Summercamping
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Korraks tagasi.
by Matthew Stifler Kolm Aug 17, 2011 2:31 pm

» Näod.
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:52 pm

» SKY Cole
by Sky Cole Laup Aug 13, 2011 1:49 pm

» CHATTT
by Matthew Stifler Nelj Juul 21, 2011 7:02 pm

» tutvustus
by janeli arukask Esm Juun 27, 2011 7:34 pm

» Samal ajal 4. juuli pidustustega.
by Matthew Stifler Püh Juun 19, 2011 1:54 pm

» JT Ashe
by JT Ashe Teis Juun 14, 2011 10:03 pm

» Käime katuseid mööda...
by Analyn Dalisay Püh Mai 22, 2011 8:45 pm

» 4. juuli
by Terrence Fay Kolm Mai 18, 2011 2:16 pm

Mis toimub?
Neljanda juuli tähistamine toimub SIIN! Ootan kõiki!
Affiliates
free forum
Hobused ja hein 2emzuwh
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(63) oli siin foorumil Kolm Juun 22, 2022 11:02 pm

Hobused ja hein

2 posters

Go down

Hobused ja hein Empty Hobused ja hein

Postitamine by Hanna Blackwood Nelj Apr 28, 2011 4:53 pm

Oli üsna varajne päev kuid juba preagu tibutas väljas õrnalt. Linnud lauslid mõnausalt ja rohul oli ikka veel see mõnus kaste peal. Aidas oli preagusel hetkel kõige mõnusam ja lõhnas seal ka hästi. Hanna vedeles heina kuhja otsas. Kunagi oli ta loomadega suhelnud 24/7 ja mitte tavaliste lemmikloomade vaid kaelkirjak, lõvi ja elevant. Kõik Aafrika loomade. Hannal oli seljas esmakordselt kuni põlvedeni ulatuv sinine kleit. Jalas polnud tal midagi ja juuksed olid klassikalises punupatsis."Huvitav, kas täna juhtub midagi huvitavat?" neiu küsis kõvasti kuigi mitte kedagi ei olnud seal.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Candence Rudert Nelj Apr 28, 2011 6:03 pm

"Ega midagi huvitavat ei juhtu, kui ise selleks midagi ette ei võta," kostus hääl kusagilt kõrgemalt. Ojaa, keegi siiski oli parasjagu aidas. Keegi, kes soovis veidi üksi olla, olgugi, et enamiku ajast oligi ta üksi. Mitte, et ta oleks tahtnud, kuid tegelikult ei jäänud tal muud eriti üle. Ta ei teadnud laagrist eriti kedagi.

Candence ajas end istuli, vaadates ülevalt, lakast, neiu poole, naeratades laialt. Kiirelt oli ta redeli juures ning ronis sellest alla. Ta kõndis neidiseni, endiselt muiates. "Ma olen Candy," tutvustas ta end muigega, lõbusalt, nagu alati.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Hanna Blackwood Reede Apr 29, 2011 9:29 am

"Ma olen kobe kui vaja midagi ette võtta," Hanna ütles ohates raskelt. Kui neiu püüdis midagi teha siis tavaliselt see kukkus välja vähe tesitpidi kui ta oli oodanud. "Hanna olen," ta ütles kui vaatas punapead. Oli teisel ju erkpunased juuksed nagu päikesel."Ma loodan, et see ei ole solvav aga kas punane on su normaalvärv?" neitsik küsis kõhklevalt.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Candence Rudert Reede Apr 29, 2011 9:33 am

Tüdruk vaatas suurte silmadega neidisele otsa, kes oli just öelnud, et tema nimi on Hanna. Kuulnud aga tema suust üsna otsekohest küsimust, kergitas Candy hetkeks enda kulme, kuid purskas seejärel naerma.

Suutnud rahuneda, raputas ta pead. "Ei, muidugi mitte. Tegelikult on mul valget värvi juuksed, kuid mulle meeldib punane rohkem. Toob mu isikupära rohkem esile," arvas ta õlgu kehitades. Tema igatahes ei oleks kohe kelleltki sellist küsimust pärinud, kui ta ei tundnudki teda. Veidi diskreetsust ei teinud paha, kuid ometi meeldis neiule, et Hanna oli julge, et oma suud lahti teha.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Hanna Blackwood Reede Apr 29, 2011 11:55 am

"Punane on tõesti ilus värv ja see sobib sinu juurde ideaalselt," Hanna ütles kui ta vähe püsti tõusis. Tema kleit oli okey kuid juuksed olid nüüd heinatutte täis."Miks saa siia tulid või mida saa siin tegid enne kui minuga hakkasid rääkima?" neiu küsis samal ajal kui ta heinatutte püüdis välja võtta. Ei olnud küll suurt kasu kuid pea läks vähe paremaks kui ta oli enne olnud.
Hanna Blackwood
Hanna Blackwood
17-aastane
17-aastane

PT : Love Angel who cares of everything and everyone
Postituste arv : 163
Join date : 23/04/2011
Asukoht : Maailm

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Candence Rudert Teis Mai 03, 2011 10:06 am

Neidis ei teadnud, kuidas Hanna komplimendile reageerida. Neid tehti talle üldiselt harva ning tänusõnade väljaütlemine või muudmoodi sellistele asjadele positiivselt reageerimine valmistas tüdrukule raskusi, sest see muutis teda kohmetuks. Kohmetu oli aga Candy harva. Seetõttu tundiski tüdruk, kuidas tema põsed õrnalt õhetama löövad. Särasilmselt jälgis ta, kuidas tüdruk üritab õletutte enda peast eemaldada. Nii see paraku juhtus, kui peadpidi heinahunnikus möllata. Candy'l endal ei paistnud aga ühtki õlekõrt juustes olevat. Õnneks. "Puhkasin. Mulle meeldib siin käia, olgugi, et sageli haiseb siin õlgede ning hobusesita järgi. Sellegi poolest on siin vaikne ning rahulik olla," vastas ta lihtsalt.
Candence Rudert
Candence Rudert
18-aastane
18-aastane

PT : Lips don't lie.^^
Postituste arv : 205
Join date : 28/04/2011
Age : 31
Asukoht : Middle of nowhere, next to nothing.

Tagasi üles Go down

Hobused ja hein Empty Re: Hobused ja hein

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele