noormehe kukalt, kui too tüdruku ees kõndis. Ta raputas vaikselt pead, kuid meenus siis, et poiss ei näe seda. "Pole vaja, Trevor," sõnas ta siiski. Tõepoolest, tal poleks midagi selle vastu olnud, kui noormees oleks tema ees jäätist muginud. Vaba maa ju.

"Noh, kui sa mulle just midagi osta tahad, võta mulle üks jäätisekokteil hoopis," lausus tütarlaps, sest kartis, et Trevor tõepoolest jätab muidu endale maiuse ostmata. Neidis hakkas vaikselt juba aru saama, et Trevor just mitte kõige kindlameelsem ei olnud. Tüdruk oleks muidugi eelistanud, kui noormees oleks end tundnud nii nagu Candy use - vabameelsena, kuid mida ei olnud, seda polnud ning end sundida polnud ju ka mõtet.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Esm Mai 02, 2011 3:36 pm

Trevor võttis omale jäätise ja tüdrukule jäätisekokteili, kui nad jäätisekioskini olid jõudnud, ja tasus arve. "Jalutame?" tegi ta ettepaneku. Pingil istuda oli natuke igav ja Trevorile meeldis rohkem liikuda tegelikult. Pealegi ta polnud seal pargis varem viibinud, miks mitte nüüd natuke ringi kavaadata. Trevor sõi oma magusat jäätist. Damn, suitsunälg tuli peale, aga seda tal ju hetkel polnud ja ilma Chrisita ta seda kusagilt ei saanud ka.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 9:38 am

Suitsetamine polnud pahe, millest Candence oleks osa võtnud. Tegelikult ta isegi jõi harva ning siis ka enamasti punast veini. Noh, vahel tegi ta muidugi ka erandeid. Samas oli vesipiip tema suureks sõbraks ning ta teadis, et see ootab teda tema kämpingus.

Ta võttis vastu enda kokteili ning pistnud kõrre enda huulte vahele, noogutas ta. Jalutamine oli hea mõte, eriti sellise ilmaga, olgugi, et tuli hoolega ette vaadata, et keegi sulle otsa ei koperdanudl. Springfield oli sellel päeval veel eriti noori ning kiirustavaid inimesi täis, kes ei pannud tähelegi, kuhu nad jooksid ning Candy ei soovinud kuidagi, et tema kleit veelgi rohkem rikutud saaks. Praegu vhemalt mitte.

"Niisiis, Trevor," alustas tüdryuk viimaks, neelates ühe suutäie jäätisekokteili alla. Ta pööras enda pilgu noormehele ning naeratas põgusalt. "Kas ma võin küsida, mis sind Springfieldi toob? Tulid niisama laagrist vaheldust saama?"
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 03, 2011 11:29 am

Trevor vaatas mööduvaid inimesi huviga püüdes taas mõelda, kuhu nad kiirustavad või keda nemad kardavad. Ta oli sellesse maailma nii süvenenud, et oma nime kuulmine koguni üllatas teda kergelt. Trev heitis pilgu neidisele ja vaatas siis taas enda ette, kui nad edasi liikusid. Ta mõtles sellele küsimusele ja vastusele. "Ma tulin oma kutiga siia. Tulime linna vaatama, mõtlesime poes käia, aga tal on praegu mingeid asju vaja ajada ja siis ma jalutasin siia," vastas kutt ausalt. Mis seal ikka keerutada. Aa jaa, ta oli vahepeal ühte kuuma Mustangi ka näinud. Trev heitis pilgu nende seljataha. Autot oli veel näha, aga kohe varjab mingi põõsas selle. Huvitav, kellele see kuuluda võis. Nüüd mõtles Trevor siis auto eluloost juba. Aitas inimeste piinamisest jah.
"Candy," sõnas Trev, "mis sind siia tõi?" Ta pööras oma pilgu taas neidisele ja hammustas tüki oma jäätisest. Šokolaadi jäätis. Tema lemmik.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 11:33 am

Candence ei olnud sugugi imestunud, kui kuulis, Kellega oli Trevor Springfieldi tulnud. Mitte, et too näeks pedelik välja, kuid tänapäeval oli see nii tavaline, et üks inimene käis samast soost isikuga. Ka Candy'l endal olid need kalduvused, kuid ometi ei olnud tal kedagi konkreetset, nii kahju, kui see ka polnud. Ta polnud lihtsalt seda 'õiget' leidnud.

Ta pööras hetkeks pilgu enda selja taha ning jälgides veel mõni hetk enda Mustangit, muigas ta. Ta nägi, et Trevor silmitseb seda taas ning see tekitas temas rõõmu. Mitte, et ta eputanud oleks, aga uhke tunne oli siiski.
Ta lürpis veidi enda jäätisekokteili ning vaatas seejärel noormehe poole imestades, et too teda strippari hüüdnimega kutsub. "Ma mõtlesin, et eputaks veidi enda Mustangiga ringi." Ta naeris. "Ei, tegelikult mina tulin küll vaheldust otsima. Laager on tore, kuid mul oli vaja üht-teist osta."
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 03, 2011 11:44 am

Trevor seisatas, kui neidise vastust kuulis. "See 1967. aasta punane Mustang seal on sinu oma?" küsis ta silmad pärani. Kohe hakkab ila ka voolama. See oli nii ilus auto lihtsalt. Kõige ilusam, mida ta siiani näinud oli vist. Ilusam, kui ta enda aotu. No olgem ausad, tal oli mingi uus Mesa ka eks. Neid kahte ei anna võrrelda ka omavahel. Üks on puhas Ameerika muskel ja teine Euroopa mära. Trev kallutas oma pea armsalt viltu. Oi, kuidas oleks tahtnud selle autoga tiirutama minna. Aga vaevalt Candence teda oma auto rooli laseb. Kallis auto siiski.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 1:40 pm

Tütarlaps oli noormehe reageeringust üllatunud. Kas oli see tõepoolest nii üllatav, et ühel kaheksateist aastasel tüdrukul, kes just oli endale load saanud, oli auto, mis oleks sobinud rohkem mõnele kogenenud noormehele? Noh, tüdruk leidis, et see auto sobib talle suurepäraselt ning seda mitte ainult värvuse poolest, mis oli loomulikult ka väga ilus. Mustang oli perutaja ning selline oli ka tüdruk. Ta oli kangekaelne ning jäärapäine. Noh, pealekauba oli ta veidi vanamoodne ning üleüldsegi ei meeldinud talle eriti modernsed autod, olgugi, et terve laagri parkla oli neid täis.

"Mhm. Kingitus minu onult. Vaata, me oleme onuga üksteise jaoks ainsad perekonnad. Muidu poleks ma vist sellist kingitust temalt saanud," kehitas neidis õlgu. "Tahad äkki sõitma minna?" Poleks noormees temaga ühes laagris käinud, poleks ta kindlasti teda enda autosse kallitele nahkistmetele istuma kutsunud. Kuid kuna ta teadis, et ta on noormehele lähedal, võis ta teda isegi rooli lasta kui too tõepoolest sõita oskas. Amatööre poleks ta enda auto kallale samuti lasknud.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 03, 2011 1:47 pm

Muidugi oskas Trev sõita. Ega ta muidu poleks kohe kui 16 kukkus lube tegema läinud. Hea oli, et USA's juba 16-aastaselt lube teha sai. Trev oleks muidu vist hulluks läinud. "Muidugi tahan sõitma minna," muigas ta. Mingi eluunistus või midagi ju siiski. Ta sõi oma jäätise kiirelt ära. Nüüd tuli see valus külmetus ajudele, aga see läks kiirelt üle, sest Trevor oli liiga õhinas. Ta tõesti saab selle auto rooli?
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 1:54 pm

Tütarlaps vaatas silmanurgast noormehe poole, huulil üsnagi kaval muie. Ta libistas käe enda kotti ning leidnud sealt üles auto võtmed, ulatas ta need noormehele. "No lähme siis," sõnas ta naeratades, kui poiss oli enda jäätise ära jöönud ning oma aju ära jäätanud. Tema enda sõrmed sulgusid nüüd aga täielikult ümber jäätisekokteili topsi ning libistanud huuled ümber kõrre, hakkas ta taas magusat sisu endale sisse ahmima. Mõnus ja hea. Samal ajal viis ta enda sammud autoni ning istus sisse - juhikoha kõrvale. Kunagi varem ei olnud ta seal istunud ning nüüd oli veider seal olla.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Trevor Farro Teis Mai 03, 2011 2:03 pm

"Wow, tegelt?" ei suutnud Trevor ikka veel uskuda, kui talle autovõtmed anti. Täiesti uskumatu. Ta läheb tulipunase Mustangiga sõitma ja tema kõrval istub kuum punapäine tšikk. Ulmeline lihtsalt. Trevor istus juhi kohale ja käivitas automootori. Ta sulges hetkeks silmad ja lihtsalt kuulas mootori nurrumist. Meeste värk ilmselt, aga see oli muusika tema kõrvadele. Selle autoga võiks abielluda tõesõna. Trevor tõmbas omale turvavöö peale. Tal oli isiklikult ebamugav ilma turvavööta sõita. Mitte, et ta kardaks või midagi, aga ta pidi seda tundma, et turvavöö peal on. Mingi veider kiiks. Trev lükkas käigu sisse, libistas sidurit lahti ja andis gaasi. Auto veeres liiklusesse. Mida enam meetreid edasi ja mida käigud ülespoole, seda rohkem Trevor sellesse autosse armus.
Trevor Farro
Trevor Farro
17-aastane
17-aastane

PT : To challenge me you must be strong.
Postituste arv : 1684
Join date : 17/04/2011

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 6:01 pm

Candence ei jälginud teed, mida mööda nad sõitsid vaid silmitses muigvelsui noormeest, kes deliiriumis oli. Ka tüdrukul oli turvavöö peal ning tema jalad olid mugavalt armatuurlaual, ühe käe sõrmed suletud ümber enda koti sanga ning teise käe omad sulgunud ümber jäätisekokteili, mis otsa hakkas saama.

Kui nad hakkasid linnapiiride poole jõudma, viskas tütarlaps tühja topsi koos kõrrega kaugustesse ning sulges enda silmad, lastes tuulel enda juukseid sasida. Kunagi ei saanud ta seda joovastust nautida, kuid nüüd oli tal selleks täielik vabadus.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Nillimas. Empty Re: Nillimas.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele