Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Sunset - Page 3 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Sunset

2 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 5:19 pm

Christopher turtsatas. ''Ise tead, kellest ilma jääd,'' ütles noormees nüüd muhelevalt, asudes tasapisi katuselt alla viiva trepi poole sammuma. ''Ma viin su siis kämpasse,'' lausus Chris järgmisena, hoides tütarlast kindlalt ja tugevalt enda süles. Peagi trepini jõudnud, üritas ta teha esimese sammu. Muidu poleks ta häda olnud, aga astmeid oli lihtsalt kehv näha. Sellegipoolest ei tahtnud Christopher veel Stellat enda sülest lasta.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 01, 2011 5:23 pm

"Mina ei jää millegist ega kellegist ilma." naeratas Rachel. "Ououou! Tagasi nüüd! Minu kontsad! Need on hinnalised!" tõstis Stella häält, kui Chris eemale hakkas sammuma ja tema armsad kontsad maha jäid.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 5:32 pm

Christopher oli neidise kontsad täiesti unustanud. Mis tal muud üle jäi, kui tagasi minna. Kui ta oma sammudega viimaks kingadeni jõudis, kükitas Chris ja upitas kontsadeni. Need vaevaga kätte saanud, muigas noormees õrnalt ja põimis oma käe uuesti ümber Stella, kingad näpus. Enne trepist alla minekut veendus ta, et midagi rohkemat maha ei jäänud ja asus siis trepist alla sammuma. ''Mina sinust ka ei jää, sest ma saan sind ilma numbrita ka kätte, sweetie,'' ütles Christopher kavala muige saatel.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 01, 2011 5:40 pm

Stella varbad olid jubekülmad. Peaaegu, nagu väikesed jääkuubikud tal seal jalalaba otsas. Aga seda ta mainima ei hakanud. Ta ei olnud ju tita, ega midagi. "Ma oskan ise ka kõndida, Chris. Ja kui sa mu maha pillad, siis leebelt ma kättemaksu ei suhtu." lausus neidis. Kuulnud C viimast lauset, muigas Stella. Kui nii, siis nii. "Lase mind nüüd maha, armsam," sosistas ta kutile kõrva.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 6:42 pm

Chris raputas pead, näos põgus muie. ''Printsessi kantakse ikka kätel,'' lausus noormees, olles läbinud juba üle poole trepi. Ta kergitas Stellat enda süles, et too käte vahelt ära ei libiseks. ''Miks sa mulle numbrit ei anna, tibuke?'' küsis Christopher nüüd, silmad S'i armsatel silmadel.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 01, 2011 6:53 pm

"See 'printsess' tuleb sulle kallale, kui ta kohe maha ei saa," sõnas Stella tõsisel toonil. Ja kui Chris teda süles veidi kergitas, otsustas Rachel, et parim viis C sülest maha saada, on siplema hakkamine. "Sellepärast, et ma olen kuri inimene, kes Chris' kiusata tahab." naeratas Rache, ning hakkas siplema. Neidis ei tahtnud küll trepist alla kukkuda, aga üles ta ka olla ei tahtnud, eriti kui see tekitas talle tunde, et ta mingine väike laps on.
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 7:22 pm

Christopher oli trepi juba läbinud, kui neidis siplema hakkas. Noormees turtsatas lõbusalt ja lasi neidise siis ettevaatlikult maha. Ta oleks võinud Stellat samamoodi kiusata, nagu tütarlaps C'd, aga et lõppkokkuvõttes tahtis Chris ikkagi näitsiku numbrit, üritas ta käituda S'ile meelejärgi. ''Niiet saadan su siis ära, jah?'' veendus noormees, libistades samal ajal käe ümber Stella. Olles viimaks ka peamaja uksest välja saanud, seadsid noored oma sammud kämpingute poole.
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Stella Fortier Püh Mai 01, 2011 7:29 pm

Vot täpselt, nii peabki. Kui nad peamajast välja said, võttis ta C käest enda kontsad, ajas ennast nii kikivarvukile kui sai ja suudles Chris' ahnelt. "Ma nüüd kaon. Ma lähen üksi edasi ja järgmine kord saad mu numbri," naeratas neidis ning seejärel hoopis metsa poole minema hakkas. Ei saanud ju reeta, millises kämpas ta on. Poolel teel metasni pöörast ta ennast näoga C poole ning saatis talle õhumusi. "Igatsen," sõnas Stella veidi lapsikult ning hakkas siis uuesti metsa poolt sammuma ning läks sealt ringiga kämpingusse.

ot: Minupoolest on teema lõpetatud c:
Stella Fortier
Stella Fortier
17-aastane
17-aastane

PT : Tasa sõuad, kobras sööb su aerud ära
Postituste arv : 682
Join date : 28/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Chris White Püh Mai 01, 2011 7:43 pm

Christopheri näole ilmus rahuolev naeratus, kui oli saanud näitsikult ühe ahne suudluse. Et neidis tegutses üsna kiirelt, jõudis Chris tütarlapse mineku peale vaid lehvitada ja põgusalt muheleda. Kuna kell oli juba päris palju ja üksinda ta enam olla ei viitsinud, saatis noormees Stellale viimase pilgu ning seadis endagi sammud kämpingu poole..

OT: Minu poolt ka. Smile
Chris White
Chris White
20-aastane
20-aastane

Postituste arv : 539
Join date : 26/04/2011

Tagasi üles Go down

Sunset - Page 3 Empty Re: Sunset

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele